دانلود گام به گام تاریخ دوازدهم PDF

دانلود گام به گام تاریخ دوازدهم pdf

سلام, با دانلود گام به گام تاریخ دوازدهم از سری مقالات گام به گام دوازدهم با شما هستیم. دوازدهمی ها ازتون سوال دارم. این که راهی پیدا کردید تا بتونید به این حجم گسترده از مباحث و مطالب، اسامی، تاریخ های گیج کننده، اماکن و مطالبی که بسیار مشابه به هم هستند و در عمل واقعا تسلط به تمام این موضوعاتی که نام برده شد بدون شک بسیار دشوار می باشد، مسلط بشین؟ اگر شما هم چنین دغدغه هایی در رابطه با این درس دارید جای درستی رو انتخاب کرده اید، چون کامل ترین و جامع ترین گام به گام درس تاریخ رو میتونید در همین مطلب دانلود کنید و با تمام این دغدغه ها خداحافظی کنید!

دسترسی سریع دانلود

روی دکمه بالا بزنید تا به باکس دانلود هدایت شوید.

مقدمه

مؤلفان با تجربه ی ما در درس تاریخ، دغدغه ها و خواسته های شما رو فهمیده و درک کردند و برای رفع آن دست به کار شدند که نتیجه آن حل تمرین تاریخ دوازدهم شده. این حل تمرین به طوری نگارش شده که انگار شما اساتید مارو درکنار خود دارید یعنی هیچ نکته ای پیدا نمی کنید که به اون پرداخته نشده باشه.

پس این مقاله رو دانلود کنید، با روش های ذکر شده در پایین مطلب اون رو مطالعه کنید و بعد می تونید در انتظار هر آزمونی که تابه حال از اون واهمه داشتید، باشید. ما در این مطلب برای شما  دانلود گام به گام تاریخ دوازدهم رو آماده کردیم. که شما کلیه فصل ها رو میتونید در اون پیدا کنید.

معرفی فصل های حل تمرین تاریخ دوازدهم


فصل اول: اولین فصل گام به گام تاریخ دوازدهم، در رابطه تاريخ نگاري و گونه هاي منابع دوره معاصر موضوعاتی رو مطرح می کند.

فصل دوم: در رابطه با ايران و جهان، در آستانة دورة معاصر می باشد.

فصل سوم: در رابطه با سياست و حكومت در عصر قاجار (از آغاز تا پايان سلطنت ناصرالدي نشاه) بحث می کند.

فصل چهارم: درمورد اوضاع اجتماعي، اقتصادي و فرهنگي عصر قاجار، مطالبی رو بیان می کند.

فصل پنجم: گام به گام تاریخ دوازدهم در رابطه با انقلاب مشروطة ايران توضیح می دهد.

فصل ششم: درمورد جنگ جهاني اول و ايران بحث می کند.

فصل هفتم: به ايران در دورة حكومت رضاشاه می پردازد.

فصل هشتم: در رابطه با جنگ جهاني دوم و جهانِ پس از آن، مباحثی رو مطرح می کند.

فصل نهم: در رابطه با نهضت ملي شدن صنعت نفت ايران مطالبی رو بیان می کند.

فصل دهم: در رابطه با انقلاب اسلامي می باشد.

فصل یازدهم: در رابطه با استقرار و تثبيت نظام جمهوري اسلامي توضیح می دهد.

فصل دوازدهم: آخرین بخش حل تمرین تاریخ دوازدهم، در رابطه با جنگ تحميلي و دفاع مقدس ایرانی می باشد.

در ضمن فایل PDF گام به گام تاریخ دوازدهم رایگان می باشد.

توضیحات تکمیلی

در این گام به گام که ما برای شما آماده کرده ایم، پاسخ به تمام سوالاتی که در این 12 فصل کتاب تاریخ دوازدهم وجود داره، به صورت کاملا تشریحی برای شما آماده شده است. شما با دانلود pdf گام به گام تاریخ دوازدهم در این مسیر، یعنی پاسخ به سوالات کتاب درسی و  هم چنین تسلط بیشتر به مفاهیم و تمارین کتاب درسی که در درس تاریخ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است قدم های روبه جلو و مثبتی بر می دارید.

در دیجی کنکور، به ما ثابت شده است که مقالات گام به گام بسیار تاثیر گذار و مفید هستند، اما اگر از آن به درستی استفاده نشود، می‌تواند تأثیرات بدی بر روی درک شما از مفاهیم تاریخ داشته باشد. دانلود گام به گام تاریخ دوازدهم که شما می‌توانید آن را در این بخش انجام دهید، می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در درک شما از تاریخ دوازدهم داشته باشد، ولی اگر از آن به درستی استفاده نکنید، به این صورت که قبل از مطالعه کتاب تاریخ پایه دوازدهم به گام به گام رجوع کنید، به جرأت می‌توان گفت که تأثیر منفی بر روی درک شما از این درس بسیار مهم خواهد گذاشت.

سخن آخر

پس ما از شما تقاضا می کنیم، ابتدا خودتان بر روی تمارین و مسائل کتاب درسی به صورت ویژه ای زمان بگذارید و بر روی آن ها فکر کنید و سپس به دانلود گام به گام، که در پایین این مطلب قرار دارد بپردازید.
در باکس دانلودی زیر می توانید به سادگی حل تمرین تاریخ دوازدهم را دریافت کنید. همه فایل ها همراه با پاسخ های کاملا تشریحی هستند. همچنین اگر نیاز به سایر گام به گام های پایه دوازدهم داشتید می توانید به بخش گام به گام دوازدهم  مراجعه کنید.


رایگان دانلود کن !

شما می توانید گام به گام تاریخ را به همراه سایر دروس، از طریق اپلیکیشن دیجی کنکور دانلود کنید.

img

دیجی کنکور دوازدهم

دریافت گام به گام

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود گام به گام بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود


دانلود  گام به گام دوازدهم

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه