نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم نوبت اول - نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دوم

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دوم و نوبت اول همراه جواب، ویژه ایام امتحانات، دی ماه و خرداد ماه و آشنایی با نمونه سوال امتحانی در دیجی کنکور منتشر شد. نمونه سوال هایی که از کتاب انسان و محیط زیست برای بیشتر امتحان های شما دانش اموزان طرح و اورده خواهد شد از اعداد و امار و ارقام مختلف منابع و مصرف ما انسان ها از این منابع در بازه های زمانی مختلف و همچنین جغرافیای محیط زیست ایران همراه با برخی از ترکیبات موادی مانند خاک و غیره برای درک بهتر دانش اموزان از محیط زیست اطراف خود می باشد.

دانلود کن !

شما می توانید نمونه سوال و درسنامه ویژه شب امتحان انسان و محیط زیست را از طریق اپلیکیشن نمره باکس دانلود کنید.

img

نمره باکس یازدهم

دیجی کنکور

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

دانلود نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم

کتاب انسان و محیط زیست یازدهم از هفت درس تشکیل شده است. در این کتاب از اب که یکی از منابع مهم زندگی است در اواین درس آن صحبت شده است که سعی ان در اموزش درست مصرف اب و معرفی مصارف مختلف ان در زندگی روزمره و همچنین در صنعت و کشاورزی و غیره و نیز کنترل و مدیریت مصرف اب می باشد. درس های بعدی ان شامل خاک بستر زندگی، هوا نفس زندگی، انرژی، زباله های تولیدی انسان ها،تنوع های زیستی که باید از ان مراقبت کنیم و همچنین تاثیر محیط زیست در صنعت گردشگری یک کشور می باشد.

این امر باعث شده تا ما برای شما بهترین نمونه سوال های انسان و محیط زیست را طرح و جمع اوری کنیم و در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید امار و ارقام مختلفی که در این کتاب اورده شده است را بخوبی به ذهن بسپارید و خود را در این مهم ارزیابی و تقویت کنید. این نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم ، شما را برای هرنوع نمونه سوالی که از این کتاب در امتحان های مختلف و کنکور طرح خواهد شد اماده می کند و سرعت عمل شما را درجواب به این سوال ها بالاتر خواهد برد.

در این کتاب تمامی امار و ارقام اورده شده همرا با جغرافیا(جغرافیای ایران) ترکیب شده و تجربه نشان می دهد که دانش اموزان در اکثر زمان ها برای بخاطر سپردن درس هایی مانند تاریخ و جغرافیا به دلیل وجود اسامی مختلف و شبیه به هم مناطق و مکان ها کمی به مشکل برمی خورند. نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم به شما را در این رویارویی کمک خواهد کرد.

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم

نمونه سوال انسان و محیط زیست نوبت اول

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم نوبت اول یا دی ماه که برای شما آماده کرده ایم هم از سوال های تشریحی و هم چهارگزینه ای تشکیل شده است که شامل درس اول تا درس چهارم این کتاب درسی می باشد . بیشتر سوال های طرح شده در این بخش از نمونه سوال ها شامل سوال های می باشد که از اعداد و امار و مکان های جغرافیایی و مصرف های گوناگون ما از منابع طبیعی در سال های مختلف تشکیل شده است. این بسته شما را هم بصورت تشریحی و همچنین بصورت تستی آزمایش خواهد کرد.

پاسخ به نمونه سوال های اپلود شده تشریحی انسان و محیط زیست یازدهم نوبت اول که برای شما طرح کرده ایم درک شما را از درس موبوطه مورد آزمون قرار میدهد و در یادآوری مطالب مفهومی کتاب یاری می کند.پاسخ به نمونه سوال های اپلود شده تستی انسان و محیط زیست یازدهم نوبت اول نیز باعث می شود تا در ازمون های مهم مانند کنکور سرعت عمل شما را در پاسخ به جواب های چهارگزینه ای افزایش دهد و شما را با شکل سوال های چهارگزینه ای که ممکن است جواب های نزدیک بهم داشته باشند بیشتر آشنا خواهد کرد.

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه دوم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه سوم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه چهارم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه پنجم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه های بیشتر قرار میگیرد


نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم دي ماه

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم دی ماه مانند نوبت اول هم بصورت تستی و هم به صورت تشریحی طراحی و نوشته شده است. در این نوبت از نمونه سوال های بارگذاری شده برای شما عزیزان سوال هایی از درسهای اول تا چهارم طرح شده است که در فایل آپلودی نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دی ماه موجود است.دلیل استفاده از سوال های تشریحی این کتاب در نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دی ماه آماده کردن ذهن شما برای حفظ و یادگیری مکان های جغرافیایی و تعریف هایی که از مکان ها و ترکیباتی که در محیط زیست میبینم است چرا که از همین تعاریف در طرح سوال های تستی ازمون های مهم استفاده می شود.

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دوم

 در این نوبت به دلیل اینکه حجم درس های مورد ازمون بیشتر می شود نگرانی دانش اموزان از بدست اوردن نمره و بارم بیشتر در امتحان های پیش روی این نوبت اجتناب ناپذیر است. این نوبت امتحانی اهمیت نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دوم را بیشتر میکند ، زیرا در این آزمون میتوانید نمره اتی را که در آزمون های قبلی بدست نیاورده اید ، جبران کنید.

این نوبت از نمونه سوال یازدهم، تمامی حجم کتاب را تشکیل میدهد و از درس های اول تا هفتم انسان و محیط زیست یازدهم تشکیل شده است.همچنین برای کسانی که پشت کنکوری هستند این نمونه سوال های اخر سال به آن ها کمک بیشتری خواهد کرد، زیرا سوال های این نوبت شامل تمامی درس های کتاب می شود، به این معنی که نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم نوبت دوم شامل مجموعه سوال های تشریحی و تستی درس اول تا هفتم کتاب انسان و محیط زیست یازدهم می شود.

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه ها قرار میگیرد

نمونه دوم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه ها قرار میگیرد

نمونه سوم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه ها قرار میگیرد

نمونه چهارم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه ها قرار میگیرد

نمونه پنجم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه ها قرار میگیرد


نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم خرداد ماه

همان طور که بیشتر شما میدانید تمرکز اکثر دانش آموزانی که برای کنکور خود راه اماده میکنند بر روی نمونه سوال های نوبت خرداد است که تمامی درس های کتاب درسی مربوطه را شامل می شود چرا که میتوانند سریع تر و در تمام حجم کتاب خود را برای پاسخ به نمونه سوال های اصلی تقویت کنند.

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم نوبت خرداد نیز از این دسته است.نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم خرداد ماه از سوال های تستی و تشریحی برای همه درس های این کتاب درسی تشکیل شده است. نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم نوبت خرداد به دلیل حجم زیاد امار و ارقام و جغرافیای و ترکیبات برخی از مواد که ترکیبی از دروس شیمی و زیست می باشد و میتواند برای شما بسیار گمراه کننده باشد می تواند شما را در پاسخ سریع و مطمن در امتحان های این درس یاری کند.

نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم با جواب

 در نهایت بسته کامل نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم با جواب بهترین پیشنهادی است که برای شما گردآوری کرده ایم و به کمک آن گروه از کسانی خواهد امد که از نظر زمانی وقت کمتر یا آزمون کنکور را در پیش روی خود دارند.

پیشنهاد ما به شما بر اساس تجربه کاری این است که برای دانش آموزان که که از آزمون کنکور دورتر هستند ، این دسته از نمونه سوال های انسان و محیط زیست یازدهم که به همراه پاسخ سوال ها ی است را بعد از نمونه سوال های بارگذاری شده قبل بخرند تا بتوانید پس از تکیه بیشتر برکتاب و به ذهن سپردن بیشتر مطالب این نمونه سوال ها را پاسخ دهند. سوال های تشریحی که از این کتاب مطرح شده اهمیت کمتری از سوال های تستی طرح شده بدلیل شرح جغرافیای مختلف مکانی و تعریف هایی که از ساختار محیط زیست و کلمات مورد استفاده در جامعه درباره محیط زیستدر این کتاب استفاده شده ندارد .در اینکه این بسته از نمونه سوال انسان و محیط زیست یازدهم در سرعت عمل شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب خود موفق خواهد بود هیچ شکی وجود ندارد.اما مساله مهم تر آماده شدن ذهن شما برای مواجه شدن با سوال هایی می باشد که شباهت زیادی به یکدیگر دارند.

 
 

 • خوانا بودن این جزوه
 • جامع بودن این جزوه
 • مفید بودن این جزوه
 • کاربردی بودن این جزوه
5
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
2
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

درحال ارسال

2 دیدگاه

 • Avatar وحید
  2 ماه پیش

  باسلام لطفا اگه امکان هست سوالات درس های انسان و محیط زیست و اخلاق حرفه ای و مدیریت خانواده دوازدهم هنرستان رو به ایمل بنده بفرستید ممنون میشم
  با تشکر از سایت شما