بهترین کتاب ادبیات کنکور – مقایسه، بررسی و دانلود نمونه

بهترین کتاب ادبیات کنکور

به عنوان یک داوطلب کنکور وقتی سر جلسه حاضر می شید تو اولین صفحه با سوالات ادبیات مواجه می شید! بعضی از شما ممکنه فکر کنید که خب ادبیات که زبان مادری خودمه! بعضی دیگه هم شاید فکر کنن که سوالاش سخته مثله سوالای آرایه یا زبان فارسی یا هر بخش دیگه ای! فارغ از این که شما چی فکر میکنید! مهمترین نکته اینه که باید برای ادبیات تلاش بکنید! سوالی که پیش میاد اینه که به چیز هایی نیاز دارید ؟ قطعا به بهترین کتاب ادبیات کنکور نیاز دارید ! با ما همراه باشید تا شما رو از میان بهترین منابع ادبیات کنکور به سمت بهترین کتاب ادبیات کنکور و بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور راهنمایی کنیم.

اینبار از سری مقالات مشاوره کنکور به سراغ انتخاب بهترین کتاب ادبیات کنکور رفتیم . پس ما ما همراه باشید!
این مقاله توسط سجاد باقری ، رتبه ی 150 کنکور سراسری با درصد 84 در درس ادبیات نوشته شده است.

انتخاب بهترین کتاب ادبیات کنکور ( بهترین منابع ادبیات کنکور )

اول از همه میخوام به چندتا نکته اشاره کنم که شاید براتون تکراری باشه اما ضروریه که بهشون اشاره کنم ! همونطور که میدونید ادبیات 25 تست داره که شماره های 1 تا 25 رو به خودشون اختصاص میدن.
سوالات 1 تا 3 لغت، 4 و 5 املا، 6 تا 8 تاریخ ادبیات، 9 تا 11 آرایه های ادبی، 12 تا 16 زبان فارسی و 17 تا 25 هم قرابت معنایی هستن.
دقت کنید که همه این مبحث ها به صورت جداگانه نیاز به کار دارند ! و خب طبیعتا بهترین کتاب ادبیات کنکور باید همه این مباحث رو پوشش بده.
در ادامه با بررسی بهترین منابع ادبیات کنکور سعی میکنیم بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور انتخاب کنیم ! خواهید دید بهترین منابع ادبیات کنکور رو نام می بریم تا بهترین کتاب ادبیات کنکور رو انتخاب کنید
قطعا تصمیم گیری با شماست!


1- ادبیات موضوعی گاج ( بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور )بهترین کتاب ادبیات کنکور - کتاب ادبیات جامع میکرو

چرا گاج تو بهترین منابع ادبیات کنکور ؟

این کتاب مختص همه رشته ها به جز انسانیه و بر اساس آموزش بر اساس تیپ تالیف شده.

اول بریم سراغ ویژگی هایی محتوایی ادبیات موضوعی گاج !

از ویژگی های محتوایی میشه به ارائه اطلاعاتی کلی درباره اهمیت، روش و منابع مطالعه، شگرد طراحی اشاره کرد ! اصطلاحات موضوع مورد نظر، تابلوهایی برای تیپ های مختلف طرح سوال  از لحاظ «ساختار»، «ویژگی» و «فراوانی» عناصر مورد سوال.

وضعیت تستاش چی جوریه؟

این کتاب سرشار تست  سراسری ده سال اخیر، فنی- حرفه ای، کارشناسی ارشد، آزمایشی سنجش، سراسری گاج و تست های تالیفی است! البته لازم به ذکره که تست هایی که از کنکور ارشد انتخاب شده متناسب با سطح کنکور کارشناسیه ! روش آموزش کتاب پله پله هست و هر سوال تثبیت کننده نکته سوال قبلی و در صورت امکان ارائه دهنده نکته جدیده ! پاسخ کلیدی در انتهای کتاب و پاسخ تشریحی در جلد دومه که به نکات کلیدی و پرکاربرد اشاره میکنه.
در بخش آرایه اول توضیحات ارائه شده و سپس تست ها به صورت تک آرایه و تدریجا سخت تر میشه ! در انتهای هر بخش هم بخشی به عنوان ویترین قرار داره! که به سوالات اشتباه ادبیات اشاره کرده و سعی در ارائه استراتژی برای پاسخ دادن به آنها داره.

و نکته آخر!

به عنوان نکته آخر متن کتاب بسیار خودمونی و طنزه و حس خوبی هنگام خودنش به آدم میده ! جمله آخر هم این که این کتاب در مجموع بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور هست ! و واقعا لایق عنوان بهترین کتاب ادبیات کنکور هست.


ایرادی هم داره؟

این کتاب با همه تست های جامع و کاملی که داره از درسنامه خوبی برخوردار نیست ! که تنها ایراد این کتابه و خب ایراد کوچکی هم نیست ! می توانید از این کتاب به عنوان منبع تست ادبیات کنکور استفاده کنید.


به کیا پیشنهاد میشه؟( برای چه کسایی بهترین کتاب ادبیات کنکور هستش؟)

این کتاب تقریبا به درد همه میخوره ! فقط باید کنار این کتاب از درسنامه یا کتاب های تک مبحثی استفاده کنید تا بتونید موفق باشید.
در واقع اگر بتونید با این کتاب کار کنید این کتاب شما رو به یکی از خوبای ادبیات تبدیل میکنه ! خود من با استفاده از این کتاب 84 درصد در کنکور زدم :).


ویژگی های ظاهری چیان؟

این مجموعه شامل دو جلده که جلد اول تست با پاسخ نامه کلیدی و جلد دوم پاسخنامه تشریحی است.
کتاب ادبیات موضوعی جامع کنکور سری میکرو طبقه بندی چاپ 1396- تعداد صفحات: 856
کتاب ادبیات موضوعی جامع کنکور جلد 2 – سری میکرو طبقه بندی چاپ 1396- تعداد صفحات: 288
نمونه ای از صفحات کتاب ادبیات موضوعی : دانلود کنید

خرید آنلاین این کتاب


2-ادبیات جامع کنکور خیلی سبز ( بهترین منابع ادبیات کنکور )

بهترین منابع ادبیات کنکور - کتاب ادبیات جامع خیلی سبز

چرا خیلی سبز تو بهترین منابع ادبیات کنکور ؟

بعد از ادبیات موضوعی گاج میشه گفت کتاب ادبیات جامع کنکور خیلی سبز در رده دوم قرار میگیره ! این کتاب از روند آموزشی درس به درس استفاده میکنه ! که در این مورد با ادبیات موضوعی گاج تفاوت داره.
ویژگی دیگه ای که این کتاب داره اینه که اول هر درس یک یا دو صفحه درسنامه داره ! اول از همه لغات رو از لحاظ معنی و  املا بررسی کرده ! در ادامه تاریخ ادبیات، آرایه و مضمون های درس رو بررسی کرده ! جملات و بیت های مهم درس رو آورده و در کنارش آرایه و پیامش رو ذکر کرده ! یکی از نکات مثبت این کتاب درسنامش برای زبان فارسیه که منبع خوبی برای کنکور بعضی از دانش آموزان هستش.
در مجموع این کتاب در رده دوم بهترین منابع ادبیات کنکور قرار میگیره ! و میشه بهش بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور هم گفت.


ایرادی هم داره؟

نکته اولی که میشه گفت نقطه ضعف این کتابه کامل بررسی نکردن آرایه ها هست ! در بعضی موارد به برخی آرایه ها اشاره نکرده ! همچنین از نظر من روش درس به درس برای برخی از مباحث ادبیات نقطه ضعف محسوب میشه.


به کیا پیشنهاد میشه؟( برای چه کسایی بهترین کتاب ادبیات کنکور هستش؟)

از اونجایی که این کتاب از روش درس به درس استفاده میکنه برای کسایی که میخوان با آزونهای آزمایشی پیش برن بهتره. از طرف دیگه به خاطر درسنامه ای که داره برای کسایی که درسنامه میخوان هم میتونه مفید باشه البته اگر ار کتابهای تک مبحث استفاده نمکنید.و در مجموع اگر گاج رو دوست ندارید یا هر چی این کتاب بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور برای شماست.


ویژگی های ظاهریش چیان؟

این کتاب دو جلد داره که جلد اول تست و جلد دوم پاسخنامه اونه! البته در سی دی همراه جلد اول هم پاسخنامه وجود داره
کتاب ادبیات جامع خیلی سبز- تعداد صفحات:600
کتاب پاسخ نامه ادبیات جامع خیلی سبز-صفحات: نشمردم هنوز 🙂
نمونه ای از صفحات این کتاب : دانلود کنید


3-ادبیات جامع نشرالگو ( بهترین منابع ادبیات کنکور )

بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور- کتاب ادبیات جامع نشر الگو

چرا نشرالگو تو بهترین منابع ادبیات کنکور ؟

این کتاب حدود 5000 تست داره، تست به صورت درس به درس برای همه مباحث ادبیات کنکور در کتاب اومده. این کتاب شامل سوالات کنکور سراسری، کنکورهای آزمایشی سنجش، سوالات تالیفی و همچنین بقیه کنکور های آزمایشی. همچنین در کنار دسته بندی درس به درس آیکون هایی در کنار سوالات قرار داره که موضوع سوال رو هم مشخص میکنه. اگر بخوایم به حرف مولف استناد کنیم این کتاب بهترین کتاب جامع ادبیات کنکور هست.
این کتاب همه مباحث رو پوشش میده همچنین پاسخنامه تشریحی کامل داره همچنین برای هر درس خلاصه اینفوگرافی داره.در کنار دو کتاب قبلی این کتاب در لیست بهترین منابع ادبیات کنکور قرار میگیره.


ایرادی هم داره؟

تقریبا میشه گفت ایراد خاصی نداره اما چندتا نکته داره، نکته اول این که این کتاب مثل خیلی سبز درس به درسه. نکته دوم اینکه این کتاب تقریبا ویژگی های مثبت دو کتاب قبلی رو داره اما نه به قوت اونها.


به کیا پیشنهاد میشه؟(برای چه کسایی بهترین کتاب ادبیات کنکور هستش؟)

اگر تا اینجا از دو تا گزینه قبلی خوشتون نیومد یا با قلم نویسنده این کتاب ارتباط بهتری برقرار میکنید این کتاب برای شما بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور هست.


ویژگی های ظاهریش چیان؟

یه کتاب خیلی گردن کلفت تک جلدی که شامل 778 صفحه میشه و پاسخانمه در خود کتابه.
همچنین نا مناسب برای حمل نقل;)  .
کتاب جامع ادبیات کنکور نشر الگو چاپ 1396 – تعداد صفحات: 778

خرید آنلاین این کتاب


4- کتاب های تک مبحثی نشر الگو ( بهترین منابع ادبیات کنکور )

بهترین کتاب ادبیات کنکور - کتاب ادبیات مبحثی نشر الگو

چرا تک مبحثی های نشر الگو در بهترین منابع ادبیات کنکور ؟

این کتاب ها 5 جلد با عنوان های تاریخ ادبیات + کارتون ، لغت و املا ، آرایه های ادبی ، قرابت معنایی ، 1+5 بحث زبان فارسی هستند. این کتاب ها معمولا به صورت کتاب های کمکی در کنار یک کتاب جامع استفاده میشوند اما مجموعه اونها رو اگر یک کتاب در نظر بگیرید به ایده آل بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور نزدیکه . حالا به ویژگی های تک تک این کتاب ها اشاره میکنیم.

کتاب تاریخ ادبیات و کارتون نشر الگو

کتاب تاریخ ادبیات و کارتون دارای چند بخشه، بخش اول به صورت کارتونی و رمزگزاری شده شعرا و نویسنده ها رو به همراه آثارشون آورده. در بخش بعدی به صور جدول بندی شده برای هر درس تاریخ ادبیات رو ذکر کرده.بخش سومش به ترتیب حروف الفبا همه تاریخ ادبیات ها رو آورده و در بخش آخر هم تست های تاریخ ادبیات رو آورده.

کتاب لغت و املا نشر الگو

کتاب لغت و املا به صورت درس به درس پیشرفته و برای هر درس لغت های ستاره دار رو به همراه لغتهای بی ستاره مهم آورده. همچنین کلماتی که از لحاظ املایی مهم هستن رو به صورت جداگانه ذکر کرده. این کتاب برای کسایی که میخوان به صورت درس به درس با آزمون پیش برن بسیار مفیده. هر چند درس هم تعدادی تست سراسری یا تالیفی آورده. همچنین از ویژگی های مهم این کتاب پوشش کامل کتاب زبان فارسی در کنار کتابهای ادبیاته.

خرید آنلاین این کتاب

کتاب آرایه های ادبی نشر الگو

کتاب آرایه های ادبی 25 آرایه ادبی رو آورده که برای هر کدوم یک یا دو صفحه توضیح داده و مثال زده و بعدش هم برای هر کدوم بین 25 تا 35 تا تست آورده که از آزمونهای آزمایشی سنجش و خود کنکور سراسری تا سوالات تالیفی رو شامل میشه. نکته ای که وجود داره اینه که این کتاب به آرایه های درون درسها خیلی اشاره نکرده.

کتاب قرابت معنایی نشر الگو

کتاب قرابت معنایی حدود1800 تا تست از مبحث قرابت معنایی داره همچنین همراهش فایل صوتی شعرهای کتاب رو داره. علت آوردن فایل صوتی هم اینه که برای بعضی شعرها باید اول شعر رو درست خوند تا بشه مفهموش رو فهمید.غزلهای حافظ ولغات پرتکرار کنکور هم ضمیمه این کتابه.

خرید آنلاین این کتاب

کتاب 1+5 بحث زبان فارسی نشر الگو

کتاب 1+5 بحث زبان فارسی این کتاب ابتدا 5 بحث اصلی واج تکواژ و واژه، ساختمان واژه، نوع جمله، گروه اسمی و ویرایش رو آورده و بحث ششم هم نکات پراکنده هستن. این کتاب به نسبت درسنامه خلاصه تری داره اما تست های بیشتری داره.

خرید آنلاین این کتاب


ایرادی هم داره؟

عملا کتاب ها ایراد های خاصی ندارند به جز یه سری اشکالات کوچیک که خب خیلی مهم نیست مثل زبان فارسی که یه مقدار درسنامه کوتاهی داره.


به کیا پیشنهاد میشه؟ ( برای چه کسایی بهترین کتاب ادبیات کنکور هستش؟ )

این کتاب ها به خاطر اینکه جدا و مبحثی به مطالب رسیدگی میکنند از نظر درسنامه و تقویت مهارت در هر مبحث مناسب هستن. لذا برای کسانی وقت کافی دارن و میخوان برای ادبیات وقت بزارن جزو بهترین منابع ادبیات کنکور هستن. و خب مجموعه آنها نیز میتونه به عنوان بهترین کتاب ادبیات کنکور باشه. همچنین کاربرد دیگه ای که دارن اینه که میتونن برای پوشوندن ضعفهای شما در یک مبحث خاصی از ادیبات استفاده بشن.


ویژگی های ظاهریش چیان؟

5 جلد کتاب در سایز کوچکتر از A4 که در مجموع حدود 2200 صفحه هستند. همچنین به علت سایز کوچیکشون میشه از اشون به عنوان کتابهای همراه استفاده کرد.
کتاب تاریخ ادبیات+کارتون نشر الگو- تعداد صفحات: 400
کتاب لغت و املا نشر الگو- تعداد صفحات: 485
کتاب آرایه های ادبی نشر الگو- تعداد صفحات: 380
کتاب قرابت معنایی نشر الگو- تعداد صفحات: 520
کتاب 1+5 بحث زبان فارسی نشر الگو- تعداد صفحات: 440
نمونه ای از صفحات کتاب لغت و املا : دانلود کنید
نمونه ای از صفحات کتاب تاریخ ادبیات : دانلود کنید
نمونه ای از صفحات کتاب زبان فارسی : دانلود کنید
نمونه ای از صفحات کتاب آرایه : دانلود کنید
نمونه ای از صفحات کتاب قرابت معنایی : دانلود کنید


5- کتاب های تک مبحثی دکتر هامون سبطی ( بهترین منابع ادبیات کنکور ) بهترین منابع ادبیات کنکور - کتاب ادبیات هامون سبطی

چرا کتاب های مبحثی هامون سبطی تو بهترین منابع ادبیات کنکور ؟

نشر دریافت هم مثل نشرالگو برای ادبیات کتاب های تک مبحثی داره، کتاب زبان فارسی از این مجموعه بسیار گستردس و کامله. البته این نکته باعث میشه که زمان زیادی صرفش کنید اما برای استفاده دانش آموزان غیر کنکوری بسیار مناسبه. این مجوعه یک کتاب برای لغت و املا هم داره که یکی از بهترین منابع هست ولی چون درس به درس نیست برای آزمون های آزمایشی خوب نیست.
همچنین کتاب قرابت معنایی از این مجموعه یکی از بهترین منابع ادبیات کنکور هست. این کتاب دو فصل داره که فصل اول اون آموزش  خوندن بیت هاست برای کسایی که مشکل دارن. فصل دوم اون هم نحوه معنی کردن بیت ها رو یاد داده و تعداد زیادی مثال براش ذکر کرده. بدون شک این کتاب و کتاب زبان فارسی برای کسایی که وقت دارند برای این درسا بزارن یکی از بهترین کنابع ادبیات کنکور هست.


ایرادی هم داره؟

ایراد اصلی این کتاب ها حجم زیادشونه که باعث میشه برای کسایی که وقت کافی ندارند مناسب نباشه. مخصوصا برای کسایی که تو سال کنکور هستن و تا حالا خیلی برای ادبیات وفت نذاشتن وقت گیره.


به کیا پیشنهاد میشه؟(برای چه کسایی بهترین کتاب ادبیات کنکور هستش؟)

از اونجای که این کتاب ها حجم بالای دارند معمولا به درد دانش آموزان مقاط پایین تر میخوره. همچنین این ویژگی خوب رو داره که دانش آموزان سال پایین تر رو میتونه برای ادبیات تا حد بسیار خوبی آماده کنه. همچنین اگر دانش آموزی هستید که وقت کافی دارید تا برای ادبیات بزارید یعنی تو بقیه درسا مشکل خاصی ندارید به دردتون میخوره. همینطور اگر به هر دلیلی میخواید وقت بیشتری روی ادبیات بزارید تا درصد بالای داشته باشید هم براتون مناسبه.


ویژگی های ظاهریش چیان؟

این مجموعه شامل 3 کتابه لغت و املا، زبان فارسی و قرابت معنایی است.
کتاب املا و لغت در آزمون سراسری نشر دریافت
کتاب زبان فارسی نشر دریافت – تعداد صفحات: 400
کتاب قرابت معنایی نشر دریافت – تعداد صفحات: 350

خرید آنلاین این کتاب


گام آخر انتخاب بهترین کتاب ادبیات کنکور ( بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور )

با اینکه در طول این مقاله ممکنه از بعضی کتاب ها به عنوان بهترین کتاب ادبیات کنکور یا بهترین کتاب جامع ادبیات کنکور یاد شده باشه. اما باید این رو بدونید که همه این کتاب ها بهترین منابع ادبیات کنکور هستن. پس این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که کدوم بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور برای شما هست.


من تا اینجا سعی کردم که بهترین منابع ادبیات کنکور اشاره کنم و ویژگی ها و نقات ضعف و قوت هر کدومشون رو بیان کنم. تا شما بتونید با استفاده از ویژگی های هر کتاب و شناختی که نسبت به خودتون دارید بهترین کتاب ادبیات جامع کنکور رو انتخاب کنید. اگر باز هم در انتخاب منبع شک داشتید یا منبعی تهیه کردید ولی هنوز شک دارید، یا هر سوال دیگه ای مربوط به انتخاب بهترین کتاب ادبیات کنکور میتونید  در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید و در کمتر از چند ساعت به شما پاسخ می دهیم.


یک پیشنهاد جذاب
بچه ها دیجی کنکور به شما سایت کتابچی رو برای خرید کتاب هاتون پیشنهاد میکنه! شما میتونید به راحتی کتاب های کمک درسی مورد نیاز خودتون رو با کلی تخفیف ویژه دیجی کنکوری ها بخرید. کتابچی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب خیلی سریع و راحت کتاب هاتون رو میاره خونتون.

نویسنده : سجاد باقری رتبه ی 150 کنکور سراسری با درصد 84 در ادبیات

24
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

24 دیدگاه

 • Mahta
  2 سال پیش

  واقن من نمیدونم این چه طرز معرفی کردن هستش شما هم میگین اینا بهترین کتابا هستن هم یه نقطه ضعفایی گفتین ک در تعجبم اینا چطوری شدین بهترینا الان من یه کتابی رو بخوام ک هم درسنامه کامل داشته باشه وهم ارایه هارو کامل توضیح داده باشه و ن تنها تو ازمون های ازمایشی بلکه واسه کنکور ک هدف اصلیمه به کارم بیاد هیچکدوم ازینارو ک گفتین نباید انتخاب کنم که😐

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   2 سال پیش

   سلام مهتا جان
   اینها قطعا بهترین ها هستن اما وقتی پای نقد و بررسی وسط میاد باید همه چیز رو گفت. بهترین ها هم همیشه نقص دارن و چیزی به نام بی نقص وجود نداره

 • نادیا
  2 سال پیش

  سلام من ادبیات موضوعی گاج میکرو طلاییشو دارم. خیلی با نقره ایش متفاوته؟؟ اخه همش از اون تعریف میکنن

  • بیشنهاد ما بیشتر نقره ای هستش ولی اگر موضوعی رو تهیه کردید نیازی به تغییر منبع نیست

 • مهران
  2 سال پیش

  سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم که برای دانش آموزی که کتاب فارسی در حد 0 هست و میخواد طی این یک سال نیم باقی مانده فارسی رو تو کنکور خوب بزنه چه کتابی مناسبه البته با درسنامه خوب ممنون میشم پاسخ بدید

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   2 سال پیش

   سلام مهران جان
   لطفا از اطلاعات خود این مقاله استفاده کنید.
   خیلی خوب در مورد منابع مختلف توضیح دادیم.

 • ناهید
  2 سال پیش

  سلام من کلاس دهم هستم و در درس فارسی میخوام قوی تر شوم چه کتابهایی رو پیشنها دمی کنید

 • mahsa mostafavi
  3 سال پیش

  slm aval tashakor mikonam az mataleb khobeton va inke mikhastam rahnamai konid ke ba vaght kami ke daram che ketabi baraye adabiat bekhonam k mozoi bashe v test ham dashte bashe v 99 darsade mataleb ra poshesh bede darsname hash?

  • سلام مهسا جان
   تمامی کتاب هایی که معرفی شدن این ویژگی رو دارن. پیشنهاد میکنید کتاب های مبحثی مثل مهر و ماه یا نشر الگو رو برای راحتی تهیه کنید.

 • سپهر
  3 سال پیش

  سلام ببخشید می خواستم بدونم کتاب ادبیات موضوعی میکرو واسه ما که دوازدهمیم هم بدرد میخوره یا فقط واسه نظام قدیم خوبه

  • سلام سپهر جان
   توصیه ما اینه شما مطابق نظام خودتون از کتاب ها استفاده کنید.

 • مهدی
  3 سال پیش

  الان به نظرتون کدومش بهتره و کامل تره واسه کنکور.

  • سلام مهدی جان
   توضیحات خیلی خوبی دادیم با توجه یه شرایطی که دنبالش هستید کتاب مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

 • عاطفه سماعی
  3 سال پیش

  سلام تشکر ازراهنمایی تون آیا این کتاب ها به ویؤه کتاب دکتر سبطی به درد دانش آموزان هشتم وهم می خورد

  • سلام کتاب های دکتر سبطی بیشتر برای جمع بندی کلی و در سال کنکور به دردتون میخورن

 • narges
  3 سال پیش

  سلام..من رشتم انسانیه میخواستم بدونم از ادبیات جامع خیلی سبز میتونم استفاده کنم؟..کتابی میخام ک ادبیات دوم و سوم انسانی رو داشته باشه

 • ریحانه سادات
  3 سال پیش

  به نظرتون کتاب های مهروماه چطورن هیچ توضیحی در مورد کتاب های مهروماه ندادین من تعریفشون را شنیدم

  • سلام ریحانه جان
   تو درس ادبیات کتاب هایی که معرفی شدن از بهترین ها هستن و میتونید از این موارد استفاده کنید.

 • SmS
  3 سال پیش

  سلام. بنده منبعی برای تست تالیفی میخوام. کدوم از این کتابا تست تالیفی بیشتر و بهتری برای قرابت داره؟

  • سلام
   تو اکثر منابعی که معرفی شده تست تالیفی هم موجوده که میتونید استفاده کنید.

 • بابک
  3 سال پیش

  سلام بنده ادبیات پنج گنج مهر و ماه رو دارم آیا بنظرتون منبع خوبی هستش؟

 • تیم تحریریه دیجی کنکور
  2 سال پیش

  سلام ممنونم ازتون
  خیلی خوشحالیم که راضی هستید