دانلود گام به گام زیست یازدهم PDF

دانلود گام به گام زیست یازدهم PDF

در این پست با دانلود گام به گام زیست یازدهم از سری پست های گام به گام یازدهم  در خدمت شما هستبم. برای بچه های یازدهم زیست, خیلی خیلی اهمیت داره چه برای مدرسه و چه برای سال آینده و کنکور. فراموش نکنید برای موفقیت در درس زیست شما باید به کتاب زیست تسلط خوبی داشته باشید. این مقاله میتونه به بهترین نحو نیاز دانش آموز رو در این مقطع برآورده بکنه و گزینه ای فوق العاده مناسب برای دانش آموزانی هستش که بدنبال یک منبع کامل و بی نقص هستند. ما در این مطلب برای شما  دانلود گام به گام زیست یازدهم برای تمامی فصول و آماده کردیم. این گام به گام که در اختیار شما قرار گرفته میشه به صورت فصل به فصل تشکیل شده و شما کلیه فصل ها رو میتونید در اون پیدا کنید.

رایگان دانلود کن !

شما می توانید گام به گام زیست شناسی را از طریق اپلیکیشن نمره باکس دانلود کنید.

img

نمره باکس یازدهم

دیجی کنکور

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

معرفی فصل های حل تمرین زیست یازدهم

فصل اول و دوم :  این فصل های گام به گام زیست یازدهم در رابطه با تنظیم عصبی و حواس می باشد.

فصل سوم و چهارم : فصل سه و چهار حل تمرین زیست یازدهم در رابطه با دستگاه حرکتی و تنظیم شیمیایی توضیح می دهد.

فصل پنجم و ششم : در رابطه با ایمنی و تقسیم یاخته توضیح می دهد.

فصل هفتم و هشتم : این بخش حل تمرین زیست یازدهم درابطه با تولید مثل و تولید مثل نهان دانگان بحث می کند.

فصل نهم :  این بخش حل تمرین زیست یازدهم به مبحث پاسخ گیاهان به محرک ها می پردازد.

در ضمن فایل PDF گام به گام زیست یازدهم رایگان می باشد.

در این گام به گام که ما برای شما آماده کرده ایم پاسخ به تمام سوالاتی که در این 9 فصل کتاب زیست یازدهم وجود داره به صورت کاملا تشریحی برای شما آماده شده است. شما با دانلود pdf گام به گام زیست دهم  در این مسیر یعنی پاسخ به سوالات کتاب درسی و همچنین تسلط بیشتر به مفاهیم و تمارین کتاب درسی که در درس زیست از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است قدم های روبه جلو و مثبتی بر می دارید..
در دیجی کنکور به ما ثابت شده است که مقالات گام به گام بسیار تاثیر گذار و مفید هستند اما اگر از آن به درستی استفاده نشود می‌تواند تأثیرات بدی بر روی درک شما از مفاهیم زیست داشته باشد. دانلود گام به گام زیست یازدهم که شما می‌توانید آن را در این پست انجام دهید، می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در درک شما از زیست یازدهم داشته باشد ولی اگر از آن به درستی استفاده نکنید به اینصورت که قبل از مطالعه کتاب زیست شناسی پایه یازدهم به گام به گام رجوع کنید به جرأت می‌توان گفت که تأثیر منفی بر روی درک شما از این درس بسیار مهم خواهد گذاشت.
پس ما از شما تقاضا می کنیم ابتدا خودتان بر روی تمارین و مسائل کتاب درسی به صورت ویژه ای زمان بگذارید و بر روی آنها فکر کنید و سپس به دانلود گام به گام ، که در پایین این پست قرار دارد بپردازید.
در باکس دانلودی زیر می توانید به سادگی حل تمرین زیست یازدهم را دریافت کنید. همه فایل ها همراه با پاسخ های کاملا تشریحی هستند. همچنین اگر نیاز به سایر گام به گام های پایه یازدهم داشتید می توانید به بخش گام به گام یازدهم  مراجعه کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود گام به گام بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود


دانلود گام به گام یازدهم

0
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه