بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ – مقایسه، بررسی و دانلود نمونه

39

همیشه برای کنکوری ها انتخاب بهترین منبع برای هر درس مشکل ترین کار در سال کنکور هستش. تو این مقاله می خوایم، مشکل شما رو یک برای همیشه در درس فیزیک با انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور یا به قولی دیگر معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور تجربی و ریاضی حل کنیم. پس با ما با معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور همراه باشید.و با ما همراه باشید و این بار از سری مقالات بهترین منابع کنکور به سراغ بهترین منابع فیزیک کنکور رفتیم.


بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ( بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ )

این ویدیو تمامی نیاز های شما برای انتخاب بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ یا به عبارت دیگه تمام نیاز شما برای انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور بر طرف میکنه. حتما حتما این ویدیو رو تا انتها ببینید. بچه ها حتی اگر منبع فیزیک خودتون رو انتخاب کردید باز هم این ویدیو رو تا انتها ببینید. در نظر داشته باشید که جلوی ضرر رو هر جا بگیری منفعته!

دانلود ویدیو با کیفیت بالا

دانلود ویدیو با کیفیت متوسط

دانلود ویدیو با حجم کم 

دانلود ویدیو با حجم بسیار کم


انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ( منابع فیزیک کنکور ۹۷ )

ما تو این مقاله برای شما ۴ منابع فیزیک کنکور ۹۷ از ۴ انتشارات مختلف رو  تحلیل و بررسی کردیم. یعنی بخوام واضح تر بگم، بهترین کتاب های موجود در بازار رو رو براتون بررسی کردیم. انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور کار دشواری است. اما ما با تحلیل و بررسی دقیق منابع فیزیک کنکور این کار را برای شما مثل آب خوردن راحت کردیم.

بخشی از انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ به عهده شماست!! ما بهترین ها را انتخاب و بسیار دقیق و موشکافانه بررسی کردیم. حالا شما باید بعد خواندن این مقاله با توجه به نیاز خودتون و آگاه بودن به نقاط ضعف و قوت منابع فیزیک کنکور ، بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ را برای خودتان انتخاب کنید.


بهترین کتاب فیزیک کنکور

 

۱) میکرو فیزیک گاج ( بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ )


چرا گاج تو بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ؟

صراحتا میتوان از این کتاب به عنوان بهترین و نه یکی از بهترین منابع کنکور فیزیک یاد کرد. حجم تست کافی و جمع آوری تمام سوالات کنکور سراری و آزاد چند(ده) سال اخیر و کیفیت تست های تالیفی از ویژگی های مثبت این کتابه که بی شک اکثر رتبه های برتر کنکور هم ازش استفاده میکنند و منبع پیشنهادی خیلی از مدرس هاست.

درسنامه مفهومی و جامع هر بخش در جلد دوم این سری کتاب به عنوان منبع مطالعاتی بعد از جزوه ی مدرسین ، از نکات مثبت دیگه ی ای مجموعه کتابه. توصیه میشه برا یادگیری مفهومی این درس به پاسخنامه کلیدی در جلد اول اکتفا نکنین و به بررسی و واکاوی سوالات، با کیفیت و اهمیت بیشتر در پاسخنامه این مجموعه بپردازین.


ایرادی هم داره؟

واقعا نمیشه ایراد بزرگی به این کتاب گرفت. در موردی مثل نداشتن آزمون جامع میشه از این کتاب انتقاد کرد. البته بازهم سری کتاب های خط ویژه ی این انتشارات مشکلش رو رفع کرده.


بهترین کتاب فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( گاج برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ هستش؟)

با توجه سطوح متنوع این کتاب، به اکثر داوطلبای کنکوربا هر سطح از توانایی و بیشینه از این درس، میشه این کتاب و توصیه کرد. تست های یک قدم تا ۱۰۰ انتهای هر بخش رو هم میشه، به داوطلبای توانا و قدر که خواهان درصدهای بالاتر هستند، پیشنهاد داد. در یک کلام علاج و دوای اصلی درد فیزیک کنکوره و به همگان ( حتی شما دوست عزیز /:) توصیه کرد.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

این کتاب شامل دو مجموعه تست و پاسخنامه تشریحی میباشد. چهار مورد به این سری تست ها تحت عنوان مکمل مفهومی، مکمل محاسباتی و مکمل خلاقانه و همچنین تست هایی از آزمون دانشگاه آزاد که قابلیت طرح شدن در کنکور رو دارند اضافه شده.

در پاسخ تشریحی این کتاب قسمت هایی وجود داره، تحت عنوان «خلاقیت های حرفه ای» که شامل ایده و راه حل هایی ست که رتبه های زیر ۲۰۰ رشته های ریاضی و تجربی (که بعضا برای خود من هم جدید بوده) از اونها استفاده کردند.

همراه با سوالات کنکورهای داخل و خارج کشور ۹۶

میکرو فیزیک پیش دانشگاهی چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۴۰۰

 میکرو پاسخنامه فیزیک پیش چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۷۲۰

میکرو فیزیک پایه(۱و۲و۳) چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۴۰۰

میکرو پاسخنامه فیزیک پایه(۱و۲و۳) چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۷۳۶


دانلود نیم نگاهی از کتاب میکرو فیزیک گاج 

 

دانلود نیم نگاه فیزیک پایه 

دانلود نیم نگاه پاسخنامه فیزیک پایه 

دانلود نیم نگاه سوال فیزیک پیش 

دانلود نیم نگاه پاسخنامه فیزیک پیش 

 


حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


 

حالا میریم سراغ دومین بخش انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ( معرفی منابع فیزیک کنکور ۹۷ )


حتما مقالات زیر را بخوانید:


آموزش برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ + دوره ی صوتی رایگان


معرفی بهترین منابع زیست کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


معرفی بهترین منابع شیمی کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونهبهترین منابع فیزیک کنکور

۲) فیزیک کنکور خیلی سبز ( بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ )

چرا خیلی سبز تو بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ؟

 بی شک یکی از کتاب های با کیفیت که با دسته بندی و طبقه بندی خوب سوالای مورد نیاز داوطلبای کنکور تونسته منبع مورد نیاز و مکمل خیلی ها بشه. این مجموعه کتاب چهارجلدی (دو جلد سوال و پاسخ پیش و پایه) تونسته به صورت کامل تمام مباحثی که تو کنکور تجربی ها و ریاضی ها بیاد پوشش بده.

با دلایل بالا میشه از این کتاب برای آمادگی تو آزمون های آزمایشی برای افزایش درصد و تراز استفاده کرد به دلیل سطح نسبتا خوبی که تست های منبع داره. در کل در مقایسه با منابع دیگه ، دسته بندی جدای سوالات کنکور و سنجش با تالیفی و همچنین روش حل منحصر بفرد برخی از مباحث تو پاسخنامه از مزایای این چهار کتابه.


ایرادی هم داره؟

این کتاب هم مثل گاج از نقاط ضعفش نداشتن آزمون جامع ولی با این تفاوت که سری کتاب های آزمون خیلی سبز فوق العاده است و بهترین منبع آزمون جامع فیزیک کنکوره.


بهترین کتاب فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( خیلی سبز برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ هستش؟)

برای زدن تست های این کتاب باید حداقل تسلطی نسبت به درسنامه مباحث داشته باشید و کمی تستاش از دشواری بیشتری برخورداره نسبت به گاج و آبی قلم چی. این کتاب به اون دسته از داوطلبایی که میخوان تو زمان محدود تستای نسبتا زیادی با حفظ  کیفیت تستها بزنن توصیه میشه.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

کتاب فیزیک پایه حدود ۳۳۰۰تا تست داره که ۲۹۰۰ تاش تو جلد سؤاله و حدود ۴۰۰ تاش (که همشون تستای طرحی‌اند) تو درسنامه‌های جلد جواب اومده! در این کتاب با ۳ جور تست سروکار دارید : ۱- تست‌های آموزشی و استاندارد ۲- تست‌های آزمون ۳- تست‌های سری z

° فیزیک پیش دانشگاهی-جلد سوال چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۳۴۰

° فیزیک پیش دانشگاهی-جلد جواب + درسنامه چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۷۰۸

° فیزیک پایه-جلد سوال چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۳۱۶

° فیزیک پایه-جلد پاسخ چاپ ۱۳۹۶ – تعداد صفحات: ۶۹۲حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


 

حتما مقالات زیر را بخوانید:


معرفی بهترین منابع زیست کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


آموزش برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ + دوره ی صوتی رایگان


۱۰ نکته ای که رتبه های برتر در مطالعه ی زیست استفاده می کنند


معرفی بهترین منابع شیمی کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونهنیمی از مقاله بهترین کتاب فیزیک کنکور ( معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ ) را مطالعه کردید …


بهترین کتاب کمک آموزشی فیزیک کنکور

۳) آبی قلم چی ۳۰ سال کنکور ( بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ )


چرا آبی قلمچی تو بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ؟

به عنوان سومین منبع کارامد و پرکاربرد فیزیک کنکور که به صورت جامع تمام سوالهای کنکور و سنجش ۳۰ سال شامل شده. همچنین سوالات چند سال اخیر آزمونهای کانون رو هم دربر داره. نکته قابل توجه و چیزی که این منبع رو منحصر بفرد میکنه از نگاه خودم، اینه که میشه تو زمان کم ( دو هفته ) مباحث زیادی رو پیش برد.

دسته بندی تیپ ها و همچنین درسنامه چکیده اول هر مبحث تو جلد اول، از نکات مثبت این کتاب به شمار میره. اگه به این کتاب به عنوان ابزاری برای زمان های حساس نگاه کنیم، انبوه نبودن تعداد تست ها هم از نقاظ قوت شمار میره.


ایرادی هم داره؟

اما اگه بخوایم از این کتاب به عنوان تک منبع جامع نگاه کنیم، متاسفانه تعداد تست ها کفایت نمیکنه. در نتیجه توصیه میشه به این کتاب برای تکمیل منابع تست فیزیک خود نگاه کنین. همچنین نداشتن پاسخنامه تشریحی قوی و مفصل و شکل ظاهری نه چندان خوب هم از نکات منفی این کتابه.


بهترین کتاب کمک آموزشی فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( قلمچی برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ هستش؟)

این کتاب منبعی هم سطح کنکور و نه بیشتره که برای تسلط تو مباحث منبع خوب و کاملی به شمار میاد. به اون دسته از داوطلبانی که تو جمعبندی های پاییز و زمستون دنبال منبع میگردن شدیدا پیشنهاد میشه. باز هم تکرار میکنم، به عنوان منبع دوم یا حتی سوم این کتاب میتونه خیلی به بچه ها کمک کنه.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

این کتاب بر خلاف دو منبع قبلی برای رشته های ریاضی و تجربی جداست. در دو جلد سوال و پاسخنامه که باز هم بر خلاف دو منبع قبلی آموزش و درسنامه چکیده در جلد اول چاپ شده. تست ها تیپ بندی شده اند و در کل هر بخش به دو دسته ی کنکور،  سنجش و سوالات آزمون های کانون تقسیم میشه.


انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ( معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ ) هنوز ادامه دارد..


حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸حتما مقالات زیر را بخوانید:


معرفی بهترین منابع زیست کنکور ۹۷ + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


آموزش برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ + دوره ی صوتی رایگان


۱۰ نکته ای که رتبه های برتر در مطالعه ی زیست استفاده می کنند


معرفی بهترین منابع شیمی کنکور ۹۷ + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


ضرایب دروس در کنکور سراسری ( همه ی رشته ها )بهترین کتاب فیزیک کنکور

۴) نشر الگو ( انرژی اتمی )( بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ )


چرا تو بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ نشر الگو؟

از ویژگی های مثبت این انتشارات نام اشنا تست های تالیفی طراحی شده توسط مدرسین خوشنام کنکوره. این کتاب رو به عنوان به منبع اول و اصلی به داوطلبای کنکور توصیه نمیکنیم ولی به عنوان منبع تکمیلی تو مباحثی مثل سینماتیک و دینامیک و نوسان و… که معمولا باید تست های بیشتری ازش حل شه ، به شدت توصیه میشه.

طبقه بندی خوب مباحث، تست های کافی (نه خیلی زیاد) و همچنین تیپ بندی تست ها، این کتاب رو به سومین یا چهارمین منبع جامع فیزیک کنکور و کمک درسی تبدیل کرده. از نکات مثبت و متمایز کننده این کتاب داشتن درسنامه مفصل و داشتن چندین آزمون مبحثی تالیفیه که تو منابع قبلی از این ویژگی خبری نبود.


ایرادی هم داره؟

از نکات منفی این منبع شاید بشه به متنوع نبودن تست ها و پاسخ تشریحی نه چندان گویا اشاره کرد. یکم دشوار بودن تست ها و خارج شدن از حیطه ای کنکور هم از دیگر نکات منفیشه.


بهترین منابع فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( نشر الگو برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ هستش)

شاید میشه به اون دسته از داوطلبایی که تسلط نسبتا خوبی رو درسنامه دارن و میخوان با اعتماد به نفس بیشتر تو آزمون ها در درس فیزیک شرکت کنن پیشنهاد کرد. البته اونقدرا هم به عنوان منبع دشوار بهش نگاه نکنین و به امید افزایش توانایی های شما تو این درس از بررسی پاسخنامه تشریحی اش دست نکشین.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

مثل کتاب آبی قلم چی رشته های ریاضی و تجربی باید جداگانه این کتاب رو تهیه کنن. بیش از ۳۰۰۰ پرسش چهارگزینه‌ای برگرفته از کنکورهای سراسری و آزاد دوره‌های مختلف به همراه تست‌های تألیفی و همچنین ۳۱ آزمون چهارگزینه‌ای (۱۵ آزمون تالیفی مبحثی+۸ آزمون از سوالات آزمون‌های آزمایشی معتبر+ ۸ آزمون در انتهای پاسخ‌ها ). مجموعا در چهار جلد این کتاب در دسترسه ( دو جلد پایه و پیش ).

گام آخر انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ ( بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ )

از ابتدای این مقاله سعی کردیم، بهترین منابع فیزیک کنکور ۹۷ را به دقیق ترین شکل ممکن بررسی کنیم. تا شما بتونید هر چقدر راحت تر بهترین کتاب فیزیک کنکور را انتخاب کنید. اگر باز هم در انتخاب منبع شک داشتید یا منبعی تهیه کردید ولی هنوز شک دارید، یا هر سوال دیگه ای مربوط به انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۷ میتونید  در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید و در کمتر از چند ساعت به شما پاسخ می دهیم.

از امیر رضا شوبی برای همکاری در نوشتن این مقاله صمیمانه تشکر میکنیم.

منبع: دیجی کنکور


حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

برنامه ریزی برای کنکور ۹۸


ما در دیجی کنکور برای اینکه شما بهتر بتوانید بهترین منابع کنکور را برای کنکور خود انتخاب کنید ، مقالات بسیاری را برای شما در این زمینه یعنی بهترین منابع کنکور نوشته ایم. ما بهترین منابع کنکور را درس به درس انتخاب کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید منبع مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما بهترین منابع را برای همه ی رشته ها یعنی تجربی ، ریاضی ، انسانی و هنر و زبان را بررسی کرده ایم. این بررسی های توسط رتبه های برتر ۵ سال اخیر کنکور سراسری انجام شده. پس میتونه خیالتون راحت باشه که با مقالات و دوره های صوتی ویدیویی دیجی کنکور برای انتخاب بهترین منابع کنکور ، برای سال کنکور خود بهترین منابع کنکور را انتخاب می کنید.

برای دسترسی ساده تر به کلیه مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی دیجی کنکور بر روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنید.

امتیاز دهی به این مطلب در دیجی کنکور
 • جامع بودن مطلب
 • کاربردی بودن موضوع
 • مفید بودن این مطلب
درحال ارسال
امتیاز کاربر 4.17 (6 رای)
امتیاز نظرات 5 (1 بازدید مجدد)
39 دیدگاه
 1. مهدی می گوید

  راستش من به صورت شبانه درس می خوندم.و جزوه ودرس نامه یه درستی برای درس فیزیک ندارم.
  شما‌کدوم منبع به عنوان درسنامه یه خوب پیشنهاد می کنین.و اینکه آیا با خواندن درسنامه گاج نقرهای می شود مباحث را یاد گرفت؟

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   درسنامه کتاب های گاج و نشر الگو برای درسنامه ی فیزیک کنکور مناسب هستن.

 2. پارسا می گوید

  سلام….سطح فیزیک پیش دانشگاهی من خوبه…..
  فیزیک پیش میکرو هم دارم….
  برای منبع دوم،فیزیک پیش خیلی سبز بگیرم یا مبتکران(فرید شهریاری)؟

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام بله کتاب خوبی هستش ولی توجه داشته باشید کتاب های بهتر نیز در بازار موجود می باشد.

 3. parham می گوید

  سلام.من از کتابای فرید شهریاری استفاده میکنم به نظرم جالب و مفهومی توضیح داده حالا به نظر شما برای کنکور میتونه منبع مناسبی باشه ضمنا سطح درسی فیزیک من متوسطه .

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام اره کتاب های خوبی هستند ولی دقت کنید و توجه داشته باشید که کتاب های بهتر نیز در بازار موجود می باشد.

 4. علی می گوید

  سلام
  از نظر درسنامه و تست های کنکور سراسری جزوه خوبی دارم گاج نقره ای هم دارم
  اما یه منبع تست خوب تالیفی میخوام که فرزتر بشم و چنانچه در کنکور از مبحثی تست سخت بیاد از پسش بر بیام
  پیشنهادتون چیه؟

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   ایا گاج نقره ای رو مطالعه کردید و تموم شده یا در حین مطالعه ی اون تایم زیادی برای فیزیک اضافه میارید که می خواید یه منبع دیگه رو شروع کنید؟ یا اینکه میخواید منبعتونو عوض کنید؟

 5. غزال می گوید

  سلام ببخشید من کتاب آی کیو گاج رو برنم یانشر الگو یا گاج نقره ای؟پشت کنکوریم درصد فیزیکم در کنکور ۵۸ درصد بوده

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   گاج نقره ای

 6. Mahla می گوید

  سلام بنظرتون اینکه از فصل دینامیک فقط جرکت دایره ای رو بخونم چند درصد احتمال داره ازش سوال بیاد؟

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   این موضوع رو اصلااا نمیشه پیش بینی کرد !! اگه می خواید این کار رو انجام بدید، باید خودتون رو به بخت و اقبال بسپارید!

 7. پوریا می گوید

  سلام من تو فیزیک خیلی ضعیفم به طوری که تو کنکور ۱۳ درصد زدم خیلی اعصابم خورده به نظرتون چی کار کنم ؟از چه منبعی استفاده کنم؟ ممنون

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   از چه منبعی استفاده می کردید؟

 8. مهدی می گوید

  سلام نظرتون درباره کتاب فیزیک جامع کنکور تجربی خیلی سبز چاپ ۹۶ چیه
  مثل اینکه تازه اومده تک جلدی کنکور هم هست نه به صورت ۲ جلدی ____گاج بهتره یا این?!

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   اگر وقت کمتری برای مطالعه دارید خوبه ولی اگرزمان کافی دارید همون گاج رو مطالعه کنید.

 9. parisa می گوید

  سلام و خسته نباشید.
  پشت کنکوری هستم و تاحالا فیزیک کار نکردم. کدوم کتاب برای شروع ازهمین الان مناسب؟؟؟ پارسال فیزیک رو سفید دادم! امسال میخوام درحد ۵۰%بزنم.
  هم ازبابت سطحش و هم حجمش نگرانم

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   کتاب گاج برای شما مناسب هستش

 10. M می گوید

  M

  سلام و درود
  راستش من سطح فیزیک خیلی پایینی ندارمو منبعم گاجه
  اما اصلا نمیفهممش و با اینک وقت خوبی براش میذارم نتیجه دلخواهمو نمیگیرم
  بیشتر مشکلم با پاسخنامه و نحوه تدریسشه
  و اینک خیلی وقتا فرمولای زیادی معرفی کردع و تستاشم بر اساس همون حل میکنه،ن فرمول مادر هر بحث
  میخواستم بدونم برای تغییر منبع دیر نیست؟و دومم اینک میخوام خیلی سبزو تهیه کنم اما میترم بدتر بشه،لطفا رهنماییم کنید

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   تغییر منبع در حالت کلی این موقع سال اصلا کار درستی نیس
   مخصوصا از منبعی مثل گاج
   بهترین کار این هستش که به عنوان تست یک هفته از منبع خیلی سبز برای مطالعه ی مبحث جدید پیش رو استفاده کنید اگر باهاش راحت بودید و بهتر بود براتون ادامه ی راه رو با این منبع پیش برید.

 11. امیر می گوید

  سلام…خیلی ممنون از این فرصتی که برای دانش آموزان ایجاد کردید….من خیلی دارم زحمت میکشم واسه کنکور۹۷…اما فیزیک رو سردرگم موندم…رفتم پیش مشاور و ایشون برام فصل های رو معرفی کردن و گفتن که گزینشی بخون چون وقت کم داری……ایشون فصول آینه و عدسی-ویژگی های ماده-گرما و قانون گاز ها-حرکت نوسانی-موجهای مکانیکی-صوت-امواج الکترو مغناطیس-فیزیک اتمی جدید رو مشخص کردن…من کتاب و جزوه برای فیزیک ندارم…حالا سوالم از شما اینه که من کدوم کتاب رو بخرم که درسنامه کامل و قشنگی داره و با اون بتونم فیزیک رو تو کنکور حداقل۵۰درصد بزنم….و سوال دوم اینکه آیا فیلم های آموزشی آقای امیر مسعودی واسه کنکور چطورن؟؟؟؟؟؟لطفا خیلی زود جواب بدید…وقت کمه..با تشکر فراوان

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   برای شما که وقت کم دارید بهترین گزینه بسته ی فیزیک ” کنکور باکس ” هستش . هم قیمت فوق العاده مناسبی داره و هم از زمان شما بسیار استفاده ی بهینه انجام میده.
   در مورد آقای مسعودی هم ، ما در دیجی کنکور متاسفانه یا خوشبختانه نمی تونیم ایشون رو تایید کنیم. چون با تحقیق های بسیاری که از رتبه های برتر کردیم نه خودمون با این سبک آموزش رتبه ی خوبی آوردیم و نه رتبه برتر های دیگه!
   باز هم تصمیم با خود شماست.

 12. مهسا می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من قسمت هایی که درس داده شده از روی کتاب گاج جواب دادم و تموم شده میشه بگید برای منبع دوم کدوم بهتره؟
  سطح فیزیک هم تقریبا خوبه

 13. مریم می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من یه منبعی واسه فیزیک میخوام که درسنامه جامع و مفهومی داشته باشه و اگر استاد خوبی میشناسید من دی وی دی هاشد تهیه کنم
  خودم گاج نقره ای دارم ولی سردرگمم
  ممنون میشم کمکم کنید

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   بله استاد علیرضا عربشاهی هستن که واقعا فوق العاده ان .
   اگر خواستید لینک خرید از سایتشو رو براتون ارسال کنم..

  2. مریم می گوید

   سلام ممنون از کمکتون
   مچکرم پیدا میکنم

 14. مجید می گوید

  سلام خسته نباشید
  برای ۱۰۰ پیشنهاد شما کدوم کتابه

 15. امین می گوید

  سلام
  فیلم ها و کتاب بیشتر از جمع بندی عربشاهی
  واسه جمع بندی چطوره.؟تسکر

 16. امین می گوید

  سلام
  فیلم ها و کتاب بیشتر از جمع بندی عربشاهی
  واسه جمع بندی چطوره.؟تشکر

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام امین جان
   کتاب و دی وی دی استاد علیرضا عربشاهی فوق العادس. جزو تنها اساتید صادق کنکور ایران هستن.

 17. امین می گوید

  سلام .ببخشید dvdهای رهپویان نوروزی چطوره؟باتشکر

 18. کنکوری... می گوید

  سلام
  من تا حالا هیچی فیزیک واسه کنکور نخوندم و میخواستم خالی بزارمش ولی الان نظرم عوض شده و میخوام یه درصد پایینی بزنمش از الان میخوام شروع کنم به خوندن و وقت خیلی محدودی دارم و تا کنکور ۹۷ چیز زیادی نمونده و نمیتونم کتاب های قطور چند جلدی رو بخونم
  واسه کسایی مثل من که وقت خیلی خیلی محدودی دارن و میخوان یه درصد نسبتأ پایینی (۵ تا ۱۵ درصد) بزنن چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
  ااصلا امیدی هست :((

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   بله بیشتر از این حرفا می تونید بزنید
   من بهتون بیشتر از جمع بندی فیزیک راه اندیشه رو پیشنهاد می کنم.

 19. محمد می گوید

  سلام و با عرض خسته نباشین
  عذر میخام من به علت مشکلی که برام پیش اومد تا الان نتونستخ زیاد بخونم
  ولی خب فیزیکم خوبه به نظرتون اگه کتاب آبی قلم چی استفاده کنم می‌تونم درصد ۳۰رو توی کنکور بزنم ؟,

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   قطعا در زمان باقی مانده با استراتژی درست میتونید به این هدف برسید

 20. امیرعلی می گوید

  سلام من یک دور فیزیک مبتکران ، فرید شهریاری رو حل کردم ، کلاس فیزیک نرفتم ، حالا بازم یکم اشکال دارم ، مثلا سرعت عملمم توی سوالات دشوار کمه ، مطالب رو خوندم ، بهم مهر گفتن نشر الگو خیلی خوبه ولی مبتکران نه ، ولی من مبتکران حل کردم ، حالا بنظرتون فیزیک نشرالگو رو هم حل کنم البته نه همشو فقط مثلا فصل دینامیک و سینماتیک ، فقط قسمت هایی که مشکل دارم هنوز ،
  یا این که یک کتاب جمع بندی بگیرم ؟؟؟؟ رشته ام ریاضه و فیزیک هم خیلی مهمه برام ، هم تو دانشگاه لازمش دارم ، لطفا راهنمایی کنید مممنون میشم
  البته کدوم کتاب برای جمع بندی بهتره

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام کتاب های سبک تر از نظر حجمی توصیه میشه در زمان باقی مونده

 21. Nima می گوید

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من تو حل تست فیزیک مشکل دارم به نظرتون dvd میتونه کمکم کنه یا خیر واگه میتونه از بین فیزیک افبا و اقای عربشاهی کدوم بهتر هستن
  ممنون از مشاوره خوبتون

  1. تحریریه دیجی کنکور می گوید

   سلام
   برای یادگیری حل تست با تمرین مناسب با کتاب های تست هم میتونید به حد خوبی از آمادگی برسید.
   اگر مفاهیم رو درک کردید نیازی به دی وی دی نیست و با تست زدن زیاد میتونید این مشکل رو به راحتی حل کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + بیست =

درحال ارسال

آیا نیاز به برنامه ریزی برای کنکور 98 دارید؟ برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور منتشر شد! بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

 برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی 98