بهترین منابع کنکور

ما در دیجی کنکور بهترین منابع کنکور را برای شما انتخاب کرده ایم. از سری مقاله هایی که در رابطه با مشاوره کنکور که برای شما آماده کرده ایم، این با به سراغ بهترین منابع رفتیم.  این  فرایند خیلی زمان بر و سخت بود. هنوز هم برای یافتن بهترین منابع در تلاش هستیم. ما برای شما درس به درس بهترین منابع کنکور را انتخاب کردیم. در هر درس بیش از 5 منبع را انتخاب کردیم. آن 5 منبع را به صورت کامل بررسی و نقد کردیم. و در انتها بهترین منابع کنکور  را انتخاب کردیم. همچنین در تلاشیم که بهترین دی وی دی های کنکور را بررسی کنیم و بهترین آن ها را انتخاب کنیم. همه این فعالیت ها و تلاش فقط برای این است که بشما به راحتی بتوانید بهترین منابع و دی وی دی های کنکور را انتخاب کنید.
بهترین منابع کنکور برای چه رشته هایی انتخاب شده است؟
ما به صورت ویژه برای بچه های تجربی کار کردیم. نه اینکه حواسمون به بچه های ریاضی نباشه ها. نه اصلا.. ولی چون منابع کمک آموزشی بچه های تجربی کمی بیشتر و در انتخاب بهترین منابع دچار سردرگمی می شن. ما سعی کردیم کمکشون یکمی بیشتر کمکشون کنیم. ما بهترین منابع برای بچه های تجربی رو در زمینه های مختلف انتخاب کردیم و سعی کردیم طوری این کار را انجام دهیم که دیگه هیچ سردرگمی نداشته باشند.
حتی برای بچه های رشته ی ریاضی و تجربی هم مقالات متعددی نوشتیم. پس اصلا نگران نباشید. شما در این صفحه تمامی مشکلات خود را در انتخاب منابع کنکور را می توانید به سادگی حل کنید. همچنین برای شما دوره های صوتی و ویدیویی برای انتخاب بهترین منابع آماده کرده ایم. ما تقریبا تمامی منابع موجود در بازار را بررسی کرده ایم. با مقالات بهترین منابع دیجی کنکور خیالتون راحت باشه که بهترین کتاب های کمک آموزشی را انتخاب می کنید. ما مقالات بشیاری در زمینه ی مشاوره کنکور آماده کرده و این بار شما از سری مقالات منابع کنکور دیجی کنکور لذت ببرید.
حال در پایین این نوشته لیست کامل از مقالات منابع برای کنکور 98 وجود دارید که شما می توانید با توجه به نیاز خود بر روی مقالات زیر کلیک کنید و از مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی زیر استفاده کنید و لذت ببرید.