کمپین VIP مطالعاتی نوروز 98 دیجی کنکور – نظام قدیم و جدید

فوری فوری !!

بزرگترین کمپین مطالعاتی VIP آنلاین کشور ویژه کنکور 98 استارت خورد.

متاسفانه ظرفیت محدود است و اولویت با ثبت نام کنندگان اولیه است.

کاملا VIP ویژه 25 نفر اولی که ثبت نام کنند ( نظام قدیم + نظام جدید) – ظرفیت باقی مانده: 7 نفر

سلام بچه ها خدا قوت

نمیدونیم تا این جای کار چقدر برای کنکور 98 آماده شدید. خیلی درس خوندید و کاملا تو مسیر موفقیت هستید؟ نه هنوز یه شروع اساسی نداشتید؟

برای اولین بار در کشور

ما در دیجی کنکور تصمیم گرفتیم تا یک کمپین آنلاین مطالعاتی بزنیم تا در نوروز 98 شما بترکونید و ما بتونیم حسابی شما رو تو مسیر کنکور قرار بدیم.

یک کمپین مطالعاتی آنلاین VIP و خاص که فقط 25 نفر از شما عزیزان امکان حضور در آن را دارید.

30 نفر از رتبه های برتر کنکور دو سال اخیر دور هم جمع شدن و این کمپین فوق العاده رو برای شما طراحی کردند تا بتونید عید امسال هر چی که عقب موندی ، نرسیدی درسا رو اونطور که باید بخونی رو جبران کنی.

تو خونه خودت ، کنار خونوادت باش!

نیازی نیست برای عید جایی بری یا تو همایشی ثبت نام کنی، تو خونه خودت ، کنار خونوادت باش.

تو کمپین آنلاین دیجی کنکور شما همه چیز رو تو خونه خودت داری!

همه چیزی که نیاز داری مثل برنامه ریزی ، یک مشاور پزشکی از دانشگاه تهران یا شهید بهشتی ، کلاس آنلاین آموزش و جمع بندی دروس اختصاصی پایه و یه عالمه کارگاه مشاوره و انگیزشی برای شیوه مطالعه و جمع بندی در مدت زمان باقی مونده تا کنکور 98.

کمپین نوروزی دیجی کنکور برای کنکور 98 شامل 4 بخش مهم است

همانطور که گفتیم بیش از 30 نفر از رتبه های برتر کنکور در دو سال اخیر یک فرایند فوق العاده حساب شده رو در 4 بخش برای شما طراحی کردند تا 25 نفری که به صورت VIP در این کمپین ثبت نام میکنند بتونن تا آخر عید به بیش از 1000% پیشرفت برسن. این کمپین مطالعاتی از 4 بخش اصلی تشیل میشه که در تصویر زیر میتونید جزئیات رو ببینید.

در ادامه میخوایم جزئیات دقیق هر بخش رو بهتون بگیم تا بفهمید که چطور قراره در نوروز 98 با کمپین دیجی کنکور چطور به موفقیت مطلق میرسید:

بخش اول : کلاس آنلاین VIP برای دروس اختصاصی

بزرگترین اتفاقی که در نوروز 98 برای شرکت کنندگان کمپین نوروزی دیجی کنکور اتفاق میفته کلاس های هیجان انگیز VIP برای تمام دروس اختصاصی پایه (دهم و یازدهم) است.

آنلاین و مستقیم
نوروز امسال هرجا که هستی به راحتی میتونی به کلاس آنلاین VIP دسترسی داشته باشی و زنده و مستقیم عین یه کلاس درس واقعی در کلاس هر درس شرکت کنی ، با استاد هر درس به طور مستقیم صبحت کنی و با بقیه دانش آموزهای کمپین ارتباط داشته باشی.

برای آشنایی با کلاس های آنلاین VIP دیجی کنکور ویدیو زیر رو ببین تا بفهمی چه چیز خفنی در اختیارت قرار میگیره:

بهترین اساتید VIP کنکور
اساتید کلاس های آنلاین دیجی کنکور خاص ترین و بهترین اساتید کنکوری هستن که ویژه ترین مدارس و آموزشگاه های مناطق خاص شهر تهران تدریس می کنند. شما در دیجی کنکور زنده و مستقیم سر کلاس این اساتید حاضر میشید و میتونید به صورت مستقیم بهشون دسترسی داشته باشید. در تصویر زیر میتونید بهتر با اساتید آشنا بشید:

40 ساعت کلاس آنلاین
از 4 تا 11 فرودین در 4 درس اختصاصی دروس پایه هر روز با 3 جلسه کلاس آنلاین VIP هر درس با شما هستیم. اساتید کلاس ها در هر دو روز یک درس اختصاصی را به طور کامل تدریس می کنند ، نکات مهم تست ها را به شما آموزش می دهند و در پایان تمامی نکات هر پایه را جمع بندی می کنند. در تصویر زیر زمان بندی کلاس ها را مشاهده می کنید:

توجه توجه !!

بعد از هر کلاس فایل ضبط شده کلاس ها به صورت کامل در اختیار شما قرار داده میشه تا بتونید تا روز کنکور باز هم از نکات کلاس استفاده کنید و هیچوقت چیزی فراموش نشه.

بخش دوم : مشاوره خصوصی VIP

برای هر نفر از شما یک مشاور اختصاصی که 24 ساعته در کل روزهای کمپین در اختیارتونه قرار میدیم. خدماتی که مشاور VIP ارائه میده خیلی با مشاوره های خصوصی متداول فرق داره. اون به صورت کامل در کنار شماست. هر شب به مدت 15 دقیقه با شما صحبت میکنه تا مطمئن بشه همه چیز عالیه و طبق برنامه داره پیش میره. همچنین تکنیک های مطالعاتی در ایام ویژه عید و بعد از اون (جمع بندی) و همه چیزهایی که تا روز کنکور نیاز دارید رو براتون تشریح میکنه و روش های ویژه و خاص جمع بندی و مطالعه این ایام رو بهتون آموزش میده.

حالا مشاور کیه؟
از رتبه های برتر کنکور دو سال اخیر که همین الان تو رشته پزشکی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی دارن درس میخونن. مشاوره خصوصی VIP شما از قبل از شروع کمپین شرایط شما را به طور کامل بررسی می کند و تا آخرین روز به طور کامل در کنار شماست تا به بهترین نحو از این ایام استفاده کنید.

دریافت لیست کامل مشاورین دیجی کنکور

برای آشنایی با تیم مشاورین پزشکی دیجی کنکور و مشاهده کارت دانشجوی هر مشاور فایل زیر را دریافت کنید.

جهت مشاهده لیست مشاورین پزشکی روی دکمه زیر کلیک کنید.

در دیجی کنکور قوی ترین تیم مشاوره کنکور تا آخرین لحظه در کنار شماست

اما وظایف مشاور VIP شما چیه؟

1- ارائه برنامه ریزی دقیق ساعتی و روزانه ویژه هر فرد با توجه به شرایط شما و زمانی که در این ایام در اختیار
دارید.


2- پیگیری روزانه وضعیت شما و مطمئن شدن از عالی و بی نقص بودن همه چیز.


3- آموزش روش های مطالعه ویژه ایام نوروز.


4- آموزش تکنیک های مطالعاتی سریع یادگیری و جمع بندی دروس پایه.


5- حفظ روحیه شما و جلوگیری از هرگونه ایجاد هرگونه استرس و نگرانی بی مورد که در این ایام خیلی بین دانش آموزان شایع می شود.


6- ارائه راهکارهای حرفه ای برای شما تا روز کنکور تا بتوانید بیشترین استفاده را از زمان باقی مونده ببرید.

بخش سوم : برنامه ریزی اختصاصی فرد به فرد

اصلی ترین نکته این برنامه ریزی اینه که مشاور VIP هر فرد با توجه به زمان و شرایط شما برای ایام نوروز به شما یک برنامه ریزی کامل روزانه و ساعتی ارائه میده. از 3 فرودین تا 15 فرودین یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده در اختیارتون قرار میگیره که به همه نکات توجه شده.

شما در هر روز یک درس اختصاصی به همراه دو درس عمومی رو مطالعه می کنید. همچنین یک تایم ویژه هم در اختیارتون قرار میدیم به کارهای روزمرتون یا مطالعاتی که از سال دوازدهم برای خودتون برنامه ریزی کردید برسید.

بخش چهارم : کارگاه مشاوره و همایش موفقیت آنلاین VIP

3 همایش ویژه و VIP آنلاین ویژه دانش آموزان کمپین نوروز 98 که مشابه اون رو در هیچ جای ایران نمیتونید پیدا کنید. این همایش ها به صورت آنلاین برگزار میشه و فقط کسانی که در کمپین عید ثبت نام کنند به اون دسترسی دارن. در هر همایش 2 تا 5 نفر از رتبه های برتر در پنل پرسش و پاسخ حضور دارن و تجربیات خودشون رو با شما به اشتراک میزارن.

در تصویر زیر میتونید جزئیات موضوعی ، زمان و تاریخ هر همایش رو ببینید:

پنل پرسش و پاسخ چیست؟
در این پنل که در انتها هر همایش در دسترس است شما میتونید به صورت مستقیم از تجربیات همه مشاورین استفاده کنید و با بقیه دانش آموزان کمپین در ارتباط باشید تا ببینید اونها از چه روش هایی در طول نوروز 98 استفاده می کنن.

چرا باید به کمپین VIP دیجی کنکور اطمینان کنیم؟

بزرگترین سرمایه ما در دیجی کنکور اعتماد شما عزیزان و کسب نتایج درخشان دانش آموزان ما در دو سال اخیر بوده است. اما واقعا 3 دلیل اینکه دیجی کنکور بهترین است چیست؟

دلیل اول

دیجی کنکور بزرگترین و پر مخاطب ترین نهاد برنامه ریزی کنکور 97 و 98

آیا میدونستید در سال 97 بیش از 3700 نفر از خدمات برنامه ریزی و مشاوره دیجی کنکور رو استفاده کردن…!

دلیل دوم

بهترین تیم مشاوره ، برنامه ریزی و تدریس کنکور در سه سال اخیر

بیش از 50 رتبه زیر 1000 کنکور شامل 40 دانشجو و فارغ التحصیل رشته پزشکی دانشگاه تهران ، شهید بهشتی و ایران و 10 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف. قبلا در ابتدای این مطلب با تیم اساتید کمپین VIP و مشاورین ما آشنا شدید.

دلیل سوم

نتایج درخشان دانش آموزان ما در کنکور های 96 و 97

صبحت ها فایده ای ندارد ، این نتایج درخشان است که همه چیز را مشخص می کند. در تصاویر زیر فقط گوشه ای از دانش آموزانی که با خدمات و محصولات دیجی کنکور به بالاتری درجه موفقیت یعنی رسیدن به رشته ی آرزوهای خود دست یافتند را می بینید.

فرصت را از دست ندهید!

دیجی کنکور تنها راه حل موفقیت شما در زمان باقی مانده است.

ثبت نام در پکیج نوروزی

برای ثبت نام در کمپین VIP دیجی کنکور کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم رو پر کنید و ثبت نام و پرداخت رو انجام بدید.

ظرفیت باقی مانده: 7 نفر

0
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور

دیدگاه شما

بدون دیدگاه