مشاوره تحصیلی کنکور

مشاوره تحصیلی کنکور

این مورد که مشاوره تحصیلی کنکور چیست و مشاور چه وظایفی دارد و دارای چه خصوصیاتی است. این موضوعی است که در این مطلب به آن می پردازیم. اینکه یک مشاور حرفه ای و قدرتمند انتخاب کنیم و طبق برنامه ریزی دقیق و حرفه ای برای آزمون آماده شویم درصد موفقیت در کنکور در رشته و دانشگاه مورد نظر را افزایش می دهد.

همه ساله با شروع سال تحصیلی جدید، برنامه ریزی جدی برای دانش آموزان جهت موفقیت در کنکور سال آینده شروع می شود. برخی دانش آموزان خود نسبت به برنامه ریزی و درس خواندن می کنند. برخی دیگر نیز ترجیح می دهند از خدمات مشاوره تحصیلی کنکور بهره مند شوند.

اینکه هر دانش آموزی برای موفقیت در کنکور نیاز به مشاور تحصیلی دارد یا خیر، مقوله ای جدا است که بسته به نظر خود دانش آموز دارد. ولیکن تعداد افرادی که از این خدمات کنکور استفاده کرده و رتبه خوبی در کنکور بدست آورده اند کم نیستند.

از این رو در این مبحث به بررسی وظایف، ویژگی ها، خصوصیات و بایدهای یک مشاوره تحصیلی کنکور خوب می پردازیم. با بررسی این مطلب می توانید خصوصیات بهترین مشاور تحصیلی برای خود را فرا گرفته و در انتخاب مشاور تحصیلی به شما کمک نماید. ابتدا به بررسی و معرفی وظایف مشاوره تحصیلی کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی حرفه ای می پردازیم.

وظایف مشاور تحصیلی کنکور چیست؟

یک مشاور تحصیلی کنکور موفق و برتر باید دارای چه ویژگی هایی بوده و چه وظایفی دارد. برخی دانش آموزان به وظایف یک مشاوره تحصیلی موفق آگاه نیستند. بدین ترتیب ممکن است علاوه بر صرف هزینه های هنگفت برای داشتن یک مشاور خوب به نتیجه لازم دست پیدا نکنند. بنابراین در این مبحث ابتدا به بررسی وظایف بهترین مشاور تحصیلی می پردازیم.

وظایف مشاور تحصیلی کنکور چیست؟

وظیفه ۱

مشاور تحصیلی کنکور حرفه ای باید به تمام مطالب و دروس گروه آزمایشی مورد نظر اشراف کامل داشته باشد. فرد مشاور باید بداند که مواد امتحانی چه بوده و هر کدام دارای چه ضرایبی هستند. نکات مهم هر درس و مبحث کدامند.

نحوه مطالعه هر درس به چه صورت است. دروس محاسباتی چگونه باید مطالعه شوند و روش های مطالعه دروس حفظ کردنی چگونه است. روی کدام دروس و مطالب باید وقت و انرژي بیشتری صرف نمود. مشاوره تحصیلی کنکور خوب باید راهنمای کامل دانش آموز خود بوده و بتواند وی را راهنمایی کند.


وظیفه ۲

یک مشاوره تحصیلی کنکور حرفه ای باید نحوه برنامه ریزی دروس، زمانبندی حرفه ای، نحوه مطالعه و مرور کتب و چگونگی شروع مطالعه دروس را به دانش آموز خود یاد بدهد. دقت کنید بهترین مشاور تحصیلی کسی است که نحوه و روش برنامه ریزی درسی را به دانش آموز خود یاد بدهد و در این راه به وی کمک کند. این به معنی انجام برنامه ریزی توسط مشاور بطور صد در صد نیست.

دانش آموز باید با توجه به روحیات، توانایی ها و میزان دانش علمی خود و علاقه مندی به دروس مختلف و در نهایت رشته های مورد علاقه برای تحصیل در دانشگاه و ضرایب دروس در کنکور نسبت به برنامه ریزی درسی دقیق و هدفمند با کمک مشاور اقدام نماید. توصیه می شود ساعات مطالعه دانش آموز در ابتدا کمتر و حدود ۸ ساعت در روز بوده و به مرور افزایش یابد.


وظیفه ۳

از دیگر وظایف یک مشاور تحصیلی کنکور، معرفی منابع آزمون مناسب، کتب کمک آموزشی، شرکت در آزمون های آزمایشی، تهیه جزوات برتر و قوی، نحوه تست زدن در آزمون و رعایت اصول مهم در حین امتحان است.

روشهای تستی برای حل مسایل، مدیریت زمان، نحوه تمرکز در سر جلسه آزمون، نحوه پاسخگویی به سوالات مختلف و مباحث مختلف از دیگر وظایف بهترین مشاوره تحصیلی است. از آنجائیکه منابع آزمون و کتب کمک آموزشی از اهمیت زیادی برخوردارند، مشاور خوب به معرفی بهترین منابع آزمون برای هر یک از دروس می پردازد.


وظیفه ۴

یکی از مهمترین وظایف مشاور تحصیلی کنکور پیگیری مستمر و روزانه میزان پیشرفت تحصیلی دانش آموز است. اینکه یک مشاور بعد از برنامه ریزی، معرفی منابع آزمون، تهیه کتب و جزوات قوی پیگیری مستمر از دانش آموز خود داشته باشد حائز اهمیت زیادی است.

بدین ترتیب دانش آموز در طول مدت مشاوره، بطور مرتب تحت ارزیابی قرار گرفته و میزان پیشرفت وی سنجیده می شود. بهترین مشاوره تحصیلی بعد از هر ارزیابی در صورت نیاز برنامه درسی دانش آموز را در جهت رفع اشکال و ضعف های وی تغییر می دهد.


بهترین مشاوره تحصیلی کنکور چه ویژگیهایی دارد؟

بهترین مشاوره تحصیلی کنکور چه ویژگیهایی دارد؟

تا بحال نسبت به معرفی و تشریح وظایف یک مشاوره تحصیلی کنکور خوب اقدام کردیم. حال به بررسی ویژگی ها و خصوصیات یک مشاور برتر کنکور می پردازیم. دانستن ویژگی های یک مشاور خوب به دانش آموزان در انتخاب بهترین مشاوره تحصیلی کمک زیادی می کند.

انتخاب مشاور خوب و حرفه ای می تواند در آینده تحصیلی و شغلی دانش آموز نقش موثری داشته باشد، پس این مورد را جدی بگیرید.

ویژگی ۱

یک مشاوره تحصیلی کنکور تجربی ، ریاضی و یا انسانی خوب باید خود جزو نفرات برتر کنکور در سالهای گذشته باشد. چنین فردی کلیه مراحلی که دانش آموزان در حال گذراندن آن هستند را با موفقیت طی کرده است. بنابراین می توان به این فرد به عنوان یک مشاور کنکور خوب اعتماد نمود. افرادی که در سالهای گذشته جزو نفرات برتر کنکور در گروه های مختلف آزمایشی بوده اند، با فرآیند کنکور به خوبی آشنا بوده و بهترین خدمات مشاوره و راهنمایی را به دانش آموزان می دهند.


ویژگی ۲

یک مشاور کنکور موفق، شخصی جوان و پرانرژی بوده که توانایی پیگیری های مستمر و ارزیابی پیوسته دانش آموز خود را دارد. افراد جوان و پویا که دارای سنی نزدیک به دانش آموزان هستند، بهتر می توانند روحیات آنها را درک کنند.

با مسایل و مشکلات درس خواندن و آماده شدن برای کنکور آشنایی کامل داشته و از همه مهمتر با موفقیت از سد کنکور عبور کرده اند. این افراد شایستگی ارائه خدمات مشاوره کنکور به دانش آموزان را دارند.


ویژگی ۳

یک مشاوره تحصیلی کنکور باید علاوه بر جوان و پویا بودن، دارای صبر و حوصله فراوان باشند. یک مشاور خوب به حرف های دانش آموز خود گوش داده و بهترین راه حلها را برای آنها ارائه می کند.

پیگیری مستمر روزانه، ارزیابی دوره ای دانش آموز و تغییر در برنامه های درسی وی نیاز به صبر و حوصله فراوان دارد. از این رو بهترین مشاور تحصیلی کسی است که صبر و تحمل لازم برای دانش آموز خود داشته باشد.


تیم ستارگان مشاوره تحصیلی دیجی کنکور

تیم ستارگان مشاوره دیجی کنکور، بدون شک برترین تیم مشاوره تحصیلی کنکور در ایران محسوب می شود. کلیه افراد و مشاوران دیجی کنکور خود جزو رتبه های برتر کنکور در سالهای قبل بوده اند. چه چیزی از این بهتر که با فردی مشاوره کنید که خود تمام مسیر برای موفقیت در کنکور را به بهترین نحو طی کرده است. دیجی کنکور دارای تعداد زیادی دانش آموز رتبه برتر در سالهای قبل است.

تیم ستارگان مشاوره تحصیلی دیجی کنکور

این افراد از تیم مشاوران دیجی کنکور خدمات مشاوره حرفه ای دریافت نموده و خود توانستند با موفقیت در آزمون کنکور قبول شوند.

به عنوان مثال تعداد دانش آموزانی که از تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی دیجی کنکور بهره مند شده و در کنکور موفق شدند مشتمل بر:

۳۰ رتبه زیر ۱۰۰۰ در کنکور تجربی ۹۶ و ۹۷، بیش از ۷۳ مورد قبولی در رشته پزشکی، بیش از ۱۵ مورد قبولی در رشته دندان پزشکی و بیش از ۱۱ مورد قبولی در رشته داروسازی است.

تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی دیجی کنکور گلچینی از بهترین دانش آموزان سالهای گذشته کنکور سراسری است. افرادی که در رشته های پرطرفدار پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی قبول شده و رتبه خوبی کسب کرده اند.

نیاز به یک مشاور حرفه ای دارید؟

تیم مشاورین دیجی کنکور به عنوان قوی ترین و موفق ترین تیم مشاوره کنکور از نظر تعداد رتبه های برتر می تواند در این مسیر به شما کمک کند. اگر به دنبال به دست آوردن یک رتبه عالی در کنکور هستید در کنارتان خواهیم بود.

برای مشاهده روی دکمه زیر بزنید

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

بهترین مشاور کنکور تجربی برای قبولی پزشکی

تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی دیجی کنکور یکی از برترین تیم های مشاوره برای قبولی پزشکی در ایران محسوب می شود. کلیه افراد تیم مشاوره دیجی کنکور جزو نفرات برتر کنکور تجربی سالهای گذشته بوده اند. اگر تصمیم دارید در رشته پزشکی در یکی از دانشگاه های برتر علوم پزشکی قبول شوید، توصیه می شود از خدمات حرفه ای دیجی کنکور استفاده کنید.

بهترین مشاور کنکور تجربی برای قبولی پزشکی

دانشجویان رشته پزشکی تیم مشاوره دیجی کنکور که جزو برترین دانشجویان پزشکی ایران محسوب می شوند، خدمات تخصصی و حرفه ای به شما ارائه می کنند. بدین ترتیب می توانید با برنامه ریزی دقیق و حرفه ای و تحت نظر بهترین تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی، موفقیت را تجربه کنید.

دانش آموزان زیادی در سالهای گذشته با استفاده از خدمات تیم مشاوره تحصیلی دیجی کنکور به قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود دست یافته اند. بنابراین موفقیت در رشته و دانشگاه محبوب شما دور از دسترس و انتظار نیست.

  • ارائه برنامه ریزی دقیق روزانه و هفتگی
  • معرفی بهترین منابع کنکور
  • آموزش روشهای مطالعه موثر و اصولی دروس مختلف مانند دروس ریاضی، محاسباتی و حفظ کردنی
  • نحوه مدیریت آزمونهای آزمایشی
  • نحوه تست زدن
  • مدیریت زمان
  • پیگیری مستمر روزانه
  • تماس و مشاوره تلفنی کنکور و پشتیبانی ۲۴ ساعته

جزو مزیت های بهترین مشاور تحصیلی کنکور ریاضی دیجی کنکور است. البته ناگفته نماند تمامی این خدمات برای هر سه رشته ریاضی و ، تجربی و انسانی در دسترس می باشد.

مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی

تیم مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی دیجی کنکور همگی جزو رتبه های برتر کنکور سراسری هستند. این افراد جزو دانشجویان رشته های مهندسی دانشگاه شریف بوده و جزو ۵۰۰ نفر اول کنکور هستند. با خدمات مشاوره کنکور ریاضی، علاوه بر برنامه ریزی درسی حرفه ای و دقیق، ارزیابی مستمر، دستیابی به بهترین منابع کمک آموزشی و جزوات قوی، از آینده شغلی انواع رشته های تحصیلی مهندسی و علوم پایه آگاه شوید.

شما می توانید به کمک و راهنمایی مشاور خود بهترین رشته های مهندسی را انتخاب و آینده تحصیلی و شغلی خود را تضمین کنید. خدمات مشاوره تحصیلی کنکور دیجی کنکور دارای این ویژگی ها نیز است به طوری که مشاور شما در همان رشته هایی که شما تمایل به ادامه تحصیل دارید، مشغول به تحصیل است لذا اشراف کامل بر آن رشته دارد.

مشاوره تحصیلی کنکور انسانی

مشاوره تحصیلی کنکور انسانی توسط دانش آموزان برتر این رشته در سالهای قبل بهترین گزینه برای دانش آموزان محسوب می شود. رشته های پرطرفدار علوم انسانی شامل حقوق، حسابداری و روان شناسی است. اگر قصد ادامه تحصیل در این رشته ها و در دانشگاه های برتر دولتی را دارید، بهترین انتخاب شما از دانش آموزان برتر گروه علوم انسانی در سالهای گذشته است.

این افراد با نحوه مطالعه دروس گروه علوم انسانی، کتب کمک آموزشی، منابع آزمون، تست زدن و آزمونهای این گروه آشنایی کافی داشته و خود تجربه موفقی داشته اند. برای قبولی در کنکور علوم انسانی و تحصیل در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود، توصیه می شود با تیم مشاوره تحصیلی کنکور انسانی دیجی کنکور در تماس باشید.

تیم دیجی کنکور با داشتن یک برنامه دقیق و حرفه ای از ابتدای شروع به مطالعه تا لحظه برگزاری آزمون با شما خواهند بود. از طرفی خدمات انتخاب رشته حرفه ای توسط تیم دیجی کنکور صورت می گیرد.

جمع بندی: چطور بهترین مشاوره تحصیلی برای خودمان پیدا کنیم؟

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم موارد مهمی که در انتخاب یک مشاور تحصیلی کنکور باید مد نظر قرار گیرد تشریح کنیم. همچنین وظایف و ویژگی های بهترین مشاوره تحصیلی کنکور در تمام گروه های آزمایشی مورد بررسی قرار گرفت.

انتخاب یک مشاور خوب تاثیر زیادی در آینده شغلی و تحصیلی دانش آموزان دارد. با قبولی در رشته های پرطرفدار و دانشگاه های برتر دولتی، مسیر زندگی دانشجویان تغییر می یابد. از اینرو این موضوع را جدی بگیرید.

دانش آموزان زیادی بوده اند که در طول دوران تحصیل خود نمرات و معدل خوبی نداشته اند ولیکن با برنامه ریزی دقیق کنکور زیر نظر مشاوران حرفه ای و قدرتمند، رتبه خوبی در کنکور کسب کرده و آینده خود را تغییر داده اند. در ادامه به خدمات مشاوره دیجی کنکور و بهترین تیم مشاوره تحصیلی کنکور اشاره می کنیم.

سه ویژگی اصلی خدمات مشاوره ای ما

1. در دیجی کنکور مشاوره تحصیلی برنامه ریزی روزانه در قالب یک برنامه هفتگی به دانش آموزان می دهد. لذا امکان برنامه ریزی و مطالعه دقیق وجود دارد. هر برنامه مختص دانش آموز بوده و طبق توانایی ها و دانش علمی وی برنامه ریزی شده است. به عبارتی برنامه ریزی دیجی کنکور ۱۰۰ درصد شخصی است.

2. از دیگر ویژگی های تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی این است که مشاوران تکنیک های برتر مطالعه و تست زنی که خود استفاده کرده اند را به دانش آموزان انتقال می دهند.

3. آموزش تکنیک های تست زنی و موفقیت در آزمون های کنکور ‌آزمایشی توسط تیم دیجی کنکور صورت می گیرد. نحوه مدیریت استرس و برگزاری جلسات هفتگی انگیزشی جهت ارتقا عملکرد و بهره وری دانش آموزان از خدمات مشاوره دیجی کنکور بشمار می رود.

با ثبت نام در خدمات مشاوره دیجی کنکور و برخورداری از تیم مشاوره تحصیلی کنکور، ضمن موفقیت تضمینی در کنکور سال آینده، آینده تحصیلی و شغلی خود را رقم بزنید. دیجی کنکور با کارنامه موفق در کسب رتبه های برتر دانش آموزان خود در کنکور سالهای گذشته، خدمات برتر و تضمینی به شما ارائه می کند.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه