نمونه سوال نگارش یازدهم رشته انسانی، ریاضی و تجربی نوبت دوم

سلام ، در این بخش از سایت دیجی کنکور با نمونه سوال نگارش یازدهم نوبت دوم در خدمت بچه های کنکوری رشته انسانی،ریاضی و تجربی هستیم. در این بخش از سایت دیجی کنکور میتوانید با دانلود نمونه سوال نوبت دوم که در پایین صفحه برای شما قرار دادیم با سطح امتحان نگارش رشته انسانی، ریاضی و تجربی تا حدی آشنا شوید و خود را برای آزمون اصلی آماده کنید. بد نیست بدانید که در امتحانات خرداد ماه از هر درس چند نمره در نظر گرفته میشود که در پایین به بررسی آن میپردازیم. همانطور که در جدول پایین خواهید دید در آزمون نگارش یازدهم تولید متن یا همان انشاء از بیشترین نمره برخوردار می باشد. بهتر است به خاطر همین مطلب توانایی خلق یک متن ادبی و دقیق را در خود بالا ببرید.

نمراتی که در پایین خواهید دید طبق اعلام بارم بندی استاندارد این درس قرار داده شده. البته ممکن است تا نیم نمره بارم بندی هر مدرسه متفاوت باشد.برای موفقیت بیشتر باید به بارم بندی درس ها در هر درس توجه داشته باشید که در جدول زیر به بارم بندی درس نگارش پایه یازدهم خواهیم پرداخت

بارم بندی امتحانات نوبت دوم نگارش پایه یازدهم

بازشناسی: ازاین بخش 2 نمره در امتحان نهایی خواهد آمد


تولید متن: این بخش 13 نمره در آزمون نهایی دارد

سازه های نوشتاری : این بخش 4 نمره در آزمون نهایی دارد

حالا از باکس زیر فایل ها را دریافت کنید و از آن ها نهایت استفاده را ببرید.

در باکس زیر می توانید به راحتی نمونه سوال نگارش یازدهم نوبت دوم را همراه با پاسخنامه تشریحی دانلود کنید.استفاده از نمونه سوال میتواند کمک بسیار خوبی در رسیدن به موفقیت باشد.

همچنین اگر نیاز به نمونه سوال های بیشتری دارید روی دکمه آخر یعنی ” بانک نمونه سوالات یازدهم ” کلیک کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود نمونه سوال بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود نمونه سوال


بانک نمونه سوالات یازدهم

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب محمد رضا روحی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه