دانلود گام به گام فیزیک فنی دهم و کاردانش یازدهم

فیزیک کاردانش و فنی

خب در این قسمت از سایت دیجی کنکور، با دانلود گام به گام فیزیک دهم و یازدهم برای رشته های شاخه های کاردانش و فنی از سری مقالات گام به گام یازدهم و گام به گام دهم با شما هستیم. دهمی ها و یازدهمی هایی که می خواهید از مباحث فیزیک فنی و کاردانش به آسانی و راحتی نمرات بالایی رو به دست بیاورید، مطالعه این مقاله رو به شما پیشنهاد می کنیم.

دسترسی سریع دانلود

روی دکمه بالا بزنید تا به باکس دانلود هدایت شوید.

مقدمه

با توجه به اینکه دو رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای تقریبا جزو رشته هایی هستند که خیلی مطالب کمک آموزشی برای آن ها وجود ندارد، در دیجی کنکور این تصمیم را گرفتیم که تا جای ممکن مجموعه ای از کتاب های کمک آموزشی را در سایت دیجی کنکور برای شما دانش آموزان عزیز گردآوری کنیم. ما در این مطلب برای شما دانلود گام به گام فیزیک دهم و  یازدهم رو آماده کرده ایم. که شما می توانید به تمامی فصل های فیزیک فنی و کاردانش دهم و یازدهم در یک فایل دسترسی داشته باشید.

معرفی فصل های حل تمرین فیزیک دهم و یازدهم


فصل اول: فیزیک و اندازه گیری.

فصل دوم: مکانیک.

فصل سوم: حالت های ماده و فشار.

فصل چهارم: دما و گرما.

فصل پنجم: جریان و مدارهای الکتریکی.

در ضمن فایل PDF گام به گام فیزیک دهم و یازدهم رایگان می باشد.

توضیحات تکمیلی

در این گام به گام یازدهم که ما برای شما آماده کرده ایم، پاسخ به تمام سوالاتی که در درس های کتاب فیزیک فنی و کاردانش دهم و یازدهم وجود دارد به صورت کاملا تشریحی برای شما آماده شده است. شما با دانلود فایل pdf این گام به گام در این مسیر، یعنی برای پاسخ به سوالات کتاب درسی و هم چنین تسلط بیشتر به مفاهیم و تمرین های کتاب درسی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است قدم های رو به جلو و مثبتی بر میدارید.

در دیجی کنکور، به ما ثابت شده است که مقالات گام به گام بسیار تاثیر گذار و مفید هستند، اما اگر از آن به درستی استفاده نشود می‌تواند تأثیرات بدی بر روی درک شما از مفاهیم این درس داشته باشد. دانلود گام به گام فیزیک که شما می‌توانید آن را در این پست انجام دهید، می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در درک شما از فیزیک فنی و کاردانش داشته باشد، ولی اگر از آن به درستی استفاده نکنید، به این صورت که قبل از مطالعه کتاب درسی به گام به گام رجوع کنید، به جرأت می‌توان گفت که تأثیر منفی بر روی درک شما از این درس بسیار مهم خواهد گذاشت.

سخن آخر

پس ما از شما تقاضا می کنیم، ابتدا خودتان بر روی تمارین و مسائل کتاب درسی به صورت ویژه ای زمان بگذارید و بر روی آن ها فکر کنید و سپس به دانلود گام به گام فیزیک، که در پایین این پست قرار دارد بپردازید.
در باکس دانلودی زیر می توانید به سادگی گام به گام فیزیک را دریافت کنید. همه فایل ها همراه با پاسخ های کاملا تشریحی هستند. همچنین اگر نیاز به سایر گام به گام های پایه دهم و یازدهم داشتید می توانید به بخش گام به گام دهم و گام به گام یازدهم مراجعه کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود گام به گام بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود فنی دهم 


دانلود کاردانش یازدهم 


دانلود گام به گام های دهم


دانلود گام به گام های یازدهم

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تولید محتوای دیجی کنکور
همیشه سعی ما بر این است تا بهترین ها را برای شما منتشر کنیم. حتما با نظراتتون به ما در بهتر کردن کارمان کمک کنید.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه