جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

یکی از مهمترین دروسی که در کنکور ضریب بالایی دارد و شما باید برای موفقیت در کنکور به آن مسلط شوید، درس فیزیک می باشد. ابزارهای یادگیری مختلفی برای درس فیزیک وجود دارد که ما در این مقاله برای شما جزوه فیزیک یازدهم ریاضی که بسیار مفید و کاربری می باشد را قرار داده ایم. درس نامه جامع و کاربری و خلاصه مهمترین نکات کلیدی از مهمترین ویژگی های جزوه فیزیک یازدهم ریاضی می باشد که دانش آموزان عزیز با مطالعه آن با خیال آسوده قادر خواهند بودريال تست های درس فیزیک را پاسخ دهند. بنابه درخواست شما عزیزان سرانجام جزوه فیزیک یازدهم ریاضی برای دانلود و استفاده دانش آموزان گرامی قرار داده شده است.

دانلود کن !

شما می توانید جزوه و درسنامه ویژه امتحانات و کنکور فیزیک را از طریق اپلیکیشن نمره باکس دانلود کنید.

img

نمره باکس یازدهم

دیجی کنکور

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

دانلود جزوه فیزیک یازدهم ریاضی :

همانطور که می دانید دروس اختصاصی رشته ریاضی از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشند به همین دلیل ضریب های بالایی نیز دارند، به همین منظور جزوه فیزیک یازدهم ریاضی را برای دانلود شما دیجی کنکوری های عزیز قرار داده ایم. این جزوه دارای 4 فصل می باشد که در جزوه فصل اول فیزیک یازدهم ریاضی به موضوع بار الکتریسته ساکن و خازن که یکی از مباحث مهم فیزیک است، پرداخته می شود.

در جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی به مبحث مقاومت الکتریکی، توان اسمی و خازن متصل به مولد اشاره شده است و درس نامه جامعی در خصوص این موضوع ذکر شده است.

در جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم ریاضی درس نامه تکمیلی بخش سوی میدان داخل پیچه قرار گرفته و در خصوص مواد فرو مغناطیس نیز توضیحاتی ارائه شده است.

در جزوه فصل چهارم فیزیک یازدهم ریاضی در خصوص القای الکترو مغناطیسی و جریان های متناوب نکات کلیدی و درس نامه کامل درج شده است.

شما می توانید جزوه فیزیک یازدهم ریاضی را به صورت فصل به فصل و یا به صورت کلی از سایت دیجی کنکوری مشاهده و دانلود نمایید.

جزوه فیزیک یازدهم ریاضی

جزوه فصل اول فیزیک یازدهم ریاضی :

در این قسمت فصل اول جزوه فیزیک یازدهم ریاضی در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار گرفته است. این فصل حاوی درس نامه، نکات کلیدی و خلاصه مهمترین موضوعات می باشد که باعث یادگیری سریع تر شما می شود.

در جزوه فصل اول فیزیک یازدهم ریاضی در ابتدا به بار الکتریکی و مهمترین ویژگی های ماده دارای بار اشاره شده، سپس درس نامه پایستگی بار انرژی و نحوه باردار کردن یک جسم توسط الکترون قرار گرفته و در انتها تعریف جسم باردار که تعداد الکترون ها و پروتون های برابری ندارند، مطرح شده است.

پیشنهاد می کنیم شما دیجی کنکوری عزیز جزوه فصل اول فیزیک یازدهم ریاضی را دانلود و مطالعه کنید.


مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد گنجی

حجم فایل : 11 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود


جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی :

خب نوبتی هم باشه نوبت جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی هست. در ادامه این مطلب شما می توانید جزوه فصل دوم فیزیم یازدهم ریاضی را به صورت رایگان از سایت دیجی کنکوری دانلود کنید.

جزوه ای که در اختیار شما عزیزان قرار گرفته، جزوه کامل فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی می باشد که دارای درس نامه، نکات کلیدی و خلاصه موضوعات مطرح شده در جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی است.

برخی از قسمت های درج شده در این جزوه عبارتند از :

مقاومت الکتریکی : موضوع اولی که در جزوه فصل دو فیزیک یازدهم ریاضی به آن اشاره شده مقاومت الکتریکی می باشد. در درس نامه این بخش درباره شارش بارها در هنگامی که اختلاف پتانسیل ایجاد شود تاکید شده، در خصوص رسانا دارای مقاومت الکتریکی و یکای مقاومت الکتریکی و ابزارهای محاسبه آن نیز توضیح داده شده است.

توان اسمی : روی هر وسیله ای برقی 2 عدد ذکر شده که یکی از آن ها ولتاژ اسمی و دیگری اختلاف پتانسیل مناسب کار دستگاه می باشد، توان بیشتر یا کمتر برای دستگاه ها ممکن است زیان بار باشد .

خازن متصل به مولد: یکی از موضوعات بسیار مهم جزوه فیزیک یازدهم در رشته ریاضی، مبحث خازن است. در قسمت پایانی جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی به موضوع خازن پرداخته شده و توضیح می دهد که : هنگامی که یک خازن به دو سر مولد وصل شود، میزان اختلاف پتانسیل دو سر مولد ثابت باقی می ماند و در نتیجه ولتاژ خازن تغییر پیدا نخواهد کرد.

برای دانلود جزوه فصل دوم فیزیک یازدهم ریاضی بر روی قسمت زیر کلیک کنید و فایل مورد نظر خود را دریافت نمایید.


مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد گنجی

حجم فایل : 12 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود


جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم ریاضی :

پیشنهاد می کنیم فصل سوم جزوه فیزیک یازدهم ریاضی را با دقت و توجه بیشتری مطالعه کنید، زیرا این فصل دارای نکات کاربردی و بسیار مهمی می باشد که با مطالعه دقیق آن شما می توانید تست های بیشتری را پاسخ دهید.

جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم ریاضی همانند فصل های گذشته شامل درس نامه تشریحی، نکات مهم و کنکوری و خلاصه مطالب می باشد، که در این قسمت به موضوعات مطرح شده در این این جزوه اشاره می کنیم.

سوی میدان در داخل پیچه به عنوان اولین موضوع طرح شده در جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم ریاضی می باشد. در درس نامه این قسمت در خصوص نحوه نشان دادن سوی میدان با استفاده از چهار انگشت دست راست که باید سوی جریان باشد، تکنیکی هایی ارائه شده است.

خاصیت مغناطیسی مواد نیز از دیگر موارد مطروحه در جزوه فصل سوم فیزیک یازدهم ریاضی می باشد.


مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد گنجی

حجم فایل : 7 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود


جزوه فصل چهارم فیزیک یازدهم ریاضی :

در این بخش به منظور تسهیل یادگیری و مطالعه درس نامه کامل و کاربری، جزوه فصل چهارم فیزیک یازدهم ریاضی قرار گرفته است. از ویژگی های مهم جزوه فیزیک یازدهم ریاضی ارائه درس نامه به همراه خلاصه مفید سر فصل ها می باشد.

در جزوه فصل چهارم فیزیک یازدهم ریاضی مباحث مربوط به قانون القای الکترو مغناطیسی و قانون لنز قرار داده شده است که شما عزیزا دیجی کنکوری می توانید از این قسمت این جزوه مفید و کاربردی را دریافت نمایید.


مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : استاد گنجی

حجم فایل : 4 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود


جزوه کامل فیزیک یازدهم ریاضی :

برای سهولت و دریافت سریع تر شما عزیزان در این قسمت، جزوه کامل فیزیک یازدهم ریاضی را قرار داده ایم. برای یادگیری اصولی و دقیق تر مباحث فیزیک یازدهم ریاضی، دیجی کنکوری ها دوست داشتنی می توانند جزوه کامل فیزیک یازدهم ریاضی که شامل 4 فصل می باشد را به صورت کامل از این قسمت دانلود کنند و با مطالعه آن به مباحث فیزیک یازدهم ریاضی مسلط شوند.


مشخصات و لینک دانلود

نویسنده : –

حجم فایل : –

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

فایل دانلود به زودی قرار میگیرد


ما از نظرات و انتقادات سازنده شما استقبال می کنیم :

دیجی کنکور همواره در تلاش است تا رضایت شما عزیزان را جلب نماید و بهترین جزوات و آموزش های درسی و کمک درسی را در اختیار شما قرار دهید، به همین دلیل از هرگونه نقد و انتقاد نسبت به جزوه فیزیک یازدهم ریاضی استقبال می نماییم.

جهت ارائه هرگونه پیشنهاد و نقطه نظر در خصوص، این جزوه کامنت بگذارید.

5
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

5 دیدگاه

 • Avatar محمد جواد حبیبی نیا
  1 سال پیش

  تو سایت ثبت نام کردم برای برنامه ریزی تابستان کنکور99 رشته ریاضی
  دفعه اول که پولو پرداخت کردم گفت ناموفق و دوباره تلاش کنید
  دفعه دوم هم همینطور و در عین حال هیچ برنامه ای نبود که دانلود کنم
  والآنم دوتا 99 هزارتومن از حسابم کم شده چیکار کنم

 • Avatar Sina
  1 سال پیش

  سلام خسته نباشید مطالبتون فوق العاده است یه لطفم بکنید لینک دانلود کامل فیزیک یازدهم ریاضی رو قرار بدید ممنون

  • سلام سینا جان
   خیلی ممنون بابت این انرژی مثبتی که دادید.
   حتما به زودی این بخش تکمیل میشه.