جزوه فیزیک دهم تجربی

جزوه فیزیک دهم تجربی

نقد و بررسی جزوه فیزیک دهم
جزوه فیزیک دهم

عنوان کتاب: جزوه فیزیک دهم

توضیح کتاب: در جزوه فیزیک دهم تمامی نکات موجود در کتاب درسی به صورت کامل بررسی شده است. با این جزوه شما به تمامی نکات تستی پنهان و روش های حل تست های فیزیک دهم آشنا می شوید. این کتاب در 4 بخش تالیف شده است که هر کدام از بخش ها برای یک فصل می باشد.

نویسنده کتاب: تیم تحریریه دیجی کنکور

ویرایش کتاب: ویرایش اول

فرمت کتاب: EBook

تاریخ انتشار: 2018-06-01

تعداد برگه ها: 105

اطلاعات کامل ...

 • خوانا بودن این جزوه
 • جامع بودن این جزوه
 • مفید بودن این جزوه
 • کاربردی بودن این جزوه
5

تیم دیجی کنکور بعد از تلاش های شبانه روزی بالاخره توانست جزوه فیزیک دهم تجربی را آماده کند و در اختیار شما دانش آموزان عزیزی و دیجی کنکوری های دوست داشتنی قرار دهد.  همانطور که می دانید فیزیک دهم تجربی 4 فصل دارد که ما برای شما جزوات فصل به فصل یعنی جزوه فیزیک دهم تجربی فصل اول و جزوه فیزیک دهم فصل 2 ( جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 2 ) و جزوه فیزیک دهم فصل 3 ( جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 3 ) و جزوه فصل چهارم فیزیک دهم ( جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 4 ) را آماده کرده است. همچنین قابلیت دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی را در اختیار شما قرار داده است.
دانلود جزوه فیزیک دهم – دانلود جزوه رایگان فیزیک دهم – جزوه کامل فیزیک دهم تجربی رایگان – دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی – دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی – جزوه فیزیک تجربی فصل اول – جزوه فیزیک دهم فصل 2 – جزوه فیزیک دهم فصل 3 – جزوه فیزیک دهم فصل 4 – دانلود جزوه کامل فیزیک دهم


دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی

مقدمه گویی تقریبا کافیه . البته یه چن تا نکته مونده که حتما باید بگیم. امکان دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی در حالتی در اختیار شما قرار گرفته است که جزوه فیزیک دهم تجربی در 4 فصل ارائه شده است. فصل اول که به مبحث اندازه گیری پرداخته شده است. فصل دوم به کار و انرژی و توان و فصل سوم ویژگی های فیزیکی مواد و فصل چهارم دما و گرما می باشد. تقریاب مباحث فیزیک دهم تجربی می تواند پایه ای برای فیزیک های سال های بعد شما باشد. مخصوصا فصل دوم و چهارم که از اهمیت بیشتری برخوردار است. پس با دیجی کنکور با دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی همراه باشید. جزوات فوق العاده را برای شما آماده کرده ایم.

<div id="readmore">


جزوه فیزیک دهم تجربی فصل اول

فصل اول فیزیک دهم تجربی به مبحث اندازه گیری در فیزیک پرداخته است. از مبحث مدل سازی شروع می کند و با اندازه گیری و معرفی کمیت ها شما نیمه ی پایانی فصل می رسید. در انتهای فصل موضوعی را مطرح کرده است که دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی فصل اول برای شما به موضوعی مهم تبدیل می کند و آن هم تخمین مرتبه بزرگی در فیزیک می باشد. این مبحث هم به تنهایی موضوعی مهم و قابل اعتنا می باشد و هم در فصل هایی بعدی و هم تست های کنکور سراسری می تواند به شما کمک به سزایی کند. پس با ما همچنان همراه باشید و جزوه فیزیک دهم تجربی فصل را از باکس زیر دانلود کنید و از جزوه فیزیک دهم تجربی فصل اول منتشر شده در سایت دیجی کنکور لذت ببرید.

مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد گنجی

حجم فایل : 15 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 01 فروردین 1397

دانلود


جزوه فیزیک دهم فصل  2  – جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 2

در فصل دوم فیزیک دهم تجربی ، کتاب درسی به مبحث کار و انرژی و توان می پرادزد. مبحث مهم و پر سوال و پر نکته . می تونیم بگیم این مبحث در فیزیک دهم می تونه پایه ای باشه برای این مبحث در سال ها و پایه های بعد شما که یادگرفتن و فهمیدن این فصل و درک کامل مفاهیم و فرمول های می تونه کمک به سزایی به شما بکنه . پس میتونیم نتیجه گیری کنیم که دانلود جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 2 از نون شب برای شما واجب تره . پس جزوه فیزیک دهم فصل 2 ( جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 2 را دانلود کنید و جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 2 منتشر شده از سایت دیجی کنکور لذت ببرید.

مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد یادگاری

حجم فایل : 15 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 01 فروردین 1397

دانلود


جزوه فیزیک دهم فصل 3 – جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 3

جزوه فیزیک دهم تجربی را تا فصل دوم دانلود کرده اید. در فصل سوم فیزیک دهم تجربی کتاب درسی به ویژگی های فیزیکی ماده می پردازد. در واقع ویژگی های فیزیک ماده که شما بحث شاره ها و فشار می باشد از مباحث تقریبا مهم و نه چندان سخته فیزیکه که باید حتما حتما بر اون تسلط کافی داشته باشید. داشتن جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 3 یا همون جزوه فیزیک دهم فصل 3 از اهمیت بسیار زیادی برخودار هستش. حالا چرا ؟ چون این فصل یه چن تا نکته داره که شما وقتی جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 3 رو دانلود می کنید یعنی منظورم اینه که شما جزوه فیزیک دهم فصل 3 رو دانلود می کنید. اون چن تا نکته رو تو کمترین زمان ممکن یاد می گیرید و خیالتون از همه چی راحت میشه و می تونید سوالات و تست های این فصل رو به سادگی آب خوردن حل کنید.

مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد یادگاری

حجم فایل : 15 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 01 فروردین 1397

دانلود


جزوه فصل چهارم فیزیک دهم – جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 4

فصل چهارم یا همون فصل انتهایی فیزیک دهم تجربی به مبحث تقریبا جذاب و بسیار بسیار مهم گرما و دما می پردازد. جزوه فیزیک گرما در فیزیک از جزوه هایی است که در بین دانش آزموان بسیار دست به دست می شود. و طرفداران بسیاری دارد. گرما در کنکور سراسری هم از اهمیت خوب و خاصی برخوردار است و جزوه فصل چهارم فیزیک دهم یا جزوه گرما فیزیک دهم تجربی را حتما از باکس زیر دانلود کنید و جزوه گرما فیزیک دهم را حتما از اهمیت فوق زیادی برخوردار است پس جزوه فیزیک دهم فصل 4 ( جزوه فصل چهارم فیزیک دهم ، جزوه فیزیک دهم تجربی فصل 4 را دانلود کنید و از این جزوه هم مثل سایر جزوات سایت دیجی کنکور لذت ببرید.

مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد یادگاری

حجم فایل : 15 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 01 فروردین 1397

دانلود


</div>

دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی

جزوه کامل هر درس در طول تحصیل در بین دانش آموزان از محبوبیت خاصی برخوردار است و جزوات جامع و کامل میتواند نیاز بسیاری از دانش آموزان را برطرف کند. دیجی کنکور هم امکان دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی در اختیار شما قرار داده است. در جزوه کامل فیزیک دهم تجربی همه ی فصول یعنی هر 4 فصل قرار دارد و می تواند نیاز شما رو در جزوه فیزیک دهم تجربی به صورت کامل برطرف کند. با دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی لذت واقعی داشتن جزوه کامل فیزیک دهم تجربی را بچشید.

مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : ….

حجم فایل : ….

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : ….

دانلود جزوه کامل فیزیک دهم تجربی (به زودی)

ما در دیجی کنکور برای اینکه شما بهتر بتوانید برای کنکور خودتون برنامه ریزی کنید، مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی بسیاری در حوزه ی برنامه ریزی کنکور آماده کرده ایم. همه ی این مقالات و دوره های صوتی را به صورت رایگان در دیجی کنکور منتشر کردیم. شاید مطالعه کلیه مقالات و دیدن کلیه های دوره صوتی و ویدیویی دیجی کنکور نهایتا 1 ساعت از شما وقت بگیرد ولی حتما حتما تمامی این مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی را به صورت کامل مطالعه و مشاهده کنید . این مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی می تواند تاثیر باور نکردنی ای در رتبه برتر شدن شما در کنکور سراسری داشته باشد.

برای دسترسی ساده تر به کلیه مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی دیجی کنکور بر روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنید.
کامنت بزارید و سوالاتتون رو بپرسید و ما رو نقد کنید !!

اگر ایرادی یا اشکالی در جزوه عربی دهم وجود داشت ، در قسمت نظرات سایت حتما بهمون بگید تا به سرعت اون مشکل رو رفع کنیم. اگر پیشنهاد ، انتقاد یا نظری داشتید ، حتما مطرح کنید تا هر روز بهتر از روز قبل باشیم. اگر این جزوات برای شما مفید بود ، کامنت بزارید تا دوستاتونم بتونن با نظرات شما از این جزوات استفاده کنند و بهره مند شوند.

منبع : دیجی کنکور

 

26
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

26 دیدگاه

 • Avatar narges
  4 هفته پیش

  واقعا سایت عالی دارید ممنونم برای تمام امکاناتتون: )

 • Avatar Ali
  6 ماه پیش

  سلام .اول از همه چیز متشکر برای مطالبی که فراهم کردید.دوم میخواستم بگم اگر میشه جزوه ی جامع فیزیک دهم رو هم منتشر کنید.با سپاس فراوان

 • Avatar m.m.t
  7 ماه پیش

  عالی بود ممنونم از تلاش و سایت خوبتون

 • Avatar reyhan
  7 ماه پیش

  سلام عاخه چرا هرچی دان میکنم نمیشه:-/؟؟

 • Avatar zari
  8 ماه پیش

  سایتتون عالی خیلی ممنون خسته نباشید

 • Avatar حشمت اله
  8 ماه پیش

  عالی بود خسته نباشین

 • Avatar Saeed
  8 ماه پیش

  لطفا جزوه جامع رو بزارید

 • Avatar mobina
  9 ماه پیش

  خیلی هم عالی ممنون از سایت زیباتون

 • Avatar مجید
  9 ماه پیش

  ممنون از لطفتون

 • Avatar ashkan
  10 ماه پیش

  سلام خسته نباشید من سال دهم هستم الان برای اینکه کنکور دانشگاه شریف یا فردوسی قبول شم و در کل رتبه خوبی بیارم بیاید از امسال بخونم؟

  • سلام اشکان جان
   قطعا مطالعه از سال های پایه به شدت میتونه بهتون کمک کنه تا قدرت بیشتری نسبت به رقبا داشته باشید.

 • Avatar راحیل
  10 ماه پیش

  من تا فصل چهارم رو دانلود کردم اما هنوز پی دی اف رو باز نکردم
  امیدوارم سطح توضیحات بالا باشه اما اگر نیست لطفا بزارید
  اگر توضیحات جوری باشه که ریز به ریز نکات کتاب توضیح داده شده باشه و همچنین نکات فراتر از درس هم گفته بشه واقعا عالیه
  اگر نیست لطفا در پی دی اف های بعدی بگذارید ?

  • سلام راحیل جان
   ما همیشه در دیجی کنکور سعی میکنیم بهترین منابع و جزوات رو براتون بزاریم خیالتون راحت

 • Avatar سارا
  11 ماه پیش

  سلام میخواستم بدونم همه جزوه ها رایگان هستن؟

 • Avatar سارا
  1 سال پیش

  سلام بابت جزوه های مفیدتون ممنونم. خواهش میکنم جزوه هندسه دهم ریاضی رو هم بذارید.

  • تحریریه دیجی کنکور تحریریه دیجی کنکور
   1 سال پیش

   سلام
   ممنون بابت نظرتون. حتما جزوه های همه دروس رو به ترتیب در سایت قرار میدیم.

 • Avatar سهیل
  1 سال پیش

  سلام عرض می کنم خدمت شما بابت همه چیز واقعا ممنون که بدون هیچ چشم داشتی زحمت می کشید

  • تحریریه دیجی کنکور تحریریه دیجی کنکور
   1 سال پیش

   سلام سهیل جان
   وظیفه ما ارائه بهترین مطالب به شما عزیزانه.