برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم ( همه ی رشته ها )

برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

یازدهمی های عزیز سلام، تا حالا چقدر به کنکورتون فکر کردید؟ چقدر به برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم فکر کردید؟ به نظرتون از کی باید شروع کنید؟ به نظرتون چن درصد از یازدهمی ها از الان به فکر کنکورن؟ تابستان سال یازدهم چه تاثیری تو کنکور داره؟ اگر به دنبال موفقیت تو کنکور هستین اینا سوالایی هستن که به عنوان یک یازدهمی باید از خودتون بپرسید! اگر دنبال جواب این سوالات هستید تا آخر این پست با ما همراه باشید.

نکته مهم : پکیج تابستان 98 آپدیت شد! تاریخ شروع پکیج تابستانی دیجی کنکور از شنبه 1 تیر ماه است ( فرصت رو از دست ندید )

کمتر از 5 درصد از دانش آموزای سال یازدهمی از الان به فکر کنکور هستن!

یک جمله معروف هست که میگه ” اگر کاری که دیگران امروز نمیکنن رو بکنی ، فردا ، کاری رو میکنی که دیگران نمیتونن بکنن! “. پس در گوشی بهت میگم که اگر الان که هیچ یازدهمی به فکر درس خوندن تو تابستون نیست ، تو فقط یه کم تو تابستون درس بخونی ، سال بعد با اختلاف از همه جلوتری.

برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

از اهمیت پایه یازدهم هر چی بگم کم گفتم! همینطور از تابستونش! اما همین بس که اگر از تابستان یازدهم درست استفاده کنید هم در طول سال راحت هستید! هم در تابستان کنکور هم در سال کنکور! کلا تجربه همه رتبه های برتر ثابت کرده بیش از 90% کسایی که از تابستون سال یازدهم (سوم دبیرستان قدیم) با هدف کنکور مطالعه رو شروع میکنن در سال کنکور موفق تر هستن.

 حتی با 3 ساعت مطالعه روزانه در کنار همه کارهای دیگه تون میتونید یه تابستان طلایی برای کنکورتون رقم بزنید.

برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم برای همه ی رشته ها

میخوام جزئی تر راجع به یازدهم و اهمیت تابستونش حرف بزنم! ببینید وقتی دارید میرید پایه یازدهم ، یه فرصت طلایی دارید! برای چی؟ برای اینکه پایه دهمتون خوب بخونید و ببندینش! همچنین روی خود یازدهم تمرکز کنید تا تو سال کنکور کارتون سبک تر باشه.

تو همین تابستون میتونی به راحتی دروس دهم رو برای سال کنکورت بخونی و بترکونی!

الان دونه رو بکار سال کنکور برداشت کن : در واقع اهمیت پایه یازدهم و تابستون اون توی اثرش در سال کنکوره! شما میتونید از این فرصت طلایی استفاده کنید و پایه دهم رو کامل بخونید و تست کار کنید! تو قدم بعدی هم توی تابستون بعضی از دروس سال یازدهم رو پیشخوانی کنید تا وقتی سال تحصیلی شروع شد از همه رقبات جلوتر باشی.

با این برنامه ریزی دروس یازدهم رو هم میتونی همین تابستون پیش خوانی کنی.

تیم دیجی کنکور متشکل از رتبه های برتر کنکور! یک برنامه ریزی عالی برای تابستان شما یازدهمی ها تهیه کرده!


برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم تجربی

تا اینجا از اهمیت پایه یازدهم براتون گفتم! با توجه به رقابت زیادی که در کنکور هست اهمیت سال یازدهم چند برابر میشه! در سال آینده خیلی تفاوت بین کسیه که از الان برای کنکور شروع کرده با کسی که سال آینده شروع میکنه. به خصوص برای کسایی که میخوان به بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه ها برن ( مثل دانش آموزان رشته تجربی که میتونن از الان یه روپوش خوشگل پزشکی برای خودشون تصور کنن)

همونطور  که قبلا گفتم با خوندن و تست زدن پایه دهم تو تابستان میتونید گام خوبی برای کنکورتون بردارید! شما به این مسئله پیشخوانی مطالب یازدهم رو هم اضافه کنید! حالا فکر کنید در طول سال یازدهم هم درساتونو خوب بخونید! اینجوری فقط برای سال کنکورتون فقط درسهای سال دوازدهم میمونه و دو پایه قبلی رو بسیار خوب از قبل کار کردید! طبیعتا از کسایی که تازه اون موقع به فکر کنکور افتادن خیلی جلوتر هستید! حتی از کسایی که سال یازدهم رو خوب خودن هم جلوتر هستید ! چون سال دهم رو هم خوندید و نگرانی خاصی ندارید.

دانلود نمونه برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم تجربی

در ادامه نمونه ای از برنامه تابستان پایه یازدهم برای هر دو رشته ریاضی و تجربی را قرار داده ایم.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج


ویژگی های برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

حالا میخوایم ویژگی هایی که ما توی برنامه ریزی یازدهم برای تابستان لحاظ کردیم رو براتون بگم! این برنامه ریزی بدون هیچ حرف اضافه ای بهترین پکیج برنامه ریزی پایه یازدهم که میتونه یک تابستون فوق العاده طلایی براتون رقم بزنه. کافیه ویژگی های این برنامه ریزی بخونی و اون رو با جاهای دیگه مقایسه کنی تا به جملاتمون ایمان بیاری.


سبک برنامه ریزی درسی برای یازدهم دیجی کنکور به چه صورته ؟

پکیج تابستانی دیجی کنکور شامل یک برنامه روزانه برای کل دوره تابستانه! شما با داشتن این برنامه برای هر هفت روز هفته و حتی هر ساعت از روزتون یک برنامه کامل و دقیق دارید.

این برنامه پاسخ همه سوالات زیر رو به شما میده:

چی بخونم؟ چقدر بخونم؟ اصلا چطور بخونم؟

کی تست بزنم؟ چقدر تست بزنم؟

کی مرور کنم؟ چطور مرور کنم؟

چطور به کلاس هام برسم؟

آزمون آزمایشی رو چیکار کنم؟ چطور ترازم رو افزایش بدم؟

و کلا اینکه چطور میتونم آخر تابستون به خودم نمره 20 بدم؟

برنامه ی ریزی تابستانی دیجی کنکور حداقل 99.9 درصد با هر چیزی که شما میخواید منطبقه.

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان

چند ساعت درس بخونیم تا به چیزی که میخوایم برسیم ؟

این برنامه سه سطح مختلف داره! شما بعد از تهیه این برنامه با مشورت و راهنمایی مشاورین ما یک برنامه ریزی شخصی سازی شده رو دریافت میکنید. بعد مطابق با سطحتون برنامه در اختیارتون قرار گرفته میشه! در واقع این برنامه برای شما شخصی سازی میشه ! دیگه چی ازین بهتر؟


تو برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم  چه درسهایی مطالعه میشه ؟

این برنامه ریزی در مرحله اول همه درسهای پایه دهم رو شامل میشه! یعنی شما میتونید کامل همه درسهای پایه دهم رو بخونید و تست بزنید! همچنین برای کسانی که قصد دارن دروس اختصاصی یازدهم رو در تابستون مطالعه کنن هم ، برنامه ریزی به طور کامل همه چیز رو مشخص کرده. پس اگر در طول تابستان برای درس های یازدهم کلاس میرید میتونید با این برنامه ریزی اون ها رو هم بخونید! این برنامه همه چیز هایی رو که شما از یه برنامه ریزی برای تابستان میخواید رو داره! هر شرایطی که داشته باشید بازهم دیجی کنکور یه راه حل از قبل براتون در نظر گرفته.


برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم کاملا با آزمون های آزمایشی هماهنگه

پکیج ما مطابق با همه آزمونهای آزمایشی پیش میره! تو هر آزمون آزمایشی که ثبت نام کردید میتونید با استفاده از این برنامه ریزی به اونها هم برسید! تیم با تجربه ما این امکان رو برای شما فراهم کرده که مطابق با آزمون ها بتونید درس بخونید و کلی تو نمره تراز پیشرفت کنید.


اگر از برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم عقب بیافتیم چی میشه ؟

از اونجایی که تو تابستان خیلیا مسافرت میرن و یا ممکن در هر صورت موردی پیش بیاد که شما از برنامه عقب بمونید! شاید این شما رو نگران کنه که نکنه از برنامه خیلی عقب مونده باشید!

نگران نباشید! برنامه ریزی یازدهم پر از ایستگاه جبرانی هست که به شما این امکان رو میده که اگر از برنامه عقب افتادید به راحتی جبران کنید! در نتیجه شما در کنار همه تفریحات و مسافرت هاتون میتونید به این برنامه ریزی عمل کنید و از تابستان بهترین استفاده رو بکنید.


محتویات پکیج برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

این پکیج 4 بخش داره که شامل برنامه ریزی درسی، کتابچه بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰، کتابچه بر قله های تمرکز، دوره های صوتی آموزشی، مشاوره ای و انگیزشی.

بخش اول: برنامه ریزی درسی برای تابستان

این بخش خب مهم ترین بخش این پکیجه! به اندازه کافی در مورد این بخش باهاتون صحبت کردیم و میدونیم 100% باهاش آشنا شدید.

بخش دوم: کتابچه های همراه
1- کتابچه بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰

در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به ۱۰۰% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

2- کتابچه بر قله های تمرکز

تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به ۱۰۰% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.

نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

بخش سوم : دوره های صوتی آموزشی، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از ۱۰ فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

بخش چهارم : پشتیبانی همیشگی دیجی کنکور

قطعا بله، مثل بقیه پکیج ها این پکیج هم پشیبانی 24 ساعته داره! در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

دانلود نمونه برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم تجربی

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج


نحوه تهیه برنامه ریزی درسی پایه یازدهم

قیمت این پکیج تنها 89 هزار تومنه! برای تهیه این پکیج عالی برای خودتون کافیه روی مستطیل سبز زیر کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان


 

امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
۲۰
برچسب ها :
نویسنده مطلب تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه دیجی کنکور متشکل از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشد که نویسنده مقالات سایت دیجی کنکور هستند. ما اعتقاد داریم راه و روش موفقیت در کنکور سراسری را باید رتبه های برتر کنکور سراسری به کنکوری ها یاد بدهند.

دیدگاه شما

درحال ارسال

۲۰ دیدگاه

 • مبین انیری
  2 ماه پیش

  سلام میخواستم بپرسم آیا کسی اگه سال دهمش صفر باشد میتواند در تابستان یازدهم به سطح عالی برسد؟

 • داریوش
  10 ماه پیش

  سلام
  من امسال میرم یازدهم
  میخام آزمون ثبت نام کنم و کلاس های کنکوری برم اما کلا سردرگمم. بنظرتون تو تابستون فقط دروس دهم رو بخونم یا دهم و یازدهم رو باهم؟؟ کلا نمیدونم چیکار کنم لطفا صریح و روشن منو راهنمایی کنید.
  ممنون

  • سلام
   تابستون بیشتر مختص دروس پایه هستش به همراه پیشخوانی چند درس از دروس سال آینده. این بهترین کار که با برنامه پیش برید.

 • نوید
  11 ماه پیش

  سلام
  ببخشید این بسته تون برای همه یکسانه یا اینکه کارشناساتون شخصی سازی میکنن؟!

 • امیر
  11 ماه پیش

  سلام…ببخشید میخواستم بدونم بسته سه ماهه پاییز کی آماده فروش میشه؟

 • امیر
  11 ماه پیش

  سلام…لطفا رمز من رو از طریق شماره تلفن ارسال کنید…هرچه زودتر بهتر

 • امیر
  11 ماه پیش

  سلام…چرا برای خرید وقتی میریم میگه پکیج یک ماهست؟ ولی تو این صفحه نوشته برای کل تابستون.

 • امیر
  11 ماه پیش

  سلام…من میرم یازدهم تجربی…میخوام پکیج بخرم میگه بسته یک ماهه هست درسته؟ ولی تو این صفحه نوشته برای کل تابستون.

  • سلام امیر جان
   خیر ایم پکیج یک ماهه نیست بلکه کل تابستون رو شامل میشه

 • محمد
  11 ماه پیش

  سلام
  ببخشید،من پکیج تابستان رو خریداری کردم ولی برای ورود به پی دی اف برنامه ریزی رمز لازم هست،لطفا بگید رمزش چیه؟

 • پرنیان
  11 ماه پیش

  سلام خسته نباشید
  اینکه تو صفحه خرید پکیج نوشتید یک ماهه یعنی برنامه ریزی فقط برای یک ماه است ؟
  ممنونم

 • علی
  12 ماه پیش

  سلام-این برنامه برای دانش آموزاییه که میرن پایه ۱۲؟آیا پایه دهم و یازدهم مرور میشه کامل؟

 • علیرضا
  12 ماه پیش

  سلام
  ببخشید، حسابی آب دهنمون ریخت
  بعد از آخر یه پتگ سنگین خوابوندین تو سرمون…!
  بهرحال دستتون درد نکنه

  • سلام علیرضا جان
   دقیق متوجه منظورتون نشدم اما خب برنامه ریزی های دیجی کنکور این روزها خیلی معروفه و با توجه به ویژگی هایی که گفته شد هیچ جا با این دقت برنامه ریزی انجام نمیده.
   امیدواریم شما هم به کانون گرم دیجی کنکوریای موفق بپیوندی.