برنامه ریزی کنکور انسانی 99 ( ویژه تابستان )

برنامه ریزی برای کنکور انسانی 98 - برنامه ریزی کنکور انسانی

بچه های دوست داشتنی رشته انسانی سلام ! تو این صفحه میخوایم برات از مهم ترین تصمیم سال کنکورت یعنی برنامه ریزی کنکور انسانی 99 صحبت کنیم ! شما برای داشتن سال کنکور طلایی و رسیدن به یک نتیجه درخشان نیاز به برنامه ریزی کنکور انسانی دارید. این شما و این برنامه ریزی تابستان برای کنکور انسانی 99 از وبسایت دیجی کنکور برای شروع یک موفقیت فوق العاده در سال کنکور.
نکته مهم 1 : پکیج ویژه کنکور 99 برای تابستان 98 برای نظام جدید و قدیم به صورت جداگانه آپدیت شد! ( فرصت رو از دست ندید )

نکته مهم 2 : خبر خوب برای کسانی که هنوز برنامه را تهیه نکرده اند. آپدیت جدید برنامه از شنبه 15 تیر ماه آغاز می شود. 
هیچ میدونستی 95 درصد از رقیبات تو تابستون درس نمیخونن! آره درسته فقط 5 درصد از کنکوری ها از تابستون استارت میزنن. در واقع اونایی کسایی هستن که وقتی مهر ماه از راه میرسه یک سر و گردن از همه جلوترن. شاید باورت نشه اما یک رتبه فوق العاده در کنکور تو تابستون ساخته میشه ! پس بهت تبریک میگم چون قراره سال آینده به بهترین دانشگاه های کشور بری !

میدونستی ؟! دیجی کنکور پر مخاطب ترین نهاد برنامه کنکور در سه سال اخیر است ( بیش از 2500 دانش آموز)


برنامه ریزی کنکور انسانی 99

بزار خیلی خلاصه اصل مطلب رو بهت بگم ! حتی اگه خیلی نمیخوای تو تابستون درس بخونی و به تفریح زیادی هم نیاز داری با سبک برنامه ریزی دیجی کنکور میتونی با روزی 4 ساعت هم همه دروس پایه رو تو تابستون مطالعه کنی.

حتی با روزی 4 ساعت مطالعه طبق برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور از 95 درصد رقیبات جلو میزنی !

چطور میشه با برنامه ریزی کنکور انسانی 99 دیجی کنکور ، در کنکور موفق شد؟

میخوام برات خیلی خلاصه دو تا دلیل بیارم که چرا پکیج برنامه ریزی تابستان کنکور انسانی 99 وبسایت دیجی کنکور بهترینه :
دلیل اول : دیجی کنکور بزرگترین نهاد برنامه ریزی کنکور ( برنامه ریزی برای کنکور انسانی ) ایرانه و تو سه سال اخیر بیش از 2500 نفر دانش آموز موفق با ما همراه بوده اند.
دلیل دوم : باز طرف بهترین ها برای ساختن بهترین ها ! بهترین رتبه های کنکور سراسری در چند سال اخیر چند ماه مونده تابستون تو دیجی کنکور جمع میشن و با بهترین استراتژی های برنامه ریزی و مطالعاتی پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور رو برای کسایی که میخوان یک پکیج بی نقص داشته باشن رو می سازن.
فکر میکنم این دو دلیل اینقدر محکم هستن که بریم سراغ ادامه این مطلب…

این برنامه توسط موفق ترین های کنکور سراسری برای کسایی که میخوان در کنکور انسانی سال 99 به رتبه های خیلی خوب دست پیدا کنن ساخته شده.

40 هزار تومان تخفیف تا 10 تیر – برای تهیه ی پکیج تابستان کنکور 99 ویژه رشته انسانی کافیه رویمستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز مشاوره دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان

چه کسایی میتونن از برنامه ریزی کنکور انسانی 99 استفاده کنن؟

همه کسایی که قصد دارن تو کنکور انسانی 99 شرکت کنن می تونن از این برنامه استفاده کنن.
1- دانش آموزانی دوازدهمی که طبق نظام جدید در سال 99 کنکور دارند.
2- افرادی که می خواهند طبق نظام آموزشی قبلی (نظام پیش دانشگاهی) در کنکور 99 شرکت کنند.
3- افراد تغییر رشته که در کنکور انسانی 99 شرکت می کنند.
4- افراد شاغل یا فارغ التحصیل که می خواهند سال آینده در کنکور ریاضی شرکت کنند.
نکته : برنامه ریزی تابستان برای کنکور انسانی دیجی کنکور در دو نسخه متفاوت هم برای نظام جدید (دوازدهمی ها) و هم نظام قدیم (پشت کنکوری ها) ارائه می شود.

دیجی کنکور به همه یک برنامه ریزی واحد ارائه میکنه؟

وقتی میگیم قراره همه با این برنامه موفق بشن منظورمون این نیست که قراره به همه یک برنامه یکسان داده بشه ! آخه راه موفقیت هیچ دو نفری کاملا یکسان نیست.
برنامه ریزی تابستان برای کنکور انسانی 99 ما در سه سطح مختلف ارائه میشه و با توجه به ویژگی های زمانی و مطالعاتی شما کاملا شخصی سازی میشه. خیالتون راحت.

با پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی 99 دیجی کنکور در تابستان چه مباحثی را می خوانیم؟

کل درس های پایه حداقل سه بار مرور میشن. همچنین میتونید اگر تمایل دارید ( یا به کلاس میرید ) یک یا دو درس از دروس سال آینده رو هم در تابستون طبق برنامه مطالعه کنید. خیالتون راحت دیجی کنکور با راهنمایی مشاورین برجسته خودش با همه شرایط شما قابل انطباقه.

روزانه در برنامه ریزی کنکور انسانی 99 ، چقدر باید مطالعه کنیم؟

در برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور سه سطح در نظر گرفته شده که شما میتونید با توجه به ساعت مطالعه و میزان پیشرفتتون سطحتون رو انتخاب کنید و شروع به مطالعه کنید. حتی اگر خیلی تو تابستون وقت نداری حالا به هر دلیلی باز هم میتونی طبق یکی از سطح ها تمام دروس رو تو کله تابستون مطالعه کنی.
1- سطح اول : 4/5 تا 5/5 ساعت مطالعه روزانه
2- سطح دوم : 6 تا 8 ساعت مطالعه روزانه
3- سطح سوم : بیش از 9 ساعت مطالعه روزانه
اگر هنوز نمیدونید از کدوم سح شروع کنید ! اصلا نگران نباشید! بعد از تهیه پکیج مشاورین دیجی کنکور به طور کامل شما رو در مورد اینکه بهتره با چه سطح شروع کنید راهنمایی میکنن.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج

اگر از برنامه ریزی کنکور انسانی 99 در تابستان عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

خیالت راحت از اول هم بهت گفتیم با این برنامه هم قراره کلی تفریح کنی و هم قراره درس بخونی ! کلی ایستگاه استراحت و جبرانی تو هر هفته برات در نظر گرفتیم تا هر جایی احساس کردی به مطالعه بیشتر نیاز داری یا مبحثی عقب مونده ازشون استفاده کنی. یه نگاه به نمونه ای از برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور بنداز :
{عکس نمونه برنامه }

ویژگی های برنامه ریزی کنکور انسانی 99 برای تابستان

تا الان باید به قدرت پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور پی برده باشید و بدونید که برای موفقیت همه چیز تو دیجی کنکور برنامه ریزی شده ! حالا بریم بریا جمع بندی همه ویژگی های برنامه ریزی کنکور انسانی دیجی کنکور رو بررسی کنیم :

1- موفق ترین رتبه های برتر کنکور قوی ترین برنامه ریزی برای کنکور انسانی را ساخته اند.

همونطور که قبلا هم گفتیم بیش از 20 نفر از رتبه های زیر 500 کشور سه ساله دارن موفق ترین پروژه برنامه ریزی تابستان برای کنکور انسانی رو ، در دیجی کنکور تهیه و تدوین میکنن.

2- 13هفته برنامه ریزی دقیق و حساب شده در 3 سطح در اختیار شماست!

در بخش برنامه ریزی دیجی کنکور همیشه سعی کردیم از بهترین شیوه های مطالعاتی و برنامه ریزی استفاده کنیم تا دانش آموزان به بازدهی مطالعاتی خیلی بالایی برسند و بتوانند پیشرفت چشم گیری رو در کوتاه مدت بدست بیارن.

3- با برنامه ریزی تابستان برای کنکور انسانی ، شما همه دروس رو حداقل 3 بار مطالعه و مرور می کنید!

یکی از مهمترین مسائل در سال کنکور مرور به اندازه و به موقع است. برنامه ریزی دیجی کنکور به سبکی طراحی شده است تا علاوه بر یک دور مطالعه همه دروس بتوانید دو یا سه دور هم به تست زنی و مرور کامل هر درس بپردازید.

4- برنامه ریزی کنکور انسانی 99 برای تابستان ، با برنامه آزمون های آزمایشی منطبق است.

یکی از ویژگی های مهم این برنامه ریزی انطباق 100% آن با آزمون های آزمایشی در دوران تابستان است. با برنامه تابستان دیجی کنکور در تابستان به پیشرفت قابل توجهی در تراز آزمون های خود می رسید! به عنوان مثال دانش آموزی که با تراز 4000 در آزمون قلمچی شروع به مطالعه میکند می تواند با پروژه برنامه ریزی دیجی کنکور به راحتی 2000 تا 2500 نمره تراز پیشرفت کند و مهر ماه به یک مدعی در کسب تراز های نجومی در آزمون های آزمایشی تبدیل شود.

5- پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته برای کل تابستان

این ویژگی رو فقط در دیجی کنکور میتونید پیدا کنید ! در تمام طول شبانه روز بیش از 10 نفر از مشاوران دیجی کنکور در تمامی پیام رسان ها پاسخگو ی سوالات و مشکلات شما هستند.


پشتیبانی 4 بعدی 24 ساعته ویژه خریداران

پشتیبانی 4 بعدی


دیجی کنکور تنها سایت کنکوری ایران است که خدمات پشتیبانی 24 ساعته دارد.

6- در برنامه ریزی کنکور انسانی 99 برای تابستان جمعه ها مال خودته !

قبلا گفتیم که کلی استگاه جبرانی و استراحت در طول هفته برای شما در نظر گرفتیم ! حالا جالبه بدونی که همه ی جمعه های تابستون هم برای خودته که میتونی ازش برای استراحت بیشتر ، جبران عقب موندگی ها و یا شرکت تو آزمون های آزمایشی پیدا کنی.
برای دیدن کیفیت برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج

7- یک برنامه ریزی کاملا منعطف برای همه شرایط در کلاس کنکور شرکت میکنید ؟

1- در تابستون به مدرسه میرید ؟
2- در طول تابستون فعالیت ورزشی انجام میدید ؟
3- سر کار میرید و زمان محدودی در طول روز دارید ؟
4- و…
سبک برنامه ریزی دیجی کنکور با در اختیار داشتن ایستگاه های جبرانی به همراه جمعه های خالی و همچنین تایم های اختیاری این اجازه رو به شما میده که با راهنمایی مشاورین دیجی کنکور به راحتی مطابق برنامه روزانت دیجی کنکور رو با هر شرایطی اجرا کنی. دیگه چی از این بهتر؟

9- برنامه ریزی کنکور انسانی 99 در تابستان ، مجهز به راهنمای مخصوص برای استفاده است!

از مهمترین ویژگی های این برنامه استفاده ساده و آسون از تمام خدمات اونه ! اما با این حال هم یک راهنما خیلی عالی و دقیق در کنار برنامه هست تا به خوبی با ویژگی ها و شیوه اجرای برنامه آشنا بشی ! اینم از این موضوع 🙂

40 هزار تومان تخفیف تا 10 تیر – برای تهیه ی پکیج تابستان کنکور 99 ویژه رشته انسانی کافیه رویمستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز مشاوره دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان

پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی 99 برای تابستان شامل چه خدماتی است؟

پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی وبسایت دیجی کنکور برای دوره تابستان شامل 4 بخش اصلی است :

1- بسته برنامه ریزی ویژه دیجی کنکور برای تابستان

به طور دقیق تو مطالب بالا در مورد شیوه فوق العاده برنامه ریزی رتبه برترها در دیجی کنکور صحبت کردیم بریم سراغ بقیه خدمات.

2- کتابچه اختصاصی بسیار مهم که برای هر کنکوری واجبه !

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از 50 نفر از رتبه های زیر 500 کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم ، برای خریداران پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید.

 • کتابچه ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی

کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98
تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به 100% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.
نکته مهم : جالبه بدونید که این کتابچه که ارزشی بیش از 100 هزار تومان داره در هیچ جایی به فروش نمیرسه و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره ! دیگه چی از این بهتر …

3- بیش از 10 فایل صوتی مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از 10 فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

4- پشتیبانی 24 ساعته مشاوران دیجی کنکور

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

همه 4 خدمت دیجی کنکور در کنار هم با تهیه پکیج برنامه ریزی تابستانی در اختیار شما قرار میگیرند.

قیمت پکیج برنامه ریزی کنکور انسانی 99 برای تابستان دیجی کنکور

همونطور که میدونید تولید یک محصول خوب و با کیفیت همیشه نیازمند صرف وقت و هزینه برای استفاده از افراد حرفه ای است. استفاده از رتبه های برتر در تولید این پکیج ، استفاده از بهترین گرافیست ها برای طراحی برنامه ها و کتابچه ها ، ضبط فایل های صوتی در استودیو های حرفه ای و… در کنار هم باعث ساخت بهترین محصول برنامه ریزی کنکوری امسال شده که نظیرش رو تا سال ها نمیشه در ایران پیدا کرد (کافیه یه جستجویی در اینترنت داشته باشید!)
اما با همه این تفاسیر ما در دیجی کنکور طبق سیاست همیشگی یک قیمت بسیار مناسب را برای محصولات در نظر میگیریم تا هیچ کس به خاطر مسائل مالی از داشتن بهترین پکیج برنامه ریزی تابستان امسال محروم نشه.
پس قیمت پکیج کامل دیجی کنکور با تمام ویژگی ها ، محصولات و خدماتی که در اختیار شما قرار میگیرید تا 10 تیر فقط و فقط 99 هزار تومان به جای 139 هزار تومان است.
نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان تابستان نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید ، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.

https://digikonkur.com/wp-content/uploads/2018/06/نمونه-ای-از-پکیج-تابستانی-دیجی-کنکور-رشته-انسانی-1.pdf

نحوه ی تهیه پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور

پس از کلیک کردن بر روی مستطیل ” خرید پکیج تابستان دیجی کنکور ” به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در آن صفحه فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن فرم و کلیک کردن بر روی ” ارسال و خرید ” به صفحه ی پرداخت بانکی متصل می شوید. بلافاصله پس از پرداخت می توانید کل پکیج را به صورت یکجا از سایت دیجی کنکور دانلود کنید ، به همین راحتی…! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان

امتیاز پکیج برنامه ریزی تابستان رشته انسانی
 • کیفیت برنامه ریزی روزانه تابستان
 • پشتیبانی 24 ساعته همیشه آنلاین
 • شخصی سازی برنامه
 • امکان تطبیق با برنامه زندگی و کلاس ها
5
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
10
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

درحال ارسال

10 دیدگاه

 • Avatar محمد
  2 ماه پیش

  سلام با عرض خسته نباشید خدمت تیم خوبتون
  من امسال تابستون میخوام ازمون های گزینه دو هم شرکت کنم ولی وقتی برنامه ازمون هارو گرفتم دیدم هیچ برنامه ریزی ای نداره و فقط گفته مثلا وقت دارین تو این دو هفته این درسارو بخونین
  میخواستم بدونم برنامه شما با برنامه این ازمون ها منطبق هست یا نه.
  با تشکر

 • قیمت پکیج ها 119 هزار تومان که 99 هزار تومان به فروش میرسه

 • Avatar مرتضی
  1 سال پیش

  سلام تخفیف میدن و الان بخرم میشه دروس پایه رو جمع کرد؟؟؟؟؟

  • سلام مرتضی جان
   همین الان هم بسته ها هر کدوم 20 هزار تومان تخفیف داره.
   و نکته بعد اینکه در تابستون کل پایه رو میخونید و جمع بندی میکنید

  • سلام بله تخفیف پا برجا هستش مرتضی جان

 • Avatar Fatemeh
  1 سال پیش

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم برنامه شما فقط برای یک ماهه یا برای سه ماه تابستان؟؟