دانلود گام به گام فارسی یازدهم – کاردانش و فنی و حرفه ای

گام به گام فارسی یازدهم کاردانش و فنی

خوب ما برگشتیم با گام به گام های رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای, با دانلود گام به گام فارسی یازدهم برای رشته های شاخه های کاردانش و فنی از سری مقالات گام به گام یازدهم با شما هستیم. یازدهمی هایی که می خواهید از مباحث فارسی فنی و کاردانش به آسانی و راحتی نمرات بالایی رو به دست بیاورید، مطالعه این مقاله رو به شما پیشنهاد می کنیم.

دسترسی سریع دانلود

روی دکمه بالا بزنید تا به باکس دانلود هدایت شوید.

مقدمه

با توجه به اینکه دو رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای تقریبا جزو رشته هایی هستند که خیلی مطالب کمک آموزشی برای آن ها وجود ندارد، در دیجی کنکور این تصمیم را گرفتیم که تا جای ممکن مجموعه ای از کتاب های کمک آموزشی را در سایت دیجی کنکور برای شما دانش آموزان عزیز گردآوری کنیم. ما در این مطلب برای شما دانلود گام به گام فارسی یازدهم رو آماده کرده ایم. که شما می توانید به تمامی درس های فارسی فنی و کاردانش یازدهم  در یک فایل دسترسی داشته باشید.

معرفی درس های حل تمرین فارسى و نگارش یازدهم


درس اول: نیکی.

درس دوم: اجزای نوشته: ساختار و محتوا.

درس سوم: آغازگری تنها.

درس چهارم: گسترش محتوا (1): زمان و مکان.

درس پنجم: پرورده عشق.

درس ششم: گسترش محتوا (2): شخصیت.

درس هفتم: ذوق لطیف.

درس هشتم: گسترش محتوا (3): گفت و گو.

درس نهم: یاران عاشق.

درس دهم: سفرنامه.

درس یازدهم: کاوۀ دادخواه.

درس دوازدهم: کاهش محتوا: خلاصه نویسی.

درس سیزدهم: کبوتر طوق دار.

درس چهاردهم: خوان عدل.

در ضمن فایل PDF گام به گام فارسی یازدهم رایگان می باشد.

توضیحات تکمیلی

در این گام به گام یازدهم که ما برای شما آماده کرده ایم، پاسخ به تمام سوالاتی که در درس های کتاب فارسی فنی و کاردانش یازدهم وجود دارد به صورت کاملا تشریحی برای شما آماده شده است. شما با دانلود فایل pdf این گام به گام در این مسیر، یعنی برای پاسخ به سوالات کتاب درسی و هم چنین تسلط بیشتر به مفاهیم و تمرین های کتاب درسی که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است قدم های رو به جلو و مثبتی بر میدارید.

در دیجی کنکور، به ما ثابت شده است که مقالات گام به گام بسیار تاثیر گذار و مفید هستند، اما اگر از آن به درستی استفاده نشود می‌تواند تأثیرات بدی بر روی درک شما از مفاهیم این درس داشته باشد. دانلود گام به گام فارسی یازدهم که شما می‌توانید آن را در این پست انجام دهید، می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در درک شما از فارسی فنی و کاردانش یازدهم داشته باشد، ولی اگر از آن به درستی استفاده نکنید، به این صورت که قبل از مطالعه کتاب درسی به گام به گام رجوع کنید، به جرأت می‌توان گفت که تأثیر منفی بر روی درک شما از این درس بسیار مهم خواهد گذاشت.

سخن آخر

پس ما از شما تقاضا می کنیم، ابتدا خودتان بر روی تمارین و مسائل کتاب درسی به صورت ویژه ای زمان بگذارید و بر روی آن ها فکر کنید و سپس به دانلود گام به گام فارسی، که در پایین این پست قرار دارد بپردازید.
در باکس دانلودی زیر می توانید به سادگی گام به گام فارسی یازدهم را دریافت کنید. همه فایل ها همراه با پاسخ های کاملا تشریحی هستند. همچنین اگر نیاز به سایر گام به گام های پایه یازدهم داشتید می توانید به بخش گام به گام یازدهم مراجعه کنید.

لینک های دانلود

توضیحات: برای دانلود گام به گام بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

دانلود


دانلود گام به گام یازدهم

1
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تولید محتوای دیجی کنکور
همیشه سعی ما بر این است تا بهترین ها را برای شما منتشر کنیم. حتما با نظراتتون به ما در بهتر کردن کارمان کمک کنید.

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • حسام
    2 سال پیش

    عالی بودهتمن نصب کنید