پکیج برنامه ریزی 6 ماهه سوخت جت

همه میدونیم که کنکور 1401 زودتر از اواسط تیر ماه برگزار نمیشه، پس یعنی از امروز بیش از 9 ماه تا کنکور فرصت باقی داریم. میخوایم در این صفحه بهت بگیم که چطور 6 ماه از این زمان رو استفاده کنیم و حداقل 4 دور همه درس ها رو بخونیم، تست بزنیم، مرور کنیم و در نهایت یک جمع بندی انفجاری داشته باشیم.

در سه سال گذشته بیش از 20 هزار نفر از خدمات ما استفاده کردند و از این بین کلی رتبه های فوق العاده داشتیم.اگر بخوایم از بین تمامی عوامل موفقیت در کنکور مهمترین رو انتخاب کنیم باید به شما بگیم:

حتما شنیدید که خیلی از رتبه های برتر به این موضوع اشاره کردند که تقریبا در کلاس کنکور خاصی شرکت نکردند و صرفا از منابع مناسب در قالب یک برنامه ریزی اصولی و حرفه ای استفاده کردند.

مدرسه، معلم های کنکوری، کلاس های کنکور، کتاب ها و منابع آموزشی همگی مهم هستند اما هیچ کدومشون به اندازه یک برنامه ریزی کنکور حرفه ای و روشی که شما مطالعه میکنید نمیتونند موفقیت شما رو تضمین کنند.

نیاز به راهنمایی داری؟

شمارت رو وارد کن در کمتر از یک ساعت باهات تماس میگیریم.

ویدیو بالا رو حتما ببین تا با سوخت جت کامل آشنا بشی!

“پروژه سوخت جت 6 ماهه” یک پروژه کامل شامل برنامه ریزی های حرفه ای، مشاوره های دقیق و نقشه راه موفقیت شما در   از امروز تا روز کنکور 1401 می باشد تا شما به بهترین نسخه کنکوریتون تبدیل و به بزرگترین آرزوهاتون برسید.

پکیج سوخت جت دیجی کنکور صفر تا صد همه چیزهایی که نیاز دارید تا تو 6 ماه بترکونید رو در اختیار شما قرار میده طوری که شما با داشتن این پکیج نیاز به هیچ چیز دیگه ای ندارید و حتی هزار تومان هم خرج اضافی برای تهیه منبع دیگه ای نیاز ندارید.

بیش از 100 رتبه زیر 1000 در سال های گذشته داشتیم و با جرئت می توانیم به شما بگوییم که هیچ برنامه ریزی شما رو به موفقیت نمیرسونه مگر اینکه این دو شرط مهم رو داشته باشه:
پیشرفت پلکانی
چرخه های مطالعاتی 7تایی

یک جلسه مشاوره حرفه ای، برای اینکه بدونید در این 6 ماه چه اتفاقی میفته. روی دکمه های زیر بزن و به مشاور وصل شو.

مشاوره تلفنی

واتساپ مشاوره

تلگرام مشاوره

هیچ پیشرفتی یک شبه اتفاق نمیفتد. این موضوع رو حتی قهرمانان المپیک هم بازگو میکنن. قرار نیست که به یکباره شاخ غول بشکنیم و استاد همه چی دان کنکور شویم اما در 6 ماه امکان پذیر است و همان شاخ غول را میشکنیم. به خاطر داشته باشید که موفقیت های بزرگ از کنار هم قرار گرفتن موفقیت های خیلی کوچکتر به دست می آید.
بگذارید با یک مثال ایده پیشرفت پلکانی در برنامه سوخت جت را به شما توضیح دهیم:

حالت۱: دانش آموز رشته تجربی رو در نظر بگیرید که نسبتا تلاش کمی داشته و خیلی عادی و ساده برای کنکور خودش رو آماده میکنه. این دانش آموز به طور متوسط به 30 درصد سوالات عمومی و اختصاصی کنکور 1401 پاسخ میده و رتبه اش حدود 24000 میشه.

حالت۲: حالا تصور کنید اینکه این دانش آموز کمی منظم تر درس میخونه و برنامه ریزی میکنه که فقط هفته ای ۲ درصد (نیم تست در هر درس) در درس های عمومی پیشرفت کنه! این کار رو ۲۵ هفته ادامه میده. این دفعه دروس عمومی رو به صورت میانگین ۸۰ میزنه. اما تو دروس اختصاصی پیشرفتی نداره و مثل قبل ۳۰ درصد میزنه. با این وجود پیشرفت خیلی خوبی تو رتبه حاصل میشه و به رتبه ۶ هزار تو کنکور میرسه.

حالت۳: حالا تصور کنید این دانش آموز علاوه بر دروس عمومی تصمیم میگیره تا هر هفته ۱ تا ۱.۵ درصد (نیم تست در هر درس) در دروس اختصاصی هم پیشرفت کنه. حالا علاوه بر میانگین عمومی های ۸۰ در دروس اختصاصی هم به میانگین 70 درصد میرسه. اما به نتیجه فوق العاده ای میرسه و اون هم به رتبه حدود زیر 1000 هستش.

این مثال به طور دقیق ایده پیشرفت پلکانی سوخت جت رو برای شما توضیح داد. قرار از هر سطحی که هستید در ۲۵ هفته آینده حدود ۲ درصد در عمومی ها و حدود ۱.۵ درصد در دروس اختصاصی هر هفته پیشرفت کنید.

فقط با هفته ای نیم تست پیشرفت در هر درس بعد از ۲۵ هفته رتبه فوق العاده شما تضمین میشه.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 50% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

عدد ۷ همیشه در زندگی ما انسان ها نقش ویژه ای داشته و در هر جایی رد پای اون رو میبینیم. از عجایب هفت گانه گرفته تا ردپای این عدد در دنیای علوم زیستی. محققان ثابت کردند که هر 7 سال تمامی سلول های بدن انسان میمیرن و جای خودشون رو به سلول های تازه و جدید میدن.

در دنیای برنامه ریزی و مطالعه هم عدد 7 جایگاه بسیار ویژه ای داره. اگر میخواید یک مطلب برای مدت طولانی در ذهن شما بماند و فراموش نشود باید طبق چرخه های مطالعاتی 7تایی پیش بروید.

اگر بخوایم خیلی ساده توضیح بدیم اینطوریه که اگر درسی رو امروز میخونید باید 7، 14، 28، 56 و 112 روز بعد باید دوباره بخوانید و مرور کنید. این روش برای شما معجزه میکند طوریکه هیچ چیز رو سر جلسه کنکور از یاد نمیبرید.

همانطور که در تصویر بالا مبینید وقتی چرخه 7 تایی کامل بشه معجزه اتفاق میفته و ذهن شما مثل ساعت هزاران صفحه مطالعه شما برای کنکور رو آماده و مهیا در اختیارتون قرار میده.

این تکنیک به خوبی در برنامه ریزی 6 ماهه سوخت جت رعایت شده. فقط کافیه شما طبق برنامه پیشروی کنید.

هفته به هفته در طول شش ماه آینده دو هدف اصلی را با پروژه سوخت جت 6 ماهه دنبال میکنیم. هر چیزی که برای رسیدن به این دو هدف نیاز دارید از  برنامه ریزی و مشاوره گرفته تا بسته شبیه ساز و جمع بندی انفجاری در این پروژه در اختیار شماست.

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمای بیشتر و یک جلسه مشاوره در خصوص پروژه سوخت جت 6 ماهه دارید روی دکمه زیر بزنید و با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پروژه بزرگ “سوخت جت 6 ماهه” برای همه 180 روزی فرصت دارید برای شما برنامه های ویژه دارد. فراموش نکنیم که ما دو هدف مهم را در این پروژه برای شما در نظر گرفتیم که برای رسیدن به آن باید به همه مسیری که از امروز تا کنکور پیش بروید، دقت شود. حالا بدون هیچ اضافه گویی سراغ معرفی بخش های مختلف پروژه برویم.

یک برنامه ریزی دقیق و کامل تا بتونید در 6 ماه حداقل 4 بار همه دروس رو بخونی ، تست بزنی و مرور کنی. در مورد این برنامه فوق العاده ویژه و خاص در ادامه به طور کامل توضیح میدیم اما چند نکته باید بدونی تا به قدرت این برنامه ایمان پیدا کنی:

+ طراحان برنامه 6 ماهه: برای رشته تجربی دانشجویان پزشکی تهران – برای رشته ریاضی دانشجویان صنعتی شریف و برای رشته انسانی دانشجویان دانشگاه تهران و شهید بهشتی کار تولید و برنامه ریزی 6 ماهه رو بر عهده داشتن.
+ قابلیت ویژه شخصی سازی: سطح بندی این برنامه که میتونه با ساعت مطالعه های مختلف قابل تطبیق باشه در کنار راهنمایی مشاوران همراه شما در دیجی کنکور یک برنامه کاملا شخصی سازی شده رو در اختیار هر دانش آموز قرا میده.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 6 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه برنامه تجربی

دانلود نمونه برنامه انسانی

دانلود نمونه برنامه ریاضی

برای رسیدن به اهداف تضمین شده این پروژه بزرگ شما نیاز به یک همراه و کارشناس حرفه ای دارید تا هر روز در کنار شما باشد و با دقت روند پیشرفت شما را زیر نظر بگیرد.

مشاور شخصی در کنار شما تا آخرین روز اجرای برنامه

یک دوست واقعی از مشاورین متخصص که خودشون از رتبه های برتر رشته شما هستن و الان تو رشته آرزوهای شما درس میخونن در تمام طول مسیر پروژه در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های مشاور شخصی شما :

+ رتبه برتر کنکور : مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر.
+ پیگیری روزانه : مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده.
+ پیشرفت در آزمون ها : مشاور شما وضعیت تراز آزمون های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش تراز حسابی بهتون کمک میکنه.
+ تماس تلفنی هفتگی : مشاور شما هفته ای چند بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلایی مشاوره ای رو بهتون یاد میده.
+ پاسخگویی 24 ساعته : مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 50% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی کشور

آیا می دونستید در کنکور 1401 بیش از ۶۰۰۰ هزار نفر پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور رو تهیه کردن…!

تجربی های عزیز: آیا می دونستید در سه سال اخیر دیجی کنکور بیش از 100 مورد قبولی پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی داشته؟!

آلبوم افتخارات تجربی - دیجی کنکور

انسانی های عزیز: آیا می دونستید در رشته انسانی دیجی کنکور کلی قبولی تو بهترین دانشگاه ها داشته؟!

آلبوم افتخارات انسانی - دیجی کنکور

ریاضی های عزیز: آیا می دونستید در رشته ریاضی دیجی کنکور کلی قبولی تو بهترین دانشگاه ها داشته؟!

آلبوم افتخارات ریاضی - دیجی کنکور

دقیقا سال گذشته خیلی ها مثل تو ، توی این صفحه بودن و داشتن یکی از تاثیر گذار ترین تصمیم های سال کنکورشون رو میگرفتن و بالاخره تصمیم درست رو گرفتن و موفق شدن. ( به اسامی عکس بالا نگاه کن )

پشتیبانی های 24 ساعته دیجی کنکور معروف ترین خدمتیه که تو سه سال اخیر باعث شده همه دانش آموز ها از دیجی کنکور به عنوان یک برند قابل اعتماد یاد کنند.

در هر ساعت از شبانه روز اگر سوالی داشته باشید هم از طریق مرکز تماس و هم از طریق پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سایت میتونید جواب و راه حل سوالات و مشکلاتتون رو بگیرید و خیالتون راحت باشه که هیچ سوالیتون بی جواب نمیمونه.

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمای بیشتر و یک جلسه مشاوره در خصوص پروژه سوخت جت 6 ماهه روی دکمه زیر بزنید و با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

برای اولین بار در ایران و بعد از 1 سال تلاش برای تهیه و تدوین 4 دوره بسیار ویژه ، کلیدی و مهم برای شما آماده کرده ایم که اطلاعات آن می تواند سال کنکور را برای شما به یک سال طلایی ، ایده آل و پر از موفقیت تبدیل کند. نکته مهم این است که اطلاعات این دوره ها همیشه و تا آخر عمر به دردتون می خوره.

بهتون قول میدیم و تضمین میکنیم که اطلاعات این دوره ها اینقدر خاص و خفن هستن که برگ برنده شما در رقابت حساس با بزرگترین رقبای کنکوریتون میشن.

دوره شماره 1: دوره ویدیویی ” مهارت های طلایی مطالعه ” 

میخواید سرعت مطالعتون رو ظرف 1 ماه 20 برابر بیشتر کنید؟ میخواید 5 برابر بیشتر اطلاعات رو تو حافظتون نگه دارید؟ بعد از دیدن این دوره 1.5 ساعته حداقل 40% سرعت مطالعه و یادداشت برداریتون رو افزایش میده و بدون افزایش ساعت مطالعه تا 80% بهره وری مطالعتون رو افزایش بدید.

این دوره بین المللی به ارزش 95 دلار (معادل حدود 2.5 میلیون تومان) برای اولین بار با زبان فارسی به عنوان هدیه ای ناقابل فقط در اختیار خریداران پکیج پاییزه دیجی کنکور قرار میگیره.

دوره شماره 2: دوره صوتی ” روش های تکنیکی تقویت حافظه و به خاطر سپردن طولانی مدت ” 

تا به حال به این فکر کردید چطور می توانید مطالب را مدت بیشتری در ذهن خود نگه دارید؟ چطور می توان سریع تر و بهتر مطالب را یاد گرفت؟ بر خلاف چیزی که همه تصور می کنند حافظه و قدرت هوش قابل ارتقا می باشد. این دوره شامل 13 فایل صوتی که به شما روش ها و تکنیک هایی را یاد می دهد که سریعتر یاد بگیرید و بیشتر در حافظه خود نگه دارید.

دوره شماره 3: دوره صوتی ” خستگی و خواب را کنار بزنید ” 
خستگی ، خواب آلودگی و کم انرژی بودن از مهمترین مسائل و معضلات دانش آموزان به خصوص کنکوری ها می باشد. برای اولین بار یک دوره ویژه مخصوص خواب و استراحت با سرفصل های فوق العاده کاربردی برای شما آماده کرده ایم تا به طور کامل این مشکل را پشت سر بگذارید. مهارت هایی مثل اینکه چطور کمتر بخوابید اما همچنان سرحال و قبراق باشید قطعا به شما کمک می کند بهتر مطالعه کنید و سر حال تر زندگی کنکوری و تحصیلی خودتون رو بگذرونید.

دوره شماره 4: دوره صوتی ” چطور همیشه سرحال و پر انرژی باشیم ” 
شاد بودن ، انرژی داشتن و وجود انگیزه 70% موفقیت است. شما باید هر روز با انگیزه و دل خوش فریند مطالعه خود را شروع کنید. هدف اصلی این دوره این است که شما انگیزه خود را حفظ کنید ، هر وقت نا امیدی سراغتان آمد آن را کنار بزنید و بتوانید با نهایت لذت به مسیر درس خواندن ادامه دهید.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 50% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

موفقیت یک انرژی است که باید جذب شود و این حقیقتی انکار ناپذیره. برای اولین بار در ایران و برای کنکور 1401 بیش از 5 ساعت کارگاه اصول جذب موفقیت در کنکور و قوانینش رو برای شما و پدر و مادر عزیزیتون طراحی کردیم که در طول پروژه سوخت جت 6 ماهه در اختیارتون قرار میدیم. هر چی همایش و کلاس مشاوره که رفتید رو فراموش کنید این یکی واقعا متفاوته!

شما 6 ماه تلاش میکنید و باید گام آخر را بسیار محکم بردارید. بعد از 180 روز تلاش دیگه وقت یک جمع بندی انفجاری هستش تا کار رو تموم کنید و رشته آرزوهاتونو در کنکور 1401 تضمین کنید.

بر اساس عملکرد و میزان پیشرفت شما در طول پروژه شما با کمک مشاورین دیجی کنکور برای دوران جمع بندی با یکی از متد پیشرفته جمع بندی و مرور انفجاری پروژه “سوخت جت” به آمادگی ۱۰۰ درصدی برای روز کنکور میرسید.

نکته: این برنامه بعد از اتمام پروژه 6 ماهه تا پایان اردیبهشت ماه در اختیار شما قرار میگیره.

آخرین پارت از پروژه بزرگ “سوخت جت 6 ماهه” یک بسته هیجان انگیزه. هیچ میدونستید هر سال تو تست های کنکور یک سری تیپ های سوالی تکراری مطرح میشه که اگر به اون ها مسلط باشی میتونی به راحتی یک سری سوال ها رو برای خودت تضمین کنی.

به مقایسه زیر نگاه کنید تا متوجه بشید که ۸۰ درصد سوالات در دروس عمومی و حداقل ۵۰ درصد سوالات در دروس اختصاصی کاملا تکراری و دارای تیپ بندی های قابل پیش بینی هستن.

در بسته شبیه ساز کنکور تیپ بندی های مختلف و سوالات مهم کنکور و آزمون های آزمایشی سال های اخیر را به زیبایی برای شما قرار داده ایم. شما با این بسته به ۳ هدف مهم میرسید:

 1. تسلط بر تیپ بندی سوالات که هر سال می آیند.
 2. تمرین تست های شبیه سازی شده سطح متوسط کنکور
 3. یادگیری و تمرین تست های پیش بینی شده برای بخش سوالات سخت و جدید کنکور

نکته: این بسته در خرداد و تیر بیشترین کاربرد را برای مرور و یک جمع بندی قدرتمند برای شما خواهد بود.

تو این شرایط بد کشور عزیزمون ایران و درگیری ویروس منحوس کرونا میدونیم که درآمدها کمتر شده. ما برای حمایت از شما و اینکه تو این اوضاع بگیم هواتون رو داریم یه خبر خوب براتون داریم. خبر فوق العاده جذاب برای شما اینه که میتونید همین امروز از فرصت تخفیف تکرار نشدنی تخفیف 50 درصدی (فقط ویژه 10 نفر برای امروز) استفاده کنید. متاسفانه این تخفیف تمدید نمیشه پس این تخفیف رویایی رو برای این پروژه با اون همه خدمات ، امکانات و بسته ها از دست ندید.

چرا پکیج آلفا انتخاب هوشمندانه تری است؟

نکته بسیار مهم این است که در پکیج آلفا شما با پرداخت فقط 100 هزار تومان هزینه بیشتر به مدت 6 ماه از خدمات مشاوره خصوصی دیجی کنکور بهره مند خواهید شد.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 50% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

4
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

4 دیدگاه

 • ADiB
  3 سال پیش

  سلام
  من دوازدهمم و رشتم ریاضیه ولی میخوام برای تجربی بخونم
  لطفا بگید کدوم یک از برنامه هاتون واسه کنکور خوبه
  در ضمن، هم باید درس مدرسه رو بخونم و هم کنکور

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام ادیب جان وقتتون بخیر
   بهترین بسته جامع که میتونید داشته باشید سوخت جت پزشکی هستش. برای راهنمایی و مشاوره کامل در مورد محصولات ما با شماره 02128422410 حتما تماس بگیرید.
   موفق و پیروز باشید.

 • Hooman
  3 سال پیش

  شرمنده،برنامه ۸ماهه ندارید؟؟؟
  مثلا از اول مهر تا آخر اردیبهشت؟؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام هومن جان وقتت بخیر.
   ببینید تو توضیحات درج شده برنامه 6 ماهه تا عید. سپس برنامه عیدانه سپس برنامه جمع بندی انفجاری و پروسه شبیه ساز.
   در واقع سوخت جت 6 ماهه برای از الان تا روز کنکور برنامه و پروسه داره، پس خیالت راحت باشه.