مشاوره کنکور

یک سوال مهم ، مشاوره کنکور آیا نیازه؟ برای داشتن یک سال تحصیلی فوق العاده به خصوص برای کنکوری ها این نکته خیلی مهمه که بتونن تمام مسیر رو مثل یک دانش آموز حرفه ای و با کمترین اشتباه پیش برن.
همه سوال های زیر رو از خودتون بپرسید اگر جواباش رو میدونستید و مطمئن بودید که این صفحه رو ببندید اما اگر نه حتما تا پایان با ما یعنی ، تیم تحریریه دیجی کنکور ، همراه باش :

چرا به مشاور کنکور نیاز داریم؟

کافی است تا چند پاراگراف بعدی با ما همراه باشی تا اهمیت مشاوره کنکور در سال کنکور رو متوجه بشی و بیبینی که دیجی کنکور در زمینه های مختلف مشاوره کنکور چه کار هایی کرده و چه گلی کاشته!

نیاز به یک مشاور حرفه ای داری؟

تیم مشاورین دیجی کنکور متشکل از دانشجویان پزشکی ، مهندسی شریف و رتبه های برتر انسانی با بیش از 100 رتبه زیر هزار در دو سال اخیر در خدمت شماست.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر بزنید

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

مشاوره کنکور یعنی درس خوندن از روی بهترین منابع کنکور

اینکه از روش چه منابعی درس بخونیم و اونم بین این حجم عظیم منابع برای کنکور و انتخاب بهترین تقریبا کار سخت و غیر ممکنیه مگر با نظر یک رتبه برتر … یک مشاور یا بهتر از اون اینه که نظر تعداد زیادی از رتبه های برتر کنکور رو بدونی ! اونطوری دیگه خیالت راحته که بهترین منبع رو برای کنکورت انتخاب کردی! حالا ما تو دیجی کنکور از رتبه های برتر خواستیم که بهترین منبع و بهترین کتاب رو تو هر درس برای ما انتخاب بکنن و به ما بگن اون بهترینه چیه. برای هر درس تو هر رشته ما یک مقاله کاملا جامع براتون نوشتیم!

برای دسترسی به کلیه مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی در ارتباط با بهترین منابع کنکور بر روی لینک زیر کلیک کنید.
بهترین منابع کنکور

مشاوره کنکور یعنی یاد گرفتن بهترین روش مطالعه

این که برای کنکور درس بخونیم رو خب همه میدونن اما وقتی صحبت از این میشه که چطور دروس اختصاصی رو بالای 70% بزنیم ، چطور تو 1 ساعت اندازه 2 ساعت مطالعه داشته باشیم ، از چه روشی استفاده کنیم که با یک بار خوندن تا یک هفته نیاز به مرور نداشته باشیم و…
حتما تعجب کردی اما آره این چیز هایی که گفتم کاملا واقعیت داره. یک مشاور وظیفه داره این تجربیات رو در اختیار تو بزاره تا ازشون استفاده کنی.

قطعا نمیشه انتظار داشت که تو خودت با آزمون و خطا و امتحان کردن روش های مختلف (کلی وقت تلف کنی) تا این روش ها رو پیدا کنی. اینجا نقش مشاوره کنکور مشخص میشه. پس حواست باشه که اگر مشاورت حرفه ای باشه و نکته مثبت تر اینکه اگر خودش از رتبه های برتر کنکور باشه قطعا باید این روش ها رو به خوبی بهت آموزش بده.
حالا ما تو دیجی کنکور به کمک رتبه های برتر نه ، رتبه های خیلی برتر کنکور چند سال قبل مقالات بسیاری در زمینه روش مطالعه برای هر درس در هر رشته نوشتیم!

برای دسترسی به کلیه مقالات ، دوره های صوتی و دوره های ویدیویی در زمینه بهترین روش مطالعه بر روی لینک زیر کلیک کنید
بهترین روش مطالعه

یعنی یاد گرفتن تکنیک های افزایش ساعت مطالعه

یکی از مشکلات همیشگی کنکوری ها اینه که نمی تونن ساعت مطالعه کنکور خودشون رو افزایش بدن !
دیجی کنکور تو این زمینه هم به کمک رتبه های برتر مقالات و دوره های صوتی و دوره های ویدیویی بسیاری برای افزایش ساعت مطالعه تهیه کرده که برای دسترسی به کلیه این مقالات برای لینک زیر کلیک کنید!

ساعت مطالعه

مشاوره کنکور یعنی یاد گرفتن تکنیک های مدیریت آزمون آزمایشی

آخرین چیزی که مشاور کنکور باید بهت یاد بده شیوه های آزمون دادنه. تو الان بلدی چطور حرفه ای درس بخونی و تست بزنی ، پس وقتشه که یاد بگیری چطور آزمون بدی. این مورد رو حتما جدی بگیرید و از مشاورتون انتظار داشته باشید که خیلی حرفه ای در این خصوص باهاتون کار کنه.

چون به شخصه دانش آموزان فوق العاده قوی زیادی دیدم که تو جلسه آزمون همه چیز از کنترلشون خارج شده و رتبه ی سه رقمی که حقشون بود رو تبدیل به یک رتبه 5 رقمی کردن. شاید باورتون نشه اما این مورد اونقدر مهمه که میتونه همه سرنوشت 12 ساله شما رو تا حدود خیلی زیادی مشخص کنه.

دیجی کنکور تو این زمینه هم به کمک رتبه های برتر مقالات و دوره های صوتی و دوره های ویدیویی بسیاری برای افزایش آزمون آزمایشی تهیه کرده که برای دسترسی به کلیه این مقالات برای لینک زیر کلیک کنید!
آزمون آزمایشی

یعنی فهمیدن بودجه بندی کنکور به صورت دقیق

بودجه بندی کنکور یعنی دقیقا بدونی از هر مبحثی دقیقا چند تا سوال تو کنکور میاد ! در مشاوره کنکور بحث بسیار مهمیه. خب وقتی اینو بدونی می فهمی برای هر مبحثی باید چقدر وقت بزاری ! می فهمی کدوم مبحث از بقیه ی مباحث اهمیت بیشتر داره و این اهمیت بیشتر لازمه چقدر سرمایه گذاری زمانی روی اون مبحثه! پس دیدی چقدر مهمه !!

دیجی کنکور تو این زمینه هم به کمک رتبه های برتر مقالات و دوره های صوتی و دوره های ویدیویی بسیاری برای افزایش بودجه بندی کنکور تهیه کرده که برای دسترسی به کلیه این مقالات برای لینک زیر کلیک کنید!
بودجه بندی کنکور

در نهایت اینو بگم در حوزه مشاوره کنکور ما مقالات بسیار زیادی در دیجی کنکور نوشته ایم که به صورت لیست در زیر قرار گرفته شده. سعی کنید همه ی مقالات رو بخونید، چون اطلاعات بسیار زیادی رو به شما اضافه می کنه!