برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400

برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400

دانش آموزان ریاضی سلام ! تو هیچ میدونستی که فقط 5 درصد از کنکوری ها از تابستون شروع به درس خوندن میکنن! میدونستی با روزانه 4 ساعت مطالعه در تابستون 95 درصد از رقیبات رو جا میزاری!؟


نکته مهم : پکیج ویژه کنکور 1400 برای تابستان 99 برای نظام جدید و قدیم به صورت جداگانه آپدیت شد! ( فرصت رو از دست ندید )

تابستان طلایی

این شما و این برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 وبسایت دیجی کنکور. به نظرت بهترین برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 رو چه کسی میتونه برات انجام بده !؟ بهترین دانشگاه صنعتی کشور رو میشناسی !؟
آفرین درسته دانشگاه صنعتی شریف ! جایی که انتخاب اول همه ی رتبه های برتر کنکوره ! امسال هم مثل سه سال گذشته برنامه ریزی تابستان در دیجی کنکور با همکاری بیش از 10 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف که همگی از رتبه های زیر 500 کنکور هستن منتشر شد.

برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 دیجی کنکور توسط دانشجویان صنعتی شریف تدوین شده !
با روزی 4 ساعت مطالعه طبق برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 دیجی کنکور از 95 درصد رقیبات جلو میزنی !

برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400

دیجی کنکور طبق روال سه سال اخیر با همکاری دانشجویان صنعتی شریف ( رتبه های زیر 500 ) موفق ترین پروژه برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 رو منتشر کرد.

اگر از همین تابستون درس خوندن رو طبق پروژه برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 دیجی کنکور پیش بری! این تضمین رو بهت میدیم که مهر ماه با شروع مدارس تو یک سر و گردن از همه ی رقیبات جلوتری و فقط داری دروس پایه رو مرور میکنی.

دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی برای کنکور 1400

آیا می دونستید برای کنکور 99 بیش از 8000 نفر به تیم حرفه ای برنامه ریزی دیجی کنکور اعتماد کرده اند؟

مرکز تماس دیجی کنکور

ریاضی های عزیز: آیا می دونستید در رشته ریاضی هم مثل تجربی دیجی کنکور کلی قبولی تو بهترین دانشگاه ها داشته؟!

آلبوم افتخارات رشته ریاضی


پکیج برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 رشته ریاضی شامل چه چیزهایی است؟

پکیج برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 دیجی کنکور از چند بخش اصلی تشکیل شده.

محتویات پکیج تابستان

1- بسته برنامه ریزی ویژه دیجی کنکور برای تابستان

در مورد این بخش به طور مفصل در ادامه مطلب توضیح میدیم و شما رو با ویژگی های از این برنامه آشنا می کنیم که در هیچ جایی بازم تکرار میکنم در هیچ جایی پیدا نمی کنید. ناگفته نمونه که صفر تا صد تولید این پکیج توسط رتبه های برتر کنکور هستش که الان دانشجو بهترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه صنعتی شریف هستن.

2- سه کتابچه اختصاصی بسیار مهم که قطعا یک کنکوری باید داشته باشه

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از 50 نفر از رتبه های زیر 500 کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم ، برای خریداران پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمی تونید پیدا کنید.
کتابچه اول : ” بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″
روش مطالعه کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98
در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما می تونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به 100% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.
کتابچه دوم: ” بهترین منابع کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″
کتابچه بهترین منابع کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98
یکی از دغدغه های مهم کنکوری ها اینه که برای هر درس بهترین منابع کدومن ، چون برای هر درس کلی کتاب تو بازار داریم و این باعث سردرگمی خیلیا تو انتخاب بهترینه بهترین هاست. این کتاب یک راهنما فوق العاده برای اینه بدونید رتبه های برتر کنکور از چه منبعی استفاده میکردن تا بتونید برای هر درس بهترین منابع رو بشناسید و اون ها رو مطالعه کنید.
کتابچه سوم: ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی
کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98
تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به 100% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.
نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

3- بیش از 10 فایل صوتی آموزشی ، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از 10 فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

4- پشتیبانی 24 ساعته مشاوران دیجی کنکور

در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند. با این کار دیه نیازی به هزینه بابت مشاوره خصوصی برای این پکیج ندارید و میتونید مشاوره هاتون رو از دیجی کنکور به صورت رایگان دریافت کنید.


پشتیبانی 4 بعدی 24 ساعته ویژه خریداران

پشتیبانی 4 بعدی


خرید پکیج برنامه ریزی تابستانه دیجی کنکور

با زدن روی دکمه زیر به راحتی میتونید به صفحه ثبت نام و پرداخت منتقل بشید. اگر نیاز به راهنمایی دارید کافیه با مرکز پشتیبانی ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید تا حسابی راهنماییتون کنیم. 50% تخفیف ویژه امروز در جشنواره تابستان طلایی!

ثبت نام و دریافت برنامه

چطور میشه با برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 دیجی کنکور ، در کنکور موفق شد؟

همه ما دنبال اینیم که تو هر کاری ببینیم بهترین ها چیکار میکنن و از تجربه اونها استفاده کنیم! تا توی اون کار بهترین باشیم ! درست مثل بهترین ها ! توی دنیای کنکور هم چه کسی بهتر از رتبه های برتر کنکور که خودشون همین یکی دو سال پیش کنکور دادن ! خودشون مثل شما از تابستون تصمیم به درس خوندن داشتن ! خودشون دقیقا مثل شما میخواستن تو سال کنکورشون موفق بشن !
صفر تا صد برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 با تلاش فراوان و بر اساس تجربیات و نظرات بیش از 20 نفر از رتبه های برتر کنکور ریاضی در سه سال اخیر تهیه و تدوین شده.

این برنامه توسط موفق ترین های کنکور ریاضی برای کسایی که میخوان در کنکور ریاضی سال 1400 به رتبه های خیلی خوب دست پیدا کنن ساخته شده.

چه کسایی میتونن از برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 استفاده کنن؟

همه کسایی که قصد دارن تو کنکور ریاضی 1400 شرکت کنن می تونن از این برنامه استفاده کنن.

 • دانش آموزانی دوازدهمی که طبق نظام جدید در سال 1400 کنکور دارند.
 • افرادی که می خواهند طبق نظام آموزشی قبلی (نظام پیش دانشگاهی) در کنکور 1400 شرکت کنند.
 • افراد تغییر رشته که در کنکور ریاضی 1400 شرکت می کنند.
 • افراد شاغل یا فارغ التحصیل که می خواهند سال آینده در کنکور ریاضی شرکت کنند.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج

نکته : برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور در دو نسخه متفاوت هم برای نظام جدید (دوازدهمی ها) و هم نظام قدیم (پشت کنکوری ها) ارائه می شود.

دیجی کنکور پر مخاطب ترین نهاد برنامه ریزی ایران است ! بیش از 2500 نفر در سه سال اخیر از برنامه ریزی های دیجی کنکور استفاده کرده اند.

دیجی کنکور به همه یک برنامه ریزی یکسان ارائه میکنه؟

وقتی میگیم قراره همه با این برنامه موفق بشن منظورمون این نیست که قراره به همه یک برنامه یکسان داده بشه ! آخه راه موفقیت هیچ دو نفری کاملا یکسان نیست.
برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 ما در سه سطح مختلف ارائه میشه و با توجه به ویژگی های زمانی و مطالعاتی شما کاملا شخصی سازی میشه. خیالتون راحت.

با پکیج برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 دیجی کنکور در تابستان چه مباحثی را می خوانیم؟

همه دورس پایه حداقل سه بار مطالعه و مرور میشن! همچنین اگر به کلاس می روید و یا تمایل دارید می توانید 2 تا 3 درس از سال آینده را نیز طبق برنامه پیش خوانی کنید. برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 دیجی کنکور کاملا منطبق بر آزمون های آزمایشی کل کشوره و شما همراه با بقیه با سرعت بالا پیش می روید.

نظام جدید (دوازدهمی ها) : کل دروس سال دهم و یازدهم + در صورت تمایل 2 تا 3 درس از دروس دوازدهم.
نظام قدیم (پیش دانشگاهی) : کل دروس سال دوم و سوم + در صورت تمایل 2 تا 3 درس از دروس پیش دانشگاهی.

روزانه در برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور ، چقدر باید مطالعه کنیم؟

در برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور سه سطح در نظر گرفته شده که شما میتونید با توجه به ساعت مطالعه و میزان پیشرفتتون سطحتون رو انتخاب کنید و شروع به مطالعه کنید. جالب اینجاست که طبق این سطح بندی حتی اگر خیلی تو تابستون وقت برای درس خوندن نداری هم باز میتونی با چند ساعت مطالعه کوتاه در طول روز هم به مطالعه همه درس هات در تابستان برسی.

 • سطح اول : 4/5 تا 5/5 ساعت مطالعه روزانه
 • سطح دوم : 6 تا 8 ساعت مطالعه روزانه
 • سطح سوم : بیش از 9 ساعت مطالعه روزانه

اصلا نگران نباش ! در مورد انتخاب سطح مطالعه حسابی راهنماییت میکنیم. تازه این امکان هم وجود داره که اگر از سطح اول شروع به مطالعه کنی با توحه به پیشرفت و افزایش ساعت مطالعت از سطح های بالاتر استفاده کنی.

خرید پکیج برنامه ریزی تابستانه دیجی کنکور

با زدن روی دکمه زیر به راحتی میتونید به صفحه ثبت نام و پرداخت منتقل بشید. اگر نیاز به راهنمایی دارید کافیه با مرکز پشتیبانی ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید تا حسابی راهنماییتون کنیم. 50% تخفیف ویژه امروز در جشنواره تابستان طلایی!

ثبت نام و دریافت برنامه

اگر از برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

خیالت راحت از اول هم بهت گفتیم با این برنامه هم قراره کلی تفریح کنی و هم قراره درس بخونی ! کلی ایستگاه استراحت و جبرانی تو هر هفته برات در نظر گرفتیم تا هر جایی احساس کردی به مطالعه بیشتر نیاز داری یا مبحثی عقب مونده ازشون استفاده کنی. یه نگاه به نمونه ای از برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور بنداز :

برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی - برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 98

ویژگی های برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400

تا الان باید متوجه شده باشی که چرا دیجی کنکور سه ساله که موفق ترین و پر مخاطب ترین ( بیش از 2500 نفر ) نهاد برنامه ریزی کشوره. حالا میخوایم خیلی سریع ویژگی های منحصر به فرد برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور رو بهتون معرفی کنیم:

1- قوی ترین تیم برنامه ریزی کشور بهترین برنامه ریزی تابستان برای شما را ساخته اند!

همونطور که قبلا هم گفتیم بیش از 20 نفر از رتبه های زیر 500 کشور سه ساله دارن موفق ترین پروژه برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 رو در دیجی کنکور تهیه و تدوین میکنن.

2- 13هفته برنامه ریزی دقیق و حساب شده در 3 سطح در اختیار شماست!

در این سری از برنامه های دیجی کنکور 13هفته برای شما برنامه ریزی کرده ایم. این برنامه در 3 سطح در اختیار شما قرار گرفته میشود که شما با توجه به سطح خودتان با یکی از سطح های برنامه پیش می روید و طول اجرای برنامه با توجه به ارتقا سطح خود ، سطح برنامه را نیز ارتقا می دهید. این برنامه کل تابستان شما را پوشش میدهد و 6 مهر ماه پایان می یابد.

3- با برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 ، شما همه دروس رو حداقل 3 بار مطالعه و مرور می کنید!

در برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور همه چیز به زیبایی در کنار هم قرار گرفته تا شما همه ی دروس و همه ی مباحث پایه را حداقل 3 بار مطالعه و مرور میکنید و خیالتون از این بابت راحت که به همه ی دروس تسلط 100 درصد پیدا می کنید.
همچنین برنامه ریزی دیجی کنکور طوری تنظیم شده که حتی با 4 ساعت مطالعه روزانه هم میتونین هم از تابستونتون لذت ببرید و هم همه دورس پایه رو در تابستان مطالعه کنید.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج

4- برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 ، با برنامه آزمون های آزمایشی منطبق است.

یکی از ویژگی های مهم این برنامه ریزی انطباق 100% آن با آزمون های آزمایشی در دوران تابستان است. با برنامه تابستان دیجی کنکور در تابستان به پیشرفت قابل توجهی در تراز آزمون های خود می رسید.

https://digikonkur.com/register-riazi/

5- پشتیبانی و مشاوره 24 ساعته برای کل تابستان

در تمام طول شبانه روز بیش از 10 نفر از مشاوران دیجی کنکور در تمامی پیام رسان ها پاسخگوی سوالات و مشکلات شما هستند.

دیجی کنکور تنها نهاد کنکوری ایران است که خدمات پشتیبانی 24 ساعته دارد.

6- در برنامه ریزی تابستان برای کنکور 1400 ، جمعه در اختیار خودته!

قبلا گفتیم که کلی استگاه جبرانی و استراحت در طول هفته برای شما در نظر گرفتیم ! حالا جالبه بدونی ه همه ی جمعه های تابستون هم برای خودته که میتونی ازش برای استراحت بیشتر ، جبران عقب موندگی ها و یا شرکت تو آزمون های آزمایشی پیدا کنی.

7- یک برنامه ریزی کاملا منعطف برای همه شرایط

 • در کلاس کنکور شرکت میکنید ؟
 • در تابستون به مدرسه میرید ؟
 • در طول تابستون فعالیت ورزشی انجام میدید ؟
 • سر کار میرید و زمان محدودی در طول روز دارید ؟
 • و…

سبک برنامه ریزی دیجی کنکور با در اختیار داشتن ایستگاه های جبرانی به همراه جمعه های خالی و همچنین تایم های اختیاری این اجازه رو به شما میده که با راهنمایی مشاورین دیجی کنکور به راحتی مطابق برنامه روزانت دیجی کنکور رو با هر شرایطی اجرا کنی. دیگه چی از این بهتر؟

9- برنامه ریزی تابستان برای کنکور ریاضی 1400 ، مجهز به راهنمای مخصوص برای استفاده است!

برای استفاده از برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور یک راهنمای کامل آماده کردیم. در اون راهنما طرز استفاده از برنامه رو که خیلی خیلی ساده است ، به طور کامل برات توضیح دادیم تازه بازم اگر ابهامی بود پشتیبان ها 24 ساعته پاسخگو شما هستن ، خیالت راحت !

10- برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور ، مجهز به راهنمای مخصوص برای استفاده است!

برای استفاده از برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور یک راهنمای کامل آماده کردیم. در اون راهنما طرز استفاده از برنامه رو که خیلی خیلی ساده است ، به طور کامل برات توضیح دادیم تازه بازم اگر ابهامی بود پشتیبان ها 24 ساعته پاسخگو شما هستن ، خیالت راحت.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه ای از پکیج


خرید پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور

قیمت گذاری تابستان

نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان تابستان نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید ، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.

پیشنهاد : بسته آلفا پیشنهاد ما به شماست چرا که در واقع با پرداخت فقط 70 هزار تومان بیشتر شما میتوانید یک مشاور خصوصی رتبه برتر از رشته خودتان داشته باشید.


نحوه ی تهیه پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور

پس از کلیک کردن بر روی مستطیل ” خرید پکیج تابستان دیجی کنکور ” به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در آن صفحه فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن فرم و کلیک کردن بر روی ” ارسال و خرید ” به صفحه ی پرداخت بانکی متصل می شوید. بلافاصله پس از پرداخت می توانید کل پکیج را به صورت یکجا از سایت دیجی کنکور دانلود کنید ، به همین راحتی…! (اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید)

خرید پکیج برنامه ریزی تابستان

15
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

15 دیدگاه

 • Avatar محمد
  6 ماه پیش

  سلام برنامه برای امسال دارید؟ از الآن تا کنکور 1400؟

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   6 ماه پیش

   سلام محمد جان
   برنامه های داخل سایت همه مناسب کنکور 1400 هستند

 • Avatar Asal
  9 ماه پیش

  از الان میتونم برای کنکور۱۴۰۰از پکیج استفاده کنم؟

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   9 ماه پیش

   سلام عسل جان
   بله این پکیج مناسب دانش اموز هایی که امسال میرن دوازدهم و کنکوری 1400 هستن

 • Avatar حلما
  10 ماه پیش

  سلام اگه از الان بخوام برای کنکور 1400 بخونم میتونم از این پکیج استفاده کنم یا عقبم؟

  • Avatar تیم تحریریه دیجی کنکور
   10 ماه پیش

   سلام حلما جان
   بله می تونید استفاده کنید

 • Avatar محمد
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید اگر برای کسی امکان پرداخت آنلاين وجود نداشته باشد آیا می توان از طریق پرداخت کارت به کارت مبلغ را پرداخت کرد

  • سلام محمد جان
   برای راحتی خودتون ما پرداخت آنلاین رو در نظر گرفتیم.
   به راحتی میتونید بلافاصله بعد از پرداخت پکیج رو دانلود کنید.

  • سلام بله میتونید
   با پشتیبانی تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنن

 • Avatar سارا
  3 سال پیش

  سلام
  ببخشید این برنامه دهم و یازدهم رو باهم پوشش میده؟

 • Avatar امیرحسین
  3 سال پیش

  سلام
  ببخشید چطور میتونیم با شما در تماس باشیم؟

 • Avatar امیرحسین
  3 سال پیش

  سلام
  ببخشید چطور میتونیم با شما در تماس باشیم؟

 • Avatar علیرضا
  3 سال پیش

  با سلام و خسته نباشید
  من میخواستم بدونم که این برنامه آیا منطبق با برنامه ی قلم چی هم هس مثلا ازمون 15 تیر قلم چی یا بودجه بندی خودش با این این برنامه ی سایت شما یکی هس تا اون موقع یا خیر؟؟؟؟
  ممنون میشم اگه جواب رو به ایمیلم بفرستید.
  ********

  • سلام علیرضا جان
   بله این برنامه به صورت 100 درصد منطبق بر تمامی آزمون های آزمایشی هستش.