نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم انسانی

شاخص نمونه سوال دینی دوازدهم هردو نوبت انسانی

در این بخش، نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم رشته انسانی نوبت دوم و نوبت اول، همراه با جواب ویژه امتحانات دی ماه و خرداد ماه، در جهت آشنایی با نمونه سوال امتحانی در دیجی کنکور منتشر شد. در این نمونه سوالات سعی شده است که تمام نیازهای شما عزیزان پوشش داده شود و با مطالعه این نمونه سوال ها، تسلط کافی بر آیات قرآنی دین و زندگی به دست آورید. با هم مروری می کنیم بر محتوای کتاب دین و زندگی و سپس به بررسی نمونه سوالات می پردازیم. با ما همراه باشید.

دسترسی سریع دانلود

روی دکمه بالا بزنید تا به باکس دانلود هدایت شوید.

نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم

می دانید مطالعه نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم چه کمکی به شما می کند؟ اين کتاب از دو بخش تشکیل شده که این دوبخش در مجموع از دوازده درس تشکیل شده است . بخش اول این کتاب تفکر و اندیشه از شش درس تشکیل شده است که خدواند به عنوان هستی بخش و یگانه بی همتا یاد کرده است و همچنین از توحید نیز سخن به میان آورده است.

بخش دوم این کتاب از بازگشت و احکام الهی صحبت می کند.این کتاب سعی می کند که کمی دانش آموزان را به قران نزدیک تر کند؛ به همین دلیل بخشی از بیست نمره ی این درس برای همه دانش آموزان به قرائت صحیح آیات قرانی اختصاص داده شده است. این کتاب درسی از آیه های قرانی و ترجمه آن ها و همچنین بیشتر بدانیم هایی نیز در این کتاب وجود دارد که اکثرا می تواند دارای نمره های تشویقی و برای این هدف در کلاس از آن استفاده شود.

در این کتاب درسی آیه های کوتاه قرانی و همچنین شعر هایی که در ان برای درک بهتر شما قرار گرفته برخلاف گفته کتاب و بر اساس تجربه در امتحان کنکور و بیشتر آزمون های سال تحصیلی دیده شده که از آن ها سوال کتبی و تستی طرح شده است. در دین و زندگی دوازدهم برخلاف سال پیش از روایات کم تری استفاده شده و بیشتر تمرکز کتاب به آموزش درکی مطالب با استفاده از آیه های قرانی و ترجمه ها و همچنین شعرهای سروده شده مرتبط با مطالب درسی است و مسائل گفته شده بسیار شبیه به هم و همچنین مشابه مباحث سال های پیش می باشند که این امر باعث دشواری بیشتر آزمون های شما به خصوص آزمون کنکور خواهد شد و اهمیت نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم را که برای شما طرح کرده ایم بیشتر خواهد کرد.

نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم

نمونه سوال دین و زندگی نوبت اول

نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم نوبت اول یا دی ماه آپلود شده، هم از سوال های تشریحی و هم چهارگزینه ای تشکیل شده است که شامل سوال های کاربردی امتحانی از درس اول تا ششم بخش اول این کتاب درسی می باشد، این بسته شما را هم به صورت تشریحی و همچنین به صورت تستی در این چند درس آزمایش و تقویت خواهد کرد. پاسخ به نمونه سوال های آپلود شده تشریحی دین و زندگی دوازدهم نوبت اول که برای شما طرح کرده ایم درک شما را از درس مربوطه مورد آزمون قرار می دهد و در یادآوری مطالب مفهومی کتاب یاری می کند.

پاسخ به نمونه سوال دوازدهم آپلود شده تستی دین و زندگی نوبت اول نیز باعث می شود تا در آزمون های مهم مانند کنکور سرعت عمل شما را در پاسخ به جواب های چهارگزینه ای افزایش دهد و شما را با شکل سوال های چهارگزینه ای که ممکن است جواب های نزدیک به هم داشته باشند بیشتر آشنا خواهد کرد.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود نمونه سوال ها بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود نمونه سوال با پاسخ 1


دانلود نمونه سوال با پاسخ 2


بانک نمونه سوالات دوازدهم

نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم نوبت دي ماه

نمونه سوال های دین و زندگی دوازدهم دی ماه مانند نوبت اول هم به صورت تستی و هم به صورت تشریحی طراحی و نوشته شده است. در این بسته از نمونه سوال ها،سوال هایی از درس های اول تا ششم مربوط به بخش اول تفکر و اندیشه در این از نمونه سوال های دی ماه آورده شده است و در فایل آپلودی نمونه سوال های دین و زندگی دوازدهم نوبت دی ماه موجود است.

دلیل تکرار سوال های سال های قبل در نمونه سوال های دین و زندگی دوازدهم نوبت دی ماه، آماده کردن ذهن شما برای حفظ و یادگیری حجم بیشتری از نمونه سوال های درسی این کتاب که با وجود ایه هایی از قران و ترجمه ان ها و همچنین شعرهای سروده شده در ان مشکل تر نیز شده و همچینن ماندگار شدن بیشتر این آیات که حجم بیشتر سوال های نوبت های مختلف این درس را تشکیل می دهد یاری خواهد کرد.

نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم نوبت دوم

داشتن نمره و بارم بیشتر این نوبت امتحانی اهمیت نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم نوبت دوم را بیشتر می کند. زیرا در این آزمون میتوانید نمراتی را که در آزمون های قبل به دست نیاورده اید، جبران کنید. درس هفتم تا دهم از بخش دوم این کتاب در این سری از نمونه سوال های دین و زندگی دوازدهم نوبت دوم گنجانده شده است، همچنین برای کسانی که پشت کنکوری هستند این نمونه سوال های اخر سال به آن ها کمک بیشتری خواهد کرد، زیرا سوال های این نوبت شامل تمامی فصل های کتاب می شود، به این معنی که نمونه سوال های دین و زندگی دوازدهم نوبت دوم شامل مجموعه سوال های تشریحی و تستی فصل اول تا اخر(دهم) کتاب دین و زندگی دوازدهم می شود.


رایگان دانلود کن !

شما می توانید نمونه سوالات دینی را به همراه سایر دروس، از طریق اپلیکیشن دیجی کنکور دانلود کنید.

img

دیجی کنکور دوازدهم

دریافت سوالات

تصاویر اپلیکیشن: (برای بزرگنمایی کلیک کنید)

نکته: پاسخ ها در انتهای پی دی اف سوالات قرار دارد.

نمونه اول ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : –

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود نمونه سوال 1

نمونه دوم ( نوبت دوم خرداد ماه )

حجم فایل : –

منبع : دیجی کنکور

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

دانلود نمونه سوال 2


نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم خرداد ماه

بیشتر تمرکز دانش آموزانی که برای کنکور خود را اماده می کنند، بر روی نمونه سوال های نوبت خرداد است که تمامی درس ها از هر دو بخش کتاب درسی مربوطه را شامل می شود که نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم نوبت خرداد نیز از این دسته است.

نمونه سوال های دین و زندگی دوازدهم خرداد ماه از سوال های تستی و تشریحی برای همه فصل های این کتاب درسی تشکیل شده است. نمونه سوالات دین و زندگی دوازدهم نوبت خرداد در نتایج امتحانات اخر ترم دانش آموزان نیز به صورت مفیدی تاثیرگذار خواهد بود. به دلیل حجم بالای مباحث و شباهت ان ها به یکدیگر این بسته نمونه سوال دین و زندگی دوازدهم نوبت خرداد اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد، زیرا در این بسته ما سعی کرده ایم تمامی سوال های سال های قبل را نیز که به صورت زیادی در ازمون های تحصیلی و همچنین ازمون کنکور دیده شده اند در کنار سوال هایی که به وسیله خود ما طرح شده اند گرداوری کرده و شما را بیش از پیش در این راه یاری کنیم.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تولید محتوای دیجی کنکور
همیشه سعی ما بر این است تا بهترین ها را برای شما منتشر کنیم. حتما با نظراتتون به ما در بهتر کردن کارمان کمک کنید.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه