برنامه ریزی زمستان برای کنکور ( برای همه ی رشته ها )

برنامه ریزی زمستان برای کنکور

فوری : پکیج برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور ویژه پایه ی دوازدهم در رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی منتشر شده است.
زمستان سال کنکور از مهمترین زمستان های عمر هر دانش آموزیه ، چرا که کمتر از 6 ماه تا کنکور سراسری باقی مونده و داشتن برنامه ریزی زمستان برای کنکور بیش از هر چیزی اهمیت داره. برنامه ریزی زمستان باید ویژگی های خیلی منحصر بفردی داشته باشه که بتونه به پیشرفت و موفقیت شما کمک کنه. بعد از برنامه ریزی تابستان و پاییز این بار تیم دیجی کنکور با برنامه ریزی حرفه ای و اصولی فصل زمستان ویژه کنکور 98 در خدمت شماست.

دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی برای کنکور 98

آیا می دونستید برای کنکور 98 بیش از 4500 نفر به تیم حرفه ای برنامه ریزی دیجی کنکور اعتماد کرده اند؟


برنامه ریزی زمستان برای کنکور

برنامه زمستان برای پایه ی دوازدهم

درست مثل تابستان و پاییز در ایام زمستان هم با توجه به استانداردهای مطالعاتی رتبه های برتر در این ایام و با در نظر گرفتن تمامی شرایطی که به آن نیاز دارید مثل آزمون دادن ، سر کلاس مدرسه یا آموزشگاه رفتن ، تایم مرور ، تایم استراحت در خدمت شما هستیم. با این برنامه ریزی هم دروس نمیسال اول را جمع بندی و مرور کنید و هم یک شروع فوق العاده برای نیمسال دوم داشته باشی.

هم یک جمع بندی فوق العاده برای نیمسال اول ، هم یک برنامه برای شروع فوق العاده برای نمیسال دوم

خرید پکیج برنامه ریزی زمستان با 20 هزار تومان تخفیف


ویدیو زیر رو حتما ببینید – رتبه های برتر و موفق های سال های گذشته در دیجی کنکور برنامه ریزی شما را انجام میدهند.

سوال اول : آیا برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور با برنامه ی مدرسه یا کلاس های من تداخل دارد؟

نه اصلا! نه تنها هیچ تداخلی با برنامه ی مدرسه وجود ندارد بلکه کاملا میتونه با برنامه مدرسه هماهنگ هم باشه.
در هر روز از برنامه ریزی پاییزه ، دو تایم ویژه به مدرسه/کلاس ها اختصاص داده شده است و برنامه ریزی پاییزه دیجی کنکور به صورت 100 درصد با برنامه مدرسه همگام می باشد و هیچ تداخلی ایجاد نمی کند. همچنین با در نظر گرفتن ایستگاه های جبرانی و جمعه هایی که به صورت آزاد و برای خودتون در برنامه قرار گرفته است دیگه جای هیچ نگرانی ای را برای تداخل با دروس مدرسه نمی گذارید.

دانلود کن ، بررسی کن – برای دیدن کیفیت بخش های مختلف برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه برنامه ریزی زمستان ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی زمستان ( رشته ریاضی )

دانلود نمونه برنامه ریزی زمستان ( رشته انسانی )


سوال سوم : آیا افرادی که در تابستان یا پاییز ، مطالعه ای نداشتند یا آنطور که می خواستند مطالعه نکرده اند ، آن ها هم می توانند از برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور استفاده کنند؟

بله. افرادی که هیچ مطالعه ای هم در تابستان نداشته اند نیز می توانند از برنامه ی زمستان دیجی کنکور استفاده کنند. به نوعی این برنامه می تواند یک استارت قدرتمند برای کنکور در ماه های باقی مانده باشدو
پس قاطعانه باید بگوییم که دانش آموزانی که در تابستان مطالعه نداشتند یا به خوب مطالعه نکرده اند، می توانند با برنامه ی زمستان دیجی کنکور تمامی عقب ماندگی های خود را جبران کنند. پس هرچه سریعتر مطالعه با برنامه ریزی پاییز دیجی کنکور را استارت بزنید!

خرید پکیج برنامه ریزی زمستان با 20 هزار تومان تخفیف


سوال چهارم: با برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور دروس نیمسال دوم دوازدهم را چند بار مطالعه و مرور می کنیم؟

بیش از 3 بار! اگر با برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور پیش بروید تمامی مباحث نیمسال دوم دوازدهم به همراه بیش از نیمی از مباحث پایه را حداقل 3 بار مطالعه و مرور می کنید و همچنین برای مباحثی که سخت تر هستند یا زود فراموش می شوند تا 6 بار مرور در نظر گرفته شده است که تا در پایان زمستان مطمئن باشید به همه ی مباحث زمستان تسلط پیدا کرده اید و دیگر به هیچ عنوان از ذهن شما پاک نمی شود.


سوال پنجم: با برنامه زمستان نیمسال اول را هم جمع بندی می کنیم؟ چطور؟

بله دوست عزیزم. از شورع دی ماه تا 5 بهمن یک برنامه ریزی فوق پیشرفته برای جمع بندی تمام دروس دوازدهم نیمسال اول به همراه دروس پایه مرتبط رو برای شما تدیون کرده ایم که بتوانید یک جمع بندی بی نظیر از تمامی مباحث نیمسال اول داشته باشید.


سوال ششم : آیا شما به همه کسانی که پکیج رو بخرن ، یک برنامه ریزی یکسان میدین؟

قطعا نه!! اگر با سبک برنامه ریزی های دیجی کنکور آشنایی داشته باشید میدونید که در دیجی کنکور برنامه ها سطح بندی شده تدوین میشن و کاملا قابلیت شخصی سازی 100% برای هر نفر رو دارن. پشتیبان های دیجی کنکور دلسوزانه میتونن تو این امر به شما کمک کنن.
شما متناسب با ساعت مطالعه ات و میانگین ترازی که میخوای و همچنین با توجه به صحبت هایی که با مشاوران دیجی کنکور می کنید، متوجه میشید که از کدوم سطح از برنامه ریزی باید استفاده کنید و هفته به هفته با توجه به پشیشرفتت به سطح های بالاتر میری.

خرید پکیج برنامه ریزی زمستان با 20 هزار تومان تخفیف


سوال هفتم : آیا هر سه سطح برنامه ریزی پاییز برای پایه ی دوازدهم در اختیار ما قرار گرفته می شود؟

بله ۱۰۰% . هر سه سطح برنامه ریزی به صورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی در اختیار شما قرار گرفته می شود تا با توجه به پیشرفت و تغییرات شرایط به سطح های بالاتر برنامه ریزی دسترسی داشته باشی.

دانلود کن ، بررسی کن – برای دیدن کیفیت بخش های مختلف برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه برنامه ریزی زمستان ( رشته تجربی )

دانلود نمونه برنامه ریزی زمستان ( رشته ریاضی )

دانلود نمونه برنامه ریزی زمستان ( رشته انسانی )


سوال هشتم : اگر از برنامه ریزی زمستان برای پایه ی دوازدهم عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

به هر دلیلی ممکنه برای هر دانش آموزی در طول مدت اجرای برنامه اتفاقات پیش بینی نشده بیوفته که از برنامه عقب بمونه. ما برای شما ایستگاه های جبرانی خیلی زیادی قرار دادیم که خیالتون راحت باشه( اگر نمونه رو بررسی کنید این ایستگاه ها رو میبینید)


نمونه هایی از برنامه ریزی زمستان ویژه کنکور 98

نمونه برنامه زمستان رشته تجربی:

نمونه برنامه زمستان رشته تجربی

نمونه برنامه زمستان رشته ریاضی:

نمونه برنامه زمستان رشته ریاضی


خرید پکیج برنامه ریزی زمستان دیجی کنکور

قیمت پکیج کامل دیجی کنکور با تمام ویژگی ها ، محصولات و خدماتی که در اختیار شما قرار میگیرید فقط و فقط 139هزار تومان است که شامل ۲۰ هزار تومان تخفیف ویژه برای کنکوری های ۹۸ می شود و به قیمت 119 هزار تومان در اختیار شما قرار میگیرد یعنی روزی کمتر از ۱۰۰۰ تومان !

خرید پکیج برنامه ریزی زمستان ( 20 هزار تومان تخفیف )

نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان زمستان نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید
، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.

2
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

2 دیدگاه

 • Avatar علی
  9 ماه پیش

  آیا برای نوروز برنامه جدا میدین؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 ماه پیش

   سلام علی جان
   بله برای فصل بهار تا کنکور هم برنامه جداگانه داریم.