برنامه ریزی برای کنکور 99

برنامه ریزی برای کنکور 99 تجربی ، ریاضی و انسانی

برنامه ریزی همه جای زندگی شما از اهمیت خاصی برخورداره! برنامه ریزی داشتن تو تک تک لحظات زندگی می تونه تاثیر عجیبی در موفقیت شما در زندگی شخصی تون داشته باشه! کنکور هم از این موضوع مستثنی نیست! ما یعنی تیم تحریریه ی دیجی کنکور در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور 99 تجربی ، ریاضی و انسانی در اختیار شما قرار می دهیم. همچنین یک دوره  آموزشی ویژه برنامه ریزی کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی حرفه ای برای شما در نظر گرفتیم، که حسابی تو این مسیر بهتون کمک می کنه.

اطلاعات حرفه ای برنامه ریزی
این اطلاعات حاوی برنامه ریزی های فصلی دیجی کنکور می باشد که در 4 سال گذشته دیجی کنکور به عنوان رتبه 1 برنامه ریزی کنکور از دید دانش آموزان و اولیل در سه سال اخیر انتخاب شده است. پس با ما همراه باشید و مسیر کنکور خود را با برنامه های مطالعاتی حیرت انگیز دیجی کنکور و روش هایی که به شما آموزش می دهیم به سمت موفقیت هموار کنید.


گام های فصلی برنامه ریزی برای کنکور 99

یک برنامه مطالعاتی برای تمامی روزهای سال تا کنکور؟! حرفش را هم نزنید. ما در دیجی کنکور برای شما دانش آموزان عزیز به صورت فصلی برنامه ریزی انجام می شود.

گام های فصلی برنامه ریزی برای کنکور 99

ما اعتقاد داریم که یک برنامه ریزی برای کنکور 99 زمانی تاثیر گذار می باشد که، برنامه در هر بازه ای با توجه به نتیجه ی برنامه ریزی در بازه ی قبل انجام شود.

یک تجربه بسیار مهم

ما هر ساله در سال کنکور، برنامه ریزی حرفه ای و دقیق کنکور آن سال را به صورت کلی در یک برنامه جامع انجام نمی دهیم. چون با توجه به تجربه ی چندین ساله ی ما در حوزه ی برنامه ریزی این اقدام تاثیر گذاری مناسبی در سال کنکور برای دانش آموزان نخواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با بهترین و دقیق ترین برنامه مطالعاتی کنکور همه رشته های تجربی ، ریاضی و انسانی در کشور با ما یعنی تیم تحریریه ی دیجی کنکور همراه باشید.


5 راز موفقیت در برنامه ریزی

در ویدیو زیر 5 راز را برای شما بازگو می کنیم که ظرف 7 روز برنامه و بازدهی مطالعاتی شما را به اوج خود می رساند:


گام اول برنامه ریزی کنکور 99 : برنامه مطالعاتی برای تابستان گرم !

همه چیز از تابستان شروع می شود. زمانی که بعد از استراحت و رفع خستگی امتحانات به این فکر می افتید که از همین حالا با برنامه شروع کنید. البته حتی اگر از بتسنا هم شروع نکنید نگران نباشید در ادامه در مورد فصل ها و بازه های زمانی دیگه هم براتون نکات و آموزش های فوق العاده ای داریم.

برنامه ریزی کنکور 99 در فصل تابستان

مطالعه برای کنکور اگر از تابستان شروع شود ، طبیعتا به علت زمان مطالعاتی بیشتر تاثیر گذاری بیشتری در نتیجه ی کنکور دانش آموزان دارد. در تابستان به علت دوری دانش آموزان از مدرسه کمی مشکلات مطالعاتی و در نتیجه برنامه ای برای دانش آموزان ایجاد می شود.

انواع مشکلات برنامه مطالعاتی در تابستان

اصلی ترین این مشکلات شامل :
1. سردرگمی در مطالعه ی دروس: یعنی اغلب دانش آموزان نمی دانند که در تابستان باید چه دروسی را مطالعه کنند.
2. عدم نظم در مطالعه ی فردی: اصلی ترین دلیل آن این است که دانش آموزان اغلب در این فصل به مدرسه نمی روند. تازه اگر هم به مدرسه یا آموزشگاه بروند دروس پایه ی دوازدهم تدریس می شود و به دلیل عدم وجود فشار برای مطالعه دانش آموز در اغلب اوقات بدون هیچ نظم خاصی مطالعه می کند یا اصلا مطالعه نمی کند.
3. مطالعه ی دروس به شیوه ی نامناسب: اغلب دانش آموزان با شیوه ی نامناسب مطالعه ی دروس ، وقتی به پایان فصل تابستان می رسند. بسیاری از درس های ناتمام مانده اند.

این ها بخشی از مشکلات مطالعاتی دانش آموزان در فصل تابستان می باشد و بخش عمده ای از دانش آموزان در تابستان اصلا درس نمی خوانند.

حرفه ای ترین برنامه تابستان

قابل توجه کسانی که نیاز به یک برنامه مطالعاتی حرفه ای برای فصل تابستان دارند. دیجی کنکور در فصل تابستان یکی از VIP ترین برنامه های مطالعاتی خود را عرضه می کند. برنامه درسی عرضه شده توسط دیجی کنکور برای تابستان فقط تا پایان فصل تابستان نمی باشد! این برنامه ریزی تا حدود اوایل (هفته اول) مهر ماه به طول می انجامد.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر بزنید

این برنامه که گام اول برای برنامه ریزی برای کنکور 99 می باشد ، به صورت یک برنامه مطالعاتی ثابت نمی باشد! یعنی ما به همه ی دانش آموزان یک برنامه ریزی ثابت نمی دهیم. مدل مطالعاتی و تسلط دانش آموزان مختلف و گیرایی آن ها با یکدیگر متفاوت است.

برنامه هر فرد منحصربفرد است.

همانطور که می دانیم هیچ دو انسانی به صورت کامل شبیه  یکدیگر نیستند ، به همان شکل هیچ دو کنکوری ای یا دانش آموزی هم مشابه هم نیستند.

ما برای حل این مشکل که همه ی دانش آموزان یک برنامه ریزی با کیفیت عالی و منحصر به فرد داشته باشند، چند راهکار یافتیم. برای آشنایی بیشتر با برنامه ریزی چند سطحی دیجی کنکور برای فصل تابستان به صفحه ی پکیج تابستان دیجی کنکور مراجعه کنید. (لینک در باکس بالا)


گام دوم : برنامه ریزی برای پاییز زرد

پاییز فصل آغاز مدارس می باشد. در این فصل همه چیز جدی تر می شود. مطالعه برای کنکور سراسری نیز رنگ و بوی جدی تری به خود خواهد گرفت. استرس مطالعاتی برای کنکور سراسری از این فصل کم کم آغاز میشه. اما شما نگران باشید چون تا انتها این مقاله یک برنامه ریزی حرفه ای نصیبتون میشه که خیالتون رو راحت می کنه.  برنامه فصل پاییز

در این فصل دانش آموزان به علت حضوردر مدرسه و فضای آموزشی و رقابتی بیشتر از قبل، به مطالعه برای کنکور توجه خواهند کرد!

ولی مشکلات مطالعاتی زیادی وجود دارد که دانش آموزان در این فصل باید با آن دست و پنجه نرم کنند. یک برنامه کنکور 99 که ایده آل باشد و همه ی ویژگی های یک برنامه ریزی مطالعاتی مناسب را داشته باشد، می تواند غالب این مشکلات را حل کند. این مشکلات شامل چند مورد می باشد که ما تعدادی از آن ها را در زیر ذکر کردیم:

انواع مشکلات برنامه مطالعاتی در پاییز

1- عدم تطابق دورس تدریس شده در مدرسه یا آموزشگاه با آزمون های آزمایشی
2- سردرگمی دانش آموزان در انتخاب پایه ی مناسب برای مطالعه ی در فصل پاییز
3- عدم اطلاع دانش آموزان از مطالعه دروس به ترتیب درست که همه ی پیش نیاز های دروس به صورت صحیح و اصولی رعایت شود.
4- عدم درک مناسب از مطالعه ی دروس پایه و دوازدهم در کنار هم
5- تداخل مباحث آزمون ها و امتحانات مدرسه با آزمون های آزمایشی و عدم تطابق آن ها که منجر به عدم موفقیت در هر 2 آزمون خواهد شد.

و بسیاری مشکلات دیگر که این ها فقط تعدادی از مشکلاتی مطالعاتی در فصل پاییز بود که هر کدام یک از این مشکلات می تواند آنچنان تاثیری در عدم موفقیت دانش آموز در کنکور 99 بگذارد که دانش آموز به نتیجه ی نه چندان خوشایند در کنکور سراسری برسد.


بهترین برنامه ریزی برای فصل پاییز کدام است؟

دیجی کنکور برای فصل پاییز طبق روال برنامه ریزی برای کنکور 99 تجربی ، ریاضی و انسانی یک برنامه ریزی بسیار ویژه و کاملا منطبق بر ویژگی های این دوران را عرضه می کند.

تفاوتی ندارد که شما از برنامه تابستان دیجی کنکور استفاده کرده اید یا نه. یا اصلا در تابستان مطالعه کردید یا نه! اگر تابستان با ما نبودید هنوز فرصت دارید تا با یک برنامه واقعی درس بخوانید ، درست مثل هزاران نفر دیگر در دیجی کنکور.

ما طبق قواعد دیجی کنکور در برنامه کنکور ، به همه ی دانش آموزان یک برنامه ثابت نمی دهیم! برنامه مطالعاتی عرضه شده در دیجی کنکور ، یک برنامه مطالعاتی ثابت برای همه دانش آموان نیست! برنامه مطالعاتی پاییز دیجی کنکور تا اواسط دی ما به طول می انجامد. برای آشنایی بیشتر با گام دوم برنامه ریزی برای کنکور 99 که همان برنامه ریزی برای پاییز می باشد، به صفحه برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور مراجعه کنید!


گام سوم برنامه ریزی کنکور 99 : برنامه مطالعاتی برای زمستان برفی!

آغاز نیمسال دوم تحصیلی همه چیز را در رابطه با کنکور جدی تر از قبل می کند! تقریبا استرس کنکور به سراغ تمام دانش آموزان کنکوری می آید! نیم سال تحصیلی دوم و نزدیک شدن بیش از پیش به کنکور سراسری اهمیت مطالعه برای کنکور را چندین برابر می کند.

مطالعه ی درست و اصولی در این فصل می تواند سرنوشت بسیاری را در کنکور سراسری تغییر دهد. دراین فصل نیز برخی مشکلات و مسائل متداول برای دانش آموزان ایجاد می شود. مشکلاتی که دانش آموزان غالبا با مطالعه در این فصل به آن بر می خورند را در ادامه بررسی می کنیم.

انواع مشکلات برنامه مطالعاتی در زمستان

1. استرس مطالعاتی و سردرگمی در مطالعه دروس جا مانده
2. سردرگمی در جبران عقب ماندگی ها
3. عدم رسیدن به مباحث آزمون های آزمایشی
4. عدم تطابق و فاصله ی زیاد مباحث تدریس شده در مدرسه و مباحث آزمون های آزمایشی
5. سردرگمی در نحوه ی مرور دروس مطالعه شده و بسیاری مشکلات دیگر که دانش آموزان اغلب در این فصل به آن بر می خورند.


بهترین برنامه ریزی برای فصل زمستان کدام است؟

دیجی کنکور برای این فصل حساس و پر استرس نیز برنامه ریزی ای مدون و حساب شده برای جلوگیری از استرس وارد شده به دانش آموزان عرضه می کند. در این برنامه طبق روال دیجی کنکور باز هم یک برنامه درسی و مطالعاتی ثابت در اختیار همه ی دانش آموزان قرار نمی گیرد.

ما به همه چیز در برنامه زمستان که بخشی از برنامه مطالعاتی کنکور 99 می باشد، دقت کرده ایم. برای آشنایی هر بیشتر با گام سوم برنامه ریزی کنکور 99 که برای زمستان می باشد ، به صفحه ی پکیج برنامه زمستان مراجعه کنید.


گام چهارم : برنامه ریزی عیدانه 

عید وقت مناسبیه! می پرسید از چه نظر وقت مناسبیه؟! بهترین زمان برای جمع بندی و مرور پایه هاس! خیلی ویژگی های خوبی هم داره ! یکی از اون ویژگی های مناسب حدود 20 الی 21 روز تعطیلی و فرصت مناسب برای مطالعه اس! بدون هیچ دغدغه ای ! نگته ی دوم نزدیکی بسیار مناسب با کنکور سراسری!

این نزدیکی زمانی با کنکور سراسری باعث میشه که عید وقت مناسبی باشه برای مرور و جمع بندی چون بخش عمده موضوعات و دروسی که شما در عید می خوانید، تا روز کنکور سراسری در ذهن شما می ماند.
به عید می توان به عنوان زمانی برای تسلط بیشتر بر دروس مطالعه شده در بازه های قبلی سال هم نگاه کرد. عید کلی مزایا داره که باید از ثانیه به ثانیه اون به درستی استفاده کرد.

بهترین برنامه دوران عید نوروز کدام است؟

دیجی کنکور هم هر ساله عیدی میده به همه ی دانش آموزان عزیز ایران. عیدی دیجی کنکور هم برنامه ریزی عیدانه ی اونه! دیجی کنکور به برنامه ریزی بی نقص و ایده آل از سری برنامه برای کنکور 99 به به دیجی کنکور های عزیز و دوست داشتنی عیدی میده که اونا بتونن از فرصت تعطیلات دوست داشتنی و لذت بخش عید بهترین استفاده ی ممکن رو بکنن. خیلی خلاصه بخوام بگم ، دیجی کنکور بهترین استفاده ممکن رو از عید شما می کنه ! برای آشنایی بیشتر با برنامه مطالعاتی عیدانه ی دیجی کنکور به صفحه اون مراجعه کنید.


گام پنجم برنامه ریزی کنکور 99 : بهار جمع بندی ! ( برنامه بهاره )

دیگه آخرین گام واسه مطالعه ی کنکور بهاره! اینجا جایی که از هر زمانی بیشتر به کنکور سراسری نزدیک شدیم! استرس مطالعاتی در اوج خودش قرار داره! اینجا دیگه وقت جمع بندی کنکوره.

برنامه در فصل بهار

تا اینجا شما تقریبا کل دروس رو حداقل یک بار مطالعه کردید. یه کوچولو از از پایه ی دوازدهم مونده که اون تا آخر فروردین تمومه ! نکته ی مهم اینجاست که جمه بندی قلق داره! راه و روش مخصوص خودشو داره.

به همین سادگی ها نیست! ولی از راه خودش خیلی سادس ! زمان واسه جمع بندی اونقدری طولانی نیست که که بشه کل دروس رو یه بار مطالعه کرد و تست زد و کلی تمرین ازش حل کرد! اصلا اسمش جمع بندیه.


برنامه ریزی های ویژه دیگر از سری برنامه ریزی کنکور 99

علاوه بر گام های ذکر شده در بالا برنامه ریزی های کوتاه مدت و فشرده نیز در طول سال برای دانش آموزانی که به هر دلیلی بازه ای از سال را مطالعه نکرده اند و در هر بازه ی زمانی می خواهند دست به جبران بزنند. جبران هایی که از جنس های مختلف می باشد. ما برای عقب ماندگی های شما در طول سال تحصیلی برنامه ریزی های ویژه ای داریم. این برنامه ها همه قابل اجرا و دست یابی هستند و صرفا یک تئوری روی کاغذ نمی باشد.


برنامه ریزی 45 روزه برای تابستان

اگر در تابستان به هر دلیلی بازه ای از آن را از دست دادید و قصد داشتید که بیشترین میزان ممکن عقب ماندگی خود را جبران کنید، برنامه ریزی 1.5 ماهه برای جمع بندی تابستان بهترین برنامه ریزی ممکن برای شماست.

برنامه 1.5 ماهه ی تابستان از ابتدای شهریور ماه آغاز می شود و تا اواسط مهر ماه ادامه دارد. در این برنامه مطالعاتی شما حدود 85 درصد مباحثی را که باید در تابستان مطالعه می کردید، مطالعه مرور و جمع بندی می کنید.

اولویت مباحث در این برنامه

مباحثی که در برنامه ریزی 1.5 ماهه ی تابستان برای شما قرار داده شده است ، به ترتیب اولویت اهمیت مباحث می باشد.
یعنی شما در این در این بازه ی مطالعاتی 85 درصد مهم کتاب ها را میخوانید. این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که حدود 95 درصد سوالات از مباحثی می آید که شما در این 85 درصد مطالعه کرده اید.

در هر  صورت هم شما باید کمی با ساعت مطالعه ی بیشتر از حالت نرمال که در برنامه ریزی های گام به گام آمده است ، مطالعه کنید.
برای آشنایی بیشتر با برنامه ریزی 1.5 ماهه برای تابستان به صفحه ی برنامه 45 روزه ی تابستان مراجعه کنید.


برنامه ریزی 1.5 ماهه برای نیم سال تحصیلی اول

همانطور که می دانید گام دوم مطالعاتی شما در فصل پاییز و در نیم سال تحصیلی اول می باشد. دانش آموزان گاهی بعد از گذشت یک بازه ی زمانی به فکر مطالعه ی اصولی برای کنکور می افتند. ما در سری برنامه ریزی برای کنکور 99 ، دانش آموزان را در همه ی فصول سال با آغوش باز می پذیریم.

این پذیرش به آن معناست که ما از فرصت باقی مانده ی شما برای کنکور نهایت استفاده را میکنیم و بهترین برنامه ریزی برای روز های باقی مانده ی کنکور شما انجام می دهیم. در نیم سال اول تحصیلی طبق اصول اصلی برنامه ریزی کنکور ، شما باید مباحث پایه ی دوازدهم به علاوه ی یکی از پایه ها را به دلخواه خود مطالعه کنید.

این برنامه چگونه است؟

در برنامه ریزی 1.5 ماهه برای نیم سال اول دانش آموزان کنکوری عزیز ، یک برنامه مطالعاتی ویژه و فشرده ی 6 هفته ای برای شما تدارک دیده ایم که تمامی مباحث لازم که شما باید در فصل پاییز یا همان نیم سال اول تحصیلی پایه ی دوازدهم مطالعه می کردید را به صورت کامل مطالعه کنید.
توجه داشته باشید که ما در این برنامه مطالعاتی برای 80 درصد مباحث مهم از کل مباحث برای شما برنامه ریزی می کنیم. طبق قانون هشتاد بیست همواره 80 درصد اتفاقات مهم در 20 درصد زمان ها اتفاق می افتد. ما طبق همین اصول برای طوری برای شما برنامه ریزی میکنیم که بر روی مباحث مهم تر تسلط بیشتری داشته باشید که به بیشترین درصد ممکن در این مباحث در کنکور سراسری برسید.
برای آشنایی بیشتر با برنامه 1.5 ماهه برای نیم سال اول تحصیلی به صفحه ی برنامه مطالعاتی 1.5 ماهه برای نیم سال تحصیلی اول مراجه کنید.


برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور

یک برنامه سوپر ویژه برای 4 ماه که معجزه می کند!! کل مباحث را با این برنامه در 4 ماه مطالعه میکنید! علاوه بر مطالعه مرور و جمع بندی هم میکنید. برنامه ریزی 4 ماهه برای کنکور 99 ، دنیای جالبی دارد که اگر ما بخواهیم در این مقاله به صورت کامل در رابطه با برنامه ریزی 4 برای کنکور صحبت کنیم، این مقاله بسیار بسیار طولانی خواهد شد.

چند نکته مهم در مورد برنامه 4 ماهه

برنامه مطالعاتی 4 ماهه برای کنکور 99 یک پکیج همه چیزی تمامی می باشد که در بازه ی آذر ماه به بعد پیشنهاد می شود که دانش آموزان از آن استفاده کنند. ولی اگر شما به هر دلیلی از آن دسته ی شخصیتی هستید که می خواهید ابتدا یک دور کل دروس را مطالعه کنید ، ای برنامه ریزی برای شما بسیار مناسب است.
ما به دانش آموزانی که طبق نظام جدید هستند و پشت کنکوری حساب نمی شوند، پیشنهاد می کنیم اگر قصد استفاده از این برنامه ریزی را دارند ، از بعد دی ماه از این برنامه استفاده کنند.
برای آشنایی بیشتر با برنامه ریزی 4 ماهه به صفحه ی پکیج برنامه 4 ماهه برای کنکور 99 مراجه کنید.


آموزش کامل برنامه ریزی برای کنکور 99

قبل از هر موضوعی به شما پیشنهاد می کنم که ویدیو ی زیر را در رابطه با برنامه ریزی کنکور ، به دقت نگاه کنید. در این ویدیو که کمی با ویژگی های برنامه ریزی مطالعاتی کنکور آشنا می شوید. به طور خلاصه در این ویدیو یاد می گیرید که برنامه ریزی مناسب برای کنکور چگونه است!

 


رتبه های برتر در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور چه می گویند ؟!

همیشه سفال گری را از سفالگر ماهر یاد بگیرید! سفالگری که کوزه های خود شکسته باشد، چگونه می تواند به شما سفالگری یاد بدهد؟!  شما هم در مسیر کنکور به حرف های کسی یا کسانی اعتماد کنید که خود در این مسیر به موفقیت رسیده باشند. به اصطلاح کوزه های آن ها سالم باشد!!
پس ویدیوی زیر را مشاهده کنید و کمی به حرف های رتبه های برتر کنکور در رابطه با برنامه ریزی اصولی کنکور فکر کنید! ( حتما ویدیو ی زیر را مشاهده کنید )

 


دوره آموزشی صوتی برنامه ریزی برای کنکور 99

ما به شما تجربه ی خود را هم می آموزیم . شما اگر برنامه ریزی کردن یاد بگیرید، بهتر نیز می توانید از برنامه استفاده کنید. در این قسمت یک آموزش 3 قسمتی به صورت وویس های آموزشی در اختیار شما قرار گرفته شده است.

این وویس ها حاصل تجربه ی تعداد زیاد رتبه ی برتر آموزشی است که در یک استودیو ی با کیفیت برای شما عزیزان دل ضبط و آمده سازی شده است. آقای محمد مهدی حیدرنیا با صدای زیبایش این دوره ی صوتی را برای ما ضبط کرده اند.از تمامی دوستانی که ما را در این دوره ی صوتی یاری کرده اند ، صمیمانه تشکر میکنیم.
امید داریم این دوره ی صوتی تا نهایت ممکن برای شما مفید و اثر گذار باشد.

قسمت اول دوره ی صوتی – مقدمات برنامه ریزی سوپر حرفه ای

دور آموزش برنامه ریزی - مقدمات برنامه ریزی سوپر حرفه ای


قسمت دوم دوره ی صوتی – آموزش تدوین برنامه ساعتی روزانه

دور آموزش برنامه ریزی - تدوین برنامه ساعتی روزانه


قسمت سوم دوره ی صوتی – نکات تکمیلی برنامه ریزی حرفه ای

دور آموزش برنامه ریزی - نکات تکمیلی برنامه ریزی حرفه ایبرنامه ریزی برای کنکور تجربی ، ریاضی ، انسانی در کنکور 99

در دیجی کنکور برای هر 3 رشته ی نظری شامل رشته ی تجربی ، رشته ی ریاضی ، رشته ی انسانی ، برنامه ریزی ای مدون و طبق اصول و گام های گفته شده انجام می شود. ما تنها مرکز برنامه ریزی به صورت تدوین شده و اصولی در کشور هستیم!

تعجب برانگیز بود حرف ما؟! شاید در ذهن شما تعداد بیشمار مرکز حضوری و سایت و کانال تلگرام و پیج اینستاگرام بیاید که که کار برنامه ریزی را انجام میدهند. یک بار دیگه جمله ی ما را بخوانید!

جمله ی ما این بود که ما تنها مرکز برنامه ریزی تدوین شده و اصولی در کشور هستیم! ما از ابتدا سال کنکور هر سال برای کنکور سال بعد همه ی برنامه ریزی های فصلی و ویژه ذکر شده در این مقاله را برای هر 3 رشته ی ریاضی ، تجربی ، انسانی انجام می دهیم.

برنامه ریزی دقیق توسط تیم رتبه های برتر

برای هر کدام از این برنامه ریزی های دیجی کنکور یک تیم حداقل 10 نفره بیش از 30 روز زمان می گذارند که تمام فاکتور های یک برنامه ریزی ایده آل را بر روی برنامه ریزی های دیجی کنکور پیاده ساری کنند. این برنامه توسط یک تیم حرفه ای از رتبه های برتر و با تجربه های حوزه ی برنامه ریزی کنکور در کشور بر روی کاغذ پایه می شود. این یک برنامه نیست که آماده می شود!

این یک برنامه پویا یا به قول تیم برنامه ریزی دیجی کنکور یک برنامه مطالعاتی متحرک می باشد. برنامه ریزی برای کنکور 99 بر پایه این برنامه ریزی متحرک در اختیار دانش آموزان کنکوری قرار گرفته می شود.

برنامه ریزی متحرک چیست؟

این یک تایم لاین بسیار دقیق که زمان بندی پایان مطالعه ی هرکدام از دروس به صورت کاملا دقیق مشخض شده است. علاوه بر زمان بندی پایان مطالعه ی دروس ، خطوط مرور و جمع بندی نیز به آن اضافه خواهد. در نهایت تایم آزاد دانش آموز در طول روز ساعت مطالعه ی فردی او در روز های مختلف روز با توجه به نظر پشتیبانش مشخص می شود.

در نهایت تیم گرافیست دیجی کنکور این برنامه را در جدولی زیبا برای شما پیاده سازی می کنید. این چشم نوازی برنامه ریزی های دیجی کنکور بی نظیر است. برنامه ای که شما حتی از نگاه کردن به آن کیف می کنید و لذت می برید. که در نهایت پی دی اف یک برنامه ریزی بدون نقص با توجه به بازه ی زمانی که در اختیار شما قرار گرفته می شود که قابلیت چاپ بر روی هر ابعادی را خواهد!


در ادامه می خواهیم به صورت دقیق تر برنامه درسی ویژه هر کدام از رشته ها را بررسی می کنیم. به شما خواهیم گفت که در هر رشته چه اتفاقی میفتد و دیجی کنکور چطور برای آن برنامه ریزی تدوین می کند.

برنامه ریزی برای کنکور تجربی 99

رشته ی تجربی برای خیلیا ها به معنای پزشکی می باشد!  پزشکی همان هدف بزرگ در رشته ی تجربی برای کنکور ها می باشد. هدف های بزرگ نیاز به تلا بسیار دارد. تلاش بسیار نیاز به به برنامه ای دقیق دارد.

این برنامه ی دقیق نیاز به اصول درست برای اجرای دارد ! دیجی کنکور همه ی این را به شما تقدیم می کند. فقط از شما تلاش می خواهند.
دیجی کنکور با یک تیم حرفه ای از رتبه های برتر و دانشجویان پزشکی هر ساله برنامه ای مدون و حساب شده بر رو گام های گفته شده برای رشته ی تجربی عرضه می کند. این برنامه تحت عنوان برنامه ریزی برای کنکور تجربی 99 هر ساله عرضه می شود و مخاطبان بسیاری در دارد.

به جرئت می توانیم به شما قول بدهیم با تلاش شما بر روی برنامه ریزی کنکور تجربی 99 که در دیجی کنکور عرضه می شود ، همانند سال های قبل شما قطعا به هدف بزرگ خود در رشته تجربی یعنی پزشکی خواهید رسید.

شعار دیجی کنکوریا

شعار هر ساله ی ما در در برنامه ریزی برای کنکور تجربی 99 همان مطالعه با برنامه ریزی دیجی کنکور یعنی رسیدن به رشته ی دلخواه شما در بهترین دانشگاه  می باشد. پس از شماصمیمانه خواهش می کنیم که در کنار برنامه ریز یدیجی کنکور از تمام تلاش خود برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید چون این برنامه درسی همان راه درست و منطقی و قطعی برای رسیدن به والاترین اهداف در رشته ی تجربی می باشد.


برنامه ریزی برای کنکور ریاضی 99

برنامه ریزی کنکور ریاضی 99 توسط یکی از بهترین تیم های برنامه ریزی برای رشته ریاضی هر ساله در راستای تحقق اهداف کنکوری هایی که در رشته ی ریاضی تحصیل می کنند، تدوین و عرضه می شود. دیجی کنکور یه تیم تمام حرفه برای رشته ی ریاضی خود جمع آوری کرده است . با تلاش شما در کنار یک برنامه درسی و مطالعاتی اصولی برای رشته ی ریاضی که در دیجی کنکور آماده سازی می شود ، قطعا شما به بالاترین اهداف خود یعنی رسیدن به بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه های کشور می باشد ، می رساند!

بهینه سازی زمان مطالعاتی

دیجی کنکور از زمان شما بهترین استفاده را می کند! در طول مسیر کنکور با کمترین فشار مطالعاتی. بهترین نتایج را برای شما می سازد.
از شما خواهشمندیم با شعار دیجی کنکور یعنی مطالعه با برنامه ریزی دیجی کنکور یعنی رسیدن به رشته ی دلخواه شما در بهترین دانشگاه  ، همراه باشید و بعد از کنکور 99 با سری برنامه ریزی برای کنکور 99 از نتیجه کنکور خود نهایت لذت را ببرید!


برنامه ریزی برای کنکور انسانی 99

رشته ی انسانی آن رشته ای می باشد که هم تاثیر بسیار زیادی در جامعه دارد و هم بازار کار مناسب ولی طرفداران کم! در سال های اخیر تعداد شرکت های کننده های کنکور انسانی کمی افزایش یافته است.
شمایی که در رشته ی انسانی تحصیل می کنید ، از شما عزیز دل خواهش مندیم برای رسیدن به رشته ی دلخواه خود در بهترین دانشگاه های کشور در کنار برنامه ریزی های دیجی کنکور همه ی تلاش خود را به کار گیرید.

تیم برنامه ریزی رشته انسانی

دیجی کنکور یا یک تیم بسیار حرفه ای در رشته ی انسانی ، یک برنامه ریزی بسیار مدون برای رشته ی انسانی ، ارائه می دهد. شما با تلاش خود با ما همراه باشید و شعار دیجی کنکور را در رشته ی انسانی به گوش ذهن خود بسپارید.
مطالعه با برنامه مطالعاتی دیجی کنکور یعنی رسیدن به رشته ی دلخواه شما در بهترین دانشگاه.

این جمله ای ایست که در دیجی کنکور به کمک شما به حقیقتی محض تبدیل می کنیم!


 

امتیاز دهی به برنامه ریزی برای کنکور 99
 • کیفیت برنامه ریزی های دیجی کنکور
 • نظم برنامه ریزی های دیجی کنکور
 • تحقق اهداف در برنامه ریزی های دیجی کنکور
 • کیفیت طراحان برنامه ریزی های دیجی کنکور
5
امتیاز نظرات 3.5 (2 امتیاز دهی)
16
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

درحال ارسال

16 دیدگاه

 • Avatar اکبر جولایی
  4 هفته پیش

  سلام ببخشید الآن ما نمی شه پولو قسطی بدیم؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 هفته پیش

   سلام آقای جولایی ،
   نه متاسفانه امکان پرداخت قسطی وجود ندارد.

 • Avatar سارا
  1 ماه پیش

  ممنون

 • Avatar سارا
  1 ماه پیش

  سلام ببخشید من دیشب پول ریختم و برنامه رو دانلود کردم ولی باز نمی کنه می نویسه خطا در استخراج میشه یه بار دیگه لینک دانلود رو برام بفرستید

  • Mrsmh Mrsmh
   1 ماه پیش

   حتما سارا جان ، لطفا از تلگرام به شماره ی 09351616724 پیام بده .
   ممنون

 • Avatar Ali
  1 ماه پیش

  سلام پشتیبانی از طریق چه راهیه؟(تلگرام یا تلفنی)

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام علی جان
   پشتیبانی دیجی کنکور سه بعدی هستش
   1. از طریق مرکز تماس
   2. از طریق تلگرام
   3. از طریق سامانه آنلاین
   هر کدوم رو که راحت بودید میتونید اقدام کنید.

 • Avatar فاطمه
  1 ماه پیش

  سلام ببخشید این پکیج شامل برنامه ریزی میشه و یسری کتابچه مشاوره ای ؟ از طریق پست ارسال میشه؟ ینی چند وقت بعد از خرید ب دست ما میرسه؟

  • سلام
   پکیج به صورت الکترونیک بلافاصله بعد از خرید قابل دانلود هست. میتونید هر کدومش رو که بخواید پرینت هم بگیرید و استفاده کنید.
   هیچ تاخیری در دریافت نخواهید داشت.

 • Avatar کوثر
  1 ماه پیش

  سلام خسته نباشید میخواستم پک تابستان با چهل هزار تخفیف رو خریداری کنم قبلش میخوام درموردش مشاوره بگیرم و ببینم چه خدماتی داره و اگه برنامه ریزی نوشته شده چجو شخصی سازی میشه و اون شخصی که بهم مشاوره میده چی می‌نویسه تو برنامه؟من میخوام مشخص باشه که تو روز چی بخونم و تایم مرور معلوم باشه و تعداد تست ها باتوجه بع کتابی که دارم مشخص باشه و مشخص کنه که چقد پیش میره یعنی بلند مدت معلوم باشه که چی رو تموم میکنم آخر برنامه تا کجا پیش میرم و چه فرقی با پک مشاوره خصوصی داره و پک چهارماهه مخصوص تابستانه؟

 • Avatar کوثر
  1 ماه پیش

  سوال دیگه اینکه فرق پک تابستان با برنامه ریزی چهار ماهه چیه

 • لطفا از طریق پشتیبانی تلگرام اطلاعات خود را ارسال نمایید

 • لطفا از طریق پشتیبانی تلگرام اطلاعات خود را ارسال نمایید

 • Avatar عرفان
  2 ماه پیش

  لینک

  سلام وقتتون بخیر
  برای کنکور 99 از کجا باید برنامه ریزی تهیه کنیم من لینکی ندیدم در این مورد.