قبولی قطعی رشته های پزشکی در دانشگاه های معتبر ترکیه

فرم زیر رو پر کن تا باهات تماس بگیریم و در مورد فرصت طلایی تحصیل رشته های پزشکی در ترکیه راهنماییت کنیم:

قبولی قطعی در رشته های پزشکی و غیر پزشکی ، 40 برابر آسان تر از ایران…

غولی به نام کنکور ایران که سال هاست عاشقان رشته ها و دانشگاه های معتبر را معطل خود میکند تا به رشته ای که همیشه آرزویش را داشتند برسند. که کمتر از 2 درصد شرکت کنندگان فقط به این رشته ها میرسند.

اما خبر خوب اینکه دیجی کنکور متفاوت ترین پیشنهاد زندگیتان را برای شما دارد. قبولی قطعی رشته های درجه 1 مثل رشته های پزشکی در معتبرترین دانشگاه های ترکیه یکی از مدرن ترین کشورهای منطقه…

یکی از نکاتی که باعث شده تحصیل در ترکیه بسیار جذاب شود، این است که احتمال قبولی شما در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی 40 برابر و شاید هم بیشتر از ایران است. دلیل این موضوع را کمی پایین تر با اعداد و آمار به شما اثبات میکنیم. نکته ی مهم اینجاست که وقتی یک دانش آموز میتواند شرایطی را داشته باشد که از طریق آن، به راحتی هر چه بیشتر به جایگاه پزشکی برسد چرا نباید از آن استفاده کند؟

این طرح ویژه پشت کنکوری های سه سال گذشته و همچنین کنکوری های امسال یعنی سال 1400 می باشد.

دریافت مشاوره اختصاصی

تجربیات والدین و دانش پذیران در سال گذشته 

در ویدیو زیر صحبت ها و تجربیات والدین و دانش پذیران سال گذشته (یوس 2020) را در مورد خدمات ما بشنوید:


دانش پذیران یوس 2020 در استانبول ترکیه


یک بار برای همیشه آیندتو تضمین کن
با خدمات متفاوت ما به صورت قطعی و تضمینی میتوانید قبولی رشته های پزشکی را در معتبرترین دانشگاه های ترکیه به دست آورید. بسته خدمات ما سال گذشته همه ثبت نام کنندگان را به رشته مورد علاقه خود رساند.


چرا تحصیل در ترکیه؟

 ترکیه که همسایه کشور عزیزمان ایران است با جمعیتی حدود 77 میلیون نفر و با جامعه ای نسبتا جوان یکی از برترین و زیباترین کشوره ای توریستی منطقه میباشد. این کشور بی نظیر محل تلاقی دو قاره اروپا و آسیا است که زبان غالب آن ترکی استانبولی با حروف لاتین است. در زمینه توریسم که شهر استانبول یکی از 5 شهر اول توریستی دنیاست و در عرصه علم و دانش، دانشگاه های ترکیه از نظر رنکینگ دارای بهترین دانشگاه های منطقه میباشند که چندین دانشگاه آن رنکینگ زیر 100 دارند. همچنین دانشگاه های استانبول با قدمت 500 سال یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان هستند و دانشگاه های حاجت تپه و آنکارا کوچ از معروف ترین دانشگاه های این کشور میباشند.

درخواست مشاوره اختصاصی


آزمون یوس در ترکیه چگونه است؟

ترکیه تنها کشور در دنیاست که 20% ظرفیت دانشگاه های دولتی خود را درتمامی رشته های پزشکی و مهندسی و حتی علوم انسانی را از خارجی ها پذیرش میکند و جهت پذیرش دانشجو یک آزمون ورودی به نام  YOS تعریف میکند. این یعنی شما فقط با افراد خارجی مثل خودتان در منطقه رقابت میکنید نه بومی های ترکیه و سهمیه جداگانه پذیرش دارید. در بحث پذیرش دانشجو با آزمون یوس دانشگاه ها به دو دسته تقسیم میشوند:

آیا میشود بعد از تحصیل در ترکیه برای کار یا ادامه تحصیل به ایران بازگشت؟

شرایط کار و ادامه تحصیل در اروپا و آمریکا به چه صورت است ؟

این همان سوالی است که بسیاری از افراد آن را مطرح میکنند. شما نیز حق دارید در مورد آینده تحصیلی و شغلیتان در ایران، اروپا و حتی آمریکا پس از تحصیل در ترکیه مطلع شوید. به طور کلی باید گفت که شما پس از تحصیل در کشور ترکیه میتوانید هم برای تحصیل به ایران و هم به کشورهای اروپایی و یا آمریکا مهاجرت کنید. شرایط ایران به گونه ای است که اگر شما در هر کدام از رشته های پزشکی، دندان پزشکی و یا داروسازی در دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت ( برای کار در ایران ) و وزارت علوم ( برای ادامه تحصیل  در ایران ) در کشور ترکیه قبول شده و تحصیل کنید میتوانید پس از فراغت از تحصیل و بازگشت به کشور، در ایران ادامه تحصیل داده یا مشغول به کار شوید.

همچنین اگر قصد تحصیل در کشور های اروپایی را دارید باید بدانید که طبق قرار داد بلونیا شما میتوانید پس از تحصیل در ترکیه به راحتی به کشور های اروپایی برای ادامه تحصیل مهاجرت کنید. هر چند که بسیاری از افراد ترجیح میدهند در خود کشور ترکیه مشغول به کار شده و این کشور زیبا را برای ادامه زندگی انتخاب میکنند. چرا که ترکیه هم شرایط مناسبی برای زندگی دارد و هم به ایران بسیار نزدیک است که همین موضوع رفت آمد را بسیار آسان میکند.

درخواست مشاوره اختصاصی


هیچ میدونستی که اگر پذیرش دانشگاه های ترکیه رو بگیری :

  1. به خاطر پیمان بولونیا میتونی تو اکثر کشورهای اروپایی ادامه تحصیل بدی و کار کنی!
  2. میتونی بعد از 2 ترم به عنوان مهمان در دانشگاه های آمریکا تحصیل کنی!
  3. میتونی برگردی ایران و به طور رسمی کار کنی!

شرایط و امتیازات ترکیه خیلی راحتتر از تحصیل پزشکی در ایرانه!


بخشی از خدمات ما در راستای موفقیت و پیشرفت تحصیلی و زندگی شما عبارت است از:

تدریس کامل و جامع تمامی سرفصل های آزمون یوس با بالاترین ساعت آموزشی  توسط حرفه ای ترین اساتید یوس ترکیه

برگزاری بسته های کلاس های خصوصی جهت دانش پذیرانی که نیاز به کار مکمل دارند

برگزاری اردوی مطالعاتی ، یک ماه قبل از برگزاری اولین آزمون یوس

برگزاری کلاس های ویژه نکته و تست، بعد از اردوی مطالعاتی

مشاوره و برنامه ریزی مطالعاتی و روانشناختی حرفه ای برای تک تک دانش پذیران

آزمون هفتگی ، ماهانه و جامع در طول دوره

اقامت دانش پذیران در لوکس ترین و پر امکانات ترین دهکده ویلایی (شهرک تپکنت) در شهر استانبول

ارائه کلیه ی وعده های غذایی و میان وعده ها با بر نامه غذایی سالم و جذاب

دریافت کارت اقامت برای دانش پذیران جهت اقامت قانونی در کشور ترکیه

ثبت نام یوس دانشگاه استانبول و ترانسفر

گشت تفریحی ماهیانه

و ده ها خدمات آموزشی، اقامتی و تفریحی دیگر