برنامه ریزی ۱ ماهه برای کنکور (جمع بندی پیش ۱)

0

معجزه ای جدید از دیجی کنکور منتشر شد. برنامه ریزی ۱ماهه که می تواند عقب ماندگی شما رو در در ترم اول پیش دانشگاهی جبران کند. حالا بریم هر چه سریعتر این برنامه ریزی  به شما معرفی کنیم که وقت شما رو نگیریم. 

جریان برنامه ریزی ۱ ماهه چیه؟!

بچه ها تایم زیادی از ترم یک پیش نمونده. با توجه به درخواست های مکرر شما به تیم پشتیبانی دیجی کنکور که اقا ما نرسیدیم، این ترم رو خوب درس بخونیم یا ما نرسیدیم این ترم رو درس بخونیم یا به هر دلیلی در مطالعه دروس در پیش یک ضعیف کار کردیم. برنامه ریزی ۱ ماهه برای کنکور برای جمع بندی پیش یک برای شما طراحی شده. برای شما که در مطالعه ی ضعیفی در پیش یک داشتید یا اصلا مطالعه نکردید. معجونی با طعم تجربه ی رتبه های برتر دیجی کنکور که شما رو به حد بسیار خوبی از تسلط برساند. 

برای چه مباحثی در برنامه ریزی ۱ ماهه برنامه ریزی کردید؟

ما برای پیش ۱ و یک پایه به دلخواه خودتون براتون برنامه ریزی می کنیم. یعنی قراره با یک برنامه ریزی بسیار بهینه و با بازدهی بالا طوری براتون برنامه ریزی کنیم که در یک ماهه ی باقی مونده از ترم اول پیش بتونید مباحث پیش ۱ و یک از پایه ها به دلخواه خودتون رو به صورت کامل مطالعه و مرور و جمع بندی کنید.

یعنی ما هم به مباحث پیش ۱ و هم به مباحث یک پایه به دلخواه خودمون مسلط میشیم ؟!

بله البته تا حدودی. حالا چرا تا حدودی. ببنید یه قانون بسیار معروف در دنیا به نام قانون هشتاد بیست وجود داره. حالا این قانون چیه؟ این قانون به ما میگه که ۸۰ درصد از نتیجه ای شما می گیرید برای ۲۰ درصد کار ها و تلاش هایی هستش که شما انجام دادید. این قانون تو سال کنکور و برای کنکور هم درست هستش. ببینید بچه ۸۰ درصد نتیجه ی شما در کنکور سراسری حاصل ۲۰ درصد تلاش شما برای کنکور هستش.

یا به عبارت دیگه اگر بیاید سوالات کنکور های سال های قبل رو بررسی کنید می بنید که مثلا حدود ۸۰ درصد سوالای کنکور فقط از ۲۰ درصد حجم کتای درسی اومده. پس اگه دقت کنید می بینید که برای رسیدن به درصدی نزدیک به ۸۰ در هر درس نیاز نیست که شما تمامی مطالب و دروس رو به صورت ۱۰۰ درصد مطالعه کنید تا به نتیجه دلخواه تون برسید. کافیه حدود بیست درصدشون مطالعه کنید تا به اون نتیجه ی مدنظرتون برسید.

حالا ما تو برنامه ریزی ۱ ماهه از همین قانون استفاده کردیم. رتبه های برتر کنکور ۳ سال اخیر رو در دیجی کنکور دور هم جمع کردیم و ازشون خواستیم که مباحث رو به ترتیب اهمیت برامون لیست کنن. با توجه به صحبت ها و جلسه های بسیار تونستیم مباحث مختلف از دروس مختلف کنکور رو به ترتیب اهمیت لیست کنیم. حالا تو مرحله ی بعدی حدود ۸۵ درصد از مهم ترین مباحث از هر درس کنکور رو جدا کردیم. بعد برنامه ریزی ۱ ماهه رو با توجه به اون مباحث انجام دادیم. ببینید بچه ها برای اینکه شما به درصدی در حدود ۸۰ برسید کافیه حدود بیست درصد از حجم کتاب های رو بخونید. حالا ما تو برنامه ریزی یک ماه برای جمع بندی پیش ۱ و یک پایه به دلخواه خودتون برای بیشتر از ۸۵ درصد از حجم کتاب ها برنامه ریزی کردیم. حالا به نظرتون با این شیوه شما نمیتونید به درصدی بالای ۸۰ برسید؟!

خب ما تا اینجا متوجه شدیم که تو این برنامه ریزی ۱ ماهه بیشتر از ۸۵ درصد از حجم دروس رو مطالعه می کنیم. در واقع اون ۸۵ درصدی که مهم تر هستش.

حالا ایا تو این برنامه ریزی یک ماهه ما دروس رو مرور هم می کنیم؟

بله قطعا. مگه میشه بدون مرور برای کنکور درس خوند. ما تو این برنامه ریزی یک ماهه برای شما حدود دو بار زمان برای مرور و جمع بندی اختصاص دادیم. البته از راه درستش. ما حتی به شما نحوه ی مرور کردن دروس رو یاد میدیم و به دقت براتون توضیح می دیم که چیکار باید انجام بدید که در زمان کم و به صورت بسیار بهینه و صحیح دروس رو مرور و جمع بندی کنید.

آیا این برنامه ریزی ۱ ماهه پشتیبانی هم داره؟

مگه میشه نداشته باشه! یه پشتیبانی کاملا حرفه ای از تیم دیجی کنکور اونم به صورت ۲۴ ساعته! مهم نیس شما صبح یا ظهر یا شب یا حتی نصفه شب به مشکل بربخورید! ما همیشه آنلاینیم و پاسخگوی مشکلات شما هستیم. بیشتر از ۲۵ رتبه ی برتر سه سال اخیر کنکور، ۲۴ ساعته در تلگرام آنلاین هستند که هر موقع برای شما مشکل و سوالی پیش اومد، پاسخگوی شما هستند. ( البته اینم بگم نوبتی میخوابیم یعنی یه جورایی ما هم خواب داریم ولی هیچ وقت نمی زاریم به قولی چراغ پشتیبانی خاموش بشه! )

ما در پشتیبانی

۱- پاسخگویی  همه سوالات مشاوره ای شما هستیم.

۲- راه حل های مناسب برای مشکلات شما ارائه می کنیم.

۳- ابهامات شما رو برای اجرای هر چه بهتر برنامه رفع می کنیم.

۴- مشاوره های تخصصی با توجه به ویژگی های هر دانش آموز

سیستم پشتیبانی و مشاوره فرمول۱ اینقدر خوب و سریعه! که شما در طول دوره ای که با ما هستید، هیچ نیازی به مشاوره های خصوصی و جلسات مشاوره ای خاص نداری و با بهره مند شدن از پشتیبانی ۲۴ ساعته دیجی کنکور وقتت تلف نمیشه و بلافاصله با راهنمایی پشتیبان ها جوابه سوالات و راه حله مشکلاتت رو پیدا میکنی!

حالا بریم سراغ یه بخش مهیج دیگه که در کنار برنامه ریزی ۱ ماهه در اختیارتون قرار گرفته میشه یعنی کتابچه های اختصاصی دیجی کنکور

کتابچه های اختصاصی دیجی کنکور

علاوه بر برنامه ریزی ۱ ماهه، ما سورپرایز های دیگه ای هم برای شما داریم. بچه ۳ کتابچه ی فوق العاده و با کیفیت در اختیارتون قرار می دیم که بخش عمده ای از مشکلات مشاوره ای شما رو حل میکنه! که همه ی این کتابچه به دست رتبه های برتر کنکور تالیف شده.

۱- کتابچه ی بهترین اصول مطالعه

تو این کتابچه به صورت کامل برای شما توضیح دادیم که چطور دروس رو مطالعه کنید و از روش های ناب مطالعه ی رتبه های برتر کنکور پرده برداری کردیم. یعنی به صورت کامل براتون تضیح دادیم چطوری شبیه رتبه برتر های کنکور مطالعه کنید. از بهتر هم مگه میشه!!

۲- کتابچه ی بهترین منابع کنکور ۹۷

بهترین منابع برای دروس مختلف رو با نظرسنجی و پرسیدن نظرات تعداد بسیار از برترین های کنکور و تجربیات مشاوران ارشد دیجی کنکور در قالب این کتابچه در اختیار قرار دادیم.

۳-کتابچه ی تکنیک های مطالعاتی

تو این کتابچه به شما تکنیک یاد دادیم! تکنیک های مختلفی برای اینکه در شرایط مختلف چطور مطالعه کنید و چطور تو بدترین شرایط بهترین بازدهی رو داشته باشید.

 

یه عالمه دوره های صوتی و وویس های انگیزشی

یه عالمه فایل صوتی و پادکست ویژه مشاوره ای ، آموزشی و انگیزشی که همگی توسط تیم دیجی کنکور در استودیو اختصاصی دیجی کنکور تهیه و تولید شده اند در طول تابستون در اختیارت قرار میگیره تا انرژی و انگیزت رو به سقف بچسبونیم. این فایل های صوتی مخصوص تایم های استراحت و پیش از خواب هستن یعنی زمانی که داری استراحت میکنی هم میتونی استفاده مفید داشته باشی و بدون اینکه یک ثانیه زمان هم هدر بدی کلی مطالب خوبو مفید رو گوش کنی و به خاطر بسپری

ما در دیجی کنکور برای اینکه شما بهتر بتوانید برای کنکور خودتون برنامه ریزی کنید، مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی بسیاری در حوزه ی برنامه ریزی کنکور آماده کرده ایم. همه ی این مقالات و دوره های صوتی را به صورت رایگان در دیجی کنکور منتشر کردیم. شاید مطالعه کلیه مقالات و دیدن کلیه های دوره صوتی و ویدیویی دیجی کنکور نهایتا ۱ ساعت از شما وقت بگیرد ولی حتما حتما تمامی این مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی را به صورت کامل مطالعه و مشاهده کنید . این مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی می تواند تاثیر باور نکردنی ای در رتبه برتر شدن شما در کنکور سراسری داشته باشد.

برای دسترسی ساده تر به کلیه مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی دیجی کنکور بر روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + نه =

آیا نیاز به برنامه ریزی برای کنکور 98 دارید؟ برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور منتشر شد! بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

 برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی 98