برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور 99 – همه رشته ها

برنامه ریزی 3 ماهه کنکور

فوری فوری !! دیجی کنکور منتشر کرد!

برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور دیجی کنکور منتشر شد.

این برنامه برای رشته های تجربی و ریاضی برای نظام های جدید و قدیم منتشر شده است.

دیجی کنکور معتبرترین مرکز برنامه ریزی کنکور در کشور

چند روز تا کنکور مونده ؟!

فرصت ها رو به پایان است. روز های پایانی کنکور و سرنوشت 12 سال تحصیل و درس خوندن شما به زودی مشخص میشه .

کنکور 99 آزمون راحتی نیست! اشتباهات شما در این آزمون برای شما گران تمام خواهد شد.

کنکور 99 برای شما می تواند به شیرین ترین خاطره ی تحصیلی شما تبدیل شود.برعکس هم می تونه باشه! می تونه تلخ ترین خاطره ی زندگی شما باشد. می تونه یکی از بزرگترین شکست های شما در طول زندگی تان باشد.

برنامه ریزی 3 ماهه آخرین معجزه دیجی کنکور

دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی کشور

آیا می دونستید در سال 97 بیش از 4900 نفر پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور رو تهیه کردن…!

برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور آخرین معجزه ی دیجی کنکور

پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور صفر تا صد همه چیزهایی که نیاز دارید تا تو 3 ماه بترکونید رو در اختیار شما قرار میده طوری که شما با داشتن این پکیج نیاز به هیچ چیز دیگه ای ندارید و حتی هزار تومان هم خرج اضافی برای تهیه منبع دیگه ای نیاز ندارید.

برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور می تواند سرنوشت کنکور شما را عوض کند!

پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور از 4 بخش اصلی تشکیل شده:

بیش از 30 نفر از رتبه های برتر کنکور در دو سال اخیر در یک فرایند فوق العاده حساب شده، پکیج برنامه ریزی 3 ماهه رو در 4 بخش برای شما طراحی کردند تا بتونی در 3 ماه به یک پیشرفت خاق العاده برسی!

برترین های کنکور شما را در 3 ماه رتبه برتر میکنند!

بخش اول: بسته برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور با قابلیت شخصی سازی

در مورد این برنامه فوق العاده ویژه و خاص در ادامه به طور کامل توضیح میدیم اما چند نکته باید بدونی تا به قدرت این برنامه ایمان پیدا کنی

یک برنامه ریزی مخصوص خودت در اختیارت قرار میدیم!

طراحان برنامه 3 ماهه
برای رشته تجربی دانشجویان پزشکی تهران – برای رشته ریاضی دانشجویان صنعتی شریف و برای رشته انسانی دانشجویان دانشگاه تهران و شهید بهشتی کار تولید و برنامه ریزی 3 ماهه رو بر عهده داشتن.

قابلیت ویژه شخصی سازی
سطح بندی این برنامه که میتوه با ساعت مطالعه های مختلف قابل تطبیق باشه در کنار راهنمایی مشاوران همراه شما در دیجی کنکور یک برنامه کاملا شخصی سازی شده رو در اختیار هر دانش آموز قرا میده.

دانلود کن و بررسی کن

رای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید.

برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

بخش دوم : سه کتابچه اختصاصی بسیار مهم که قطعا یک کنکوری باید داشته باشه

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از 50 نفر از رتبه های زیر 500 کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم ، برای خریداران پکیج برنامه ریزی 4 ماهه تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید.

فقط دانش آموزان دیجی کنکور به این کتابچه ها دسترسی دارند.

کتابچه اول : ” بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″
در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به 100% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

کتابچه دوم: ” بهترین منابع کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″
یکی از دغدغه های مهم کنکوری ها اینه که برای هر درس بهترین منابع کدومن ، چون برای هر درس کلی کتاب تو بازار داریم و این باعث سردرگمی خیلیا تو انتخاب بهترینه بهترین هاست. این کتاب یک راهنما فوق العاده برای اینه بدونید رتبه های برتر کنکور از چه منبعی استفاده میکردن تا بتونید برای هر درس بهترین منابع رو بشناسید و اون ها رو مطالعه کنید.

کتابچه سوم: ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی
تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به 100% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.

توجه توجه !!

این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

دانلود کن و بررسی کن

برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید.

برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

بخش سوم : بیش از 12 فایل صوتی آموزشی ، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از 12 فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

بخش چهارم : پشتیبانی 24 ساعته ویژه خریداران پکیج 4 ماهه دیجی کنکور

پشتیبانی های 24 ساعته دیجی کنکور معروف ترین خدمتیه که تو سه سال اخیر باعث شده همه دانش آموز ها از دیجی کنکور به عنوان یک برند قابل اعتماد یاد کنند. در هر ساعت از شبانه روز اگر سوالی داشته باشید هم از طریق مرکز تماس و هم از طریق پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سایت میتونید جواب و راه حل سوالات و مشکلاتتون رو بگیرید و خیالتون راحت باشه که هیچ سوالیتون بی جواب نمیمونه.

**مشاور شخصی در کنار شما تا آخرین روز اجرای برنامه**

همچنین میتونید در کنار پکیج یک مشاور شخصی داشته باشید که به صورت روزانه پیگیر وضعیت شما باشه و به بهترین نحو به شما برای یک پیشرفت فوق العاده در 3 ماه کمک کنه.

ویژگی های مشاور شخصی دیجی کنکور

رتبه برتر کنکور
مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر

پیگیری روزانه
مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده

پیشرفت در آزمون ها
مشاور شما وضعیت تراز آموز های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش تراز حسابی بهتون کمک میکنه

تماس تلفنی هفتگی
مشاور شما هفته ای 1 بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلاییی مشاوره ای رو بهتون یاد میده

پاسخگویی 24 ساعته
مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه

فرصت را از دست ندهید!

دیجی کنکور راه حل موفقیت شما در زمان باقی مانده است.

ثبت نام

برای خرید پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم رو پر کنید و ثبت نام و پرداخت رو انجام بدید.

بر روی مستطیل زیر کلیک کنید

ویژگی های برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور 99

تا الان فهمیدی که این پکیج کلی خدمات و امکانات و فوق العاده داره! حالا می خوایم تو ادامه مطلب خیلی دقیق و موشکافانه تمامی ابعاد برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور 99 رو با هم بررسی کنیم. اول از همه بریم سوال هایی که ممکنه همین ابتدا تو ذهنه شما باشه رو پاسخ بدیم…

اگه تا الان خوب درس نخونده باشم ، یا بهتر بگم هیچی نخونده باشم، با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور می تونم موفق بشم؟
جواب این سوال مثبته. البته اگه خودت بخوای! طبق برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تجربی 99 و همچنین برنامه ریزی 3 ماهه کنکور ریاضی و انسانی 99 میتونی موفق بشی.

درسته که حجم درسا خیلی زیاده و شاید احساس کنی که زمان زیادی تا کنکور نمونده ، اما با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور میتونی به هدفت برسی. بر اساس این برنامه ریزی حتی وقت اینو داری که مطالب رو چند دفعه مرور هم بکنی! فقط کافیه اراده کنی که از الان به بعد با برنامه ریزی 3 ماهه کنکور دیجی کنکور درس بخونی.

یادت نره که”از قدیم گفتن خواستن توانستنه…”

اصلا میشه تو 3 ماه با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور موفق شد؟
چرا که نه! برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تجربی به صورت کاملا حرفه ای تهیه شده. به طوری که شما با به کار گیری اون موفقیت خودتون در کنکور تجربی 99 رو حتمی می کنید. دوست من 3 ماه زمان کمی نیست. فقط باید بدونید چطور میشه حداکثر استفاده رو ازش کرد. برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور 99 این امکان رو به شما میده که نهایت بهره رو از این 3 ماه ببرید و در نهایت به هدفتون برسید.

حتی اگه بیشتر از 3 ماه تا کنکور هم زمان داری ، با برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور اول خیالت بابت همه درس ها رو راحت میکنی بعد میری سراغ تثبیت کردن و رسیدن به درصدهای 100 کنکور 99.

کیا میتونن از برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور استفاده کنن؟
برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور 99 برای همه مناسبه. دانش آموزانی که تو این مدت درس نخوندن؛ دانش آموزانی که درس خوندن ولی اصولی و کنکوری نخوندن و همینطور دانش آموزانی که تا الان خیلی خوب پیش رفتن و از همه مهمتر دانش آموزان زرنگی که میخوان خیلی زود و تو 3 ماه کل مباحث کنکور رو یکبار مطالعه کنن و تازه دو بار هم مرور کنن. برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تجربی 99 طوری طراحی شده که پاسخگوی همه ی بچه های کنکوری باشه.

در ضمن بچه های بقیه رشته های هم خیالشون راحت که این اصول تو برنامه ریزی 3 ماهه کنکور ریاضی 99 و کنکور انسانی 99 هم پیاده سازی شده.

در برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور هر درس رو چند بار مطالعه و مرور می کنیم؟
در برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تجربی 99 و سایر رشته ها درس ها بارها و بارها مرور میشن. به طوری که شما میتونید توی ۱۶ هفته حداقل سه دور کل درس ها رو مرور کنید. این تکرار و تمرین در این ۴ ماه باعث میشه مطالب از یادتون نره و ادامه مسیرتون تا کنکور رو صرف تثبیت و رسیدن به درصدهای 100 کنید.

روزانه برای این برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور چقدر وقت ما شما رو میگیره؟
برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تجربی 99 و سایر رشته ها سه تا سطح داره. زمان بندی مطالعه این برنامه ریزی به طور روزانه بین ۸ تا ۱۲ ساعته. توی هر روز ۵ واحد مطالعاتی به علاوه ۱ واحد ویژه در نظر گرفته شده. در هر واحد مطالعاتی یک سری درس در نظر گرفته شده که باید توی اون روز مطالعه بشه و واحد ویژه برای دانش آموزاییه که میخوان توی اون روز بیشتر از ۵ واحد درس بخونن.

آیا واقعا میشه با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور موفق شد؟
تو دیجی کنکور هیچ چیزی نشد نداره! اما در نهایت به خودتون بستگی داره. اگه شما برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور رو به طور کامل و دقیق اجرا کنید موفقیتتون صد در صده. چون این برنامه ریزی مو لای درزش نمیره و کلی دانشجو موفق که رتبه خودشون تو کنکور زیر 300 بوده این برنامه رو برای شما نوشتن.

پس ما این اطمینان رو بهتون میدیم که با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور موفقیتتون رو تضمین میکنید فقط کافیه از بچه های پارسال در مورد برناه 3 ماهه دیجی کنکور بپرسید.

اگر از برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور عقب بیوفتم ، اون وقت چی؟
برنامه ریزی ۴ ماهه برای کنکور تجربی بخش های جبرانی داره. ما یه سری از روز ها و زمان ها رو براتون در نظر گرفتیم که درس های عقب افتاده تون رو توی اون زمان بخونید. اینطوری خیالتون راحت میشه که از برنامه جا نمیمونید.

اگر در طول اجرای برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور ، سوال مشاوره ای برام ایجاد شد چیکار کنم؟
برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور فکر همه جا رو کرده. به طوری که مشاوره ی ۲۴ ساعته هم در اختیارتون قرار میده. شما میتونید هر وقت که براتون سوالی پیش اومد با واحد های مشاوره تماس بگیرید و مشکل رو حل کنید.

ایا میشه با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تو دانشگاه های تاپ کشور پذیرفته شد؟
فقط غیر ممکنه که غیر ممکنه! شما میتونید با برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور تو دانشگاه های تاپ کشور پذیرفته بشید. این یه امر کاملا طبیعی و ممکنه! فقط باید توی این 3 ماه پا به پای برنامه ریزی 3 ماهه پیش برید. البته یکم اراده و پشتکار هم لازمه که قطعا تو همتون پیدا میشه.

ثبت نام

برای خرید پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم رو پر کنید و ثبت نام و پرداخت رو انجام بدید.

بر روی مستطیل زیر کلیک کنید

نمونه هایی از برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور

رنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور که توسط تیم دیجی کنکور تهیه شده است بدون شک بهترین برنامه 3 ماهه موجود در سطح کشور می باشد

میخوام به سال قبل اشاره کنم که تعداد 4378 نفر از برنامه ریزی 3 ماهه ویژه کنکور 97 ما استفاده کردن

کافیه نمونه های زیر را مشاهده کنید!

برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور می تواند سرنوشت کنکور شما را عوض کند!

یک نمونه از نظام جدید رشته تجربی

نمونه برنامه ریزی 4 ماهه کنکور 99 - رشته تجربی

یک نمونه از نظام جدید رشته ریاضی

نمونه برنامه ریزی 4 ماهه کنکور 99 - رشته تجربی

یک نمونه از نظام قدیم رشته تجربی

نمونه برنامه ریزی 4 ماهه کنکور 99 - رشته تجربی

یک نمونه از نظام قدیم رشته ریاضی

نمونه برنامه ریزی 4 ماهه کنکور 99 - رشته تجربی

دانلود کن و بررسی کن

رای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید.

برای دانلود نمونه بر روی مستطیل سبز رنگ کلیک کنید.

گر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

ویژگی های مشاور شخصی در پکیج آلفا

رتبه برتر کنکور
مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر

پیگیری روزانه
مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده

پیشرفت در آزمون ها
مشاور شما وضعیت تراز آموز های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش تراز حسابی بهتون کمک میکنه

تماس تلفنی هفتگی
مشاور شما هفته ای 2 – 3 بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلاییی مشاوره ای رو بهتون یاد میده

پاسخگویی 24 ساعته
مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه

قیمت پکیج های برنامه ریزی 3 ماهه برای کنکور

پکیج بتا ( کل محتویات پکیج 3 ماهه + پشتیبانی ) : 149 هزار تومان

پکیج بتا + 3 ماه مشاوره خصوصی = پکیج آلفا

پکیج آلفا ( کل محتویات پکیج 3 ماهه + 3 ماه مشاوره خصوصی ) : 239 هزار تومان

تنها تفاوت پکیج آلفا و بتا در 3 ماه مشاوره خصوصی می باشد

چرا پکیج آلفا انتخاب هوشمندانه تری است؟

نکته بسیار مهم این است که در پکیج آلفا شما با پرداخت فقط 90 هزار تومان هزینه بیشتر به مدت 3 ماه از خدمات مشاوره خصوصی دیجی کنکور بهره مند خواهید شد.

ثبت نام

برای خرید پکیج برنامه ریزی 3 ماهه دیجی کنکور کافیه روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم رو پر کنید و ثبت نام و پرداخت رو انجام بدید.

بر روی مستطیل زیر کلیک کنید

4
برچسب ها :
تیم تحریریه دیجی کنکور
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور در چند سال اخیر می باشد. ما همیشه سعی میکنیم بهترین محتوا را که دانش آموز به سادگی نکات مفیدی از آن یاد بگیرد ، در اختشار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما

4 دیدگاه

  • Avatar الهه
    9 ماه پیش

    سلام خسته نباشید من پکیجتون رو خریداری کردم اما نمی تونم دانلود کنم

  • Avatar مجتبی
    10 ماه پیش

    سلام من پکیجو خریدم تراکنش هم موفق بود ولی لینک دانلود واسم نیومد چکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟