برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 98 – برای همه رشته ها

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 97
برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 98 ؛ امروز تا کنکور چند روز مونده!؟ به نظرت چقدر زمان نیاز داری تا همه کتاب ها رو دو سه دور مرور کنی!  اینو نگفتم که استرس بگیری ، اینو گفتم که حواستو جمع کنی و با تمام وجود در این مسیر باقی مونده تلاش کنی. شاید یه سوالی تو ذهنت ایجاد بشه که چطور قراره تو 4 ماه کل کنکور رو بخونید و بترکونید. جواب ما به این سوال اینه که تو 4 ماه خیلی کارا میشه کرد!! خب حالا چطوری ؟! با برنامه ریزی… یه برنامه ریزی دقیق و حرفه ای که تو 4 ماه بتونی بهترین نتیجه رو تو کنکور 98 بدست بیاری و همه دروس کامل بخونی و ب خیال راحت به سال کنکورت ادامه بدی و به بهترین رتبه بررسی. بله برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 98 شگفتی جدیده از بچه های پر شور نشاط دیجی کنکور که امروز می خوایم به شما معرفیش کنیم. حالا با ما همراه باشید تا این شگفتی رو هر چی بیشتر با هم بررسی کنیم.

فوری: برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور ویژه کنکور 98 برای رشته های  تجربی ، ریاضی هم برای نظام جدید و هم برای نظام قدیم منتشر شد.

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 98 شامل چه قسمت هایی میشه؟

پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور صفر تا صد همه چیزهایی که نیاز دارید تا تو 4 ماه بترکونید رو در اختیار شما قرار میده طوری که شما با داشتن این پکیج نیاز به هیچ چیز دیگه ای ندارید و حتی هزار تومان هم خرج اضافی برای تهیه منبع دیگه ای نیاز ندارید.

دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی کشور

آیا می دونستید در سال 97 بیش از 3400 نفر پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور رو تهیه کردن…!

پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور از 4 بخش اصلی تشکیل شده:

1- بسته برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور با قابلیت شخصی سازی

در مورد این برنامه فوق العاده ویژه و خاص در ادامه به طور کامل توضیح میدیم اما چند نکته باید بدونی تا به قدرت این برنامه ایمان پیدا کنی:

+ طراحان برنامه 4 ماهه: برای رشته تجربی دانشجویان پزشکی تهران – برای رشته ریاضی دانشجویان صنعتی شریف و برای رشته انسانی دانشجویان دانشگاه تهران و شهید بهشتی کار تولید و برنامه ریزی 4 ماهه رو بر عهده داشتن.
+ قابلیت ویژه شخصی سازی: سطح بندی این برنامه که میتوه با ساعت مطالعه های مختلف قابل تطبیق باشه در کنار راهنمایی مشاوران همراه شما در دیجی کنکور یک برنامه کاملا شخصی سازی شده رو در اختیار هر دانش آموز قرا میده.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه پکیج تجربی- نظام جدید

دانلود نمونه پکیج ریاضی- نظام جدید

دانلود نمونه پکیج تجربی – نظام قدیم

دانلود نمونه پکیج ریاضی – نظام قدیم

2- سه کتابچه اختصاصی بسیار مهم که قطعا یک کنکوری باید داشته باشه

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از 50 نفر از رتبه های زیر 500 کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم ، برای خریداران پکیج برنامه ریزی 4 ماهه تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید.

کتابچه اول : ” بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″

روش مطالعه کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98

در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به 100% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

کتابچه دوم: ” بهترین منابع کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″

کتابچه بهترین منابع کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98

یکی از دغدغه های مهم کنکوری ها اینه که برای هر درس بهترین منابع کدومن ، چون برای هر درس کلی کتاب تو بازار داریم و این باعث سردرگمی خیلیا تو انتخاب بهترینه بهترین هاست. این کتاب یک راهنما فوق العاده برای اینه بدونید رتبه های برتر کنکور از چه منبعی استفاده میکردن تا بتونید برای هر درس بهترین منابع رو بشناسید و اون ها رو مطالعه کنید.

کتابچه سوم: ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی

کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98

تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به 100% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.

نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه پکیج تجربی- نظام جدید

دانلود نمونه پکیج ریاضی- نظام جدید

دانلود نمونه پکیج تجربی – نظام قدیم

دانلود نمونه پکیج ریاضی – نظام قدیم

3- بیش از 12فایل صوتی آموزشی ، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از 12 فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

4- پشتیبانی 24 ساعته ویژه خریداران پکیج 4 ماهه دیجی کنکور

پشتیبانی های 24 ساعته دیجی کنکور معروف ترین خدمتیه که تو سه سال اخیر باعث شده همه دانش آموز ها از دیجی کنکور به عنوان یک برند قابل اعتماد یاد کنند. در هر ساعت از شبانه روز اگر سوالی داشته باشید هم از طریق مرکز تماس و هم از طریق پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سایت میتونید جواب و راه حل سوالات و مشکلاتتون رو بگیرید و خیالتون راحت باشه که هیچ سوالیتون بی جواب نمیمونه.

5- مشاور شخصی در کنار شما تا آخرین روز اجرای برنامه

همچنین میتونید در کنار پکیج یک مشاور شخصی داشته باشید که به صورت روزانه پیگیر وضعیت شما باشه و به بهترین نحو به شما برای یک پیشرفت فوق العاده در 4 ماه کمک کنه.

ویژگی های مشاور شخصی دیجی کنکور :

+ رتبه برتر کنکور : مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر
+ پیگیری روزانه : مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده
+ پیشرفت در آزمون ها : مشاور شما وضعیت تراز آموز های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش تراز حسابی بهتون کمک میکنه
+ تماس تلفنی هفتگی : مشاور شما هفته ای 2 – 3 بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلاییی  مشاوره ای رو بهتون یاد میده
+ پاسخگویی 24 ساعته : مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج 4 ماهه دیجی کنکور

ویژگی های برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 98

تا الان فهمیدی که این پکیج کلی خدمات و امکانات و فوق العاده داره! حالا می خوایم تو ادامه مطلب خیلی دقیق و موشکافانه تمامی ابعاد برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 98 رو با هم بررسی کنیم. اول از همه بریم سوال هایی که ممکنه همین ابتدا تو ذهنه شما باشه رو پاسخ بدیم…

اگه تا الان خوب درس نخونده باشم ، یا بهتر بگم هیچی نخونده باشم، با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور می تونم موفق بشم؟

جواب این سوال مثبته. البته اگه خودت بخوای! طبق برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی 98 و همچنین برنامه ریزی 4 ماهه کنکور ریاضی و انسانی 98 میتونی موفق بشی.

درسته که حجم درسا خیلی زیاده و شاید احساس کنی که زمان زیادی تا کنکور نمونده ، اما با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور میتونی به هدفت برسی. بر اساس این برنامه ریزی حتی وقت اینو داری که مطالب رو چند دفعه مرور هم بکنی! فقط کافیه اراده کنی که از الان به بعد با برنامه ریزی ۴ ماهه کنکور دیجی کنکور درس بخونی.

یادت نره که”از قدیم گفتن خواستن توانستنه…”

اصلا میشه تو 4 ماه با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور موفق شد؟

چرا که نه! برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی به صورت کاملا حرفه ای تهیه شده. به طوری که شما با به کار گیری اون موفقیت خودتون در کنکور تجربی 98 رو حتمی می کنید. دوست من ۴ ماه زمان کمی نیست. فقط باید بدونید چطور میشه حداکثر استفاده رو ازش کرد. برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور 98 این امکان رو به شما میده که نهایت بهره رو از این ۴ ماه ببرید و در نهایت به هدفتون برسید.

حتی اگه بیشتر از 4 ماه تا کنکور هم زمان داری ، با برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور اول خیالت بابت همه درس ها رو راحت میکنی بعد میری سراغ تثبیت کردن و رسیدن به درصدهای 100 کنکور 98.

کیا میتونن از برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور استفاده کنن؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور 98 برای همه مناسبه. دانش آموزانی که تو این مدت درس نخوندن؛ دانش آموزانی که درس خوندن ولی اصولی و کنکوری نخوندن و همینطور دانش آموزانی که تا الان خیلی خوب پیش رفتن و از همه مهمتر دانش آموزان زرنگی که میخوان خیلی زود و تو 4 ماه کل مباحث کنکور رو یکبار مطالعه کنن و تازه دو بار هم مرور کنن. برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی 98 طوری طراحی شده که پاسخگوی همه ی بچه های کنکوری باشه.

در ضمن بچه های بقیه رشته های هم خیالشون راحت  که این اصول تو برنامه ریزی 4 ماهه کنکور ریاضی 98 و کنکور انسانی 98 هم پیاده سازی شده.

در برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور هر درس رو چند بار مطالعه و مرور می کنیم؟

در برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی 98 و سایر رشته ها درس ها بارها و بارها مرور میشن. به طوری که شما میتونید توی ۱۶ هفته حداقل سه دور کل درس ها رو مرور کنید. این تکرار و تمرین در این ۴ ماه باعث میشه مطالب از یادتون نره و ادامه مسیرتون تا کنکور رو صرف تثبیت و رسیدن به درصدهای 100 کنید.

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج 4 ماهه دیجی کنکور

روزانه برای این برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور چقدر وقت ما شما رو میگیره؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی 98 و سایر رشته ها سه تا سطح داره. زمان بندی مطالعه این برنامه ریزی به طور روزانه بین ۸ تا ۱۲ ساعته. توی هر روز ۵ واحد مطالعاتی به علاوه ۱ واحد ویژه در نظر گرفته شده. در هر واحد مطالعاتی یک سری درس در نظر گرفته شده که باید توی اون روز مطالعه بشه و واحد ویژه برای دانش آموزاییه که میخوان توی اون روز بیشتر از ۵ واحد درس بخونن.

 آیا واقعا میشه با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور موفق شد؟

تو دیجی کنکور هیچ چیزی نشد نداره! اما در نهایت به خودتون بستگی داره. اگه شما برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور رو به طور کامل و دقیق اجرا کنید موفقیتتون صد در صده. چون این برنامه ریزی مو لای درزش نمیره و کلی دانشجو موفق که رتبه خودشون تو کنکور زیر 300 بوده این برنامه رو برای شما نوشتن.

پس ما این اطمینان رو بهتون میدیم که با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور موفقیتتون رو تضمین میکنید فقط کافیه از بچه های پارسال در مورد برناه 4 ماهه دیجی کنکور بپرسید.

اگر از برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور عقب بیوفتم ، اون وقت چی؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی بخش های جبرانی داره. ما یه سری از روز ها و زمان ها رو براتون در نظر گرفتیم که درس های عقب افتاده تون رو توی اون زمان بخونید. اینطوری خیالتون راحت میشه که از برنامه جا نمیمونید.

اگر در طول اجرای برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور ، سوال مشاوره ای برام ایجاد شد چیکار کنم؟

برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور فکر همه جا رو کرده. به طوری که مشاوره ی ۲۴ ساعته هم در اختیارتون قرار میده. شما میتونید هر وقت که براتون سوالی پیش اومد با واحد های مشاوره تماس بگیرید و مشکل رو حل کنید.

ایا میشه با برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور تو دانشگاه های تاپ کشور پذیرفته شد؟

فقط غیر ممکنه که غیر ممکنه! شما میتونید با برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تو دانشگاه های تاپ کشور پذیرفته بشید. این یه امر کاملا طبیعی و ممکنه! فقط باید توی این ۴ ماه پا به پای برنامه ریزی ۴ ماهه پیش برید. البته یکم اراده و پشتکار هم لازمه که قطعا تو همتون پیدا میشه.

نمونه های از برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور که توسط تیم دیجی کنکور تهیه شده است بدون شک بهترین برنامه 4 ماهه موجود در سطح کشور می باشد (میخوام به سال قبل اشاره کنم که تعداد 3487 نفر از برنامه ریزی 4 ماهه ویژه کنکور 97 ما استفاده کردن). کافیه نمونه های زیر را مشاهده کنید:

ابتدا یک نمونه از نظام جدید رشته تجربی:

نمونه برنامه ریزی 4 ماهه کنکور 98 - رشته تجربی

 

این هم یک نمونه از نظام جدید رشته ریاضی:

نمونه برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور رشته ریاضی - نظام جدید

بریم سراغ نمونه های نظام قدیم:

برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 97 - برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور تجربی - برنامه 4 ماهه برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور تجربی - برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 97 - برنامه 4 ماهه

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه پکیج تجربی- نظام جدید

دانلود نمونه پکیج ریاضی- نظام جدید

دانلود نمونه پکیج تجربی – نظام قدیم

دانلود نمونه پکیج ریاضی – نظام قدیم


قیمت پکیج های برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

پکیج آلفا ( کل محتویات پکیج 4 ماهه + 4 ماه مشاوره خصوصی ) : 319 هزار تومان

پکیج بتا ( کل محتویات پکیج 4 ماهه + پشتیبانی ) : 169 هزار تومان


در مورد ویژگی های مشاور شخصی در پکیج آلفا به طور مفصل قبلا صحبت کردیم:

+ رتبه برتر کنکور : مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر.
+ پیگیری روزانه : مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده.
+ پیشرفت در آزمون ها : مشاور شما وضعیت تراز آموز های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش تراز حسابی بهتون کمک میکنه.
+ تماس تلفنی هفتگی : مشاور شما هفته ای 2 – 3 بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلاییی  مشاوره ای رو بهتون یاد میده
+ پاسخگویی 24 ساعته : مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه.

چرا پکیج آلفا انتخاب هوشمندانه تری است؟

نکته بسیار مهم این است که در پکیج آلفا شما با پرداخت فقط 150 هزار تومان هزینه بیشتر به مدت 4 ماه از خدمات مشاوره خصوصی دیجی کنکور بهره مند خواهید شد.

نحوه ی تهیه برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

پس از کلیک کردن بر روی ” خرید پکیج 4 ماهه دیجی کنکور ” به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در این صفحه فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن این فرم ( شامل مشخصات و رشته تحصیلی و… ) و کلیک کردن بر روی ” ارسال و خرید ” به صفحه ی پرداخت بانکی متصل می شوید و پس پرداخت موفق بلافاصله به صفحه دانلود پکیج برنامه ریزی 4 ماهه متصل می شوید و می توانید برنامه ریزی 4 ماهه را برای کنکور دانلود کنید.

خرید پکیج 4 ماهه دیجی کنکور

امتیاز دهی به برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور
 • بهترین برنامه ریزی 4 ماهه کشور
 • استفاده از پیشرفته ترین متد های برنامه ریزی
 • لزوم استفاده از برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور
 • قابل اجرا بودن برنامه 4 ماهه دیجی کنکور
5
۳۱
برچسب ها :
نویسنده مطلب تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه دیجی کنکور متشکل از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشد که نویسنده مقالات سایت دیجی کنکور هستند. ما اعتقاد داریم راه و روش موفقیت در کنکور سراسری را باید رتبه های برتر کنکور سراسری به کنکوری ها یاد بدهند.

۳۱ دیدگاه

 • علي
  2 هفته پیش

  سلام
  خسته نباشید
  لطفا قسمتی از برنامه چهار ماهه کنکور ۹۸ برای دانش آموزان تجربی نظام جدید هم در سایت قرار بدید.
  ممنون

  • سلام علی جان
   نمونه در این صفحه موجوده به راحتی میتونید دریافتش کنید

 • فرهاد
  3 هفته پیش

  سلام .حدود ۱۲ سال پیش آخرین کنکور سراسریم رو شرکت کردم وکلا از دروس دیپلم دور و بی خبر هستم و میخوام امسال توی تجربی شرکت کنم به همین خاطر چند سوال از حضورتون می پرسم و ممنون میشم با حوصله پاسخ بفرمایید و از همه دوستان عذرمیخوام که طولانی می نویسم .

  ۱- من که دیپلم قدیم هستم می تونم امسال در قسمت آزمون سراسری نظام جدید شرکت کنم ؟
  ۲- جواب سوال قبلیم مثبته! من الان میخوام بخونم باید کدوم برنامه ریزی نظام جدید رو از سایتتون بخرم ؟
  ۳- برنامه ریزی نظام قدیمتون(۴ماهه) رو اگر من بخوام از الان بخرم و بخونم برای قبولی در رشته های خوب تجربی، برای من کارایی خواهد داشت ؟ (چون زدید ۴ ماهه و مال تابستونه)
  ۴- اگر نشد ومن در رشته مورد نظر قبول نشدم آیا این برنامه ریزی شما طوری هست که برای آزمون سال بعد آپدیت بشه یا من باید سال بعد هم یه برنامه جدید ازتون بخرم ؟(مثلا برای آزمون نظام مهندسی هستن موسساتی که برنامه و منابع ارایه میدن و تا دوسال آپدیت رایگان در اختیار مخاطب میذارن )

  • سلام فرهاد جان
   نکته اول : شما چون نظام قدیم هستی باید در کنکور نظام قدیم شرکت کنی.
   نکته دوم : ما هم برنامه ریزی نظام قدیم و هم برنامه ریزی نظام جدید رو داریم.
   نکته سوم : برنامه ریزی ۴ ماهه ما هم برای نظام جدید و هم برای نظام قدیم و مخصوص کنکور ۹۸ هستش و ارتباطی با تابستان نداره. با این برنامه میتونید در ۴ ماهه همه دروس رو حداقل دو بار بخونید ، مرور کنید ، تست بزنید و جمع بندی کنید.
   بله این برنامه رو میتونید تا چند سال استفاده کنید.

 • محمدرضا
  3 هفته پیش

  سلام من این برنامه رو میخوام و تجربی هستم چطور میتونم این برنامه رو بخرم ………… برنامه بتا مال تجربی ها است ؟؟؟؟

  • سلام محمد رضا جان
   برنامه آلفا و بتا هر دو برای رشته ریاضی و تجربی هم نظام قدیم و هم نظام جدید موجوده فرقشون اینه که آلفا همه ویژگی های بتا رو داره اما یک مشاور هم در طول ۴ ماه هر روز پیگیر وضعیت درسی شماست.

 • ياسمن
  1 ماه پیش

  ببخشید بجز بانک سامان بانک دیگه ای نیس؟؟من من این پکیج و میخوام خریداری کنم ولی چون بانک سامان هست نمیتونم..چیکار کنم؟؟

  • سلام یاسمن جان
   درگاه بانکی هیچ مشکلی نداره از هر حساب بانکی و کارتی که داشته باشید میتونید سفارش رو انجام بدید. اگر مشکلی دارید حتما با پشتیبانی ما تماس بگیرید.
   شماره پشتیبانی: ۰۲۱۲۸۴۲۲۴۱۰

 • محسن
  1 ماه پیش

  سلام.من نظام قدیم تجربی هستم تا الان هیچ کاری انجام ندادم میتونم از الان امیدوار باشم برای دندانپزشکی؟

  • سلام محسن جان
   اسم این برنامه رو بخون. چیه؟
   درسته برنامه ۴ ماهه یعنی با این برنامه قراره تو ۴ ماه همه مباحث کنکور رو حداقل یکبار بخونی و دو بار مرور کنی. بدونی کی مطالعه کنی ، کی تست بزنی ، کی استراحت کنی.
   همچنین کتابچه های همراه و فایل های صوتی در این مسیر همراهت هستن. تیم ۲۴ ساعته پیشتیانی دیجی کنکور هم تا روز کنکور در کنار شماست.

 • حسین
  1 ماه پیش

  سلام میخواستم بدونم فرق بین پکیج آلفا و پکیج بتا چی هستش؟!

  • سلام حسین جان
   این دو پکیج فقط یک فرق دارن. در پکیج آلفا علاوه بر تمامی ویژگی های پکیج بتا یک مشاور هم به صورت هفتگی پیگیر و راهنمای شماست. که مشاورین همگی از بچه های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه های تهران هستن.

 • عاطفه
  2 ماه پیش

  سلام خسته نباشید …من نظام قدیم هستم …تابستون لایه ی کتابا رو باز نکردم …از امروز تازه میخوام بخونم ولی نمیتونم چون برنامه ریزی درست ندارم …همش سردرگمم…میشه کمکم کنید …ممنون میشم ?

 • پریسا
  3 ماه پیش

  سلام من برنامه رو تهیه کردم . و از ۱۰مهر هم کیخوام شروع کنم . اون ۴ ماه بعد از اتمام این برنامه رو ما بدون برنامه میریم جلو یا تا اون موقع یه جمع بندی چیزی میزایرین؟

  • سلام
   بله پریسا جان. ببینید برنامه جمع بندی هم داریم براتون که کامل مسلط بشید

 • at
  8 ماه پیش

  از این برنامه های نوشته شده pdf برای کسایی که میخوان از تابستون شروع کنن ندارید؟ برای کنکور ۹۸ ؟

 • مهرناز
  8 ماه پیش

  سلام این برنامه برای کنکور ۹۸ هم جواب میده ؟؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   8 ماه پیش

   سلام
   بله مهرناز عزیز

 • مادمازل
  9 ماه پیش

  سلام.
  من دانشجو هستم. این ترم مرخصی گرفتم که بار دیگر شانسم را امتحان کنم.
  ایا میتونم با این برنامه در راستای ازمونهای گزینه ۲ پیش برم و موفق بشم؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   9 ماه پیش

   سلام هم گزینه ۲ و هم قلم چی میتونن آزمون هایی بای محک مناسب شما باشن

 • مهسا
  9 ماه پیش

  سلام.برنامه ی من کی ارسال میشه؟طول میکشه ؟الان خرید انجام شده

  • تحریریه دیجی کنکور
   9 ماه پیش

   سلام. به محض خرید براتون ارسال شد
   موفق باشید

 • زهرا
  9 ماه پیش

  سلام. من پول رو پرداخت کردم ولی گزینه ای برای دانلود نیومد. چیکار کنم؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   9 ماه پیش

   سلام به محض خرید براتون ارسال شده.
   موفق باشید

 • محیا
  10 ماه پیش

  سلام، وقت بخیر، برنامه رو خریدم واسه دریافتش باید چی کار کنم؟ برنامه فقط از طریق تلگرام ارسال میشه؟ امکان تغییر شماره همراه وارد شده هست چون رو اون خط تلگرام ندارم؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   9 ماه پیش

   سلام به محض پرداخت برنامه قابل دانلود بود.
   از طریق پشتیبانی مجدد براتون ارسال شد.
   موفق باشید

 • S.F
  10 ماه پیش

  به پشتیبانی پیام دادم درست شد :)))
  متشکرم

 • علی مهری
  10 ماه پیش

  سلام
  من خرید کردم صفحه ی پرداخت که بسته شد چیزی برای دانلود نیومد رفت صفحه ی اصلی سایت
  الان باید چی کار بکنم؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   10 ماه پیش

   سلام علی جان
   برنامه از طریق تلگرام براتون ارسال شد.

 • علی
  10 ماه پیش

  سلام.برنامهو رو گرفتم و پرداخت هم موفق بود اما ب صحنه ای برای دانلود هدایت نشدم…چ کنم؟؟
  شماره پیگیری=۴۲۷۱۰۵

  • تحریریه دیجی کنکور
   10 ماه پیش

   سلام علی جان با عرض پوزش به علت ترافیک بالای سایت گاهی اوقات این اتفاق میوفته .
   برنامه تون از طریق تلگرام براتون ارسال شد.