نمونه سوال دینی یازدهم

نمونه سوال دینی یازدهم نوبت اول - نمونه سوال دینی یازدهم نوبت دوم

نمونه سوال دینی یازدهم نوبت دوم و نوبت اول همراه جواب ویژه ایام امتحانات، دی ماه و خرداد ماه و آشنایی با نمونه سوال امتحانی در دیجی کنکور منتشر شد. از فواید نمونه سوال های دینی یازدهم در نوبت های مختلف  این است که از سوال هایی تشکیل شده که شما را برای مواجه شدن با سوال های گمراه کننده ای که از آیات قران ، حدیث ها و روایاتی که از کتاب قران و امامان  که دارای حجم سنگینی  و زیادی است آماده و در پاسخ به آن ها شما را یاری خواهد کرد.

دانلود کن !

شما می توانید نمونه سوال و درسنامه ویژه شب امتحان دین و زندگی را از طریق اپلیکیشن نمره باکس دانلود کنید.

img

نمره باکس یازدهم

دیجی کنکور

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

نمونه سوال دینی یازدهم

اين کتاب از دو بخش تشکیل شده که در مجموع از دوازده درس در این دو بخش تشکیل شده است . بصورت خلاصه شما دانش آموزان در این کتاب با اصل هدایت الهی و دوره ی قبل از پیامبر و اثبات لزوم هدایت الهی در زمان قبل از پیامبر ، در زمان پیامبر و بعد از آن صحبت می شود و هدف آن شناخت بیش تر دانش آموزان نسبت به قران و دین اسلام است.

این باعث شده که در این کتاب آیه ها،  احادیث و روایت های زیادی از کتاب قران و امام ها آورده شده است که همین مسئله دست طراحان سوال را برای ساخت سوال های پیچیده از کتاب دینی یازدهم بازتر می کند. ما برای شما نمونه سوال های دینی یازدهم را به همین دلیل  آماده و بارگذاری کرده ایم و برای نوبت های مختلف امتحانی یک سال تحصیلی در دسترس شما قرار داده ایم تا در امتحانات پیش رو و کنکور، خود را برای پاسخ به سوال های که از ایات و احادیث این کتاب تقویت کنید. طبق هدف های  این کتاب که یکی از آنها آشنایی اندک شما با قرائت قران  تعریف شده حجم این دسته از  سوال ها در امتحان های پیش روی شما بسیار خواهد بود به همین دلیل نگرانی شما با  استفاده از این بسته سوالی به حداقل خواهد رسید.

نمونه سوال دینی یازدهم

نمونه سوال دینی نوبت اول

نمونه سوال دینی یازدهم  نوبت اول یا دی ماه اپلود شده هم از سوال های تشریحی و هم چهارگزینه ای تشکیل شده است که شامل سوال های کاربردی امتحانی از درس اول تا ششم  بخش اول این کتاب درسی می باشد.

این بسته شما را هم بصورت تشریحی و همچنین بصورت تستی در این چند درس آزمایش و تقویت خواهد کرد. پاسخ به نمونه سوال های اپلود شده تشریحی دینی یازدهم نوبت اول که برای شما طرح کرده ایم درک شما را از درس موبوطه مورد آزمون قرار می دهد و در یادآوری مطالب مفهومی کتاب یاری می کند. پاسخ به نمونه سوال های اپلود شده تستی دینی یازدهم نوبت اول نیز باعث می شود تا در ازمون های مهم مانند کنکور سرعت عمل شما را در پاسخ به جواب های چهارگزینه ای افزایش دهد و شما را با شکل سوال های چهارگزینه ای که ممکن است جواب های نزدیک بهم داشته باشند بیشتر آشنا خواهد کرد.

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

نمونه سوال دینی یازدهم نوبت اول

نمونه دوم ( نوبت اول دی ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

نمونه سوال دینی یازدهم دی ماه


نمونه سوال دینی یازدهم دي ماه

نمونه سوال دینی یازدهم دی ماه مانند نوبت اول هم بصورت تستی و هم به صورت تشریحی طراحی و نوشته شده است. در این بسته از نمونه سوال ها علاوه بر درس های نوبت قبل درس های ششم تا نهم در  این نوبت از نمونه سوال های دی ماه آورده شده است و در فایل آپلودی نمونه سوال های دینی یازدهم نوبت دی ماه موجود است. دلیل تکرار سوال ها درس های قبل در نمونه سوال های دینی یازدهم نوبت دی ماه آماده کردن ذهن شما برای حفظ و یادگیری حجم بیشتری  فصل های درسی این کتاب که با وجود ایه ها و احادیث مشکل تر نیز شده  و همچینن مانده گار شدن بیشتر این آیات که حجم بیشتر سوال های نوبت های مختلف این درس را تشکیل می دهد یاری خواهد کرد.

نمونه سوال دینی یازدهم نوبت دوم

داشتن نمره و بارم بیشتر این نوبت امتحانی اهمیت نمونه سوال های دینی یازدهم نوبت دوم را بیشتر می کند  زیرا در این آزمون می توانید نمره اتی که را در آزمون های قبل که بدست نیاورده اید ، جبران کنید. درس دهم و همچنین یازدهم و دوازدهم از بخش دوم کتاب دینی در این سری از نمونه سوال یازدهم نوبت دوم گنجانده شده است همچنین برای کسانی که پشت کنکوری هستند این نمونه سوال های اخر سال به آن ها کمک بیشتری خواهد کرد، زیرا سوال های این نوبت شامل تمامی فصل های کتاب می شود، به این معنی که نمونه سوال های دینی یازدهم نوبت دوم شامل مجموعه سوال های تشریحی و تستی فصل اول تا اخر(دوازدهم) کتاب دینی یازدهم می شود.

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه دوم ( نوبت دوم حرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه سوم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه چهارم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود

نمونه پنجم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : 3 مگابایت

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

به زودی نمونه سوال های بیشتر قرار میگیرد


نمونه سوال دینی یازدهم خرداد ماه

بیشتر تمرکز دانش آموزانی که برای کنکور خود راه اماده می کنند بر روی نمونه سوال های نوبت خرداد است که تمامی درس ها از هردوبخش کتاب درسی مربوطه را شامل می شود که نمونه سوال دینی یازدهم نوبت خرداد نیز از این دسته است. نمونه سوال های دینی یازدهم خرداد ماه از سوال های تستی و تشریحی برای همه فصل های این کتاب درسی تشکیل شده است. نمونه سوالات دینی یازدهم نوبت خرداد در نتایج امتحانات اخر ترم دانش آموزان نیز بصورت مفیدی تاثیرگذار خواهد بود.

نمونه سوال دینی یازدهم با جواب

بسته کامل نمونه سوال دینی یازدهم با جواب بهترین پیشنهادی است که برای شما گردآوری کرده ایم که به کمک آن گروه از کسانی خواهد امد که از نظر زمانی وقت کمتری یا آزمون کنکور را در پیش روی خود دارند. پیشنهاد ما به شما بر اساس تجربه کاری این است که برای دانش آموزان که که از آزمون کنکور دورتر هستند این دسته از نمونه سوال دینی یازدهم که به همراه پاسخ سوالات است را بعد از نمونه سوالات بارگذاری شده قبل بخرند تا بتوانید پس از تکیه بیشتر برکتاب و به ذهن سپردن بیشتر مطالب این نمونه سوالات را پاسخ دهند.

در این که که این بسته از نمونه سوال در سرعت عمل شما برای رسیدن به نتیجه مطلوب خود موفق خواهد بود هیچ شکی وجود ندارد. همان طور که گفته شد بر اساس تجربه اکثر سوال ها در امتحان های مختلف که از این کتاب طرح می شود سوال های مختلف با شیوه های طراحی مختلف از آیه ها،احادیث و روایت ها می باشد،به همین دلیل بیشتر سوال های موجود در بسته های پیشین و جاری با همین محوریت طرح شده و در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید با خیال اسوده به همراه موفقیت سوال های طرح شده از این کتاب را در دوره ها ونوبت های تحصیلی و کنکور پاسخ دهید.

امتیاز دهی به نمونه سوال دینی یازدهم
 • کیفیت pdf نمونه سوالات
 • سطح کیفی نمونه سوالات
 • جامعیت سوالات از تمامی مبحث کتاب
 • دیجی کنکور بزرگترین مرجع نمونه سوال
5
امتیاز نظرات 5 (1 امتیاز دهی)
1
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

درحال ارسال

یک دیدگاه

 • Avatar علی
  1 ماه پیش

  5

  دمتون گرم خیر ببینید ایشالا