بهترین منابع فیزیک کنکور 97 – مقایسه، بررسی و دانلود نمونه

بهترین کتاب فیزیک کنکور - بهترین منابع فیزیک کنکور

همیشه برای کنکوری ها انتخاب بهترین منبع برای هر درس مشکل ترین کار در سال کنکور هستش. تو این مقاله می خوایم، مشکل شما رو یک برای همیشه در درس فیزیک با انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور یا به قولی دیگر معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور تجربی و ریاضی حل کنیم. پس با ما با معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور همراه باشید.و با ما همراه باشید و این بار از سری مقالات بهترین منابع کنکور به سراغ بهترین منابع فیزیک کنکور رفتیم.


سوالات کنکور ۹۸ در دیجی کنکور

سوالات کنکور 98 برای همه ی رشته ها به صورت فایل pdf در دیجی کنکور منتشر خواهد شد. سوالات به 2 صورت نظام جدید و نظام قدیم منتشر خواهد شد.

برای دانلود بر روی مستطیل های زیر کلیک کنید

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ( بهترین منابع فیزیک کنکور 97 )

این ویدیو تمامی نیاز های شما برای انتخاب بهترین منابع فیزیک کنکور 97 یا به عبارت دیگه تمام نیاز شما برای انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور بر طرف میکنه. حتما حتما این ویدیو رو تا انتها ببینید. بچه ها حتی اگر منبع فیزیک خودتون رو انتخاب کردید باز هم این ویدیو رو تا انتها ببینید. در نظر داشته باشید که جلوی ضرر رو هر جا بگیری منفعته!

دانلود ویدیو با کیفیت بالا
دانلود ویدیو با کیفیت متوسط
دانلود ویدیو با حجم کم 
دانلود ویدیو با حجم بسیار کم


انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ( منابع فیزیک کنکور 97 )

ما تو این مقاله برای شما 4 منابع فیزیک کنکور 97 از 4 انتشارات مختلف رو  تحلیل و بررسی کردیم. یعنی بخوام واضح تر بگم، بهترین کتاب های موجود در بازار رو رو براتون بررسی کردیم. انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور کار دشواری است. اما ما با تحلیل و بررسی دقیق منابع فیزیک کنکور این کار را برای شما مثل آب خوردن راحت کردیم.

بخشی از انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 به عهده شماست!! ما بهترین ها را انتخاب و بسیار دقیق و موشکافانه بررسی کردیم. حالا شما باید بعد خواندن این مقاله با توجه به نیاز خودتون و آگاه بودن به نقاط ضعف و قوت منابع فیزیک کنکور ، بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 را برای خودتان انتخاب کنید.


بهترین کتاب فیزیک کنکور

1) میکرو فیزیک گاج ( بهترین منابع فیزیک کنکور 97 )


چرا گاج تو بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ؟

صراحتا میتوان از این کتاب به عنوان بهترین و نه یکی از بهترین منابع کنکور فیزیک یاد کرد. حجم تست کافی و جمع آوری تمام سوالات کنکور سراری و آزاد چند(ده) سال اخیر و کیفیت تست های تالیفی از ویژگی های مثبت این کتابه که بی شک اکثر رتبه های برتر کنکور هم ازش استفاده میکنند و منبع پیشنهادی خیلی از مدرس هاست.

درسنامه مفهومی و جامع هر بخش در جلد دوم این سری کتاب به عنوان منبع مطالعاتی بعد از جزوه ی مدرسین ، از نکات مثبت دیگه ی ای مجموعه کتابه. توصیه میشه برا یادگیری مفهومی این درس به پاسخنامه کلیدی در جلد اول اکتفا نکنین و به بررسی و واکاوی سوالات، با کیفیت و اهمیت بیشتر در پاسخنامه این مجموعه بپردازین.


ایرادی هم داره؟

واقعا نمیشه ایراد بزرگی به این کتاب گرفت. در موردی مثل نداشتن آزمون جامع میشه از این کتاب انتقاد کرد. البته بازهم سری کتاب های خط ویژه ی این انتشارات مشکلش رو رفع کرده.


بهترین کتاب فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( گاج برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 هستش؟)

با توجه سطوح متنوع این کتاب، به اکثر داوطلبای کنکوربا هر سطح از توانایی و بیشینه از این درس، میشه این کتاب و توصیه کرد. تست های یک قدم تا 100 انتهای هر بخش رو هم میشه، به داوطلبای توانا و قدر که خواهان درصدهای بالاتر هستند، پیشنهاد داد. در یک کلام علاج و دوای اصلی درد فیزیک کنکوره و به همگان ( حتی شما دوست عزیز /:) توصیه کرد.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

این کتاب شامل دو مجموعه تست و پاسخنامه تشریحی میباشد. چهار مورد به این سری تست ها تحت عنوان مکمل مفهومی، مکمل محاسباتی و مکمل خلاقانه و همچنین تست هایی از آزمون دانشگاه آزاد که قابلیت طرح شدن در کنکور رو دارند اضافه شده.

در پاسخ تشریحی این کتاب قسمت هایی وجود داره، تحت عنوان «خلاقیت های حرفه ای» که شامل ایده و راه حل هایی ست که رتبه های زیر 200 رشته های ریاضی و تجربی (که بعضا برای خود من هم جدید بوده) از اونها استفاده کردند.

همراه با سوالات کنکورهای داخل و خارج کشور 96

میکرو فیزیک پیش دانشگاهی چاپ 1396 – تعداد صفحات: 400

 میکرو پاسخنامه فیزیک پیش چاپ 1396 – تعداد صفحات: 720

میکرو فیزیک پایه(1و2و3) چاپ 1396 – تعداد صفحات: 400

میکرو پاسخنامه فیزیک پایه(1و2و3) چاپ 1396 – تعداد صفحات: 736


دانلود نیم نگاهی از کتاب میکرو فیزیک گاج 

دانلود نیم نگاه فیزیک پایه 
دانلود نیم نگاه پاسخنامه فیزیک پایه 
دانلود نیم نگاه سوال فیزیک پیش 
دانلود نیم نگاه پاسخنامه فیزیک پیش 

خرید آنلاین این کتاب


 

حالا میریم سراغ دومین بخش انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ( معرفی منابع فیزیک کنکور 97 )


حتما مقالات زیر را بخوانید:


آموزش برنامه ریزی برای کنکور 97 + دوره ی صوتی رایگان


معرفی بهترین منابع زیست کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


معرفی بهترین منابع شیمی کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونهبهترین منابع فیزیک کنکور

2) فیزیک کنکور خیلی سبز ( بهترین منابع فیزیک کنکور 97 )

چرا خیلی سبز تو بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ؟

 بی شک یکی از کتاب های با کیفیت که با دسته بندی و طبقه بندی خوب سوالای مورد نیاز داوطلبای کنکور تونسته منبع مورد نیاز و مکمل خیلی ها بشه. این مجموعه کتاب چهارجلدی (دو جلد سوال و پاسخ پیش و پایه) تونسته به صورت کامل تمام مباحثی که تو کنکور تجربی ها و ریاضی ها بیاد پوشش بده.

با دلایل بالا میشه از این کتاب برای آمادگی تو آزمون های آزمایشی برای افزایش درصد و تراز استفاده کرد به دلیل سطح نسبتا خوبی که تست های منبع داره. در کل در مقایسه با منابع دیگه ، دسته بندی جدای سوالات کنکور و سنجش با تالیفی و همچنین روش حل منحصر بفرد برخی از مباحث تو پاسخنامه از مزایای این چهار کتابه.


ایرادی هم داره؟

این کتاب هم مثل گاج از نقاط ضعفش نداشتن آزمون جامع ولی با این تفاوت که سری کتاب های آزمون خیلی سبز فوق العاده است و بهترین منبع آزمون جامع فیزیک کنکوره.


بهترین کتاب فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( خیلی سبز برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 هستش؟)

برای زدن تست های این کتاب باید حداقل تسلطی نسبت به درسنامه مباحث داشته باشید و کمی تستاش از دشواری بیشتری برخورداره نسبت به گاج و آبی قلم چی. این کتاب به اون دسته از داوطلبایی که میخوان تو زمان محدود تستای نسبتا زیادی با حفظ  کیفیت تستها بزنن توصیه میشه.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

کتاب فیزیک پایه حدود 3300تا تست داره که 2900 تاش تو جلد سؤاله و حدود 400 تاش (که همشون تستای طرحی‌اند) تو درسنامه‌های جلد جواب اومده! در این کتاب با 3 جور تست سروکار دارید : 1- تست‌های آموزشی و استاندارد 2- تست‌های آزمون 3- تست‌های سری z

° فیزیک پیش دانشگاهی-جلد سوال چاپ 1396 – تعداد صفحات: 340

° فیزیک پیش دانشگاهی-جلد جواب + درسنامه چاپ 1396 – تعداد صفحات: 708

° فیزیک پایه-جلد سوال چاپ 1396 – تعداد صفحات: 316

° فیزیک پایه-جلد پاسخ چاپ 1396 – تعداد صفحات: 692

خرید آنلاین این کتاب


 

حتما مقالات زیر را بخوانید:


معرفی بهترین منابع زیست کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


آموزش برنامه ریزی برای کنکور 97 + دوره ی صوتی رایگان


10 نکته ای که رتبه های برتر در مطالعه ی زیست استفاده می کنند


معرفی بهترین منابع شیمی کنکور + مقایسه، بررسی و دانلود نمونهنیمی از مقاله بهترین کتاب فیزیک کنکور ( معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور 97 ) را مطالعه کردید …


بهترین کتاب کمک آموزشی فیزیک کنکور

3) آبی قلم چی 30 سال کنکور ( بهترین منابع فیزیک کنکور 97 )


چرا آبی قلمچی تو بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ؟

به عنوان سومین منبع کارامد و پرکاربرد فیزیک کنکور که به صورت جامع تمام سوالهای کنکور و سنجش 30 سال شامل شده. همچنین سوالات چند سال اخیر آزمونهای کانون رو هم دربر داره. نکته قابل توجه و چیزی که این منبع رو منحصر بفرد میکنه از نگاه خودم، اینه که میشه تو زمان کم ( دو هفته ) مباحث زیادی رو پیش برد.

دسته بندی تیپ ها و همچنین درسنامه چکیده اول هر مبحث تو جلد اول، از نکات مثبت این کتاب به شمار میره. اگه به این کتاب به عنوان ابزاری برای زمان های حساس نگاه کنیم، انبوه نبودن تعداد تست ها هم از نقاظ قوت شمار میره.


ایرادی هم داره؟

اما اگه بخوایم از این کتاب به عنوان تک منبع جامع نگاه کنیم، متاسفانه تعداد تست ها کفایت نمیکنه. در نتیجه توصیه میشه به این کتاب برای تکمیل منابع تست فیزیک خود نگاه کنین. همچنین نداشتن پاسخنامه تشریحی قوی و مفصل و شکل ظاهری نه چندان خوب هم از نکات منفی این کتابه.


بهترین کتاب کمک آموزشی فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( قلمچی برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 هستش؟)

این کتاب منبعی هم سطح کنکور و نه بیشتره که برای تسلط تو مباحث منبع خوب و کاملی به شمار میاد. به اون دسته از داوطلبانی که تو جمعبندی های پاییز و زمستون دنبال منبع میگردن شدیدا پیشنهاد میشه. باز هم تکرار میکنم، به عنوان منبع دوم یا حتی سوم این کتاب میتونه خیلی به بچه ها کمک کنه.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

این کتاب بر خلاف دو منبع قبلی برای رشته های ریاضی و تجربی جداست. در دو جلد سوال و پاسخنامه که باز هم بر خلاف دو منبع قبلی آموزش و درسنامه چکیده در جلد اول چاپ شده. تست ها تیپ بندی شده اند و در کل هر بخش به دو دسته ی کنکور،  سنجش و سوالات آزمون های کانون تقسیم میشه.

خرید آنلاین این کتاب


انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ( معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور 97 ) هنوز ادامه دارد..


حتما مقاله زیر را مطالعه کنید:

برنامه ریزی برای کنکور 98حتما مقالات زیر را بخوانید:


معرفی بهترین منابع زیست کنکور 97 + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


آموزش برنامه ریزی برای کنکور 97 + دوره ی صوتی رایگان


10 نکته ای که رتبه های برتر در مطالعه ی زیست استفاده می کنند


معرفی بهترین منابع شیمی کنکور 97 + مقایسه، بررسی و دانلود نمونه


ضرایب دروس در کنکور سراسری ( همه ی رشته ها )بهترین کتاب فیزیک کنکور

4) نشر الگو ( انرژی اتمی )( بهترین منابع فیزیک کنکور 97 )


چرا تو بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 نشر الگو؟

از ویژگی های مثبت این انتشارات نام اشنا تست های تالیفی طراحی شده توسط مدرسین خوشنام کنکوره. این کتاب رو به عنوان به منبع اول و اصلی به داوطلبای کنکور توصیه نمیکنیم ولی به عنوان منبع تکمیلی تو مباحثی مثل سینماتیک و دینامیک و نوسان و… که معمولا باید تست های بیشتری ازش حل شه ، به شدت توصیه میشه.

طبقه بندی خوب مباحث، تست های کافی (نه خیلی زیاد) و همچنین تیپ بندی تست ها، این کتاب رو به سومین یا چهارمین منبع جامع فیزیک کنکور و کمک درسی تبدیل کرده. از نکات مثبت و متمایز کننده این کتاب داشتن درسنامه مفصل و داشتن چندین آزمون مبحثی تالیفیه که تو منابع قبلی از این ویژگی خبری نبود.


ایرادی هم داره؟

از نکات منفی این منبع شاید بشه به متنوع نبودن تست ها و پاسخ تشریحی نه چندان گویا اشاره کرد. یکم دشوار بودن تست ها و خارج شدن از حیطه ای کنکور هم از دیگر نکات منفیشه.


بهترین منابع فیزیک کنکور

به کیا پیشنهاد میشه؟( نشر الگو برای کیا بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 هستش)

شاید میشه به اون دسته از داوطلبایی که تسلط نسبتا خوبی رو درسنامه دارن و میخوان با اعتماد به نفس بیشتر تو آزمون ها در درس فیزیک شرکت کنن پیشنهاد کرد. البته اونقدرا هم به عنوان منبع دشوار بهش نگاه نکنین و به امید افزایش توانایی های شما تو این درس از بررسی پاسخنامه تشریحی اش دست نکشین.


ویژگیهای ظاهریش چیان؟

مثل کتاب آبی قلم چی رشته های ریاضی و تجربی باید جداگانه این کتاب رو تهیه کنن. بیش از 3000 پرسش چهارگزینه‌ای برگرفته از کنکورهای سراسری و آزاد دوره‌های مختلف به همراه تست‌های تألیفی و همچنین 31 آزمون چهارگزینه‌ای (15 آزمون تالیفی مبحثی+8 آزمون از سوالات آزمون‌های آزمایشی معتبر+ 8 آزمون در انتهای پاسخ‌ها ). مجموعا در چهار جلد این کتاب در دسترسه ( دو جلد پایه و پیش ).

خرید آنلاین این کتاب


گام آخر انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 ( بهترین منابع فیزیک کنکور 97 )

از ابتدای این مقاله سعی کردیم، بهترین منابع فیزیک کنکور 97 را به دقیق ترین شکل ممکن بررسی کنیم. تا شما بتونید هر چقدر راحت تر بهترین کتاب فیزیک کنکور را انتخاب کنید. اگر باز هم در انتخاب منبع شک داشتید یا منبعی تهیه کردید ولی هنوز شک دارید، یا هر سوال دیگه ای مربوط به انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور 97 میتونید  در بخش نظرات همین مقاله مطرح کنید و در کمتر از چند ساعت به شما پاسخ می دهیم.

از امیر رضا شوبی برای همکاری در نوشتن این مقاله صمیمانه تشکر میکنیم.

یک پیشنهاد جذاب
بچه ها دیجی کنکور به شما سایت کتابچی رو برای خرید کتاب هاتون پیشنهاد میکنه! شما میتونید به راحتی کتاب های کمک درسی مورد نیاز خودتون رو با کلی تخفیف ویژه دیجی کنکوری ها بخرید. کتابچی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب خیلی سریع و راحت کتاب هاتون رو میاره خونتون.

ما در دیجی کنکور برای اینکه شما بهتر بتوانید بهترین منابع کنکور را برای کنکور خود انتخاب کنید ، مقالات بسیاری را برای شما در این زمینه یعنی بهترین منابع کنکور نوشته ایم. ما بهترین منابع کنکور را درس به درس انتخاب کرده ایم تا شما به راحتی بتوانید منبع مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما بهترین منابع را برای همه ی رشته ها یعنی تجربی ، ریاضی ، انسانی و هنر و زبان را بررسی کرده ایم. این بررسی های توسط رتبه های برتر 5 سال اخیر کنکور سراسری انجام شده. پس میتونه خیالتون راحت باشه که با مقالات و دوره های صوتی ویدیویی دیجی کنکور برای انتخاب بهترین منابع کنکور ، برای سال کنکور خود بهترین منابع کنکور را انتخاب می کنید.

برای دسترسی ساده تر به کلیه مقالات و دوره های صوتی و ویدیویی دیجی کنکور بر روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنید.
108
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

108 دیدگاه

 • زهرا
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  من برای فیزیک گاج رومطالعه کردم بعدازگاج برای بالابردن درصدم ازکدوم کتاب نشرالگو استفاده کنم سه بعدی که سال به سال هست یا جامع پایه و جامع پیش دانشگاهی؟
  بعدازاین منابع برای درصد80چه منبعی خوبه؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   اولا که بهتون تبریک میگیم که اینقد پیگیر هستید.
   دوما هم اینکه با توجه به چیزی که نیاز دارید باید کتابتون رو انتخاب کنید چون همه کتاب هایی که نام بردید کتاب های خوبی هستن پس باید چیزی که میخواید رو خودتون انتخاب کنید.

 • امیر
  5 سال پیش

  سلام خوب هستین من پشت کنکوری هستم و ریاضی و فیزیک رو اصلا شروع نکردم و خیلی سردرگمی دارم راجب انتخاب منبع مشخص اگر بخوام تو فیزیک یه منبعی رو انتخاب کنم ک باتوجه به این 2ماه مونده درصدی 50 60 کسب کنم بنظرتون چ کتابی بهتره و اینکه سطحم پایینه و اگر میشه تو ریاضی هم راهنمایی کنید چون هردوی این درس رو ازصفرمیخوام شروع کنم و تو این 2ماه به 50 60 برسونم بنظرتون کدوم کتابا خوب هستن؟؟

 • sara
  5 سال پیش

  سلام وقت بخیر،
  واسه تایم باقی مونده و فیزیک نسبتا ضعیف جمع بندی استاد طلوعی بهتره یا استاد عربشاهی؟
  و چه کتابیو کار کنم بهتره ؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام متاسفانه به دلیل محدودیت های تبلیغاتی ما نمیتونیم منایعی غیر از منابعی که در بالا توسط رتبه های برتر تایید شده رو معرفی کنیم.
   مطمئن باشید منابع معرفی شده همه از بهترین ها هستن.

 • عطیه
  5 سال پیش

  سلام
  من فارغ التحصیل تجربی هستم و مجددا قصد کنکور دادن دارم .برای ریاضی و فیزیک دنبال یک کتابی مانند فیل یا خط ویژه هستم که فقط مطالب رو به صورت خیلی خوب اموزش داده باشه فارغ از تست. ینی بیشتر دنبال کتابی هستم که برام جمع بندی کنه
  سطح فیزیک و ریاضیم خوب نیست و توی این زمان باقی مونده اینطور کتابیو‌میخوام چون هیچ جزوه و درسنامه ای از این درس ها ندارم
  میشه لطفا کمک کنید و بهترین کتاب هارو تو این زمینه بهم معرفی کنید
  ممنونم

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام عطیه جان
   با شماره مرکز تماس مشاورین ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید مشاورین ما با صبر و حوصله حسابی راهنماییتون میکنن.

 • شقایق
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید 🙂 من برای فیزیک پیش از کتاب پارسال خواهرم که مهروماهه استفاده میکنم…میخواستم نظرتونو راجب کتاب فیزیک مهروماه هم بدونم

 • darya
  5 سال پیش

  سلام من فارغ التحصیل تجربی هستم و در کنکور 97 شرکت کردم اما فقط در درس فیزیک مشکل دارم وبرای کنکور 98انتخاب منبع برای فیزیک بین خیلی سبز و نشر الگو گیر کردم کدوم منبع برای کنکور مناسبتره نه آزمون های آزمایشی اصلا فرق دارن؟؟؟

  • سلام دریا جان
   هر دو کتاب خیلی خوب هستن. اما برای درس فیزیک نشر الگو کتاب مناسب تریه برای شما.

 • sajad
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشیدمن فارغ التحصیل کارشناسی زیست شناسی هستم امسال میخوام دوباره کنکور بدم ریاضیات و فیزیکم درحد صفر هستش و هیچ جزوه منبعی هم ندارم تواین مدت ۸ ماهه کدوم کتاب یا جزوه رو بخونم ؟؟؟؟ تاکید میکنم که فیزیک و ریاضیاتم در حد خیلی ضعیفیه .ممنون از سایت پربارتون

  • سلام سجاد جان
   با توجه به مطالبی که در این مطلب نوشته شده میتونی کتابی که میخوای رو انتخاب کنی.
   اگر هنوز سر درگمی برای شروع فیزیک نقره ای گاج و همچنین ریاضی خیلی سبز رو بهت پیشنهاد میکنیم.
   بازم اینا پیشنهاد هستن و نظر نهایی بر عهده خودته

 • فاطمه
  6 سال پیش

  سلام وقتتون بخیر،به نظر شما بین خیلی سبز و میکرو گاج کدام درسنامه بهتری داره ؟من نشر الگو داشتم و زیاد باهاش راحت نبودم؛درضمن رشته ام ریاضیه و امسال تازه میخوام کنکور بدم.

  • سلام
   خیلی سبز از نظر درسنامه بهتره و گاج از نظر کیفیت تست و پاسخ با توجه به اهمیت این دو موضوع کتابتون رو انتخاب کنید

 • آرمان
  6 سال پیش

  سلام ببخشید میخواستم ببینم کتاب های سیر تا پیاز گاج چی؟
  من فیزیک و شیمی و حسابان رو خریدم
  دانش آموز پایه یازدهم هستم

  • سلام
   این کتاب ها برای مطالعه در سال پایه کتاب های خوبی هستن. بیشتر اینجا سعی شد کتابهایی که در سال کنکور به دردتون میخورن معرفی بشن

 • زینب
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشید. درصد فیزیکم امسال زیر ۲۰بود چه کتابی رو بخونم که درصدم بره بالا؟موج ازمون فیزیکم خریدم خوبه ازش استفاده کنم؟؟؟

 • نگار
  6 سال پیش

  سلام من کتاب فیزیک خوشخوان میخونم وخیلی سبز میخوام درصد بالای نود کسب کنم با این دومنبع میشه بنظرتون یا شما منبع دیگری معرفی میکنید

 • حسین
  6 سال پیش

  بین کتابای بالا کدوم سطح تستاش بالا تره؟

 • رضا
  6 سال پیش

  باسلام
  مم دانش اموز سال یازدهم هستم ومیشه گفت تسلطم تو درس فیزیک بالا هست به خاطر همین به کتابی نیاز دارم که سوالاش سطحشون خیلی بالا تر باشه میخواستم بدونم ببن چهار کتاب بالا کدومو پیشنهاد میکنید همچنین نشر الگو سه بعدی هم درسطح این کتاب ها هست تستاش؟

  • سلام رضا جان
   الگو سه بعدی کتاب بسیار خوبیه و اگر میخواید در سطح خیلی بالا کار کنید پیشنهاد میشه بهتون

 • مینو
  6 سال پیش

  با سلام. فیزیک من بسیار ضعیفه و در کنکور امسال حدود ده درصد زده بودمش.به نظر شما بهترین منبع از لحاظ اینکه درسنامه ی کاملا گویا و جامع و مناسب دانش آموزان در حد صفر داشته باشه کدومه؟

 • amir
  6 سال پیش

  dashte bashe betonam kootah telephoni sohbat konamsalam bar shoma va mamnon az inhame zahmat,jesaratan dar morede fizik agar emkan

 • Shayan
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشید. اگه در فیزیک از پایه قوی باشیم و به فکر درصد بالای 70 در کنکور باشیم ، با تجربه ای که شما دارید کتاب خیلی سبز رو پیشنهاد میکنید یا میکرو گاج رو که بتونه در زمینه تست مارو به درصد بالاتری نسبت به سایر کتابا برسونه ؟ ممنون .

 • maede
  6 سال پیش

  سلام
  مبتکران خوب نیست ؟ به درد کیا میخوره

  • سلام
   مبتکران هم با تالیف استاد شهریاری فوق العاده کتابه ارزشمندیه. سطح این کتاب نسبتا بالاست و اگر میخواید با تسلط 100% برسید میتونید ازش استفاده کنید.

 • احمد
  6 سال پیش

  فقط انتشارات مبتکران فرید شهریاری

 • lami
  6 سال پیش

  سلام .من که نمیتونم کلاس برم به نظرتون چه کتابی به دردم میخوره حالا چه فیزیک چه ریاضی؟؟ ممنون میشم جواب بدین

 • آرش
  6 سال پیش

  سلام راستش من چندتا منبع نمی‌خوام بخونم درسمم خوبه بین گاج و خیلی سبز برای درصد بالای ۸۰ کدوم خوبه ؟فقط یکیشون میخوام تا خود روز کنکور بخونم.

 • الی
  6 سال پیش

  من مدرس هستم میخواستم ببینم چطور میتونم با توجه به وضعیت دانش آموز کتاب مناسب انتخاب کنم؟

  • سلام
   در توضیحات هر کتاب سطح دانش آموزان در نظر گرفته شده میتونید به این مورد دقت کنید.

 • راحیل
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشید،من تو رشته ی برق تحصیل کردم و الان دوباره قصد دارم کنکور تجربی بدم و کاملا از فیزیک دور بودم و تقریبا هیچی رو بخاطر ندارم،بنظر شما بهترین کتابی که میتونه برای من مفید باشه ،چه کتابیه؟

 • یک عدد کنکوری
  6 سال پیش

  جالبه کتاب مبتکران فرید شهریاری رو اصلا بررسی نکردید

 • امیرعلی
  6 سال پیش

  سلام من یک دور فیزیک مبتکران ، فرید شهریاری رو حل کردم ، کلاس فیزیک نرفتم ، حالا بازم یکم اشکال دارم ، مثلا سرعت عملمم توی سوالات دشوار کمه ، مطالب رو خوندم ، بهم مهر گفتن نشر الگو خیلی خوبه ولی مبتکران نه ، ولی من مبتکران حل کردم ، حالا بنظرتون فیزیک نشرالگو رو هم حل کنم البته نه همشو فقط مثلا فصل دینامیک و سینماتیک ، فقط قسمت هایی که مشکل دارم هنوز ،
  یا این که یک کتاب جمع بندی بگیرم ؟؟؟؟ رشته ام ریاضه و فیزیک هم خیلی مهمه برام ، هم تو دانشگاه لازمش دارم ، لطفا راهنمایی کنید مممنون میشم
  البته کدوم کتاب برای جمع بندی بهتره

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام کتاب های سبک تر از نظر حجمی توصیه میشه در زمان باقی مونده

 • محمد
  6 سال پیش

  سلام و با عرض خسته نباشین
  عذر میخام من به علت مشکلی که برام پیش اومد تا الان نتونستخ زیاد بخونم
  ولی خب فیزیکم خوبه به نظرتون اگه کتاب آبی قلم چی استفاده کنم می‌تونم درصد ۳۰رو توی کنکور بزنم ؟,

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   قطعا در زمان باقی مانده با استراتژی درست میتونید به این هدف برسید

 • کنکوری...
  6 سال پیش

  سلام
  من تا حالا هیچی فیزیک واسه کنکور نخوندم و میخواستم خالی بزارمش ولی الان نظرم عوض شده و میخوام یه درصد پایینی بزنمش از الان میخوام شروع کنم به خوندن و وقت خیلی محدودی دارم و تا کنکور 97 چیز زیادی نمونده و نمیتونم کتاب های قطور چند جلدی رو بخونم
  واسه کسایی مثل من که وقت خیلی خیلی محدودی دارن و میخوان یه درصد نسبتأ پایینی (۵ تا ۱۵ درصد) بزنن چه کتابی رو پیشنهاد میدید؟
  ااصلا امیدی هست :((

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   بله بیشتر از این حرفا می تونید بزنید
   من بهتون بیشتر از جمع بندی فیزیک راه اندیشه رو پیشنهاد می کنم.

 • امین
  6 سال پیش

  سلام .ببخشید dvdهای رهپویان نوروزی چطوره؟باتشکر

 • امین
  6 سال پیش

  سلام
  فیلم ها و کتاب بیشتر از جمع بندی عربشاهی
  واسه جمع بندی چطوره.؟تشکر

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام امین جان
   کتاب و دی وی دی استاد علیرضا عربشاهی فوق العادس. جزو تنها اساتید صادق کنکور ایران هستن.

 • امین
  6 سال پیش

  سلام
  فیلم ها و کتاب بیشتر از جمع بندی عربشاهی
  واسه جمع بندی چطوره.؟تسکر

 • مجید
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  برای 100 پیشنهاد شما کدوم کتابه

 • مریم
  6 سال پیش

  سلام وقتتون بخیر
  من یه منبعی واسه فیزیک میخوام که درسنامه جامع و مفهومی داشته باشه و اگر استاد خوبی میشناسید من دی وی دی هاشد تهیه کنم
  خودم گاج نقره ای دارم ولی سردرگمم
  ممنون میشم کمکم کنید

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   بله استاد علیرضا عربشاهی هستن که واقعا فوق العاده ان .
   اگر خواستید لینک خرید از سایتشو رو براتون ارسال کنم..

  • مریم
   6 سال پیش

   سلام ممنون از کمکتون
   مچکرم پیدا میکنم

 • مهسا
  6 سال پیش

  سلام و خسته نباشید
  من قسمت هایی که درس داده شده از روی کتاب گاج جواب دادم و تموم شده میشه بگید برای منبع دوم کدوم بهتره؟
  سطح فیزیک هم تقریبا خوبه

 • امیر
  6 سال پیش

  سلام…خیلی ممنون از این فرصتی که برای دانش آموزان ایجاد کردید….من خیلی دارم زحمت میکشم واسه کنکور97…اما فیزیک رو سردرگم موندم…رفتم پیش مشاور و ایشون برام فصل های رو معرفی کردن و گفتن که گزینشی بخون چون وقت کم داری……ایشون فصول آینه و عدسی-ویژگی های ماده-گرما و قانون گاز ها-حرکت نوسانی-موجهای مکانیکی-صوت-امواج الکترو مغناطیس-فیزیک اتمی جدید رو مشخص کردن…من کتاب و جزوه برای فیزیک ندارم…حالا سوالم از شما اینه که من کدوم کتاب رو بخرم که درسنامه کامل و قشنگی داره و با اون بتونم فیزیک رو تو کنکور حداقل50درصد بزنم….و سوال دوم اینکه آیا فیلم های آموزشی آقای امیر مسعودی واسه کنکور چطورن؟؟؟؟؟؟لطفا خیلی زود جواب بدید…وقت کمه..با تشکر فراوان

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   برای شما که وقت کم دارید بهترین گزینه بسته ی فیزیک ” کنکور باکس ” هستش . هم قیمت فوق العاده مناسبی داره و هم از زمان شما بسیار استفاده ی بهینه انجام میده.
   در مورد آقای مسعودی هم ، ما در دیجی کنکور متاسفانه یا خوشبختانه نمی تونیم ایشون رو تایید کنیم. چون با تحقیق های بسیاری که از رتبه های برتر کردیم نه خودمون با این سبک آموزش رتبه ی خوبی آوردیم و نه رتبه برتر های دیگه!
   باز هم تصمیم با خود شماست.

 • M
  6 سال پیش

  سلام و درود
  راستش من سطح فیزیک خیلی پایینی ندارمو منبعم گاجه
  اما اصلا نمیفهممش و با اینک وقت خوبی براش میذارم نتیجه دلخواهمو نمیگیرم
  بیشتر مشکلم با پاسخنامه و نحوه تدریسشه
  و اینک خیلی وقتا فرمولای زیادی معرفی کردع و تستاشم بر اساس همون حل میکنه،ن فرمول مادر هر بحث
  میخواستم بدونم برای تغییر منبع دیر نیست؟و دومم اینک میخوام خیلی سبزو تهیه کنم اما میترم بدتر بشه،لطفا رهنماییم کنید

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   تغییر منبع در حالت کلی این موقع سال اصلا کار درستی نیس
   مخصوصا از منبعی مثل گاج
   بهترین کار این هستش که به عنوان تست یک هفته از منبع خیلی سبز برای مطالعه ی مبحث جدید پیش رو استفاده کنید اگر باهاش راحت بودید و بهتر بود براتون ادامه ی راه رو با این منبع پیش برید.

 • parisa
  6 سال پیش

  سلام و خسته نباشید.
  پشت کنکوری هستم و تاحالا فیزیک کار نکردم. کدوم کتاب برای شروع ازهمین الان مناسب؟؟؟ پارسال فیزیک رو سفید دادم! امسال میخوام درحد 50%بزنم.
  هم ازبابت سطحش و هم حجمش نگرانم

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   کتاب گاج برای شما مناسب هستش

 • مهدی
  6 سال پیش

  سلام نظرتون درباره کتاب فیزیک جامع کنکور تجربی خیلی سبز چاپ ۹۶ چیه
  مثل اینکه تازه اومده تک جلدی کنکور هم هست نه به صورت ۲ جلدی ____گاج بهتره یا این?!

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   اگر وقت کمتری برای مطالعه دارید خوبه ولی اگرزمان کافی دارید همون گاج رو مطالعه کنید.

 • پوریا
  6 سال پیش

  سلام من تو فیزیک خیلی ضعیفم به طوری که تو کنکور 13 درصد زدم خیلی اعصابم خورده به نظرتون چی کار کنم ؟از چه منبعی استفاده کنم؟ ممنون

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   از چه منبعی استفاده می کردید؟

 • Mahla
  6 سال پیش

  سلام بنظرتون اينكه از فصل ديناميك فقط جركت دايره اي رو بخونم چند درصد احتمال داره ازش سوال بياد؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   این موضوع رو اصلااا نمیشه پیش بینی کرد !! اگه می خواید این کار رو انجام بدید، باید خودتون رو به بخت و اقبال بسپارید!

 • غزال
  6 سال پیش

  سلام ببخشید من کتاب آی کیو گاج رو برنم یانشر الگو یا گاج نقره ای؟پشت کنکوریم درصد فیزیکم در کنکور 58 درصد بوده

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   گاج نقره ای

 • علی
  6 سال پیش

  سلام
  از نظر درسنامه و تست های کنکور سراسری جزوه خوبی دارم گاج نقره ای هم دارم
  اما یه منبع تست خوب تالیفی میخوام که فرزتر بشم و چنانچه در کنکور از مبحثی تست سخت بیاد از پسش بر بیام
  پیشنهادتون چیه؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   ایا گاج نقره ای رو مطالعه کردید و تموم شده یا در حین مطالعه ی اون تایم زیادی برای فیزیک اضافه میارید که می خواید یه منبع دیگه رو شروع کنید؟ یا اینکه میخواید منبعتونو عوض کنید؟

 • parham
  7 سال پیش

  سلام.من از کتابای فرید شهریاری استفاده میکنم به نظرم جالب و مفهومی توضیح داده حالا به نظر شما برای کنکور میتونه منبع مناسبی باشه ضمنا سطح درسی فیزیک من متوسطه .

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام اره کتاب های خوبی هستند ولی دقت کنید و توجه داشته باشید که کتاب های بهتر نیز در بازار موجود می باشد.

 • پارسا
  7 سال پیش

  سلام….سطح فیزیک پیش دانشگاهی من خوبه…..
  فیزیک پیش میکرو هم دارم….
  برای منبع دوم،فیزیک پیش خیلی سبز بگیرم یا مبتکران(فرید شهریاری)؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام بله کتاب خوبی هستش ولی توجه داشته باشید کتاب های بهتر نیز در بازار موجود می باشد.

 • مهدی
  7 سال پیش

  راستش من به صورت شبانه درس می خوندم.و جزوه ودرس نامه یه درستی برای درس فیزیک ندارم.
  شما‌کدوم منبع به عنوان درسنامه یه خوب پیشنهاد می کنین.و اینکه آیا با خواندن درسنامه گاج نقرهای می شود مباحث را یاد گرفت؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   7 سال پیش

   درسنامه کتاب های گاج و نشر الگو برای درسنامه ی فیزیک کنکور مناسب هستن.

 • تحریریه دیجی کنکور
  6 سال پیش

  سلام
  برای یادگیری حل تست با تمرین مناسب با کتاب های تست هم میتونید به حد خوبی از آمادگی برسید.
  اگر مفاهیم رو درک کردید نیازی به دی وی دی نیست و با تست زدن زیاد میتونید این مشکل رو به راحتی حل کنید.

 • سلام
  همه کتاب های گفته شده خیلی سطح خوبی دارن. برای شروع گاج خوبه و برای تسلط بالاتر نشر الگو هم گزینه مناسبیه.

 • شما لطف دارید.

 • سلام علی جان
  بله قطعا میشه ولی یکی از فاکتور های مهم دیگه ای که در درصد شما میتونه تاثیر گذار باشه روش مطالعه شما هستش

 • لطفا به مقاله زیر مراجعه کنید :
  بهترین منابع کنکور 99