نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم دی ماه با پاسخ

نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم دی ماه با پاسخ

در این بخش با نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم دی ماه در یک باکس ویژه دیجی کنکور در خدمت شما هستیم. سعی کرده ایم مجموعه از جدیدترین و مشابه ترین سوالات با توجه به امتحانات مدارس شما را برای شما جمع آوری کنیم. بخش اول سوالات امتحان مربوط به واژگان است ، در این قسمت میتوان از بخشهای GET READY WORDBANK, NEW WORDS AND EXPRESSIONS و VOCABULARY DEVELOPMENT استفاده نمود. برای طرح پرسشهای این بخش از نمونه تمرینات موجود در بخش
vocabulary در کتاب کار استفاده میشود.

قبل از اینکه فایل ها را دانلود کنید توصیه های طلایی زیر را مطالعه کنید تا بیشتر با شیوه درس خواندن و طرح سوال از طرف معلمان آشنایی شوید.

توصیه های مطالعاتی امتحان نوبت دی ماه زبان انگلیسی دوازدهم

توصیه اول : در بخش دستور زبان نیز نمونه سؤالات موجود در کتاب کار در هر سه سطح FORM, MEANING AND USE مورد استفاده خواهد بود.

توصیه دوم : در بخش writing تمرینات موجود در کتاب کار و دانش آموز میتواند به عنوان نمونه سؤال مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال نوشتن قسمتهای مختلف یک پاراگراف و در نهایت تولید یک پاراگراف مستقل.

توصیه سوم : تفسیر و توضیح در مورد متن در بخش میانی مهمترین بخش است که 9 نمره دارد.

توصیه چهارم :  با توجه به نمونه سوال زبان انگلیسی دی ماه در تمامی بخشهای آزمون ، برای پاسخهای در حد کلمه و عبارت 0/25 نمره و برای پاسخهای در حد جمله 0/5 نمره خواهد داشت.

توصیه پنجم : برای تسهیل در طراحی سؤال مهارتهای نوشتاری و خوانداری دوازده نمره ای، این آزمون از 24 نمره طراحی میگردد و نمره نهائی تقسیم بر دو میگردد.

توصیه ششم : برای آشنایی با سایر سبک های سوالات نمونه سوال ها را دریافت کنید.

در باکس دانلودی زیر می توانید به سادگی نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم دی ماه را دریافت کنید. همه فایل ها همراه با پاسخ های کاملا تشریحی هستند. همچنین اگر نیاز به نمونه های بیشتری دارید روی دکمه آخر یعنی ” نمونه سوال امتحانی زبان دوازدهم نوبت اول ” بزنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود نمونه سوال ها بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

نمونه ی اول ( دانلود )


نمونه ی دوم ( دانلود )


نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم نوبت اول

امتیاز نمونه سوال زبان انگلیسی دوازدهم دی ماه
  • کیفیت pdf نمونه سوالات
  • سطح کیفی نمونه سوالات
  • جامعیت سوالات از تمامی مبحث کتاب
  • دیجی کنکور بزرگترین مرجع نمونه سوال
5
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
۲
برچسب ها :
نویسنده مطلب تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه دیجی کنکور متشکل از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشد که نویسنده مقالات سایت دیجی کنکور هستند. ما اعتقاد داریم راه و روش موفقیت در کنکور سراسری را باید رتبه های برتر کنکور سراسری به کنکوری ها یاد بدهند.

دیدگاه شما

۲ دیدگاه

  • مهدی
    4 ماه پیش

    تشکر , و ممنون از زحمات شما