برنامه ریزی برای کنکور و مشاوره کنکور

برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸

15

باید تو کنکور ۹۸ شرکت کنی؟ سال آینده میری دوازدهم (نظام جدید)؟ پشت کنکوری هستی (نظام قدیم)؟ میخوام راجع به مهم ترین و تاثیر گذار ترین اتفاق سال کنکورت باهات صحبت کنم , و اون چیزی نیست جز پکیج برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ که شک نکن همون چیزیه که بهش نیاز داری.

اگر از تابستون با برنامه پیش بری و اگر درست این برنامه ریزی رو انتخاب کنی و بهش عمل کنی ، می تونم همین الان برات بنویسم و امضا کنم که تو قهرمان کنکور ۹۸ میشی. با درس خوندن تو تابستون قطعا تو مهر ماه از ۹۵ درصد از رقبات جلوتری و با اعتماد به نفس خیلی بالاتری میتونی درس خوندن رو ادامه بدی. می دونم تو آدم باهوشی هستی وگرنه الان تو این صفحه نبودی !

میدونی چرا با این برنامه ریزی از ۹۵ درصد رقبات جلو میفتی؟ چون فقط ۵ درصد کنکوری ها از تابستون شروع به مطالعه میکنن! بهت تبریک میگم چون قرار با موفق ترین پروژه برنامه ریزی تابستانی کشور تو سه سال اخیرهمراه بشی. دیگه وقتشه که با  سورپرایز دیجی کنکور برای کنکور ۹۸ رو بهت معرفی کنم.

اگر به روپوش سفید پزشکی فکر میکنی، تا انتهای این صفحه همراه ما باش!
این شما و این برنامه ریزی تابستان برای کنکور ۹۸ :

برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی

دیجی کنکور طبق روال سه سال اخیر موفق ترین برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی رو منتشر کرد.
اگر نیازی به برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ ندارید، این مقاله رو مطالعه نکنید!! ولی اگر کنکوری باهوشی هستید و می دونید برنامه ریزی تابستان برای کنکور ۹۸ چه اهمیت و ارزشی داره !! حتما حتما این مقاله رو تا آخرش بخونید.
ویدیو زیر رو ببین بعدش قطعا با خودت میگی که مگه میشه با برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور موفق نشد!!؟

با برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی می توان روپوش سفید پزشکی را بر تن کرد؟

اول از همه بریم سراغ مهم ترین و اصلی ترین ویژگی برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ . می دونم تو ذهنت خیلی وقتا تصور کردی که پزشک شدی و بقیه ی آدم ها تو رو خانم یا آقای دکتر صدا کردن و از این رویای شیرین لذت می بردی. این یک رویا نیست! این واقعیتی هستش که تو قطعا می تونی بهش برسی !

می دونی کسایی که پزشک میشن خیلی باهوشن ، نه باهوش به معنای درسی ها ! اونا این قابلیت رو دارن که وقت نیاز تصمیم های اصولی زیادی می گیرن. تو اگر میخوای به پزشکی برسی ، باید از همین الان مثل یک پزشک رفتار کنی. باید در این لحظه های مهم زندگیت بهترین تصمیم ها رو بگیری. یکی از مهم ترین این تصمیم ها استارت برای کنکور از همین تابستونه اونم با موفق ترین و پر مخاطب ترین (بیش از ۴۰۰۰ نفر) پروژه برنامه ریزی کنکور در سه سال اخیر.

برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98

دقیقا سال گذشته خیلی ها مثل تو ، توی این صفحه بودن و داشتن یکی از تاثیر گذار ترین تصمیم های سال کنکورشون رو میگرفتن ، اونا به ما ، روش های ما و برنامه ریزی ما  اعتماد کردن و امسال خیلیاشون تو جایی که پارسال آرزوشو داشتن دارن درس میخونن. کافیه یه سر به اسامی که  زیر بزنی تا ببینی قبولی پزشکی با دیجی کنکور یک هدف نیست یک عادت موفقیته.

برنامه ریزی برای تابستان

تا الان متوجه شدی که چقدر مهمه که برای تابستون برنامه داشته باشی ، از این جا به بعد با جواب دادن به چنتا سوال میخوایم بریم سراغ اینکه چرا پروژه بزرگ برنامه ریزی برای تابستان دیجی کنکور ، سه ساله که جزو پر مخاطب ترین پروژه های برنامه ریزی تابستان تو کنکور ایرانه .

اصلا میشه با برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ دیجی کنکور ، در کنکور موفق شد؟

اول از همه باید بدونید که خیلی از رتبه های برتر از تابستان برای کنکورشون استارت زدن ، پس این نشون میده که وقتی میخوای برای تابستون برنامه داشته باشی یعنی داری مسیر رو درست مثل موفق ها طی میکنی.

حالا راحت تر میشه به سوال بالا جواب داد: معلومه که میشه ! اصلا ما برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ رو برای همین موضوع منتشر کردیم! یک برنامه ریزی تمام عیار از طرف کسایی که خودشون الان پزشکی میخونن برای شما .

 

 

کیا میتونن از برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی استفاده کنن؟

همه ی همه ی کنکوری ها ! در اصل باید بگیم همه ی کنکوری های موفق ، درست یکی مثل تو ، چون الان به داری این مقاله رو می خونی و به دنبال یک برنامه ریزی تابستان فوق العاده کامل برای کنکور خودت هستی!

 • دانش آموزانی دوازدهمی که طبق نظام جدید در سال ۹۸ کنکور دارند.
 • افرادی که می خواهند طبق نظام آموزشی قبلی (نظام پیش دانشگاهی) در کنکور ۹۸ شرکت کنند.
 • افراد تغییر رشته که در کنکور تجربی ۹۸ شرکت می کنند.
 • افراد شاغل یا فارغ التحصیل که می خواهند سال آینده در کنکور تجربی شرکت کنند.

نکته : برنامه ریزی ها در دو نسخه متفاوت هم برای نظام جدید (دوازدهمی ها) و هم نظام قدیم (پشت کنکوری ها) ارائه می شود.

آیا شما به همه کسانی که پکیج رو بخرن یک برنامه ریزی یکسان میدین؟

قطعا نه!! اتفاقا چیزی که باعث تفاوت برنامه ریزی دیجی کنکور با بقیه برنامه ریزی ها در سال اخیر شده اینه که برنامه ها در سه سطح کلی تهیه شده اند و شما متناسب با ساعت مطالعه ات و میانگین ترازی که میخوای و همچنین با توجه به صحبت هایی که با مشاوران دیجی کنکور می کنید، متوجه میشید که از کدوم سطح از برنامه ریزی باید استفاده کنید.

با توجه به رشد و پیشرفتی که در این مسیر دارید، سطح خودتون افزایش میدید و از برنامه در سطح های بالاتری استفاده می کنید. به این میگن درست ترین سبک مطالعه که هر ساله کلی رتبه برتر برای بهترین دانشگاه ها میسازه.

با پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور  در تابستان چه مباحثی را می خوانیم؟

با این پکیج همه دروس پایه را حداقل ۳ بار مطالعه میکنید و همچنین اگر به کلاس می روید و یا تمایل دارید می توانید ۲ تا ۳ از سال آینده را نیز پیش خوانی کنید. این منابهع کاملا منطبق بر آزمون های آزمایشی کل کشور است و شما همراه با بقیه با سرعت بالا پیش می روید.

نظام جدید (دوازدهمی ها) : کل دروس سال دهم و یازدهم + در صورت تمایل ۲ تا ۳ درس دروس دوازدهم.
نظام قدیم (پیش دانشگاهی) : کل دروس سال دوم و سوم + در صورت تمایل ۲ تا ۳ درس دروس پیش دانشگاهی.

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی!

خرید پکیج تابستان دیجی کنکور

روزانه در برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ، چقدر باید مطالعه کنیم؟

با توجه به اینکه برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ، ۳ سطح داره. هر سطح ساعت مطالعه های متفاوتی داره. قبلا گفتیم شما با توجه به شرایط و چیزی که انتظار داری در تابستون بهش برسی یک سطح برای شروع انتخاب میکنی. جالب اینجاست که حتی اگر خیلی تو تابستون وقت برای درس خوندن نداری هم باز میتونی با چند ساعت مطالعه کوتاه در طول روز هم به مطالعه همه درس هات در تابستان برسی.

 • سطح اول ( تازه واردهای قوی): ۴/۵ تا ۵/۵ ساعت مطالعه روزانه
 • سطح دوم ( باشگاه حرفه ای ها): ۶ تا ۸ ساعت مطالعه روزانه
 • سطح سوم ( چرخ های آتشین): بیش از ۹ ساعت مطالعه روزانه

برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی 98

آیا هر سه سطح برنامه ریزی تابستان برای کنکور ۹۸ در اختیار ما قرار گرفته می شود؟

بله هر سه سطح برنامه ریزی به صورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی در اختیار شما قرار گرفته می شود تا با توجه به پیشرفت و تغییرات شرایط به سطح های بالاتر برنامه ریزی دسترسی داشته باشی.

برای دیدن کیفیت برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره ۰۹۳۵۱۶۱۶۷۲۴ تماس بگیرید )

اگر از برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

ما به فکر این موضوع هم بودیم. به هر دلیلی ممکنه برای هر دانش آموزی در طول مدت اجرای برنامه اتفاقات پیش بینی نشده بیوفته که از برنامه عقب بمونه. ما برای شما ایستگاه های جبرانی خیلی زیادی قرار دادیم که خیالتون راحت باشه. همانطور که در تصویر زیر می بینید، ایستگاه های جبرانی خیلی زیادی برای استراحت و همچنین برای عقب ماندگی های احتمالی شما در نظر گرفته شده :

برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی 98

ویژگی های برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸

حالا می خوام برات ویژگی های برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ ، که توسط دیجی کنکور عرضه و در اختیار کنکوری های با هوش و با استعداد قرار گرفته شده رو تک به تک توضیح بدم. با دقت مطالعه کن! این چند خط میتونه باعث شه که همین موقع ، در سال آینده جشن قبول تو بهترین رشته و دانشگاه رو بگیری و بعد از اون همه تو رو خانم یا آقای دکتر صدا کنن.

۱- با کیفیت ترین برنامه ریزی تابستان توسط بهترین تیم برنامه ریزی برای کنکور در اختیار شما قرار گرفته می شود!

دیجی کنکور به عنوان برترین نهاد برنامه ریزی کشور باز هم اقدام به انتشار برنامه ریزی تابستان برای سومین سال پیاپی کرده است. تیم برنامه ریزی دیجی کنکور متشکل از ۱۵ رتبه ی زیر ۲۰۰ در رشته تجربی می باشد. پس در دیجی کنکور با برترین های کنکور سال های اخیر بهترین و دقیق ترین برنامه ریزی را برای تابستان شما آماده کرده ایم. (کلیپ بالا رو که دیدی دیگه!)

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی!

خرید پکیج تابستان دیجی کنکور

۲- ۱۳هفته برنامه ریزی در ۳ سطح در اختیار شماست!

در این سری از برنامه های دیجی کنکور ۱۳هفته برای شما برنامه ریزی کرده ایم. این برنامه در ۳ سطح در اختیار شما قرار گرفته میشود که شما با توجه به سطح خودتان با یکی از سطح های برنامه پیش می روید و طول اجرای برنامه با توجه به ارتقا سطح خود ، سطح برنامه را نیز ارتقا می دهید. این برنامه کل تابستان شما را پوشش میدهد و ۶ مهر ماه پایان می یابد.

۳- با برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ، شما همه دروس رو حداقل ۳ بار مطالعه و مرور می کنید!

در برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور همه چیز به زیبایی در کنار هم قرار گرفته تا شما همه ی دروس و همه ی مباحث پایه را حداقل ۳ بار مطالعه و مرور میکنید و خیالتون از این بابت راحت که به همه ی دروس تسلط ۱۰۰ درصد پیدا می کنید.

برای دیدن کیفیت برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره ۰۹۳۵۱۶۱۶۷۲۴ تماس بگیرید )

۴- برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ، با برنامه آزمون های آزمایشی منطبق است.

یکی از ویژگی های مهم این برنامه ریزی انطباق ۱۰۰% آن با آزمون های آزمایشی در دوران تابستان است. اگ در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید با این برنامه به یک پیشرفت بسیار بزرگ در تراز های خود خواهید رسید.

۵- برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ، مجهز به دو سبک زمان بندی می باشد!

به عنوان یک پیشنهاد دوستانه ما ساعت بیدار شدن و خوابیدن شما را نیز در نظر گرفتیم و برنامه ریزی را با دوسطح زمان بندی یکی ویژه سحر خیز تر ها و یکی ویژه شب زنده دار ها ارائه کردیم (اینم یه ویژگی کاملا برتر دیگه دیجی کنکور). دیگه هر چی که فکرشو بکنی ما تو این برنامه ریزی تابستان بهش توجه کردیم. تو فقط کافیه یکم تلاش کنی بقیش رو دیجی کنکور بهت میگه.

۶- برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی مجهز به مشاور و پشتیبان همیشه آنلاین است!

خیالت از پشتیبانی راحت باشه! ۲۵ پشتیبان و مشاور دیجی کنکور از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۰ شب در تمامی پیام رسان ها آنلاین هستند و هر سوالی بپرسی در کمتر از ۱۵ دقیقه بهت پاسخ میدن!

۷- برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ ، مجهز به ایستگاه های جبرانی برای جبران عقب ماندگی ها است!

ما به فکر اتفاقات پیش بینی نشده هم بوده ایم. برات ایستگاه های جبرانی فراوانی در نظر گرفتیم. پس هر جایی به هر دلیلی از برنامه عقب افتادی اصلا نیازی نیست نگران باشی! ایستگاه های جبرانی رو برای تو در نظر گرفتیم.

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی!

خرید پکیج تابستان دیجی کنکور

۸- در برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی ۹۸ ، جمعه در اختیار خودته!

تمامی جمعه های تابستان برای خودته. میتونی از این فرصت برای شرکت تو آزمون های آزمایشی استفاده کنی ، به مرور و مطالعه بیشتر درس های هفته بپردازی و یا اینکه یکم به خودت استراحت بدی و تفریح کنی چون کلی در طول هفته درس خوندی و حسابی خسته شدی.

۸- برنامه ریزی تابستان برای کنکور ۹۸ ، مجهز به راهنمای مخصوص برای استفاده است!

برای استفاده از برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور یک راهنمای کامل آماده کردیم. در اون راهنما طرز استفاده از برنامه رو که خیلی خیلی ساده است ، به طور کامل برات توضیح دادیم تازه بازم اگر ابهامی بود پشتیبان ها ۲۴ ساعته پاسخگو شما هستن ، خیالت راحت.

برای دیدن کیفیت برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره ۰۹۳۵۱۶۱۶۷۲۴ تماس بگیرید )

پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور شامل چه چیزهایی است؟

تا الان با تمام ویژگی های برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور آشنا شدیم ، ولی صبر کنید! هنوز چند بخش هیجان انگیز مونده. در ادامه میخوایم ببینیم که با خرید این بسته چه چیزهایی در اختیار شما قرار میگیره ، مطمئنیم شگفت زده میشی!

۱- بسته برنامه ریزی ویژه دیجی کنکور برای تابستان

در این مورد به اندازه کافی صحبت کردیم و الان دیگه حسابی باهاش آشنا شدی.

۲- سه کتابچه اختصاصی بسیار مهم که قطعا یک کنکوری باید داشته باشه

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از ۵۰ نفر از رتبه های زیر ۵۰۰ کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم و برای خریداران پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید ! ( برای دیدن نمونه ای از کتابچه ها حتما فایل نمونه برنامه را دانلود کنید )

 • کتابچه اول : ” بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰″

روش مطالعه کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور

در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به ۱۰۰% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

 • کتابچه دوم: ” بهترین منابع کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰″

کتابچه بهترین منابع کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور

یکی از دغدغه های مهم کنکوری ها اینه که برای هر درس بهترین منابع کدومن ، چون برای هر درس کلی کتاب تو بازار داریم و این باعث سردرگمی خیلیا تو انتخاب بهترینه بهترین هاست. این کتاب یک راهنما فوق العاده برای اینه بدونید رتبه های برتر کنکور از چه منبعی استفاده میکردن تا بتونید برای هر درس بهترین منابع رو بشناسید و اون ها رو مطالعه کنید.

 • کتابچه سوم: ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی

کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی تابستان برای کنکور

تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به ۱۰۰% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.

نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

برای دیدن کیفیت برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره ۰۹۳۵۱۶۱۶۷۲۴ تماس بگیرید )

۳- بیش از ۱۰ فایل صوتی آموزشی ، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از ۱۰ فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

۴- پشتیبانی ۲۴ ساعته مشاوران دیجی کنکور

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور بر روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنید!

خرید پکیج تابستان دیجی کنکور

قیمت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور

طبق روال هر ساله دیجی کنکور ، این پکیج در ایده آل ترین حالت ممکن و با رفع تمامی نیاز های دانش آموزان تولید شده است. همونطور که میدونید تولید یک محصول خوب و با کیفیت همیشه نیازمند صرف وقت و هزینه برای استفاده از افراد حرفه ای است. استفاده از رتبه های برتر در تولید این پکیج ، استفاده از بهترین گرافیست های ایران برای طراحی صفحات ، ضبط فایل های صوتی در استودیو های حرفه ای و… در کنار هم باعث ساخت بهترین محصول کنکوری امسال شده است.

اما با همه این تفاسیر ما در دیجی کنکور طبق سیاست همیشگی یک قیمت بسیار مناسب را برای محصولات در نظر میگیریم تا هیچ کس به خاطر مسائل مالی از داشتن بهترین پکیج برنامه ریزی تابستان امسال محروم نشود.

قیمت پکیج کامل دیجی کنکور با تمام ویژگی ها ، محصولات و خدماتی که در اختیار شما قرار میگیرید فقط و فقط ۹۹ هزار تومان است یعنی روزی کمتر از ۱۰۰۰ تومان !

نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان تابستان نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید ، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.

نحوه ی تهیه پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور

پس از کلیک کردن بر روی مستطیل خرید پکیج تابستان دیجی کنکور به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در آن صفحه فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن فرم و کلیک کردن بر روی ارسال و خرید به صفحه ی پرداخت بانکی متصل می شوید. بلافاصله پس از پرداخت می توانید کل پکیج را به صورت یکجا از سایت دیجی کنکور دانلود کنید ، به همین راحتی…!

خرید پکیج تابستان دیجی کنکور

همچنین اگر در مورد این پکیج ، سوالی دارید یا در مورد موضوعی ابهامی وجود دارید می تونید با کلیک کردن بر روی مستطیل زیر با پشتیبانی ما در پیام رسان های مختلف در ارتباط باشید. همچنین در صورت بروز مشکل با شماره ۰۹۳۵۱۶۱۶۷۲۴ در ارتباط باشید.

امتیاز دهی به برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور
 • کیفیت برنامه ریزی ریزی
 • 13 هفته برنامه ریزی در 3 سطح
 • پشتیبانی 24 ساعته برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور
5.0
15 دیدگاه
 1. ارش می گوید

  برای نظام جدید توی تابستون فقط یازدهم مرور میشه یا هم دهم هم یازدهم؟این برنامه شخصی سازی میشه؟

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام آرش جان
   در طول تابستون همه دروس اختصاصی دهم و یازدهم به همراه دروس عمومی یازدهم درست مطابق آزمون های آزمایشی کشور مطالعه میشن.
   در مورد شخصی سازی هم بله ، کاملا. برنامه سطح بندی شده است و بعد از خرید برنامه مشاوران ما با شما تماس میگیرن و در خصوص شخصی سازی راهنماییتون میکنن.

 2. سید می گوید

  سلام
  میخواستم بدونم این برنامه مشکل نداره؟
  اخه تو نمونه برنامه نوشته درس ۷ و ۸ عربی۲ ،در صورتی که عربی۲ درس ۸ نداره…

  1. سید می گوید

   یه سوال دیگه دروس عمومی دهم نیست؟

   1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

    سلام
    ببینید دروس عمومی برای دوره تابستون نباید حجم بالایی داشته باشه. شما یه نگاهی به منابع آزمون های آزمایشی قلمچی و گزینه ۲ داشته باشید میبینید همه فقط یک پایه رو بریا دروس عمومی انتخاب کردن اونم پایه یازدهمه. تو برنامه ریزی پاییز و زمستان بارها و بارها دروس عمومی دهم مطالعه میشه.
    در ضمن کلی تایم استراحت و جبرانی در برنامه در نظر گرفته شده که اگر کسی تمایل داشت میتونه دروس عمومی دهم رو هم تو اون تایم ها با راهنمایی مشاورین دیجی کنکور مطالعه کنه.

  2. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   چه رشته ای هستید؟

   1. سید می گوید

    تجربی نظام جدید

    1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

     سلام مجدد
     درسته عربی ۷ درسه. اون عکس نمونه به اشتباه در صفحه وارد شده بود که الان نمونه درست قرار داده شد. حتی اگر شما فایل پی دی اف نمونه رو هم دانلود کنید متوجه این موضوع میشید که فایل درست هستش.

 3. Mobin می گوید

  با سلام . نمونه ای که از برنامه برای نظام قدیم گذاشتین همون برنامه پارساله!! یعنی همون برنامه پارسال رو میدین یا یه دونه جدیدش رو نوشتین؟؟ اگه ممکنه یک نمونه از برنامه جدیدتان برای نظام قدیم بگذارید. ممنون

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام مبین جان
   برنامه مطابق برای نظام قدیم کاملا بروز شده هستش و اون نمونه جهت آشنایی شما با سبک برنامه است. خیالتون راحت

 4. سید مبین ثروتمند می گوید

  سلام من هزینه برنامه رو واریز کردم ولی وقتی که از درگاه بانک به سایت شما برگشتم نتونستم برنامه رو دانلود کنم. لطفاً فایل برنامه رو برام ایمیل کنید.
  mobinsm2388@gmail.com

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام مبین جان
   هیچ اشکالی نداره میتونستی به راحتی تو صفحه دانلود بعد از پرداخت برنامت رو دانلود کنی.
   تیم پشتیبانی برنامه رو برات ارسال کرد.

   1. سید مبین ثروتمند می گوید

    سلام من برنامه رو دریافت کروم ممنون. ولی تاریخ های برنامه مال پارساله!!! شما که گفتید بروز شده؟؟

 5. سحر می گوید

  سلام
  خسته نباشید. من امروز برنامتون رو دیدم و راستش نمونه رو دیدم خیلی کامل و خوب بود.
  فقط یه سوال داشتم ، من تو تابستون ۲ تا کلاس قراره شرکت کنم ، میتونم با برنامه شما پیش برم باز هم ؟

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   همونطور که در توضیحات هم اشاره شده سبک برنامه ریزی دیجی کنکور همیشه طوری بوده که محدودیت ایجاد نکنه.
   شیه سطح بندی و راهنمایی مشاورین دیجی کنکور این اجازه رو به شما میره حتی اگر بیشتر ایام هفته رو سر کلاس باشید میتونید طبق یکی از سطح بندی به طور کامل به برنامتون برسید.
   در ضمن فراموش نکنید جمعه ها در اختیار خودتونه و کلی ایستگاه جبرانی در طول هفته برای اینه که شما بهتر به کلاساتون برسید.
   پس کاملا خیالتون راحت

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =

آیا نیاز به برنامه ریزی برای کنکور 98 دارید؟ برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور منتشر شد! بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

 برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی 98