نمونه سوال ریاضی و آمار یازدهم رشته انسانی نوبت دوم

سلام ، در این بخش از سایت دیجی کنکور با نمونه سوال ریاضی و آمار یازدهم نوبت دوم در خدمت بچه های کنکوری رشته انسانی هستیم. در این بخش از سایت دیجی کنکور میتوانید با دانلود نمونه سوال نوبت دوم که در پایین صفحه برای شما قرار دادیم با سطح امتحان ریاضی و آمار رشته انسانی تا حدی آشنا شوید و خود را برای آزمون اصلی آماده کنید. بد نیست بدانید که در امتحانات خرداد ماه از هر درس چند نمره در نظر گرفته میشود که در پایین به بررسی آن میپردازیم. این درس یکی ازدرسهای تخصصی رشته انسانی در پایه یازدهم می باشد و از اهمیت بالایی برخوردار است پس در کسب موفقیت هرچه بیشتر در این درس تمام تلاش خودرا انجام دهید.

نمراتی که در پایین خواهید دید طبق اعلام بارم بندی استاندارد این درس قرار داده شده. البته ممکن است تا نیم نمره بارم بندی هر مدرسه متفاوت باشد.برای موفقیت بیشتر باید به بارم بندی درس ها در هر درس توجه داشته باشید که در جدول زیر به بارم بندی درس ریاضی و آمار پایه یازدهم خواهیم پرداخت.

بارم بندی امتحانات نوبت دوم ریاضی و آمار پایه یازدهم

فصل اول: ازاین بخش 6.5 نمره در امتحان نهایی خواهد آمد


فصل دوم: این بخش 8 نمره در آزمون نهایی دارد

فصل سوم: این بخش 5.5 نمره در آزمون نهایی دارد

حالا از باکس زیر فایل ها را دریافت کنید و از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

در باکس زیر می توانید به راحتی نمونه سوال ریاضی و آمار یازدهم را همراه با پاسخنامه تشریحی دانلود کنید.استفاده از نمونه سوال میتواند کمک بسیار خوبی در رسیدن به موفقیت باشد.

همچنین اگر نیاز به نمونه سوال های بیشتری دارید روی دکمه آخر یعنی ” بانک نمونه سوالات یازدهم ” کلیک کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود نمونه سوال بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود نمونه سوال


بانک نمونه سوالات یازدهم

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب محمد رضا روحی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه