نمونه سوال حسابان یازدهم

نمونه سوال حسابان یازدهم نوبت اول - نمونه سوال حسابان یازدهم نوبت دوم

نمونه سوال حسابان یازدهم نوبت دوم و نوبت اول همراه جواب ویژه ایام امتحانات، دی ماه و خرداد ماه و آشنایی با نمونه سوال امتحانی در دیجی کنکور منتشر شد. نمونه سوال های حسابان یازدهم شامل نمونه سوال هایی طرح شده از همین فعالیت ها و تمرینات کتاب درسی می باشد. بنابراین شما را هم در ادامه سال تحصیلی و نیز در کنکور کمک خواهد کرد زیرا بر اساس تجربه بهترین راه حل برای یادگیری خوب حسابان حل کردن تمرین های مختلف زیاد می باشد که ما در این بسته برای شما اماده کرده ایم. انجام این تمرینات شما را در رسیدن به هدف یاری خواهد کرد.

دانلود کن !

شما می توانید نمونه سوال و درسنامه ویژه شب امتحان حسابان را از طریق اپلیکیشن نمره باکس دانلود کنید.

img

نمره باکس یازدهم

دیجی کنکور

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

نمونه سوال حسابان یازدهم

حل کردن نمونه سوال حسابان یازدهم چه نتایجی خواهد داشت؟ کتاب حسابان یک یا همان حسابان پایه یازدهم از پنج فصل تشکیل شده است که هرکدام از فصل های این کتاب بطور متوسط شامل چهار درس به دنبال یکدیگر می باشد. در این کتاب آموزش ابتداعی مبحث هایی مانند جبر و معادله، مثلثات، انواع توابع و حد و پیوستگی به چشم می خورد که پایه ای از درس حسابان برای سال های بعدی دانش آموزان خواهد بود و حتی بعد از کنکور نیز در دانشگاه به کمک شما خواهد امد.

بنابراین یاد گرفتن خوب مطالب این کتاب برای اینده دانش اموز مخصوصا برای رشته ریاضی و بعد از ان تجربی بسیار مهم می باشد. این کتاب، درسی مهم برای دانش اموزان رشته ریاضی فیزیک است، که قصد دارند در کنکور شرکت کنند چرا که از مواد تخصصی کنکور است و ضریب بالایی در کنکور خواهد داشت. یاد نگرفتن صحیح حسابان یازدهم حتی در سال های بعدی تحصیلی شما تاثیر منفی برعملکرد و نمرات شما خواهد گذاشت.

با توجه به سخنان گفته شده ما سعی داشتیم تا بهترین نمونه سوال حسابان یازدهم را برای شما طراحی و همچنین سوال های سال های قبل که در امتحانات مهم از جمله کنکور گرداوری و اپلود کرده و در اختیار شما بگذاریم. کتاب حسابان یازدهم در تمامی فصل ها و دروسی که در فصل های خود دارد با چند نمونه فعالیت برای اموزش بیشتر شما مانند: فعالیت و کار درکلاس و تمرین در اخر هر درس از فصول همراه شده است. این کتاب سعی کرده است تا اموزش خود را بیشتر بر پایه تمرینات و سوال های کار شده در کلاس به شما منتقل کند.

نمونه سوال حسابان یازدهم

نمونه سوال حسابان نوبت اول

نوبت اول امتحان در هر سال تحصیلی برای هرکتاب بسیار مهم است. اهمیت آن در این است که اگر نمره خوبی را در ان کسب نکنید در امتحان و ازمون اخر سال نیز به دلیل افزایش حجم بیشتری از درس های همان کتاب نتیجه خوبی را بدست نمی اورید، بنابراین حل کردن نمونه سوال های بیشتر که نمونه سوال حسابان یازدهم از این دسته است بسیار اهمیت دارد.

اگر فرض را براین بگذاریم که شما در کلاس درسی خود به خوبی مطالب را یاد گرفته اید باز هم در امتحان های خود ممکن است با سوال های متفاوتی از کتاب حسابان یازدهم مواجه شوید. نمونه سوال حسابان به شما کمک می کند با حل تمرین های بیشتر از مرحله براحتی عبور کنید.این نوبت از نمونه سوال ها را سعی کرده ایم همراه با بیشتر امتحانات مدرسه ای فصل بندی کنیم. نمونه سوال های حسابان نوبت اول از سوال های تستی و تشریحی از فصل های اول تا سوم که از دوازده درس تشکیل شده است برای شما طراحی شده است.

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه دوم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه سوم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه چهارم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه پنجم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود


نمونه سوال حسابان یازدهم دي ماه

نمونه سوال یازدهم نوبت دی ماه از سوال های تستی و تشریحی برای فصل های اول تا سوم تشکیل شده از دوازده درس همراه با امتحانات اکثر مدارس سراسر کشور طراحی، جمع اوری و برای شما بارگذاری کرده ایم. همچنین نمونه سوال های سال های تحصیلی قبل را نیز در ان گنجانده ایم تا با روند و نمونه سوال های بیشتری از این کتاب اشنا شوید.

حل سریع سوال های ریاضی در ازمون کنکور بدلیل اهمیت زمان بندی برای هر یک از سوال ها در این ازمون بسیار مهم می باشد. شما تنها می توانید با حل تمرینات و نمونه سوال های حسابان یازدهم در نوبت اول خود را بیشتر در این موضوع برای نوبت های بعدی تقویت کنید. با دریافت این بسته از نمونه سوال ها رفته رفته ذهن خود را برای استفاده از ترفند ها و راهکار های قوی در پاسخ به سوال های تستی دروس ریاضی و بطور دقیق حسابان یازدهم اماده خواهید کرد.

نمونه سوال حسابان یازدهم نوبت دوم

نوبت دوم امتحانی برای هر درس در سال تحصیلی دانش اموزان به خودی خود بدلیل تنها فرصت باقی مانده برای دانش اموز جهت گرفتن یک نمره خوب در امتحان بسیار حساس است. نمونه سوال حسابان یازدهم نوبت دوم حساسیت این موضوع را با تقویت شما در پاسخ به سوال ها کمتر خواهد کرد و شما را با تشویق به حل تمرین بیشتر و راهکارهای بیشتر برای این کار یاری خواهد کرد.

بسته نمونه سوال نوبت دوم شامل سوال های تشریحی و تستی تمام فصل های کتاب و  بیست و یک درس می باشد. بنابراین همان طور که قبلا گفته شد حجم کتاب بالاتر رفته و زمان شما برای اماده شده کمتر شده است که این موضوع با گرفتن نمونه سوال حسابان نوبت دوم به خوبی قابل حل می باشد.

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه دوم ( نوبت دوم حرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه سوم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه چهارم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه پنجم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه سوال های بیشتر قرار میگیرد


نمونه سوال حسابان یازدهم خرداد ماه

نمره و بارم نوبت امتحانی خرداده ماه قطعا برای هر درسی در سال تحصیلی مربوطه خود دارای اهمیت است مخصوصا برای درس های مختلف ریاضی که نوبت خرداد ماه درس حسابان یازدهم نیز از این قاعده مستثنا نیست.تنها راهی که برای سال های زیاد پیاپی توسط طراح هان سوال کنکور و امتحان ها برای موفقیت در دروس ریاضی پیشنهاد شده حل نمونه سوال و تمرین های زیاد مانند نمونه سوال حسابان یازدهم نوبت خردادماه است.

نمونه سوالات حسابان پایه یازدهم خردادماه را به عنوان یک راه موثر و حل تمرین های بیشتر در نظر بگیرید که می تواند شما را بیش از پیش برای امتحان ها اماده سازد.نمونه سوال این نوبت نیز شامل سوال های تستی و تشریحی از تمام فصل ها و درس های این کتاب است.

نکته مهم این است که نباید سوال های تشریحی و حل انها را دست کم گرفت چرا که با ترفندهای خاص و با حل بیشتر سوال های تشریحی می توانید سرعت عمل خود را بالا برده و در امتحان های تستی مانند کنکور در زمان کمتری به پاسخ برسید.

نمونه سوال حسابان یازدهم با جواب

دراخر بهترین راه حل و بسته پیشنهادی ما برای کسانی که ازمون کنکور را در پیش رو دارند استفاده از بسته نمونه سوال حسابان یازدهم با جواب است.این بسته سوالی تشکیل شده از سوال های تشریحی و تستی تمامی فصل های کتاب همراه با جواب است که علاوه بر این سوال ها و جواب های دوره های قبل که از همه مهم تر بوده اند را در ان برای شما جمع اوری و بارگذاری کرده ایم.

جواب سوال های طرح شده در این بسته باعث می شود که با سرعت و اطمینان بیشتری از جواب های صحیح سوال ها بتوانید در امتحان های خود شرکت کنید. با پاسخ به این بسته نمونه سوال حسابان، همراه با جواب سرعت عمل و راهکارهای زیادی را برای رسیدن هرچه سریعتر به پاسخ سوالات را در خود تقویت خواهید کرد.

نتیجه بهتر در ازمون های مهم در دروس ریاضی حل نمونه سوال های بیشتر است و ما پیشنهاد می کنم که تمامی نمونه سوال های بارگذاری شده را دریافت کنید. اهمیت این امر برخورد و حل نمونه سوال های بیشتر برای امتحان های پیش رو می باشد و اینکه این نمونه سوال ها را برای کنکور نیز دراختیار خواهید داشت. بطور استثنا  نمونه سوال های حسابان یازدهم با جواب را برای کسانی که در حال حاظر تنها برای امتحان های دوره تحصیلی خود را اماده می کنند نیز پیشنهاد می کنیم تا بتوانند با حل بیشتر تمرین ها خود را در این درس مهم تقویت کنند.

امتیاز دهی به نمونه سوال حسابان یازدهم
  • کیفیت pdf نمونه سوالات
  • سطح کیفی نمونه سوالات
  • جامعیت سوالات از تمامی مبحث کتاب
  • دیجی کنکور بزرگترین مرجع نمونه سوال
5
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
0
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

درحال ارسال

بدون دیدگاه