دانلود گام به گام عربی یازدهم PDF ( تجربی – ریاضی – انسانی )

دانلود گام به گام عربی یازدهم PDF ( تجربی - ریاضی - انسانی )

با دانلود گام به گام عربی یازدهم در هر سه رشته تجربی ، ریاضی و انسانی از سری مقالات گام به گام یازدهمدر خدمت شما هستیم. باید خدمتتون عرض کنم که درس عربی از اون دسته از درس هاییست که مطالب و موضوعات آن بسیار گسترده و گوناگون می باشد و  تسلط به تمامی این مطالب و مباحث در نظر عام بسیار سخت و دشوار می باشد, اما هیچ جای نگرانی نیست چراکه ما با تلاش بی وقفه این گام به گام که شامل تمام پرسش ها, مسائل, فعالیت هاست رو بصورت کاملا تفصیلی برای شما آماده کردیم پس با خیال راحت در انتظار آزمون های مختلف باشید, چراکه با مطالعه این مقاله شما به کل مفاهیم و مباحث این کتاب بطور دقیق و کامل آگاهی پیدا کنید.ما در این مطلب برای شما  دانلود گام به گام عربی یازدهم رو آماده کردیم. که شما کلیه فصل ها رو میتونید در اون پیدا کنید.

رایگان دانلود کن !

شما می توانید گام به گام عربی را از طریق اپلیکیشن نمره باکس دانلود کنید.

img

نمره باکس یازدهم

دیجی کنکور

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

معرفی فصل های حل تمرین عربی یازدهم

فصل اول : اولین فصل گام به گام عربی  یازدهم در رابطه با آيات خلاقانه + اسم تفضیل و اسم مکان + گفتگو در صحنه بازار می باشد.

فصل دوم : دومین فصل حل تمرین عربی  یازدهم درابطه در محضر معلم + شرایط وضعیت و ابزار  بحث میکنه.

فصل سوم : در رابطه با شگفتی های درختان + دانش و نوآوری + گفتگو در ورزشگاه می دهد.

فصل چهارم : در رابطه با اخلاق سخنرانی + جمله بعد از اسم نکره توضیح می دهد.

فصل پنجم : در رابطه با دروغ گقتن و مضرات آن +ترجمه فعل مضارع 1 + گفتگو در داروخانه  می باشد.

فصل ششم : در رابطه با آنّه ماري شيمِل(دانشمند) + ترجمه فعل مضارع 2 توضیحاتی ارائه می دهد.

فصل هفتم : آخرین بخش حل تمرین عربی یازدهم به موضاعاتی مثل تاثیرات زبان فارسی بر زبان عربی + معنای افعال ناقص + مصاحبه با دکتر می پردازد.

در ضمن فایل PDF گام به گام عربی یازدهم رایگان می باشد.

در این گام به گام که ما برای شما آماده کرده ایم پاسخ به تمام سوالاتی که در این 8 فصل کتاب عربی یازدهم وجود داره به صورت کاملا تشریحی برای شما آماده شده است. شما با دانلود pdf گام به گام عربی یازدهم  در این مسیر یعنی پاسخ به سوالات کتاب درسی و همچنین تسلط بیشتر به مفاهیم و تمارین کتاب درسی که در درس علوم تجربی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است قدم های روبه جلو و مثبتی بر می دارید..
در دیجی کنکور به ما ثابت شده است که مقالات گام به گام بسیار تاثیر گذار و مفید هستند اما اگر از آن به درستی استفاده نشود می‌تواند تأثیرات بدی بر روی درک شما از مفاهیم عربی داشته باشد. دانلود گام به گام عربی یازدهم که شما می‌توانید آن را در این پست انجام دهید، می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در درک شما از عربی یازدهم داشته باشد ولی اگر از آن به درستی استفاده نکنید به اینصورت که قبل از مطالعه کتاب عربی پایه یازدهم به گام به گام رجوع کنید به جرأت می‌توان گفت که تأثیر منفی بر روی درک شما از این درس بسیار مهم خواهد گذاشت.
پس ما از شما تقاضا می کنیم ابتدا خودتان بر روی تمارین و مسائل کتاب درسی به صورت ویژه ای زمان بگذارید و بر روی آنها فکر کنید و سپس به دانلود گام به گام ، که در پایین این پست قرار دارد بپردازید.
در باکس دانلودی زیر می توانید به سادگی حل تمرین عربی یازدهم را دریافت کنید. همه فایل ها همراه با پاسخ های کاملا تشریحی هستند. همچنین اگر نیاز به سایر گام به گام های پایه یازدهم داشتید می توانید به بخش گام به گام یازدهم  مراجعه کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود گام به گام بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود


دانلود گام به گام یازدهم

10
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

10 دیدگاه

 • Avatar 0045
  3 ماه پیش

  عالی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی..ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی.ی..ی.ی.ی.ی

 • Avatar 0045
  3 ماه پیش

  راضی هستم

 • Avatar Eli
  5 ماه پیش

  خیلی پی دی افاش کامل من همروازاین سایت دانلودمیکنم

 • Avatar 0_o
  1 سال پیش

  سلام، خداخیرتون بده.

 • Avatar Vida
  1 سال پیش

  عالی عالی بهتر از این نمیشه

 • Avatar ایلا
  2 سال پیش

  عاليه مرسي

 • Avatar محمد صالح
  2 سال پیش

  عالی بود ممنونم

 • Avatar نسترن
  2 سال پیش

  خوب بود ممنون

 • سلام محسن جان خوشحالیم که براتون مفید بود.