برنامه ریزی برای کنکور انسانی 1400 (فصل تابستان)

برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400

بچه های دوست داشتنی رشته انسانی سلام ! تو این صفحه میخوایم برات از مهم ترین تصمیم سال کنکورت یعنی برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 صحبت کنیم ! شما برای داشتن سال کنکور طلایی و رسیدن به یک نتیجه درخشان نیاز به برنامه ریزی کنکور انسانی دارید. این شما و این برنامه ریزی تابستان برای کنکور انسانی 1400 از وبسایت دیجی کنکور برای شروع یک موفقیت فوق العاده در سال کنکور.


فوری : پکیج برنامه ریزی تابستان کنکور انسانی ویژه کنکوری های 1400 منتشر شد. روی لینک زیر بزنید.

تابستان طلایی

در ادامه میخوایم در مورد پکیج کامل برنامه ریزی تابستان ویژه کنکوری های 1400 رشته انسانی توضیحات مهمی رو بهتون بدیم.


هیچ میدونستی 95 درصد از رقیبات تو تابستون درس نمیخونن! بیشتر از 80 درصدشون هم از مهر شروع نمیکنن! و جالبه که از دی ماه یعنی شروع زمستون هم حداقل 50 درصد رقبا شما هنوز درست و حسابی شروع نکردن. آره درسته فقط 5 درصد از کنکوری ها از تابستون استارت میزنن. در واقع اونایی کسایی هستن که وقتی مهر ماه از راه میرسه یک سر و گردن از همه جلوترن. شاید باورت نشه اما یک رتبه فوق العاده در کنکور تو تابستون ساخته میشه ! پس بهت تبریک میگم چون قراره سال آینده به بهترین دانشگاه های کشور بری !

دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی برای کنکور 1400

آیا می دونستید برای کنکور 99 بیش از 8000 نفر به تیم حرفه ای برنامه ریزی دیجی کنکور اعتماد کرده اند؟

مرکز تماس دیجی کنکور

برنامه ریزی کنکور انسانی 1400

بزار خیلی خلاصه اصل مطلب رو بهت بگم ! حتی اگه خیلی نمیخوای از الان درس بخونی و به تفریح زیادی هم نیاز داری با سبک برنامه ریزی دیجی کنکور میتونی با روزی 4 ساعت هم همه دروس پایه رو تو تابستون مطالعه کنی. البته اونایی که میخوان جدی تر درس بخونن هم تو دیجی کنکور برنامه خودشون رو دارن.

محتویات پکیج تابستان

حتی با روزی 4 ساعت مطالعه طبق برنامه ریزی های دیجی کنکور از 95 درصد رقیبات جلو میزنی !

چطور میشه با برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 دیجی کنکور ، در کنکور موفق شد؟

میخوام برات خیلی خلاصه دو تا دلیل بیارم که چرا پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 وبسایت دیجی کنکور بهترینه :
دلیل اول : دیجی کنکور بزرگترین نهاد برنامه ریزی کنکور ( برنامه ریزی برای کنکور انسانی ) ایرانه و تو سه سال اخیر بیش از 2500 نفر دانش آموز موفق با ما همراه بوده اند.
دلیل دوم : باز طرف بهترین ها برای ساختن بهترین ها ! بهترین رتبه های کنکور سراسری در چند سال اخیر چند ماه مونده تابستون تو دیجی کنکور جمع میشن و با بهترین استراتژی های برنامه ریزی و مطالعاتی پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور رو برای کسایی که میخوان یک پکیج بی نقص داشته باشن رو می سازن.
فکر میکنم این دو دلیل اینقدر محکم هستن که بریم سراغ ادامه این مطلب…

این برنامه توسط موفق ترین های کنکور سراسری برای کسایی که میخوان در کنکور انسانی سال 1400 به رتبه های خیلی خوب دست پیدا کنن ساخته شده.

خرید پکیج برنامه ریزی تابستانه دیجی کنکور

با زدن روی دکمه زیر به راحتی میتونید به صفحه ثبت نام و پرداخت منتقل بشید. اگر نیاز به راهنمایی دارید کافیه با مرکز پشتیبانی ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید تا حسابی راهنماییتون کنیم. 50% تخفیف ویژه امروز در جشنواره تابستان طلایی!

ثبت نام و دریافت برنامه

چه کسایی میتونن از برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 استفاده کنن؟

همه کسایی که قصد دارن تو کنکور انسانی 1400 شرکت کنن می تونن از این برنامه استفاده کنن.
1- دانش آموزانی دوازدهمی که طبق نظام جدید در سال 1400 کنکور دارند.
2- افرادی که می خواهند طبق نظام آموزشی قبلی (نظام پیش دانشگاهی) در کنکور 1400 شرکت کنند.
3- افراد تغییر رشته که در کنکور انسانی 1400 شرکت می کنند.
4- افراد شاغل یا فارغ التحصیل که می خواهند سال آینده در کنکور انسانی شرکت کنند.
نکته : برنامه ریزی برای کنکور انسانی دیجی کنکور در دو نسخه متفاوت هم برای نظام جدید (دوازدهمی ها) و هم نظام قدیم (پشت کنکوری ها) ارائه می شود.


دیجی کنکور به همه یک برنامه ریزی واحد ارائه میکنه؟

وقتی میگیم قراره همه با این برنامه موفق بشن منظورمون این نیست که قراره به همه یک برنامه یکسان داده بشه ! آخه راه موفقیت هیچ دو نفری کاملا یکسان نیست.
برنامه ریزی های فصلی دیجی کنکور ( تابستان ، پاییزه ، زمستان و بهار) برای کنکور انسانی 1400 ما در سه سطح مختلف ارائه میشه و با توجه به ویژگی های زمانی و مطالعاتی شما کاملا شخصی سازی میشه. خیالتون راحت.


با پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 دیجی کنکور در تابستان چه مباحثی را می خوانیم؟

کل درس های پایه حداقل سه بار مرور میشن. همچنین می تونید اگر تمایل دارید ( یا به کلاس میرید ) یک یا دو درس از دروس سال آینده رو هم در تابستون طبق برنامه مطالعه کنید. خیالتون راحت دیجی کنکور با راهنمایی مشاورین برجسته خودش با همه شرایط شما قابل انطباقه.


در تابستان چه مباحثی را میخوانیم؟

در فصل تابستان تمرکز اصلی شما روی دروس پایه یعنی پایه های دهم و یازدهم می باشد. در تابستان به طور کامل حداقل 3 دور کل دروس پایه مطالعه و مرور می شود. همچنین میتوانید چند درس از دروس دوازدهم را نیز با توجه به کلاس و… خود در برنامه ویژه تابستانه داشته باشید و پیش خوانی کنید.


روزانه در برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 ، چقدر باید مطالعه کنیم؟

در برنامه ریزی های دیجی کنکور سه سطح در نظر گرفته شده که شما میتونید با توجه به ساعت مطالعه و میزان پیشرفتتون سطحتون رو انتخاب کنید و شروع به مطالعه کنید. حتی اگر خیلی تو تابستون وقت نداری حالا به هر دلیلی باز هم میتونی طبق یکی از سطح ها تمام دروس رو تو کله تابستون مطالعه کنی.

1- سطح اول : 4/5 تا 5/5 ساعت مطالعه روزانه
2- سطح دوم : 6 تا 8 ساعت مطالعه روزانه
3- سطح سوم : بیش از 9 ساعت مطالعه روزانه

اگر هنوز نمیدونید از کدوم سطح شروع کنید ! اصلا نگران نباشید! بعد از تهیه پکیج مشاورین دیجی کنکور به طور کامل شما رو در مورد اینکه بهتره با چه سطح شروع کنید راهنمایی میکنن.


اگر از برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

خیالت راحت از اول هم بهت گفتیم با این برنامه هم قراره کلی تفریح کنی و هم قراره درس بخونی ! کلی ایستگاه استراحت و جبرانی تو هر هفته برات در نظر گرفتیم تا هر جایی احساس کردی به مطالعه بیشتر نیاز داری یا مبحثی عقب مونده ازشون استفاده کنی. یه نگاه به نمونه ای از برنامه ریزی های دیجی کنکور بنداز :

نمونه برنامه ریزی های رشته انسانی در طول سال

در ادامه تصویری به عنوان نمونه از برنامه ریزی تابستانه دیجی کنکور که ویژه بچه های رشته انسانی طراحی شده است را مشاهده می کنید :

ویژگی های برنامه ریزی کنکور انسانی 1400

تا الان باید به قدرت پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور پی برده باشید و بدونید که برای موفقیت همه چیز تو دیجی کنکور برنامه ریزی شده ! حالا بریم بریا جمع بندی همه ویژگی های برنامه ریزی کنکور انسانی دیجی کنکور رو بررسی کنیم :

1- موفق ترین رتبه های برتر کنکور قوی ترین برنامه ریزی برای کنکور انسانی را ساخته اند.

همونطور که قبلا هم گفتیم بیش از 20 نفر از رتبه های زیر 500 کشور سه ساله دارن موفق ترین پروژه برنامه ریزی برای کنکور انسانی رو ، در دیجی کنکور تهیه و تدوین میکنن.

2- 12 هفته برنامه ریزی دقیق و حساب شده در 3 سطح در اختیار شماست!

در بخش برنامه ریزی دیجی کنکور همیشه سعی کردیم از بهترین شیوه های مطالعاتی و برنامه ریزی استفاده کنیم تا دانش آموزان به بازدهی مطالعاتی خیلی بالایی برسند و بتوانند پیشرفت چشم گیری رو در کوتاه مدت بدست بیارن.

3- با برنامه ریزی برای کنکور انسانی ، شما همه دروس رو حداقل 3 بار مطالعه و مرور می کنید!

یکی از مهمترین مسائل در سال کنکور مرور به اندازه و به موقع است. برنامه ریزی دیجی کنکور به سبکی طراحی شده است تا علاوه بر یک دور مطالعه همه دروس بتوانید دو یا سه دور هم به تست زنی و مرور کامل هر درس بپردازید.

4- برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 برای تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار ، با برنامه آزمون های آزمایشی منطبق است.

یکی از ویژگی های مهم این برنامه ریزی انطباق 100% آن با آزمون های آزمایشی در دوران تابستان است. با برنامه تابستان دیجی کنکور در تابستان به پیشرفت قابل توجهی در تراز آزمون های خود می رسید!

به عنوان مثال دانش آموزی که با تراز 4000 در آزمون قلمچی شروع به مطالعه میکند می تواند با پروژه برنامه ریزی دیجی کنکور به راحتی 2000 تا 2500 نمره تراز پیشرفت کند و مهر ماه به یک مدعی در کسب تراز های نجومی در آزمون های آزمایشی تبدیل شود.

5- پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته برای کل روزهای برنامه

این ویژگی رو فقط در دیجی کنکور میتونید پیدا کنید ! در تمام طول شبانه روز بیش از 10 نفر از مشاوران دیجی کنکور در تمامی پیام رسان ها پاسخگو ی سوالات و مشکلات شما هستند.


پشتیبانی 4 بعدی 24 ساعته ویژه خریداران

پشتیبانی 4 بعدی


دیجی کنکور تنها سایت کنکوری ایران است که خدمات پشتیبانی 24 ساعته دارد.

6- در برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 جمعه ها مال خودته !

قبلا گفتیم که کلی استگاه جبرانی و استراحت در طول هفته برای شما در نظر گرفتیم ! حالا جالبه بدونی که همه ی جمعه های تابستون هم برای خودته که میتونی ازش برای استراحت بیشتر ، جبران عقب موندگی ها و یا شرکت تو آزمون های آزمایشی پیدا کنی.

7- یک برنامه ریزی کاملا منعطف برای همه شرایط در کلاس کنکور شرکت میکنید ؟

1- در تابستون به مدرسه میرید ؟
2- در طول تابستون فعالیت ورزشی انجام میدید ؟
3- سر کار میرید و زمان محدودی در طول روز دارید ؟
4- و…
سبک برنامه ریزی دیجی کنکور با در اختیار داشتن ایستگاه های جبرانی به همراه جمعه های خالی و همچنین تایم های اختیاری این اجازه رو به شما میده که با راهنمایی مشاورین دیجی کنکور به راحتی مطابق برنامه روزانت دیجی کنکور رو با هر شرایطی اجرا کنی. دیگه چی از این بهتر؟

9- برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 ، مجهز به راهنمای مخصوص برای استفاده است!

از مهمترین ویژگی های این برنامه استفاده ساده و آسون از تمام خدمات اونه ! اما با این حال هم یک راهنما خیلی عالی و دقیق در کنار برنامه هست تا به خوبی با ویژگی ها و شیوه اجرای برنامه آشنا بشی ! اینم از این موضوع 🙂

خرید پکیج برنامه ریزی تابستانه دیجی کنکور

با زدن روی دکمه زیر به راحتی میتونید به صفحه ثبت نام و پرداخت منتقل بشید. اگر نیاز به راهنمایی دارید کافیه با مرکز پشتیبانی ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید تا حسابی راهنماییتون کنیم. 50% تخفیف ویژه امروز در جشنواره تابستان طلایی!

ثبت نام و دریافت برنامه

پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی 1400 برای هر فصل شامل چه خدماتی است؟

پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی وبسایت دیجی کنکور شامل 4 بخش اصلی است :

1- بسته برنامه ریزی ویژه دیجی کنکور

به طور دقیق تو مطالب بالا در مورد شیوه فوق العاده برنامه ریزی رتبه برترها در دیجی کنکور صحبت کردیم بریم سراغ بقیه خدمات.

2- کتابچه اختصاصی بسیار مهم که برای هر کنکوری واجبه !

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از 50 نفر از رتبه های زیر 500 کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم ، برای خریداران پکیج برنامه ریزی های دیجی کنکور تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید.

 • کتابچه ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی

کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98
تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به 100% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.
نکته مهم : جالبه بدونید که این کتابچه که ارزشی بیش از 100 هزار تومان داره در هیچ جایی به فروش نمیرسه و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره ! دیگه چی از این بهتر …

3- بیش از 10 فایل صوتی مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از 10 فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

4- پشتیبانی 24 ساعته مشاوران دیجی کنکور

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

همه 4 خدمت دیجی کنکور در کنار هم با تهیه پکیج برنامه ریزی تابستان ، پاییز ، زمستان و بهار در اختیار شما قرار میگیرند.

خرید پکیج برنامه ریزی تابستانه کنکور انسانی 1400 دیجی کنکور

قیمت گذاری تابستان

نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان تابستان نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید ، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.

پیشنهاد : بسته آلفا پیشنهاد ما به شماست چرا که در واقع با پرداخت فقط 70 هزار تومان بیشتر شما میتوانید یک مشاور خصوصی رتبه برتر از رشته خودتان داشته باشید.


نحوه ی تهیه پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور

پس از کلیک کردن بر روی مستطیل ” زیر ” به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در آن صفحه اطلاعات دقیق پکیج پاییزه وجود دارد. سپس در مرحله خرید فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن فرم و کلیک کردن بر روی ” ارسال و خرید ” به صفحه ی پرداخت بانکی متصل می شوید. بلافاصله پس از پرداخت می توانید کل پکیج را به صورت یکجا از سایت دیجی کنکور دانلود کنید ، به همین راحتی…! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

ثبت نام و دریافت برنامه

18
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

18 دیدگاه

 • Avatar asra
  2 ماه پیش

  سلام خسته نباشد
  من برای گرفتن برنامه نمی تونم وارد صفحه ی پرداخت بشم
  لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   2 ماه پیش

   سلام اسرا جان برای انتقال به صفحه ی پرداخت وی پی ان رو خاموش کنید.
   و اگر باز هم به مشکل خوردید با شماره 021-28422410
   تماس بگیرید تا راهتمایی تون کنن

 • Avatar مهدی
  2 ماه پیش

  سلام برنامه پاییزتون برای انسانی رو چجوری میشه خرید .!؟!؟!؟!؟!؟!

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   2 ماه پیش

   سلام مهدی جان
   برای خرید هم از سایت از طریق درگاه اینترنتی با رمز پویا می تونید خرید کنید و هم می تونید با شماره
   021-28422410
   تماس بگیرید تا بهتون شماره کارت بدن

 • Avatar رضا
  4 ماه پیش

  سلام برای من از تابستون خوب استفاده نکردم برای سال تحصیلی هم برنامه دارین؟؟؟
  واین که برنامتون با آزمون های قلم چی یکسانه؟؟؟

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 ماه پیش

   سلام رضا جان
   بله برنامه ریزی برای فصل پاییز هم داریم براتون که مطابق با ازمون قلم چی هستش

 • Avatar ترانه
  9 ماه پیش

  الان هم فروش دارین من میخوام شماره کارت بدین بریزم پا حساب واقعا نیاز دارم به این برنامه
  برنامه عید یارزدهم انسانی رو میخواستم

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   9 ماه پیش

   سلام ترانه جان بله عزیزم
   لطفا با شماره ☎️ 021-28422410 تماس بگیرد راهنمایی تون کنن

 • Avatar محمد
  2 سال پیش

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت تیم خوبتون
  من امسال تابستون میخوام ازمون های گزینه دو هم شرکت کنم ولی وقتی برنامه ازمون هارو گرفتم دیدم هیچ برنامه ریزی ای نداره و فقط گفته مثلا وقت دارین تو این دو هفته این درسارو بخونین
  میخواستم بدونم برنامه شما با برنامه این ازمون ها منطبق هست یا نه.
  با تشکر

 • قیمت پکیج ها 119 هزار تومان که 99 هزار تومان به فروش میرسه

 • Avatar مرتضی
  2 سال پیش

  سلام تخفیف میدن و الان بخرم میشه دروس پایه رو جمع کرد؟؟؟؟؟

  • سلام مرتضی جان
   همین الان هم بسته ها هر کدوم 20 هزار تومان تخفیف داره.
   و نکته بعد اینکه در تابستون کل پایه رو میخونید و جمع بندی میکنید

  • سلام بله تخفیف پا برجا هستش مرتضی جان

 • Avatar Fatemeh
  2 سال پیش

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برنامه شما فقط برای یک ماهه یا برای سه ماه تابستان؟؟