برای تابستان برنامه دارید؟

(%۲۰ تخفیف به مناسبت عید فطر)

 ورود به صفحه ی برنامه ریزی ها

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ – ویژه ی رشته ی تجربی

16
برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷  =>  امروز تا کنکور چند روز مونده!؟ خیلی نمونده!  اینو نگفتم که استرس بگیری ، اینو گفتم که حواستو جمع کنی و با تمام وجود در این مسیر باقی مونده تلاش کنی. شاید یه سوالی تو ذهنت ایجاد بشه که مگه تو مدت کم باقی مونده چیکار میشه کرد؟ جواب ما به این سوال اینه که خیلی کارا میشه کرد!! خب حالا چطوری ؟! با برنامه ریزی .. یه برنامه ریزی دقیق و حرفه ای که تو این تایم نه چندان کوتاه بتونی بهترین نتیجه رو تو کنکور ۹۷ بدست بیاری و روپوش خوشکل پزسکی رو تنت کنی. بله برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ شگفتی جدیده از بچه های پر شور نشاط دیجی کنکور که امروز می خوایم به شما معرفیش کنیم. حالا با ما همراه باشید تا این شگفتی رو هر چی بیشتر با هم بررسی کنیم.

 


برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷

تو این مقاله می خوایم خیلی دقیق و موشکافانه تمامی ابعاد برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ رو با هم بررسی کنیم.

اول از همه بریم سوال هایی که ممکنه همین ابتدا تو ذهنه شما باشه رو پاسخ بدیم…

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور
برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور

  اگه تا الان خوب درس نخونده باشم ، یا بهتر بگم هیچی نخونده باشم، با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور می تونم موفق بشم؟

جواب این سوال مثبته. البته اگه خودت بخوای! طبق برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷ میتونی موفق بشی. درسته که حجم درسا خیلی زیاده و چیز زیادی تا کنکور نمونده، اما با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور میتونی به هدفت برسی. بر اساس این برنامه ریزی حتی وقت اینو داری که مطالب رو چند دفعه مرور هم بکنی! فقط کافیه اراده کنی که از الان به بعد با برنامه ریزی ۴ ماهه کنکور تجربی کنکوری درس بخونی. از قدیم گفتن خواستن توانستنه.


اصلا میشه تو ۴ ماه با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور موفق شد؟

چرا که نه! برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی به صورت کاملا حرفه ای تهیه شده. به طوری که شما با به کار گیری اون موفقیت خودتون در کنکور تجربی ۹۷ رو حتمی میکنید. ۴ ماه زمان کمی نیست. فقط باید بدونید چطور میشه حداکثر استفاده رو ازش کرد. برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ این امکان رو به شما میده که نهایت بهره رو از این ۴ ماه ببرید و در نهایت به هدفتون برسید.


کیا میتونن از برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور استفاده کنن؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ برای همه مناسبه. دانش آموزانی که تو این مدت درس نخوندن؛ دانش آموزانی که درس خوندن ولی اصولی و کنکوری نخوندن و همینطور دانش آموزانی که تا الان خیلی خوب پیش رفتن. برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷ طوری طراحی شده که پاسخگوی همه ی بچه های کنکوری باشه.


در برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور هر درس رو چند بار مطالعه و مرور می کنیم؟

در برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷ درسا بارها و بارها مرور میشن. به طوری که شما میتونید توی ۱۶ هفته بیشتر از حداقل سه دور کل درسارو مرور کنید. این تکرار و تمرین در این ۴ ماه باعث میشه مطالب از یادتون نره.


روزانه برای این برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور چقدر وقت ما شما رو میگیره؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷ سه تا سحط داره. زمان بندی مطالعه این برنامه ریزی به طور روزانه بین ۸ تا ۱۲ ساعته. توی هر روز ۵ واحد مطالعاتی به علاوه ۱ واحد ویژه در نظر گرفته شده. در هر واحد مطالعاتی یک سری درس در نظر گرفته شده که باید توی اون روز مطالعه بشه. واحد ویژه برای دانش آموزاییه که میخوان توی اون روز بیشتر از ۵ واحد درس بخونن.


 آیا میشود با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور موفق شد؟

ما میگیم میشه اما در نهایت به خودتون بستگی داره. اگه شما برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور رو به طور کامل و دقیق اجرا کنید موفقیتتون صد در صده. چون این برنامه ریزی مو لای درزش نمیره. پس ما این اطمینان رو بهتون میدیم که با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور موفقیتتون رو تضمین میکنید.


آیا می خواید ، راه و روش برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ را یاد بگیرید؟ بر روی خط بعدی کلیک کنید!

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


اگر از برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور عقب بیوفتم ، اون وقت چی؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی بخش های جبرانی داره. ما یه سری از روز ها و زمان ها رو براتون در نظر گرفتیم که درس های عقب افتاده تون رو توی اون زمان بخونید. اینطوری خیالتون راحت میشه که از برنامه جا نمیمونید.


اگر در طول اجرای برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ، سوال مشاوره ای برام ایجاد شد چیکار کنم؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور فکر همه جا رو کرده. به طوری که مشاوره ی ۲۴ ساعته هم در اختیارتون قرار میده. شما میتونید هر موق که براتون یوالی پیش اومد با واحد های مشاوره تماس بگیرید و مشکلو حل کنید.


ایا میشه با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تو دانشگاه های تاپ کشور پذیرفته شد؟

فقط غیر ممکنه که غیر ممکنه. شما میتونید با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تو دانشگاه های تاپ کشور پذیرفته بشید. این یه امر کاملا طبیعی و ممکنه! فقط باید توی این ۴ ماه ما به پای برنامه ریزی ۴ ماهه پیش برید. البته یکم اراده و پشتکار هم لازمه. چون به هر حال کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر میخواهد و مرد کهن!!!


نمونه های از برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور که توسط تیم دیجی کنکور تهیه شده است بدون شک بهترین برنامه ۴ ماهه موجود در سطح کشور می باشد. کافیه نمونه های زیر را مشاهده کنید.

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 97 - برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور تجربی - برنامه 4 ماهه برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور تجربی - برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 97 - برنامه 4 ماهه

اگر میخواید هم توضیحات کامل و هم نمونه های بیشتر از برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور رو دریافت کنید ، کافیه پی دی اف زیر را دانلود کنید .

دانلود نمونه (pdf)

آیا می خواید ، راه و روش برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ را یاد بگیرید؟ بر روی خط بعدی کلیک کنید!

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


ویژگی ها و محتویات پکیج برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷

 

با کیفیت ترین برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور توسط قوی ترین تیم برنامه ریزی کشور برای شما انجام میشه .

این برنامه ریزی طبق بالاترین استانداردهای برنامه ریزی براتون تهیه میشه. برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی دقیق ترین برنامه رو برای این ۴ ماه به شما ارائه میده. هیچ زمانی در برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ تلف نمیشه و بهینه ترین استفاده از زمان صورت میگیره.


۱۶ هفته برنامه ریزی!

در برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ به طور کامل برای ۱۶ هفته شما برنامه ریزی صورت میگیره. این برنامه ریزی ها به صورت روزانه هستش و هیچ روزی هدر نمیره. تک تک لحظات این ۱۶ هفته حساب شده است و روش برنامه ریزی انجام شده.

 

با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور شما همه دروس را بیش از دو بار مرور ، جمع بندی و مطالعه می کنید.

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷ به گونه ای انجام میشه که شما علاوه بر مطالعه ی دروس، بیش از دو بار زمان برای مرور و جمع بندی دارید. به طوری که تمام مطالب رو به طور کامل یاد میگیرید.


آیا می خواید ، راه و روش برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ را یاد بگیرید؟ بر روی خط بعدی کلیک کنید!

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


کتابچه ی الکترونیک آموزش تکنیک های مطالعاتی

یکی از راه های موفقیت تو کنکور اینه که روش ها و شگرد های مطالعاتی رو بلد باشید. برای همین در پکیج برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی ۹۷،آموزش تکنیک های مطالعاتی هم وجود داره.

کتابچه ی الکترونیک بر قله های تمرکز + تکنیک های ناب مطالعاتی نوشته رتبه ی ۷ کنکور

همیشه بچه درس خونا روش های مخصوصی برای مطالعه دروس دارن. این کتابچه هم نوشته ی یکی از همین بچه درس خوناس که شگردهای مطالعاتی رو براتون توضیح داده.


پشتیبانی ۲۴ ساعته

شما میتونید به صورت ۲۴ ساعته هر سوالی که داشتید و هر مشکلی که براتون پیش اومد رو با تیم پشتیبانی در میون بذارید. این تیم در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی سوالات شماس.


قیمت برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور

ما در دیجی کنکور همیشه به فکر دانش آموزان هستیم. هیچ وقت به سود فکر نکرده ایم. ولی این موضوع همیشه و همیشه وجود داره که تولید یک محصول خوب همیشه نیازمند گذاشتن وقت و استفاده از افراد حرفه ای هستش. از رتبه برتر هایی که خودشون در کنکور سال های قبل رتبه ی خوبی کسب کرده اند تا استفاده از گرافیست های فوق حرفه ای برای تولید برنامه ای زیبا و کارآمد برای تاثیر گذاری هر چه بیشتر بر روی دانش آموز می باشد و بسیاری از هزینه های دیگر که تولید این برنامه ریزی ۴ ماهه را برای دیجی کنکورهزینه بردار کرده است.

به خاطر همین موضوع نمی توانیم چنین برنامه ای را به صورت رایگان عرضه کنیم ولی سعی کردیم این برنامه ریزی ۴ ماهه را با قیمتی عرضه کنیم که همه ی دانش آموزان و تمامی کنکوری ها توان خرید آن را داشته باشند. قیمت برنامه ریزی ۴ ماهه با این کیفیت فوق العاده ۵۹ هزار تومان می باشد. می دانیم خیلی از موسسات و سایت ها از ما شاکی می شوند که چرا چنین محصولی را با این قیمت عرضه می کنیم ولی ما نمی توانیم و در مرام دیجی کنکوری ها نیست که به کنکوری ها و خانواده های آن ها فشار مالی وارد کنند. ما دوس داریم و آرزو می کنیم که تمامی کنکوری تنها مطالعه و تلاش برای کنکور فکر کنند و هیچ مساله و مشکلات مالی مانع درس خواندن و تلاش آن ها نشود. امید داریم با عرضه برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور گامی هر چند کوچک در این مسیر پرفرز نشیب و در راستای این هدف برداشته باشیم. به امید موفقیت تک تک شما عزیزان.


آیا می خواید ، راه و روش برنامه ریزی برای کنکور ۹۸ را یاد بگیرید؟ بر روی خط بعدی کلیک کنید!

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


نحوه ی تهیه برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور

پس از کلیک کردن بر روی مستطیل ” خرید برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ” به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در این صفحه فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن این فرم و کلیک کردن بر روی ” ارسال و خرید ” به صفحه ی پرداخت بانک سامان متصل می شوید و پس پرداخت موفق به صفحه دانلود برنامه ریزی ۴ ماهه متصل می شوید و می توانید برنامه ریزی ۴ ماهه را برای کنکور دانلود کنید.

خرید برنامه

ما در دیجی کنکور برای اینکه شما بهتر بتوانید برای کنکور خودتون برنامه ریزی کنید، مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی بسیاری در حوزه ی برنامه ریزی کنکور آماده کرده ایم. همه ی این مقالات و دوره های صوتی را به صورت رایگان در دیجی کنکور منتشر کردیم. شاید مطالعه کلیه مقالات و دیدن کلیه های دوره صوتی و ویدیویی دیجی کنکور نهایتا ۱ ساعت از شما وقت بگیرد ولی حتما حتما تمامی این مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی را به صورت کامل مطالعه و مشاهده کنید . این مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی می تواند تاثیر باور نکردنی ای در رتبه برتر شدن شما در کنکور سراسری داشته باشد.

برای دسترسی ساده تر به کلیه مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی دیجی کنکور بر روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنید.

همچنین اگر در مورد برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور ۹۷ ، سوالی دارید یا در مورد موضوعی ابهامی وجود دارید می تونید با کلیک کردن بر روی مستطیل زیر با پشتیبانی ما از تلگرام در ارتباط باشید یا به آیدی @dghelp پیام بدهید. در صورت بروز مشکل با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ارتباط با پشتیبانی برنامه ریزی ۴ ماهه

امتیاز دهی به برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور
  • بهترین برنامه ریزی 4 ماهه کشور
  • استفاده از پیشرفته ترین متد های برنامه ریزی
  • لزوم استفاده از برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور
  • قابل اجرا بودن برنامه 4 ماهه دیجی کنکور
5.0
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید