برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم ( همه ی رشته ها )

برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

یازدهمی های عزیز سلام، تا حالا چقدر به کنکورتون فکر کردید؟ چقدر به برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم فکر کردید؟ به نظرتون از کی باید شروع کنید؟ به نظرتون چن درصد از یازدهمی ها از الان به فکر کنکورن؟ تابستان سال یازدهم چه تاثیری تو کنکور داره؟ اگر به دنبال موفقیت تو کنکور هستین اینا سوالایی هستن که به عنوان یک یازدهمی باید از خودتون بپرسید! اگر دنبال جواب این سوالات هستید تا آخر این پست با ما همراه باشید.
نکته مهم : پکیج تابستان 98 آپدیت شد! تاریخ شروع پکیج تابستانی دیجی کنکور از شنبه 1 تیر ماه است ( فرصت رو از دست ندید )
کمتر از 5 درصد از دانش آموزای سال یازدهمی از الان به فکر کنکور هستن!
یک جمله معروف هست که میگه ” اگر کاری که دیگران امروز نمیکنن رو بکنی ، فردا ، کاری رو میکنی که دیگران نمیتونن بکنن! “. پس در گوشی بهت میگم که اگر الان که هیچ یازدهمی به فکر درس خوندن تو تابستون نیست ، تو فقط یه کم تو تابستون درس بخونی ، سال بعد با اختلاف از همه جلوتری.

برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

از اهمیت پایه یازدهم هر چی بگم کم گفتم! همینطور از تابستونش! اما همین بس که اگر از تابستان یازدهم درست استفاده کنید هم در طول سال راحت هستید! هم در تابستان کنکور هم در سال کنکور! کلا تجربه همه رتبه های برتر ثابت کرده بیش از 90% کسایی که از تابستون سال یازدهم (سوم دبیرستان قدیم) با هدف کنکور مطالعه رو شروع میکنن در سال کنکور موفق تر هستن.

 حتی با 3 ساعت مطالعه روزانه در کنار همه کارهای دیگه تون میتونید یه تابستان طلایی برای کنکورتون رقم بزنید.

برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم برای همه ی رشته ها

میخوام جزئی تر راجع به یازدهم و اهمیت تابستونش حرف بزنم! ببینید وقتی دارید میرید پایه یازدهم ، یه فرصت طلایی دارید! برای چی؟ برای اینکه پایه دهمتون خوب بخونید و ببندینش! همچنین روی خود یازدهم تمرکز کنید تا تو سال کنکور کارتون سبک تر باشه.

تو همین تابستون میتونی به راحتی دروس دهم رو برای سال کنکورت بخونی و بترکونی!

الان دونه رو بکار سال کنکور برداشت کن : در واقع اهمیت پایه یازدهم و تابستون اون توی اثرش در سال کنکوره! شما میتونید از این فرصت طلایی استفاده کنید و پایه دهم رو کامل بخونید و تست کار کنید! تو قدم بعدی هم توی تابستون بعضی از دروس سال یازدهم رو پیشخوانی کنید تا وقتی سال تحصیلی شروع شد از همه رقبات جلوتر باشی.

با این برنامه ریزی دروس یازدهم رو هم میتونی همین تابستون پیش خوانی کنی.

تیم دیجی کنکور متشکل از رتبه های برتر کنکور! یک برنامه ریزی عالی برای تابستان شما یازدهمی ها تهیه کرده!


برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم تجربی

تا اینجا از اهمیت پایه یازدهم براتون گفتم! با توجه به رقابت زیادی که در کنکور هست اهمیت سال یازدهم چند برابر میشه! در سال آینده خیلی تفاوت بین کسیه که از الان برای کنکور شروع کرده با کسی که سال آینده شروع میکنه. به خصوص برای کسایی که میخوان به بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه ها برن ( مثل دانش آموزان رشته تجربی که میتونن از الان یه روپوش خوشگل پزشکی برای خودشون تصور کنن)
همونطور  که قبلا گفتم با خوندن و تست زدن پایه دهم تو تابستان میتونید گام خوبی برای کنکورتون بردارید! شما به این مسئله پیشخوانی مطالب یازدهم رو هم اضافه کنید! حالا فکر کنید در طول سال یازدهم هم درساتونو خوب بخونید! اینجوری فقط برای سال کنکورتون فقط درسهای سال دوازدهم میمونه و دو پایه قبلی رو بسیار خوب از قبل کار کردید! طبیعتا از کسایی که تازه اون موقع به فکر کنکور افتادن خیلی جلوتر هستید! حتی از کسایی که سال یازدهم رو خوب خودن هم جلوتر هستید ! چون سال دهم رو هم خوندید و نگرانی خاصی ندارید.

دانلود نمونه برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم تجربی

در ادامه نمونه ای از برنامه تابستان پایه یازدهم برای هر دو رشته ریاضی و تجربی را قرار داده ایم.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج


ویژگی های برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

حالا میخوایم ویژگی هایی که ما توی برنامه ریزی یازدهم برای تابستان لحاظ کردیم رو براتون بگم! این برنامه ریزی بدون هیچ حرف اضافه ای بهترین پکیج برنامه ریزی پایه یازدهم که میتونه یک تابستون فوق العاده طلایی براتون رقم بزنه. کافیه ویژگی های این برنامه ریزی بخونی و اون رو با جاهای دیگه مقایسه کنی تا به جملاتمون ایمان بیاری.


سبک برنامه ریزی درسی برای یازدهم دیجی کنکور به چه صورته ؟

پکیج تابستانی دیجی کنکور شامل یک برنامه روزانه برای کل دوره تابستانه! شما با داشتن این برنامه برای هر هفت روز هفته و حتی هر ساعت از روزتون یک برنامه کامل و دقیق دارید.
این برنامه پاسخ همه سوالات زیر رو به شما میده:
چی بخونم؟ چقدر بخونم؟ اصلا چطور بخونم؟
کی تست بزنم؟ چقدر تست بزنم؟
کی مرور کنم؟ چطور مرور کنم؟
چطور به کلاس هام برسم؟
آزمون آزمایشی رو چیکار کنم؟ چطور ترازم رو افزایش بدم؟
و کلا اینکه چطور میتونم آخر تابستون به خودم نمره 20 بدم؟

برنامه ی ریزی تابستانی دیجی کنکور حداقل 99.9 درصد با هر چیزی که شما میخواید منطبقه.

برای تهیه ی پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان

چند ساعت درس بخونیم تا به چیزی که میخوایم برسیم ؟

این برنامه سه سطح مختلف داره! شما بعد از تهیه این برنامه با مشورت و راهنمایی مشاورین ما یک برنامه ریزی شخصی سازی شده رو دریافت میکنید. بعد مطابق با سطحتون برنامه در اختیارتون قرار گرفته میشه! در واقع این برنامه برای شما شخصی سازی میشه ! دیگه چی ازین بهتر؟


تو برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم  چه درسهایی مطالعه میشه ؟

این برنامه ریزی در مرحله اول همه درسهای پایه دهم رو شامل میشه! یعنی شما میتونید کامل همه درسهای پایه دهم رو بخونید و تست بزنید! همچنین برای کسانی که قصد دارن دروس اختصاصی یازدهم رو در تابستون مطالعه کنن هم ، برنامه ریزی به طور کامل همه چیز رو مشخص کرده. پس اگر در طول تابستان برای درس های یازدهم کلاس میرید میتونید با این برنامه ریزی اون ها رو هم بخونید! این برنامه همه چیز هایی رو که شما از یه برنامه ریزی برای تابستان میخواید رو داره! هر شرایطی که داشته باشید بازهم دیجی کنکور یه راه حل از قبل براتون در نظر گرفته.


برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم کاملا با آزمون های آزمایشی هماهنگه

پکیج ما مطابق با همه آزمونهای آزمایشی پیش میره! تو هر آزمون آزمایشی که ثبت نام کردید میتونید با استفاده از این برنامه ریزی به اونها هم برسید! تیم با تجربه ما این امکان رو برای شما فراهم کرده که مطابق با آزمون ها بتونید درس بخونید و کلی تو نمره تراز پیشرفت کنید.


اگر از برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم عقب بیافتیم چی میشه ؟

از اونجایی که تو تابستان خیلیا مسافرت میرن و یا ممکن در هر صورت موردی پیش بیاد که شما از برنامه عقب بمونید! شاید این شما رو نگران کنه که نکنه از برنامه خیلی عقب مونده باشید!
نگران نباشید! برنامه ریزی یازدهم پر از ایستگاه جبرانی هست که به شما این امکان رو میده که اگر از برنامه عقب افتادید به راحتی جبران کنید! در نتیجه شما در کنار همه تفریحات و مسافرت هاتون میتونید به این برنامه ریزی عمل کنید و از تابستان بهترین استفاده رو بکنید.


محتویات پکیج برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم

این پکیج 4 بخش داره که شامل برنامه ریزی درسی، کتابچه بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰، کتابچه بر قله های تمرکز، دوره های صوتی آموزشی، مشاوره ای و انگیزشی.

بخش اول: برنامه ریزی درسی برای تابستان

این بخش خب مهم ترین بخش این پکیجه! به اندازه کافی در مورد این بخش باهاتون صحبت کردیم و میدونیم 100% باهاش آشنا شدید.

بخش دوم: کتابچه های همراه
1- کتابچه بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر ۵۰۰

در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به ۱۰۰% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

2- کتابچه بر قله های تمرکز

تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به ۱۰۰% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.
نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

بخش سوم : دوره های صوتی آموزشی، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از ۱۰ فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

بخش چهارم : پشتیبانی همیشگی دیجی کنکور

قطعا بله، مثل بقیه پکیج ها این پکیج هم پشیبانی 24 ساعته داره! در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

دانلود نمونه برنامه ریزی درسی برای پایه یازدهم تجربی

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج


نحوه تهیه برنامه ریزی درسی پایه یازدهم

قیمت این پکیج تنها 89 هزار تومنه! برای تهیه این پکیج عالی برای خودتون کافیه روی مستطیل سبز زیر کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان


 
امتیاز نظرات 4 (3 امتیاز دهی)
35
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

درحال ارسال

35 دیدگاه

 • Avatar فاطمه
  4 هفته پیش

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم در این برنامه ریزی میشه کل ۴ درس اختصاصی یازدهم رو کامل خوند همراه با دهم یا نه؟؟؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام
   نکته اول : کل دروس دهم در برنامه یک بار خوانده میشه و تست میزنید + 2 بار هم مرور میشه
   نکته دوم : دروس اختصاصی سال آینده یعنی یازدهم رو هم میتونید طبق برنامه پیش خوانی منظم و دقیق داشته باشید.
   دروس عمومی یازدهم نیازی به مطالعه در تابستان ندارن همانطور که می دونید.

 • Avatar حبیبی
  4 هفته پیش

  به نظرم بسته فوق العاده ای میاد فقط قیمتش رو یه ذره کم کنید

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام
   وقتتون بخیر
   همین الان هم برای عزیزانی مثل شما 40 هزار تومان تخفیف زدیم. شما کافیه هزینه ها و کیفیت رو مقایسه کنید قطعا این محصول قیمت و ارزشش خیلی خیلی بیشتر از این حرفاست.
   خوشحال میشیم امتحانش کنید مطمئنیم تا آخر دیجی کنکوری باقی میمونید ، شک نکنید.

 • Avatar Mahsa
  1 ماه پیش

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این پکیج که گفتید کل سه ماه تابستون قیمتش 99هزار تومنه یا برای هر ماه 99هزار؟ممنون از تیم عالیتون

  • سلام بله برای همه سه ماه تا فرداشب تخفیف داره و 99 هزار تومان هستش.

  • سلام بله برای کل تابستان هستش و فعلا تا شروع تابستان تخفیف ویژه داره.

 • Avatar ساناز
  1 ماه پیش

  سلام. این پکیج واسه هرشخص جدا طراحی میشه یا یه چیز از قبل تعیین شدس؟
  مثلا من نیازی به جمع بندی پایه ی دهم ندارم و فقط میخوام روی یازدهم متمرکز باشم. ممنون

  • سلام
   بله پکیج های دیجی کنکور با استفاده از فایل راهنما و همچنین راهنمایی مشاورین و پشتیبان های خریداران هر پکیج کاملا قابلیت شخصی سازی رو دارن.
   خیالتون راحت تا آخرین لحظه پشتیبان ها در کنارتون هستن.

 • Avatar محمود
  2 ماه پیش

  سلام خدمت شما بزرگواران من یازدهم تجربی ام میخواستم بدونم من که در طول سال ۱۱ کتاب های تخصصی محاسباتیم رو با نکته برداری انجام دادم برای تابستون باید دوباره کتاب ها رو همراه کتاب های کمک اموزشی دقیق بخونم یا اینکه نه کتاب و جزوه رو و بعدش نکته هامو بخونم وبعد برم سراغ تست های اموزشی یا به زبان ساده تر ضربتی کارکنم ؟ممنون میشم کمکم کنید

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام
   محمود جان اول از همه شما نیاز به برنامه ریزی اصولی و استاندارد دارید. یک برنامه ریزی درست و اصولی بهشما میگه کی بخونید ، چی بخونید ، کی تست بزنید ، کجا مرور کنید.
   خیالتون با برنامه راحت میشه و همه تمرکزتون رو میزارید روی درس خوندن.

 • Avatar حسین
  2 ماه پیش

  سلام با توجهبه اینکه شما این پکیجو سال قبل تهیه کردید میخواستم بپرسم این پکیج برای تابستان امسال هم جوابگو هستش یا نه؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام حسین جان
   پکیج به طور کامل برای تابستان امسال آپدیت شده و همه چیز مطابق آزمون ها و شرایط جدید درسی امسال هستن.
   موفق باشید

 • Avatar مبین امیری
  4 ماه پیش

  عالی

  سلام میخواستم بپرسم آیا کسی اگه سال دهمش صفر باشد میتواند در تابستان یازدهم دروس دهم را به سطح عالی برسد؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام
   این برنامه برای کسایی که تا الان خیلی تلاش نکردن هم کاربرد داره.
   سطح بندی ویژه ای برای این عزیزان داریم که بتونن در این سه ماه خودشون رو به طور کامل به سطح بقیه برسونن و حتی جلوتر هم بزنن.

 • Avatar مبین انیری
  4 ماه پیش

  سلام میخواستم بپرسم آیا کسی اگه سال دهمش صفر باشد میتواند در تابستان یازدهم به سطح عالی برسد؟

 • Avatar عرفان
  5 ماه پیش

  سلام و وقت بخیر. من دانش آموز پایه یازدهم (تجربی) هستم و میخواستم ببینم برنامه ی ویژه ای برای تابستان هست یا خیر؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام عرفان جان
   این برنامه یکی از بهترین برنامه های ما برای پایه شماست.
   خیلی از هم رشته ای ها یازدهم شما این برنامه رو هم اکنون تهیه کردن و دارن با برنامه درس خوندن به شیوه دیجی کنکور که بزرگترین نهاد برنامه ریزی ایران هستش رو انجام میدن.

 • Avatar پارسا
  6 ماه پیش

  سلام ببخشید
  برای دانش آموز های یازدهم انسانی که از زمستان درس کنکوریو شروع کردن برنامه ندارین
  با تشکر

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 هفته پیش

   سلام
   برای هر 4 فصل تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار به صورت جداگانه و بر اساس استراتژی های مطالعاتی هر فصل برنامه جداگانه خدمتتون ارائه میشه.

 • Avatar داریوش
  1 سال پیش

  سلام
  من امسال میرم یازدهم
  میخام آزمون ثبت نام کنم و کلاس های کنکوری برم اما کلا سردرگمم. بنظرتون تو تابستون فقط دروس دهم رو بخونم یا دهم و یازدهم رو باهم؟؟ کلا نمیدونم چیکار کنم لطفا صریح و روشن منو راهنمایی کنید.
  ممنون

  • سلام
   تابستون بیشتر مختص دروس پایه هستش به همراه پیشخوانی چند درس از دروس سال آینده. این بهترین کار که با برنامه پیش برید.

 • Avatar نوید
  1 سال پیش

  سلام
  ببخشید این بسته تون برای همه یکسانه یا اینکه کارشناساتون شخصی سازی میکنن؟!

 • Avatar امیر
  1 سال پیش

  سلام…ببخشید میخواستم بدونم بسته سه ماهه پاییز کی آماده فروش میشه؟

 • Avatar امیر
  1 سال پیش

  سلام…لطفا رمز من رو از طریق شماره تلفن ارسال کنید…هرچه زودتر بهتر

 • سلام امیر جان
  خیر ایم پکیج یک ماهه نیست بلکه کل تابستون رو شامل میشه

 • سلام امیر جان
  یک اشتباه تایپی بود که تصحیح شد .

 • Avatar پرنیان
  1 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  اینکه تو صفحه خرید پکیج نوشتید یک ماهه یعنی برنامه ریزی فقط برای یک ماه است ؟
  ممنونم

 • Avatar علی
  1 سال پیش

  سلام-این برنامه برای دانش آموزاییه که میرن پایه 12؟آیا پایه دهم و یازدهم مرور میشه کامل؟

 • Avatar علیرضا
  1 سال پیش

  سلام
  ببخشید، حسابی آب دهنمون ریخت
  بعد از آخر یه پتگ سنگین خوابوندین تو سرمون…!
  بهرحال دستتون درد نکنه

  • سلام علیرضا جان
   دقیق متوجه منظورتون نشدم اما خب برنامه ریزی های دیجی کنکور این روزها خیلی معروفه و با توجه به ویژگی هایی که گفته شد هیچ جا با این دقت برنامه ریزی انجام نمیده.
   امیدواریم شما هم به کانون گرم دیجی کنکوریای موفق بپیوندی.