برنامه ریزی 45 روزه برای تابستان ( جمع بندی کل دروس پایه )

ممکنه تا اینجای تابستون رو خوب درس نخونده باشی ، یا ممکنه اصلا درس نخونده باش و تابستون رو تا الان از دست داده باشی. حالا هر دلیلی که داشته ، مسافرت بودی  یا اتفاقی افتاده یا به هر دلیلی که نتوستی تا اینجا تابستون اونطور که دوست داشتی درس ها رو بخونی ، اصلا نگران نباش! مهم اینه که روز های باقی مونده تا کنکور رو از دست ندی ! یا بهتر بگم روز های باقی مونده از تابستون رو! یه نکته همیشه تو ذهنت باشه 90 درصد رتبه های برتر مطالعه دروس رو از تابستون شروع کردن !

برنامه تابستانه جدید منتشر شد

اگر میخواهید در این تابستان کل دروس پایه دهم و یازدهم را به طور کامل جمع بندی کنیم همین الان روی لینک زیر بزنید + روی دکمه زیر بزنید و نسخه جدید برنامه تابستانه را ببینید!

مشاهده نسخه جدید برنامه تابستانه

پس تو هم برای موفق شدن باید مباحث ویژه ی تابستون رو در تابستون مطالعه کنی ، نه در پاییز و زمستون ! حالا ما تو دیجی کنکور جمع شدیم و یک فکر بکر برای شما کردیم و یه برنامه ریزی ایده آل برای فرصت باقی مانده تابستون انجام دادیم! تا شما هم مثه اونایی که از اول تابستون شروع کردن و مباحث ویژه ی تابستون رو مطالعه کردن ، شما هم مثل اونا مطالعه کنید و از دیگر دوستان کنکوریتون عقب نمونید. حالا این چه برنامه ایه؟! برنامه ریزی 45 روزه ویژه تابستان (صفر تا صد دروس پایه در 45 روز)!

برنامه اورژانسی 45 روزه تابستان منتشر شد

اگر تاحالا اونطور که باید از تابستون استفاده نکردی! اگر فکر میکنی میتونستی بهتر تو تاستون عمل کنی. اگر می خوای تا پایان تابستون کل دروس پایه یعنی دهم و یازدهم رو کامل بخونی ، تست بزنی و مرور کنی ، این برنامه برای شماست. در 45 روز و تا پایان تابستون کل دروس پایه رو ببند و با خیال راحت سال تحصیلی رو شروع کن.


برنامه ریزی 45 روزه دیجی کنکور برای تابستان

اصلا نمیخوایم پرحرفی کنم و زیاد از حاشیه ها حرف بزنم ، میخوام هر چه سریعتر برم سراغ اصل مطلب!

در 45 روز همه پایه را بخوانید

زمان مورد نیاز برای اجرای این برنامه فقط 45 روز است، یعنی یک ماه و نیم ! در این 45 روز شما کل دروس پایه (اعم از دهم و یازدهم رو به طور کامل مطابق با یک برنامه منسجم مطالعه میکنید)

اول از همه یه نگاهی به عکس زیر بنداز که ببینی با خرید پکیج برنامه ریزی 45 روزه دیجی کنکور ویژه ی تابستان چه چیز هایی گیرت میاد .
برنامه ریزی تابستان تجربی

این شما و این برنامه ریزی 45 روزه برای تابستان:

برنامه ریزی 45 روزه ویژه تابستان

همیشه و همیشه گفتن و میگن اگر میخوای سفالگری یاد بگیری ، باید بری پیش کسی که سفالگر باشه ! کنکور هم همینه ! اگر می خوای راه و رسم موفقیت تو کنکور رو یاد بگیری باید بری سراغ کسی که این راه رو رفته و تو این راه موفق شد.

یه نکته از دیجی کنکور : دیجی کنکور در سال گذشته برترین نهاد برنامه ریزی درسی کشور از دید دانش آموزان شد.

اگر میخوای خیالت راحت باشه که برنامه ریزی که داری بهش عمل می کنی ، تو رو به موفقیت می رسونه، اول باید ببینید آیا اون برنامه توسط رتبه های برتر تالیف شده یا نه ؟!

ویدیو زیر رو ببین بعدش قطعا با خودت میگی که مگه میشه با برنامه ریزی های دیجی کنکور موفق نشد!!؟

آیا میشه با برنامه ریزی 45 روزه ویژه ی تابستان دیجی کنکور به موفقیت رسید؟

اول از همه بریم سراغ مهم ترین و اصلی ترین ویژگی برنامه ریزی تابستان برای کنکور تجربی و ریاضی 99. فرصت طلایی تابستون رو از دست ندید و با برنامه 45 روزه دیجی کنکور با سرعت نور خودتون رو به رقباتون برسونید و همه دروس پایه رو تو تابستون مطالعه کنید.
اگر میخوای در کنکور 99 موفق بشی باید حرف آدم های موفق رو گوش کنی. اونا میگن باید از تابستون شروع کنی، چون 80 درصد رتبه های برتر از تابستون شروع کردن ! حالا تو یک بخشی از تابستون رو ازدست دادی ، ایرادی نداره ولی اگه ادامشم از دست بدی مشکلاتی برات ایجاد میشه!! الان بهترین راهت استفاده از برنامه ریزی ای هستش که اولا توسط رتبه های های برتر طراحی شده باشه، ثانیا از مدت باقی مونده ی تابستون تو بهترین استفاده رو بکنه !!
برنامه ریزی تابستان برای کنکور 98


دیجی کنکور ناشر پر مخاطب ترین (بیش از 8000 نفر) پکیج برنامه ریزی کنکور در سه سال اخیر که کلی پزشک و مهندس موفق تحویل جامعه داده. ( یه نگاه بنداز به تصویر بالا و پایین ! اونا هم مثل تو تو سال کنکورشون دنبال یه راهی برای موفقیت میگشتن که دیجی کنکور رو انتخاب کردن . تو هم می تونی به موفق ها نگاه کنی و راه موفق رو بری تا موفق شی…

رتبه های برتر دیجی کنکور


چرا پکیج برنامه ریزی برای تابستان دیجی کنکور، سه ساله بهترین برنامه ریزی برای تابستان شده:
برنامه ریزی تابستان

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه تجربی

دانلود نمونه ریاضی

کیا میتونن از برنامه ریزی 45 روزه ویژه تابستان استفاده کنن؟

با قاطعیت باید بگیم همه ی کسانی که میخوان تو کنکور 99 موفق بشن ، مثل :

 • همه دوازدهمی ها (کنکوری های 99 ) حتی فارغ التحصیل ها
 • بچه های رشته ی تجربی
 • بچه های رشته ریاضی
 • افرادی که تا الان هیچی برای کنکور 99 نخوندن یا درست مطالعه نکردند.
 • افرادی که تا الان از مطالعه در تابستون هیچ نتیجه ای نگرفتن
 • خلاصه کنکوری هایی که این مدت رو به هر دلیلی از دست دادن و الان می خوان به یک موفق واقعی تبدیل شن!

در 45 روز کل پایه رو جمع کنید

این برنامه ریزی برای تابستان 45 روزه می باشد! در 45 روز همه مباحث ویژه تابستان را مطالعه می کنید و همچنین برنامه 45 روزه برای هر دو رشته ریاضی و تجربی و مطابق با آزمون های آزمایشی می باشد.

روزانه در برنامه ریزی 45 روزه ویژه تابستان دیجی کنکور ، چقدر باید مطالعه کنیم؟

با توجه به اینکه برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، 3 سطح داره. هر سطح ساعت مطالعه های متفاوتی داره.

 • سطح اول : 4 تا 6 ساعت مطالعه روزانه
 • سطح دوم: 6 تا 8 ساعت مطالعه روزانه
 • سطح سوم: بیش از 9 ساعت مطالعه روزانه

 

آیا شما به همه کسانی که پکیج 45 روزه ویژه تابستان دیجی کنکور رو بخرن ، یک برنامه ریزی یکسان میدین؟

قطعا نه!!
اتفاقا چیزی که باعث تفاوت برنامه ریزی دیجی کنکور با بقیه برنامه ریزی ها در سال اخیر شده اینه که برنامه ها در سه سطح تهیه شده اند.
شما متناسب با ساعت مطالعه ات و میانگین ترازی که میخوای و همچنین با توجه به صحبت هایی که با مشاوران دیجی کنکور می کنید، متوجه میشید که از کدوم سطح از برنامه ریزی باید استفاده کنید و هفته به هفته با توجه به پیشرفتت به سطح های بالاتر میری.

با پکیج 45 روزه برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور در تابستان چه مباحثی را می خوانیم؟

با این پکیج همه دروس پایه را به طور کامل در 45 روز مطالعه میکنید و همچنین می توانید یک دور هم به مرور مطالب خوناده شده اختصاص بدید. این منابع کاملا منطبق بر آزمون های آزمایشی کل کشور است.

شما مباحث روبرو را مطالعه می کنید : کل دروس دهم و یازدهم.

40 هزار تومان تخفیف تا 15 مرداد – برای تهیه ی پکیج 45 روزه تابستان کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز مشاوره دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج 45 روزه تابستان

آیا هر سه سطح برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور در اختیار ما قرار گرفته می شود؟

بله 100% .

هر سه سطح برنامه ریزی به صورت کامل و بدون هیچ کم و کاستی در اختیار شما قرار گرفته می شود تا با توجه به پیشرفت و تغییرات شرایط به سطح های بالاتر برنامه ریزی دسترسی داشته باشی.

اگر از برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور عقب بیوفتم ، اون وقت باید چیکار بکنم؟

به هر دلیلی ممکنه برای هر دانش آموزی در طول مدت اجرای برنامه اتفاقات پیش بینی نشده بیوفته که از برنامه عقب بمونه. ما برای شما ایستگاه های جبرانی خیلی زیادی قرار دادیم که خیالتون راحت باشه (یه نگاهی به نمونه زیر از رشته تجربی بندازید):

نمونه برنامه ریزی 45 روزه رشته تجربی

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه تجربی

دانلود نمونه ریاضی

9 دلیل اینکه چرا برنامه ریزی 45 روزه دیجی کنکور بهترین است :

بریم سراغ 9 تا دلیل که بهت میگن که چرا برنامه ریزی 45 روزه دیجی کنکور دیجی کنکور بهترینه!

دلیل اول- با کیفیت ترین برنامه ریزی فشرده تابستان توسط بهترین تیم برنامه ریزی برای کنکور در اختیار شما قرار گرفته می شود

دیجی کنکور به عنوان برترین نهاد برنامه ریزی کشور باز هم اقدام به انتشار برنامه ریزی تابستان برای سومین سال پیاپی کرده است.
تیم برنامه ریزی دیجی کنکور متشکل از 15 رتبه ی زیر 200 در رشته تجربی می باشد.
پس در دیجی کنکور با برترین های کنکور سال های اخیر بهترین و دقیق ترین برنامه ریزی فشرده را برای تابستان شما آماده کرده ایم. (کلیپ بالا رو که دیدی دیگه!)

40 هزار تومان تخفیف تا 15 مرداد – برای تهیه ی پکیج 45 روزه تابستان کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز مشاوره دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج 45 روزه تابستان

دلیل دوم- 45 روز برنامه ریزی در 3 سطح در اختیار شماست!

همه مباحثی که باید تو تابستون مطالعه کنی رو در 45 روز برات به زیبایی چیدیم و مهندسی کردیم. خیالت راحت این برنامه کل تابستان شما را پوشش میده.

دلیل سوم- با برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، شما همه دروس رو حداقل 3 بار مطالعه و مرور می کنید!

در برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور شما همه ی دروس و همه ی مباحث پایه را حداقل 3 بار مطالعه و مرور میکنید و خیالتون از این بابت راحت که به همه ی دروس تسلط 100 درصد پیدا می کنید.

دلیل چهارم- برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، با برنامه آزمون های آزمایشی هماهنگ است.

یکی از ویژگی های مهم این برنامه ریزی انطباق 100% آن با همه ی آزمون های آزمایشی (گاج ، قلم چی ، گزینه 2 ) در دوران تابستان است.
اگر در آزمون های آزمایشی شرکت می کنید با این برنامه به یک پیشرفت بسیار بزرگ در تراز های خود خواهید رسید.

دلیل پنجم- برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، مجهز به دو سبک زمان بندی می باشد!

صبح ها زود بیدار میشی ؟
شب ها دیرتر میخوابی ؟
به عنوان یک پیشنهاد دوستانه ما ساعت بیدار شدن و خوابیدن شما را نیز در نظر گرفتیم و برنامه ریزی را با دو سطح زمان بندی یکی ویژه سحر خیز تر ها و یکی ویژه شب زنده دار ها ارائه کردیم (اینم یه ویژگی کاملا برتر دیگه دیجی کنکور).

دلیل ششم- برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور مجهز به مشاور و پشتیبان همیشه آنلاین است!

25 پشتیبان و مشاور دیجی کنکور از همیشه آماده پاسخگویی شما هستن و در کمتر از 15 دقیقه به سوالاتت جواب میدن.

دلیل هفتم- برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، مجهز به ایستگاه های جبرانی برای جبران عقب ماندگی ها است!

ما به فکر اتفاقات پیش بینی نشده هم بوده ایم.
برات ایستگاه های جبرانی فراوانی در نظر گرفتیم. پس هر جایی به هر دلیلی از برنامه عقب افتادی اصلا نیازی نیست نگران باشی!

دلیل هشتم- در برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، جمعه در اختیار خودته!

تمامی جمعه های تابستان برای خودته.
میتونی از این فرصت برای شرکت تو آزمون های آزمایشی استفاده کنی ، به مرور و مطالعه بیشتر درس های هفته بپردازی و یا اینکه یکم به خودت استراحت بدی و تفریح کنی چون کلی در طول هفته درس خوندی و حسابی خسته شدی.

دلیل نهم- برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور ، مجهز به راهنمای مخصوص برای استفاده است!

برای استفاده از برنامه ریزی 45 روزه ویژه تابستان دیجی کنکور یک راهنمای کامل آماده کردیم.
در راهنما روش استفاده از برنامه رو که خیلی خیلی ساده است ، به طور کامل برات توضیح دادیم. تازه بازم اگر ابهامی بود پشتیبان ها 24 ساعته پاسخگو شما هستن ، خیالت راحت.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه تجربی

دانلود نمونه ریاضی

پکیج برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور شامل چه چیزهایی است؟

تا الان با تمام ویژگی های برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور آشنا شدیم ، ولی صبر کنید! هنوز چند بخش هیجان انگیز مونده. در ادامه میخوایم ببینیم که با خرید این بسته چه چیزهایی در اختیار شما قرار میگیره ، مطمئنیم شگفت زده میشی!

1- 45 روز برنامه ریزی برای تابستان و مطالعه و مرور همه مباحث حداقل 3 بار!

در این مورد به اندازه کافی صحبت کردیم و الان دیگه حسابی باهاش آشنا شدی.

2- سه کتابچه اختصاصی بسیار مهم که قطعا یک کنکوری باید داشته باشه

تیم تحریریه دیجی کنکور با همکاری بیش از 50 نفر از رتبه های زیر 500 کنکور در چند سال اخیر سه کتابچه کاملا اختصاصی و مهم و برای خریداران پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور تدوین کرده که نظیرش رو در هیچ جای دنیای کنکور نمیتونید پیدا کنید ! ( برای دیدن نمونه ای از کتابچه ها حتما فایل نمونه برنامه را دانلود کنید )

 • کتابچه اول : ” بهترین اصول مطالعاتی کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″

روش مطالعه کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور

در این کتابچه فوق العاده به آموزش شیوه های مطالعه اصولی تک تک دروس کنکور پرداخته شده ، طوری که با مطالعه اون شما میتونید یک تغییر اساسی مثبت تو شیوه مطالعتون بدید و با بازدهی نزدیک به 100% تمامی درس ها رو مطالعه کنید.

 • کتابچه دوم: ” بهترین منابع کنکور از دیدگاه رتبه های زیر 500″

کتابچه بهترین منابع کنکور - برنامه ریزی تابستان برای کنکور
یکی از دغدغه های مهم کنکوری ها اینه که برای هر درس بهترین منابع کدومن ، چون برای هر درس کلی کتاب تو بازار داریم و این باعث سردرگمی خیلیا تو انتخاب بهترینه بهترین هاست. این کتاب یک راهنما فوق العاده برای اینه بدونید رتبه های برتر کنکور از چه منبعی استفاده میکردن تا بتونید برای هر درس بهترین منابع رو بشناسید و اون ها رو مطالعه کنید.

 • کتابچه سوم: ” بر قله های تمرکز ” – راهکار های افزایش تمرکز و بازدهی مطالعاتی

کتابچه بر قله های تمرکز - برنامه ریزی تابستان برای کنکور

تمرکز پایین و بازدهی پایین مطالعاتی باعث میشه ساعت ها مطالعه روزانه شما به راحتی به هدر بره و این یعنی تلاش شما بی ثمر باشه. تو این کتاب که بر اساس تحقیقات معتبر علمیه در مورد شیوه های افزایش تمرکز و رسیدن به 100% تمرکز هنگام مطالعه بهتون آموزش میدیم تا هر ثانیه درس خوندن شما مفید باشه و زحمتی هدر نره.
نکته مهم : این کتاب ها در هیچ جایی به فروش نمیرسه و حق امتیازشون مربط به دیجی کنکوره و فقط در اختیار خریداران پکیج برنامه ریزی دیجی کنکور قرار میگیره.

40 هزار تومان تخفیف تا 15 مرداد – برای تهیه ی پکیج 45 روزه تابستان کافیه روی مستطیل سبز رنگ زیر کلیک کنی! ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز مشاوره دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

خرید پکیج 45 روزه تابستان

3- بیش از 10 فایل صوتی آموزشی ، مشاوره ای و انگیزشی

شما در طول اجرای برنامه نیاز دارید که یک سری نکات مهم رو یاد بگیرید ، یه وقت هایی بی انگیزه و کم انرژی میشید پس به یک بمب انگیزه نیاز دارید. در این پکیج فوق العاده بیش از 10 فایل صوتی فوق العاده جذاب و کاربردی نیز در اختیار شما قرار میگیرن تا لحظات شما رو پر از انرژی و موفقیت کنن.

4- پشتیبانی 24 ساعته مشاوران دیجی کنکور

همانطور که قبلا توضیح دادیم ، در هر ساعت از شبانه روز مشاوران دیجی کنکور پاسخگو سوالات و مشکلات شما عزیزان هستند.

پشتیبانی 3 بعدی 24 ساعته ویژه خریداران پکیج های دیجی کنکور

پشتیبانی 4 بعدی

قیمت پکیج برنامه ریزی 45 روزه تابستان دیجی کنکور

قیمت پکیج کامل دیجی کنکور با تمام ویژگی ها ، محصولات و خدماتی که در اختیار شما قرار میگیرید فقط و فقط 139 تومان است که تا 15 مرداد شامل 40 هزار تومان تخفیف ویژه استارت برای کنکور 99 می شود و به قیمت 99 هزار تومان در اختیار شما قرار میگیرد یعنی روزی کمتر از 2000 تومان !


نکته مهم این جاست که شما با پرداخت این هزینه تا پایان تابستان نیاز به هیچ صرف هیچ هزینه ای برای مشاوره ، برنامه ریزی ندارید ، چون همه ی چیزی که میخواهید در این پکیج در اختیار شماست.


نحوه ی تهیه پکیج برنامه ریزی تابستان دیجی کنکور + 40 هزار تومان تخفیف تا 15 مرداد

پس از کلیک کردن بر روی مستطیل خرید پکیج 45 روزه تابستان دیجی کنکور به صفحه ی دیگری منتقل می شوید و در آن صفحه فرمی وجود دارد که بعد از پر کردن فرم و کلیک کردن بر روی ارسال و خرید به صفحه ی پرداخت بانکی متصل می شوید. بلافاصله پس از پرداخت می توانید کل پکیج را به صورت یکجا از سایت دیجی کنکور دانلود کنید ، به همین راحتی…!

خرید پکیج 45 روزه تابستان دیجی کنکور با تخفیف

همچنین اگر در مورد این پکیج ، سوالی دارید یا در مورد موضوعی ابهامی وجود دارید می تونید با شماره 02128422410 در ارتباط باشید.
23
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

23 دیدگاه

 • یاسمن
  3 سال پیش

  سلام ببخشید این برنامه 45 روزه است بعد الان که بخوام شروع کنم اخرای مرداده یعنی تا وسطای مهر طول میکشه؟؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   یاسمن جان سلام
   بله تا 15 مهر ماه برنامه به اتمام میرسه. اما ساعت برنامه خیلی سنگین فشرده نیست که کل مهر ماه رو درگیر کنه.

 • ابوالفضل
  3 سال پیش

  سلام وقتتون بخیر
  یعنی اگه کسی دهم و یازدهم صفر باشه میتونه با اینا جلو بره و خودشو برسونه

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام عزیزم
   بله کاملا. این برنامه برای کسانی طراحی شده که تا الان وقتشون رو هدر دادن و میخوان در 45 روز کل فصل تابستان رو با قدرت جبران کنن و رو به جلو برن.

 • زهرا
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید ببخشید پکیج برای درس خوندن توی تابستون برای دهم تنها هم دارین؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام زهرا جان
   بله لطفا با مرکز مشاوره دیجی کنکور به شماره 02128422410 تماس بگیرید، تا حسابی راهنماییتون کنیم.

 • کسری
  3 سال پیش

  سلام وقت تون بخیر
  من متوجه نشدم الان این پکیج ۴۵روزه هم دهم رو جمع میکنه و هم یازدهم؟یا اینکه مثلا ۴۵روز اول دهم و ۴۵روز دوم یازدهم؟کدوم مدلیه؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام کسری جان
   بسته 45 روزه ویژه کسایی هستش که از ابتدا تابستان شروع نکردن و از اواخر مرداد یا شهریور میخوان فرصتی که در تابستان رو از دست دادند رو جبران کنند.
   برای شمایی که میخوای از الان شروع کنی پکیج تابستانه رشته خودتون رو توصیه میکنم.
   روی رشته خودتون بزنید و وارد صفحه پکیج تابستانه امسال بشید.
   پکیج تابستانه تجربی
   پکیج تابستانه ریاضی
   پکیج تابستانه انسانی

 • عاطفه
  5 سال پیش

  سلام
  ببخشید برای انسانی ها ندارین ؟

  • سمانه اقبال جو
   4 سال پیش

   سلام عاطفه جان
   برای دوازدهمی های انسانی و پشت کنکور نظام جدید انسانی برنامه داریم

 • مریم سرپرست
  5 سال پیش

  چرا برای انسانی ها برنامه ندارید؟؟

  • سمانه اقبال جو
   4 سال پیش

   سلام مریم جان
   در حال حاضر برای دوازدهمی های انسانی و پشت کنکور نظام جدید انسانی برنامه داریم

 • hana
  5 سال پیش

  ببخشید واسه 99 ها برنامه ی 45 روزه ندارین؟ من بشدت منتظرشم

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام برنامه 45 روزه مختص 45 روزه انتهایی تابستان برای جمع بندی پایه است. الان که این کامنت رو پاسخ میدم هنوز خردادماه تموم نشده. پیشنهاد میکنم برنامه اصلی تابستان رو ابتدا تهیه کنید و برای انتها تابستان از این برنامه استفاده کنید.

 • hnw
  5 سال پیش

  ببخشید از این پکیج تابستان برای کنکور 99 هم دارین؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام بله عزیزم
   در حال حاضر این پکیج برای کنکور 99 آپدیت و قدرتمند تر شده که میتونید با خیال راحت تهیه کنید.

 • hnw
  5 سال پیش

  آیا برای کنکور 99 هم همچین پکیجی درست میکنین؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   بله هم اکنون برنامه برای کنکور 99 آماده است و میتونید تهیه کنید.
   خوشحال میشیم که دیجی کنکور رو برای رسیدن به موفقیت انتخاب کنید.

 • مهدی منصور
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشید من رشته ریاضی یازدهم هستم الان دوهفتس شروع کردم واقعا میشه تو 45 روز دهمو یازدهمو بستش

  • سلام
   این برنامه به طور کامل به شما میگه که چطور تو 45 روز همه درس ها رو یک دور کامل بخونید و مرور کنید .
   تمامی وقت ها مفیدی که نیاز دارید در نظر گرفته.

 • maede
  6 سال پیش

  سلام . این پکیج برای پچه های نظام قدیمی که میخوان دوباره کنکور بدن نیست
  ؟

 • سیما
  6 سال پیش

  سلام خسته نباشید. پکیج برنامه ریزی ۴۵ روزه برای همه ی رشته هاست؟ یا اینجا هم مثل همیشه بچه های کنکور هنر محرومن؟ 🙂

  • سلام
   متاسفانه فعلا این امکان در سایت ما وجود نداره اما میتونید از منابعی که مختص رشتتون هستن استفاده کنید