نمونه سوال ریاضی پایه ی چهارم – هردو نوبت

سلام به شما دیجی کنکوری های عزیز، در این بخش از سایت دیجی کنکور با نمونه سوال ریاضی پایه ی چهارم هردونوبت در خدمت بچه های پایه ی چهارم خواهیم بود. در این قسمت از سایت، ما با ارائه نمونه سوال ریاضی چهارم هردو نوبت که دانلود فایل های آن را در کادر پایین صفحه برای شما قرار داده ایم شما را با سطح آزمون پایانی ترم درس ریاضی پایه ی چهارم آشنا خواهیم کرد. در دیجی کنکور سعی کرده ایم تا با ارائه ی نمونه سوالات دروس مختلف که در این بخش به نمونه سوال ریاضی پرداخته ایم، شما دانش آموزان عزیز را با فضای آزمون و نوع سوالات هردرس آشنا کنیم تا بتوانید با قدرت بیشتری در آزمون حاضرشده و موفقیت بیشتری کسب کنید. پس برای هیچ درسی از نمونه سوالات آن غافل نشوید تا بتوانید زحمات خود را به بهترین نحو ممکن به نتیجه برسانید.

 

حالا از باکس زیر فایل نمونه سوال نوبت اول را دریافت کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

در باکس زیر می توانید به راحتی نمونه سوال ریاضی پایه چهارم نوبت اول را دانلود کنید. استفاده از نمونه سوال میتواند کمک بسیار خوبی در رسیدن به موفقیت باشد.

همچنین اگر نیاز به نمونه سوال های بیشتری دارید روی دکمه آخر یعنی ” بانک نمونه سوالات چهارم ” کلیک کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود نمونه سوال بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود نمونه سوال


بانک نمونه سوالات چهارم

 

 

نمونه سوال نوبت دوم

آزمون نوبت دوم بسیار اهمیت دارد. باید بسیار به آن دقت داشته باشید. شما دانش آموزان عزیز میتوانید با استفاده از نمونه سوال نوبت دوم خودرا در پاسخگویی صحیح تر تقویت کنید. همیشه قرار بر این نیست که سوال های موجود در نمونه سوال ها در آزمونی که شما میخواهید امتحان دهید وجود داشته باشد. هدف اصلی نمونه سوال آشنایی شما با شدت سختی و آسونی و نوع سوالاتی است که مطرح می شود. از پایین صفحه نمونه سوال ریاضی چهارم هردو نوبت را دریافت کنید.

در این قسمت از باکس زیر فایل نمونه سوال نوبت دوم را دریافت کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود نمونه سوال بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود نمونه سوال


بانک نمونه سوالات چهارم

0
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب محمد رضا روحی زاده

دیدگاه شما

بدون دیدگاه