بهترین منابع کنکور – تجربی ، ریاضی و انسانی

بهترین منابع کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی

یکی از مهم ترین تصمیم های کنکوری های امسال انتخاب بهترین منابع کنکور هستش! تو این دنیای شلوغ و پر کتاب برای سال کنکور ، انتخاب بهترین منابع کنکور تجربی و ریاضی و انسانی کار خیلی ساده ای نیست ! بهترین کتاب کمک درسی ، کتاب تست ، جامع ، جمع بندی و… کدام است ؟ خیلی ها میگن که الان سطح کتاب ها خیلی به هم نزدیک شده !  کنکوری ها نیاز دارن تا بتونن از بین این همه کتاب های مختلف بهترین کتاب های کمک درسی تجربی و بقیه رشته ها رو بشناسن. با ما همراه باشید تا بهتون بگیم.

بهترین منابع کنکور 99 معرفی شدند

در یک مقاله کامل نظرات و رتبه بندی بیش از 500 رتبه برتر کنکور در مورد درجه یک ترین کتاب ها و منابع کنکور 99 برای همه پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم به طور کامل معرفی شدند.

برای دیدن بهترین منابع امسال روی دکمه سبز زیر بزنید.

اگر نیاز به مشاوره و برنامه ریزی دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید

اما یک خبر خیلی خوب دارم برات ! با تلاش تیم تحریریه دیجی کنکور و با همکاری بیش از 500 نفر از رتبه های زیر 1000 کنکور سه سال اخیر ! در این پست قصد داریم بهترین منابع کنکور تجربی و ریاضی و انسانی رو برای تمام رشته ها و پایه ها معرفی کنیم. حالا بریم سراغ انتخاب بهترین ها ، با ما یعنی تیم تحریره دیجی کنکور همراه باشید.

معرفی بهترین منابع کنکور برای دروس عمومی

بهترین منابع کنکور
ابتدا میریم سراغ بهترین ها برای دروس عمومی شامل ادبیات ، عربی ، دین و زندگی و زبان انگلیسی. اصلا فراموش نکنید که تو برنامه ریزی کنکور خودتون دروس عمومی رو هم باید جابدید. این منابع برای همه رشته ها ، مشترکه.

بهترین کتاب ادبیات کنکور کدام است ؟

بهترین کتاب ادبیات کنکور - بهترین منابع کنکور 98
حالا وقتشه که بریم سراغ بهترین منابع کنکور برای دروس عمومی و با درس ادبیات شروع کنیم. مطلب زیر رو بخون تا بتونی به راحتی بهترین کتاب ادبیات کنکور رو برای سال کنکورت پیدا کنی. لازم به ذکر که بخش ادبیات با توجه به تغییرات نظام جدید شامل 2 کتاب فارسی و نگارش می باشد.

بهترین منابع ادبیات دهم برای کنکور

برای معرفی بهترین منابع ادبیات دهم شامل فارسی دهم و نگارش دهم کتاب های مختلفی رو از نظر درسنامه و تست ها مورد بررسی قرار دادیم و در نتیجه سه کتاب زیر رو بهتون معرفی می کنیم :
بهترین ها :
1- کتب فارسی دهم نشر الگو
2- کتاب میکرو طبقه بندی ادبیات پایه (دهم و یازدهم)
3- کتاب تست فارسی دهم خیلی سبز


بهترین منابع ادبیات یازدهم برای کنکور

درست مثل منابع ادبیات دهم دقیقا همان عناوین برای ادبیات یازدهم قابل تهیه است.
بهترین ها :
1- کتب فارسی یازدهم نشر الگو
2- کتاب میکرو طبقه بندی ادبیات پایه (دهم و یازدهم)
3- کتاب تست فارسی یازدهم خیلی سبز


بهترین منابع ادبیات دوازدهم برای کنکور ( فارسی دوازدهم )

دیگه تقریبا چیزی به نام ادبیات دوازدهم نداریم بلکه در نظام جدید عنوان فارسی دوازدهم یا همون فارسی 3 رو باید پیگیری کنیم. خب همونطور میدونید کتاب های دوازدهم خیلی وقت نیست که چاپ شدن و وارد بازار شدن. طبق بررسی هایی که ما انجام دادیم برای معرفی بهترین منابع فارسی دوازدهم کتاب های زیر معرفی میشن.
بهترین ها :
1- کتب فارسی جامع ( فارسی دوازدهم) مهر و ماه
2- کتاب فارسی دوازدهم انتشارات خیلی سبز
3- کتاب فارسی دوازدهم غزال از سری رشادت انتشارات مبتکران


جمع بندی – بهترین کتاب ادبیات کنکور

کتاب میکرو طبقه بندی فارسی پایه گاج شامل فارسی دهم و یازدهم و دوازدهم از کامل ترین منابع برای انتخاب بهترین کتاب ادبیات کنکور می باشد.
جدید (20 آبان) : همچنین کتاب فارسی جامع از سری کتاب های میکروطلایی گاج هم بسیار کتاب خوب و کاربردی است.

بهترین کتاب عربی کنکور کدام است ؟

بهترین کتاب عربی کنکور - بهترین منابع کنکور
بریم سراغ بهترین منابع کنکور در درس عربی : بیش از 10 انتشارات برای معرفی بهترین منابع عربی کنکور بررسی شد و طبق نظراتی که رتبه های برتر اعمال کرد ه اند با مطالعه مطالب زیر می توانید به راحتی بهترین کتاب عربی مطابق خواسته هاتون رو برای سال کنکورتون انتخاب کنید.

بهترین منابع عربی دهم برای کنکور

برای عربی دهم به عنوان اولین گزینه کتاب عربی دهم خیلی سبز هم از نظر درسنامه های کامل و آموزشی  هم از نظر تست های استاندارد و دقیق بسیار عالی تالیف شده است. همچنین سایر کتاب ها به شرح زیر است :
بهترین ها :
1- عربی دهم خیلی سبز
2- کتاب میکرو طبقه بندی عربی دهم


بهترین منابع عربی یازدهم برای کنکور

برای سال یازدهم هم خیلی سبز و میکرو طبقه بندی گاج بهترین ها هستند. کتاب تست عربی خیلی سبز برای پایه یازدهم شامل درسنامه و تست های استاندارد بسیار خوبی برای دانش آموزان پایه یازدهم می باشد.


بهترین منابع عربی دوازدهم برای کنکور

هنوز همه انتشارات کتاب های دوازدهم خود را تکمیل نکرده اند اما تا اینجای کار چند کتاب خیلی خوب برای عربی دوازدهم منتشر شده است که آن ها را معرفی می کنیم:
بهترین ها :
1- عربی جامع خیلی سبز ( شامل دهم ، یازدهم و دوازدهم)
2- عربی دوازدهم از مجموعه IQ انتشارات گاج


جمع بندی – بهترین کتاب عربی کنکور

همونطور که گفته شد کتاب های عربی یازدهم و دهم خیلی سبز از بهترین ها هستند و میتونن لایق عنوان بهترین کتاب عربی کنکور باشن.
جدید ( 20 آبان ) : برای سال دوازدهم کتاب جداگانه برای درس عربی تهیه نکنید بلکه از کتاب های جامع استفاده کنید که بهترین ها عربی جامع خیلی سبز و بعد عربی جامع میکرو طلایی انتشارات گاج هستند.

بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور کدام است ؟

بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور - بهترین منابع کنکور
حالا وقتشه که بریم سراغ انتخاب بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور . تا وقتی یه مولف بسیار قوی برای درس زبان به نام دکتر شهاب اناری وجود داره کاره ما بریا انتخاب بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور خیلی ساده است.


بهترین منابع زبان انگلیسی دهم برای کنکور

کتاب تست زبان انگلیسی دهم مبتکران با تالیف قدرتمند استاد شهاب اناری بهترین گزینه برای انتخاب بهترین منبع این بخشه. زبان دهم خیلی سب و میکرو طبقه بندی گاج هم کتاب های خیلی خوبی هستن.
بهترین ها :
1- کتاب زبان انگلیسی دهم مبتکران
2- کتاب زبان انگلیسی دهم خیلی سبز
3- کتاب زبان انگلیسی دهم میکرو طبقه بندی


بهترین منابع زبان انگلیسی یازدهم برای کنکور

درست مثل پایه دهم بهترین کتاب زبان انگلیسی یازدهم از انتشارات مبتکرانه و خیلی سبز و گاج در رده های بعدی قرار دارن.
بهترین ها :
1- کتاب زبان انگلیسی یازدهم مبتکران
2- کتاب زبان انگلیسی یازدهم خیلی سبز
3- کتاب زبان انگلیسی یازدهم میکرو طبقه بندی


 بهترین منابع زبان انگلیسی دوازدهم برای کنکور

در بخش زبان نسبت به دروس عمومی دیگر انتشارات سریعتر کتاب های خود را منتشر کرده اند که در میان آن ها کتاب های خیلی خوبی به چشم می خورد.
بهترین ها :
1- کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری آس انتشارات گاج
2- کتاب زبان انگلیسی جامع خیلی سبز
3- کتاب زبان انگلیسی دوازدهم انتشارات مبتکران


جمع بندی – بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور

بدون هیچ حرف و حدیثی کتاب های زبان انگلیسی دکتر شهاب اناری در انتشارات مبتکران به عنوان بهترین کتاب زبان انگلیسی کنکور انتخاب میشن.

بهترین کتاب دین و زندگی کنکور کدام است ؟ ( بهترین منابع کنکور)

بهترین کتاب دین و زندگی کنکور - بهترین منابع کنکور
و اما بریم سراغ آخرین درس عمومی و بهترین منابع دین زندگی کنکور که طبق نظرات رتبه های برتر کنکور نتایج زیر به دست اومده :

بهترین منابع دین و زندگی دهم برای کنکور

میکرو طبقه بندی گاج ( معروف به دینی نقره ای ) مثل همیشه تو سال دهم هم یک کتاب دین و زندگی جوندارو همه چی تموم منتشر کرده. بعد از میکرو کتاب دین و زندگی دهم خیلی سبز هم گزینه مناسبیه.
بهترین ها :
1- کتاب میکرو طبقه بندی دین و زندگی دهم گاج
2- کتاب دین وزندگی دهم یازدهم خیلی سبز


بهترین منابع دین و زندگی یازدهم برای کنکور

برای پایه یازدهم هم درست مثل پایه دهم عمل کنید.


بهترین منابع دین و زندگی دوازدهم برای کنکور

با انتشار دین و زندگی دوازدهم در انتشارت مختلف بررسی ما نتایج زیر رو داشت.
بهترین ها :
1- کتاب میکرو طبقه بندی دین و زندگی جامع گاج
2- کتاب دین وزندگی جامع خیلی سبز
3- 2- کتاب دین وزندگی جامع نشر الگو


جمع بندی – بهترین کتاب دین و زندگی کنکور

کتاب میکرو طبقه بندی یازدهم و دهم به عنوان مشترک بهترین کتاب دین زندگی کنکور دست پیدا میکنن (مبارکشون باشه!)
جدید (20 آبان 97) : میکروطلایی و میکرو طبقه بندی جامع گاج در دین و زندگی بهترین ها هستند.


اینستاگرام ما رو دنبال کنید

کلی مطلب فوق العاده در مورد بهترین منابع و یه دنیا مطالب مشاوره ای و انگیزشی کاملا رایگان که فقط در اینستاگرام دیجی کنکور میبینید.

ورود به اینستاگرام دیجی کنکور

حرفه ای ترین تیم مشاوره رشته تجربی متشکل از دانشجویان پزشکی دانشگاه های تهران ، شهید بهشتی و ایران در دیجی کنکور حضور دارند.

معرفی بهترین منابع کنکور تجربی

حالا میریم سراغ بهترین کتاب های کمک درسی تجربی که مهمترین درسش زیست شناسیه ! بعد میریم سراغ بقیه دروس اختصاصی که توی رشته های ریاضی و تجربی مشترکه. اما قبل از هر چیزی معرفی بهترین منابع کنکور تجربی رو با معرفی بهترین کتاب زیست کنکور شروع میکنیم :

بهترین کتاب زیست کنکور کدام است ؟

بهترین کتاب زیست کنکور - بهترین منابع کنکور تجربی
هر ساله سوالات کنکور تو بخش زیست داره مفهومی تر میشه ، پس به یک منبع عالی نیاز دارید. ابتدا در این بخش قصد داریم بهترین منابع زیست کنکور را  که مخصوص رشته تجربی است بهتون معرفی کنیم. ابتدا برای هر پایه بهترین کتاب زیست کنکور را معرفی میکنیم و سپس در انتها هر پایه یک جمع بندی نهایی از بهترین کتاب زیست کنکور خواهیم داشت.

بهترین منابع زیست دهم برای کنکور ( بهترین کتاب کمک درسی کنکور تجربی )

برای پایه دهم سه انتشارات نشر الگو ، خیلی سبز و فاگو زیست دارای بهترین کمک درسی زیست شناسی برای پایه دهم هستند. برای زیست شناسی پایه دهم کتاب زیست دهم نشر الگو و کتاب زیست دهم خیلی سبز به عنوان کتاب های کامل همراه با درسنامه و تست می توانند بهترین گزینه باشند.
اما بهترین کتاب زیست دهم از نظر آموزشی بی شک کتاب فا گوزیست دهم می باشد. این کتاب دارای درسنامه هایی بسیار قوی است که می تواند به خوبی دانش آموز را با مفاهیم این درس آشنا کند. البته نا گفته نمونه که این کتاب یک نقطه ضعف خیلی بزرگ داره ! این کتاب فاقد تست هستش و مجبورید برای تست زدن یکی از دو منبعی که در ابتدا گفته شد رو تهیه کنید.


بهترین ها :

1- فاگوزیست دهم
2- زیست شناسی دهم خیلی سبز
3- زیست شناسی دهم نشر الگو


بهترین منابع زیست یازدهم برای کنکور

برای زیست شناسی یازدهم هم باز هم زیست یازدهم خیلی سبز و نشر الگو بهترین ها هستند. این دو کتاب از درسنامه های جامع همراه با تست های بسیار خوبی برخوردار هستند.
همچنین به عنوان یک پیشنهاد دیگر برای بهترین کتاب زیست یازدهم باید کتاب میکرو طبقه بندی گاج را برای زیست یازدهم معرفی کنیم. شیوه طبقه بندی تست ها و پاسخنامه تشریحی این کتاب بسیار مطلوب است پس میشه اینطوری هم گفت که این کتاب تقریبا جزوه بهترین منابع کنکور تجربی تو درس زیست است.


بهترین ها :
1- زیست شناسی یازدهم خیلی سبز
2- زیست شناسی یازدهم خیلی نشر الگو
3- میکرو طبقه بندی زیست یازدهم گاج


بهترین منابع زیست دوازدهم برای کنکور ( بهترین منابع کنکور تجربی )

1- زیست شناسی دوازدهم خیلی سبز
2- زیست شناسی دوازدهم نشر الگو
3- زیست شناسی جامع میکروطلایی گاج


جمع بندی – بهترین کتاب زیست کنکور

در درس زیست شناسی برای معرفی بهترین منابع کنکور تجربی در درس زیست شناسی همانطور که در بالا گفتیم دو انتشارات خیلی سبز و نشر الگو هم از نظر درسنامه و هم از نظر تست بهترین ها هستند.
به عنوان بهترین کتاب کمک درسی زیست شناسی در پایه یازدهم از نظر درسنامه فاگوزیست یازدهم را باید معرفی کنیم. همچنین میکرو طبقه بندی زیست یازدهم هم از بهترین منابع تستی برای زیست یازدهم می باشد.
جدید (20آبان 97) : برای کنکوری های اکیدا توصیه میکنیم از منابع فاگو به علت حجم زیاد استفاده نکنند. بلکه از منابع جامع انتشارات خیلی سبز یا نشر الگو استفاده شود.

بهترین کتاب ریاضی کنکور کدام است ؟

بهترین کتاب ریاضی کنکور
در دومین بخش این مقاله میریم سراغ معرفی بهترین منابع ریاضی در کنکور که احتمالا خیلی خیلی میتونه در تصمیم گیری بهتون کمک کنه. برای انتخاب بهترین کتاب ریاضی کنکور ما خیلی از کتاب های بازار رو بررسی کردیم و به نتایج زیر رسیدیم :


بهترین منابع ریاضی دهم برای کنکور

در این بخش قصد داریم بهترین منبع برای ریاضی دهم را برای رشته تجربی معرفی کنیم.
برای ریاضی تجربی دهم ، کتاب های ریاضی دهم خیلی سبز و ریاضی دهم مهر و ماه به همراه میکرو طبقه بندی گاج بهترین منابع ریاضی تجربی در پایه دهم هستند. برای دروس حسابان ، آمار و احتمال و هندسه رشته ریاضی در انتهای مقاله بهترین منابع ذکر شده است.


بهترین ها :
1- ریاضی دهم خیلی سبز
2- ریاضی دهم مهر و ماه
3- میکرو طبقه بندی ریاضی دهم گاج


بهترین منابع ریاضی یازدهم برای کنکور

برای سال دهم هم تقریبا ترتیب بهترین کتاب ها با کمی تغییرات همان چیزی است که در مورد ریاضی تجربی دهم گفته شد.
کتاب ریاضی یازدهم خیلی سبز دارای درسنامه های کاربردی به همراه تست های بسیار خوبی است. هم چنین میکرو طبقه بندی گاج برای پایه یازدهم یک کتاب بسیار قوی و کامل است. در این قسمت هم کتاب ریاضی یازدهم مهر و ماه به عنوان یکی دیگه از بهترین منابع ریاضی یازدهم انتخاب میشه.


بهترین ها :
1- ریاضی یازدهم خیلی سبز
2- میکرو طبقه بندی ریاضی یازدهم گاج
3- ریاضی یازدهم مهر و ماه


بهترین منابع ریاضی دوازدهم برای کنکور

بریم سراغ معرفی بهترین منابع ریاضی دوازدهم که اکثرا همون نام های آشنای قدیمی رو میبینم. هم رشته ریاضی و هم رشته تجربی رو در اینجا مورد بررسی قرار دادیم.


بهترین ها ( درس حسابان رشته ریاضی) :
1- حسابان دوازدهم انتشارات مبتکران
2- حسابان دوازدهم از سری آموزش شگفت انگیز انتشارات خیلی سبز
3- حسابان دوازدهم نشر الگو

بهترین ها ( درس هندسه رشته ریاضی)
1- هندسه دوازدهم نشر الگو
2- هندسه دوازدهم مبتکران
3- هندسه جامع نشر الگو

بهترین ها ( درس ریاضی تجربی رشته تجربی)
1- ریاضی تجربی جامع مهر و ماه
2- ریاضی تجربی دوازدهم نشر الگو
3- ریاضی تجربی جامع خیلی سبز


جمع بندی – بهترین کتاب ریاضی کنکور

در درس ریاضی برای معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور طبق آن چه گفته شد چهار انتشارات خیلی سبز، گاج و مهر و ماه و همچنین گلابی از بهترین کتاب های ریاضی تجربی بازار را منتشر کرده اند.
پس به عنوان بهترین کتاب ریاضی کنکور برای رشته تجربی کافیه که با توجه به خواسته خودت یکی از این بهترین کتاب ها رو انتخاب کنی.
میتونید به جای تهیه کتاب های جداگانه برای هر سال با خرید کتاب ریاضی تجربی جامع گلابی به طور کامل هر سه سال رو در اختیار داشته باشید.

بهترین کتاب فیزیک کنکور کدام است ؟ ( بهترین منابع کنکور)

بهترین کتاب فیزیک کنکور - بهترین منابع کنکور
در سومین بخش از این مقاله میریم سراغ معرفی بهترین منابع فیزیک کنکور تا برای این درس هم بتونید یک کتاب خیلی خوب برای خودتون انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین کتاب فیزیک کنکور مطالب زیر رو بخونید :

بهترین منابع فیزیک دهم برای کنکور

برای فیزیک دهم کتاب های خیلی خوبی منتشر شده که هم از نظر درسنامه و هم از نظر تست ها می تونن یک منبع خیلی خوب هم برای سال دهم شما و هم برای سال کنکور شما باشند.
طبق معمول در درس فیزیک کتاب فیزیک دهم میکرو طبقه بندی گاج از همه نظر بهترینه و میتونه انتخاب اول باشه. همچنین کتاب فیزیک دهم نشر الگو و کتاب فیزیک دهم خیلی سبز هم رتبه های دوم و سوم بهترین کتاب فیزیک دهم رو به خودشون اختصاص میدن.


بهترین ها :
1- فیزیک دهم میکرو طبقه بندی
2- فیزیک دهم نشر الگو
3- فیزیک دهم خیلی سبز


بهترین منابع فیزیک یازدهم برای کنکور

برای انتخاب بهترین منابع فیزیک یازدهم هم درست مثل سال دهم باید رده بندی انجام شود. پس برای انتخاب بهترین کتاب فیزیک یازدهم به یکی از سه انتشارات گفته شده مراجعه کنید.


بهترین ها :
1- فیزیک یازدهم میکرو طبقه بندی
2- فیزیک یازدهم نشر الگو
3- فیزیک یازدهم خیلی سبز


بهترین منابع فیزیک دوازدهم برای کنکور

بهترین ها:
1- فیزیک جامع میکرو طبقه بندی انتشارات گاج
2- فیزیک جامع نشر الگو
3- فیزیک دوازدهم خیلی سبز


جمع بندی – بهترین کتاب فیزیک کنکور

برای این بخش حرف و حدیثی باقی نمی ماند زیرا قطعا یکی از سه انتشاراتی که نام بردیم میتونن انتخاب شما باشن. اما برای معرفی بهترین کتاب فیزیک همیشه میشه به کتاب های میکرو طبقه بندی گاج اطمینان کرد.


بهترین کتاب شیمی کنکور کدام است ؟

بهترین کتاب شیمی کنکور - منابع کنکور تجربی
در چهارمین بخش از این مقاله با معرفی بهترین منابع شیمی کنکور همراه ما باشید. با خوندن مطالب زیر میتونید به راحتی بهترین کتاب شیمی کنکور رو برای مطالعه و تست انتخاب کنید.

بهترین منابع شیمی دهم برای کنکور

برای انتخاب بهترین منابع شیمی دهم باید به کتاب های سه انتشارات قدرتمند گاج ، خیلی سبز و نشر الگو مراجعه کنید. همچنین شیمی دهم مبتکران نیز به عنوان چهارمین گزینه در این لیست قرار میگیرد.


بهترین ها :
1- شیمی دهم نشر الگو
2- شیمی دهم خیلی سبز
3- شیمی دهم مبتکران
4- میکرو طبقه بندی شیمی دهم


بهترین منابع شیمی یازدهم برای کنکور

برای انتخاب بهترین منابع شیمی یازدهم هم دست مانند پایه دهم می توانید بهترین کتاب شیمی یازدهم را از 4 گزینه زیر انتخاب کنید.


بهترین ها :
1- شیمی یازدهم نشر الگو
2- شیمی یازدهم خیلی سبز
3- شیمی یازدهم مبتکران
4- میکرو طبقه بندی شیمی یازدهم


بهترین منابع شیمی دوازدهم برای کنکور

بهترین ها :
1- شیمی دوازدهم مهر و ماه
2- شیمی دوازدهم IQ انتشارات گاج
3- شیمی دوازدهم مبتکران


جمع بندی – بهترین کتاب شیمی کنکور

کتاب شیمی نشر الگو و کتاب شیمی مبتکران می توانند بهترین گزینه ها برای معرفی بهترین کتاب شیمی کنکور باشند.

خب اینم از معرفی بهترین منابع کنکور در همه رشته ها ! امیدوارم از مطالعه این مطلب راضی باشید.
لطفا در مورد کتاب های دیگه ای که استفاده کردید برای ما نظر بزارید ! بگید که چرا اون کتاب ها رو انتخاب کردید.
مطمئن باشید نظرات شما نقش مهمی در تکمیل این پست خواهد داشت ازمون دریغش نکنید.

منبع : دیجی کنکور
201
برچسب ها :
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

201 دیدگاه

 • Mahdis
  3 سال پیش

  ببخشید من امسال دهم تجربی میرم و تو ازمون نمونه قبول شدم ….
  به نظرتون برای امسال هم این کتاب ها خوب هستن ؟؟ اخه تا جایی که من میدونم میخوان ۶۰ درصد رتبه کنکور به امتحانات نهایی بستگی داره پس با این حساب منابع متفاوت میشن ….لطفا راهنمایی کنید ….

 • زهرا
  3 سال پیش

  سلام من امسال می خوام برم دهم تجربی ایا این کتابایی که برای دهم گفتید مناسب من هست یا نه

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام زهرا جان
   بله برای هر پایه و هر رشته ای به صورت مفصل منابع بررسی و مشخص شده اند.

 • ترنم
  3 سال پیش

  سلام من میرم دوازدهم انسانی می خواستم بدونم تو تابستون کتاب جامع بخرم یا پایه یا تک پایه واسه درسای عمونی و اختصاصی؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام ترنم جان
   پیشنهاد شماره یک برای کنکوری ها کتاب های جامع هستش.

 • قربانی
  3 سال پیش

  من دهم هستم کنکور ۱۴۰۲ دارم کتاب جدا جدا بگیرم هر درس یا جامع لطفا بگید

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام وقتتون بخیر.
   در سال های پایه ترجیحا درس ها رو برای پایه خودتون بگیرید نه جامع!
   چون ممکنه تا 1402 کتاب ها تغییر کنن یا کمک آموزشی ها آپدیت های خیلی جدی بدن که مجبور بشید باز تهیه کنید.

 • mobina
  4 سال پیش

  ممنون از منابع خوبتون برای درس های عمومی
  لطفا برای درس های تخصصی رشته ریاضی فیزیک هم کتاب های تست رو معرفی کنید😊

 • پوریا
  4 سال پیش

  سلام ممنون از سایت خوبتون من تقریبا همه کتابهایی که برای دهم و رشته تجربی گذاشته بودید رو خریداری کردم و خیلی از همشون راضی بودم و عالی اونم برای کسایی که سطحشون بالاست اما یک سوال شیمی خیلی سبز دهم قوی تره تستاش یا نشر الگو ممنون از سایت خوبتون.

  • آرین
   4 سال پیش

   مبتکران از همشون بهتره و تست هاش از همه قویتره جامع ترین درسنانه و تست با دو جلد کتاب شاهکار بهمن بازرگان

 • محمد
  4 سال پیش

  سلام
  خسته نباشید
  من دانش آموز پایه دهم هستم و مثل بقیه دانش آموزایی که به درصد بالا فکر میکنن درگیر پیدا کردن بهترین منابعم
  این مقاله رو هم خوندم ولی هنوز درگیرم

  خواستم ببینم شما به یه دانش آموز دهمی که با بالاترین درصد ممکن فکر میکنه برای
  شیمی ، فیزیک ، زیست و ادبیات
  چه کتابی معرفی میکنید

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   4 سال پیش

   سلام محمد جان
   رتبه 1 ها در هر درس بهترین ها هستند. از اونها استفاده کنید.

 • نسرین
  5 سال پیش

  با سلام و خسته نباشید
  رشته من انسانی بوده، میخوام کنکور تجربی شرکت کنم، با توجه به اینکه اصلا دروس تجربی رو نخوندم، چه کتابابی رو باید تهیه کنم تا درسنامه کاملی داشته باشه؟
  برنامه ریزیم برای کنکور، برای سال 400

 • رضا
  5 سال پیش

  درود خسته نباشید
  ببخشید بنده 28 سالمه میخوام دوباره کنکور بدم داستان این منابع نظام قدیم و جدید چیست؟
  و اینکه بنده باید از چه منابع استفاده کنم نظام جدید یا قدیم ؟
  و تو هر سایت خرید کتاب میرم از گاج تا و … همشون زدن کنکور نظام قدیم یا جدید
  میشه دربارش توضییح بدید

 • امیرحسین
  5 سال پیش

  با سلام خدمت شما و تیم خوبتون می خواستم بدونم به نظر شما از بین کتاب میکرو شیمی و کتاب خیلی سبز شیمی برای پایه دوازدهم کدوم بهتره؟میخوام منو بالای 80 درصد برسونه سطحمم خوب به بالاست

 • Sevda
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  بین کتاب های IQ و نردبام کدوم بهتره و بیشتر به درد کنکور میخوره؟

 • ..
  5 سال پیش

  سلام
  به نظر من میکرو عربی پایه یازدهم برای دانش آموزانی که در این درس قوی هستند مناسب نیست چون سوالات معمولا با یه نگاه کردن جواب داده میشن خصوصا بخش قواعدش به نظر من این کتاب برای دانش آموزان ضعیف مناسب تره. در عوضش کتاب خیلی سبز و آی کیو منابع خوبی برای دانش آموزان قوی هستند . مطمئن باشید که راست میگم چون خودم همه ی این کتاب ها رو خریداری کردم و در آزمون های آزمایشی عربی را بالای ۸۰ میزنم.

 • بهداد
  5 سال پیش

  سلام!
  خسته نباشید!
  میخواستم بپرسم برای زیست چند تا کتاب داشته باشیم؟؟؟
  من خودم دوتا کتاب دارم ولی در خیلی از مباحث اختلاف نظر هایی در کتاب ها هست که باعث گمراه شدن ما هم میشه!!!
  باید چکار کنیم؟؟؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   در مورد مواردی مثل اختلاف نظر چاره ای نیست و باید به استاد کنکورتون یا معلم مدرستون مراجعه کنید.

 • moien
  5 سال پیش

  سلام و عرض خسته نباشيد
  ببخشيد براي رشته انساني درس رياضي چه كتابي را پيشنهاد ميكنيد؟

 • ماهک
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید .من دیپلمه ۷۸ هستم میخوام سال دیگه یعنی ۹۹کنکور تجربی شرکت کنم با توجه به خبر سازمان سنجش که گفتن سال دیگه فقط کنکور نظام جدید برگزار میشه، آیا باید دروس نظام جدید رو بخونم؟ ممنون میشم اگه زودتر جوابموبدیدچونکه میخوام کتاباشو تهیه کنم.

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام برای مشاوره رایگان
   با شماره مرکز تماس مشاورین ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید مشاورین ما با صبر و حوصله حسابی راهنماییتون میکنن.

 • Hafez
  5 سال پیش

  یعنی کتاب های تخصصی معارف هیچ کتابی ندارن … رفتن به این رشته اشتباه محضه …

 • داود
  5 سال پیش

  من الان یازدهم هستم می خواستم بدونم باید برای هر پایه تحصیلی کتاب جداگانه تهیه کنم
  مثلا برای شیمی , یه کتاب برای دهم , یه کتاب برای یازدهم و یه کتاب برای دوازدهم یعنی 3 کتاب
  این جوری هزینه هامون سر به فلک میزنه
  نمیشه برای هر درس یه کتاب جامع معرفی کنید و

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام لطفا مقاله کامل تر و دقیق تر منابع کنکور 99 ما رو بخونید :
   بهترین منابع کنکور 99

 • علی
  5 سال پیش

  سلام
  ببخشید من دوازدهم تجربی ام میخواستم ببینم کتاب شیمی گاج واس شیمی خریدمدخوبه به نظر شما حداقل باید دروس رو چند درصد بزنم که یه رشته پزشکی مثل فوریت های پزشکی قبول شم ناگفته نمونه منطقه ۳ هستم؟

 • ریحانه
  5 سال پیش

  سلام ببخشید من رشته ام چیز دیگه ای بود ولی می خوام تو کنکور انسانی شرکت کنم می خواستم بدونم بهترین کتاب تست کنکور کدوم کتابه؟!

 • یارا زراعتکار
  5 سال پیش

  سلام کتاب تستی هایی که برای دهم میخریم میتونیم برای سال دوازدهم استفاده کنیم یا باید جامع دوازدهم بخریم

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   قطعا میتونید استفاده کنید.

 • shakiba
  5 سال پیش

  سلام ممنون از اطلاعات خوبتون
  فقط ممنون میشم بهترین کتابهای کمک درسی برای کنکور هنر سه پایه رو هم بگید
  خیلی دنبالشون میگردم.

 • زهرا
  5 سال پیش

  سلام و خسته نباشید
  رشته من تجربی هست
  میخواستم بدونم برای شیمی از کتاب مبتکران نوشته مهندس بهمن بازرگانی استفاده کنم بهتره یا نشرالگو؟

 • علی
  5 سال پیش

  برای کنکور های سال های دیگه هم از این مقاله ها میزارید؟

 • امیرعلی
  5 سال پیش

  واقعا ادم کتاب های اقای بهمن بازرگانی رو ول می کنه بره این کتاب ها رو بخونه

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   کتاب هایی که معرفی شدن بهترین ها هستن.
   صرفا اینکه یه مولف بزرگ رو نام ببرید کار بزرگی نیست.

 • امير
  5 سال پیش

  سلام و خسته نباشيد
  ديدم كه تو منابع دوازدهمتون ميكرو طبقه بندي شيمي رو پيشنهاد نكردين با توجه به اين كه خيلي سبز دوازهم تو جلد اول به جز مسائل ضعيف نشون داد خودشو
  قصد توجيه كردن اينكه كه كتاب كه ميگم خوبه رو ندارم ولي اگه ميشه منو راهنمايي كنيد
  خيلي ممنون

 • Queen
  5 سال پیش

  برای نظام قدیم هم معرفی کنید لطفا

 • آرمان
  5 سال پیش

  سلام .لطفا رده ی انتشارات رو بنویسید .مثلا خیلی سبز که مینویسید معلوم نیست منظورتون خیلی سبز عادی هست یا خیلی سبز نربام

 • رامانو جان
  5 سال پیش

  گسسته چطور؟

 • sina
  5 سال پیش

  سلام.
  کتاب میکرو طبقه بندی فیزیک همان کتاب فیزیک میکرو هستش یا اینکه این دوتا کتاب فرق دارند؟!

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام بله سینا جان یکی هستن.

 • محمد علی
  5 سال پیش

  سلام برای زیست میکرو کاج چطوره ؟ بنظرم خوب اومد

 • احمدرضا
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید کتابای ابی قلم چی و سه سطحی چطورن؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   لطفا بقیه بچه ها که این کامنت رو میخونن در مورد این کتاب ها نظر بدن.

 • امیر
  5 سال پیش

  منابع انسانی چی؟

 • سهیل
  5 سال پیش

  ببخشید میشه مختصر راجع به میکرو طلایی و میکرو طبقه بندی گاج و این که کدوم واسه یه کنکوری بهتره توضیح بدید. ممنون

 • سپیده
  5 سال پیش

  سلام.
  ضمن تشکر از سایت خوبتون سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
  من ارشد صنایع غذایی هستم ولی میخوام مجددا امسال کنکور تجربی شرکت کنم
  با توجه به اینکه دیپلم من مال 16-17 سال پیش هست آیا برای کنکور 99 باید منابع نظام جدید بخونم یا قدیم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
  متشکرم

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام سپیده جان
   با شماره مرکز تماس مشاورین ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید مشاورین ما با صبر و حوصله حسابی راهنماییتون میکنن.

 • شاهین
  5 سال پیش

  من که دانش آموز نظام قدیم بودم چه کنم یعنی پیش دانشگاهی خوندم

 • دریا
  5 سال پیش

  سلام. ممنون از سایت خوبتون.
  سوال اولم این بود که من با دیپلم ریاضی فیزیک ۸۵ نظام قدیم حساب میشم؟
  و دوم اینکه من کارشناسی و ارشدم رو در دوره روزانه گذروندم و راستش یه کم دیر تصمیم گرفتم امسال کنکور تجربی شرکت کنم. چون من رشته دندان و فیزیوتراپی رو واقعا میخوام . فقط مشکلم اینه که اگه شما گفتید ما باید نظام قدیم شرکت کنیم و کتابای اونا رو بگیریم. من اگه کل منابع رو خریداری کنم با توجه به وقت کم تا کنکور ۹۸ اگر برای ۹۹ که گفتن قراره جدید و قدیم ادغام بشه بخوام دوباره بخونم اونوقت دوباره باید برم منابع جدید رو تهیه کنم … ایا ممکنه با مطالعه همین منابع نظام جدید توی کنکور نظام قدیم امسال امیدی به رتبه خوب داشته باشم؟
  و سوال سومم اینکه آیا برای دانشگاه ازاد هم این بحث نظام جدید و قدیم برقراره؟

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام دریا جان
   با شماره مرکز تماس مشاورین ما به شماره 02128422410 تماس بگیرید مشاورین ما با صبر و حوصله حسابی راهنماییتون میکنن.

 • amirrr
  5 سال پیش

  سلام و خسته نباشید
  واسه شیمی دوازدهم که iq نیومده هنوز و اگه بیاید کدوم مناسب تره؟؟

  • سلام امیر جان به غیر از این کتاب چند منبع دیگه هم معرفی شده که خیلی کاربردی هستن.

 • Mohammad Reza
  5 سال پیش

  سلام باتشکر از راهنمایی های بی نظیرتون
  سوالی داشتم
  برای درس فیزیک و شیمی رشته ریاضی کتابی که هم درسنامه قوی وهم تست خوب داشته باشه کدوم بهترینن برای دهم یازدهم و دوازدهم راهنمایی کنید ممنون میشم ❤

  • سلام محمد رضا جان
   بهترین ها در مقاله معرفی شدن حتما از پیشنهادات استفاده کنید.

 • نرگس مهربانی
  5 سال پیش

  سلام
  خیلی خیلی ممنون از توضیحات خوبتون
  من کتاب های جامع مهروماه را گرفتم و به جرات میگم کتاب های فوقالعاده ای هستن .
  خیلی ممنون از اینکه کتاب ها را معرفی میکنید .

  • سلام میلاد جان
   خیلی ممنون بابت این انرژی مثبتی که دادید.
   در ضمن بابت توصیتون ممنون

 • MM
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشیدرشته ی من کامپیوتر بود و من به تازگی تغییر رشته دادم به تجربی من ده سال هست که از درس فاصله دارم و طبیعتا” پایه ضعیفی دارم ولی اراده قوی دارم برای خوندن و میخوام کنکور ۹۸ شرکت کنم هدف من آوردن رشته پرستاری هستش سوالی که دارم میخوام بدونم باید از چه کتابایی بخونم با توجه به اینکه کتاب نظام قدیم گیر نمیاد لطفا منو راهنمایی کنید منابع خیلی واسه من مهمه که از چی بخونم که بتونم بدون کتاب درسی از پسش بر بیام درسی مثل زیست و بقیه خواهش میکنم جواب بدید ممنون میشم🙏

  • سلام مریم جان
   بهتون پکیج برنامه ریزی 4 ماهه رو پیشنهاد میکنیم.
   این پکیج برای افراد فارغ التحصیل و کسانی که مدت ها از درس دور بودن هم خیلی عالیه.
   میتونید برای راهنمایی بیشتر با شماره 02128422410 تماس بگیرید.

 • آیدا
  5 سال پیش

  سلام بین مهروماه و گاج واسه ریاضی جامع کدومش خوبه؟

 • علی کریمی
  5 سال پیش

  سلام از برای ارایه نظام جدید کتاب تشر الگو مناسب تر است یا هفت خان خیلی سبز ؟

  • سلام علی جان
   یا توجه به شرایطی که مد نظرتونه پیشنهاد میکنیم خودتون تصمیم بگیرید.

 • Salman
  5 سال پیش

  سلام.
  كتاب نقره اي گاج همون كتاب ميكروطبقه بنديه يا يك كتاب ديگس؟

 • سعید قربانی
  5 سال پیش

  سلام ببخشید مجموع کتاب های سیرتاپیاز برای کتاب های تخصصی دهم تجربی خوبه به درد کنکور میخوره؟

 • سعید
  5 سال پیش

  سلام کتاب های سیرتاپیاز برای دروس تخصصی خوبه؟

 • ابوالفضل م
  5 سال پیش

  سلام از بین کتاب زیست میکرو و نشر اگو و خیلی سبز واسه یازدهم کدوم کتاب درسنامه و تست خوبی داره ؟؟؟

  • سلام ابولفضل جان
   لطفا ویژگی هر کتاب رو در مقاله بخون و تصمیم بگیر چون هر سه کتاب کتاب های خوبی هستن

 • سروش کاویانی نژاد
  5 سال پیش

  سلام . ممن.ن از سایت خوبتون . این منابع که معرفی کردین برای نطام جدید هست فقط؟ و آیا برای نظام قدیم معرفی منابع دارید؟

  • سلام سروش جان
   ببینید منابعی که معرفی شده بر اساس منابع نظام جدید هست اما همین انتشارات در همون درس منابع نظام قدیم هم دارن که مثل همین تعاریف خیلی خوب هستن و میتونید استفاده کنید.

 • مینو
  5 سال پیش

  سلام
  بین آبی قلم چی و خیلی سبز زیست دوازدهم کدوم مد نظرتونه?
  از همه لحاظ

  • سلام مینو جان
   ما بهت خیلی سبز رو توصیه میکنیم اما حتما هر دو کتاب رو بررسی کن و بعد تصمیم بگیر

 • عرفان
  5 سال پیش

  سلام ببخشید برای حسابان دوازدهم به نظرتون چی از همه بهتره؟ من نشر الگو دارم ولی میگن خیلی سخته و تز کنکور دور میکنه ، حقیقت داره؟

 • محمد متین معروفی
  5 سال پیش

  سلام. مرسی از سایت بسیار خوبتون. ببخشید میگم من الان دهم هستم بعد فیزیک جامع مهر و ماه رو گرفتم. میشه این کتاب رو هم بررسی کنید و توی سایتتون قرار بدین؟

  • سلام محمد متین جان
   حتما این کتاب رو هم به زودی بررسی میکنیم اما همینقدر بهت بگم که این کتاب هم خیلی کتاب خوبیه و خیالت راحت باشه

 • آیدا
  5 سال پیش

  سلام واقعا ممنون بابت مطالب مفید و آموزنده تون من تعداد زیادی از کتاب هام رو از روی مطالب شما تهیه کردم و واقعا راضی هستم فقط کاش زودتر این سایت رو مطالعه میکردم
  و چندتا سوال دارم که ممنون میشیم به اونها جواب بدید:
  ۱_کتاب ریاضی تخته سیاه جامع چطوره؟!
  ۲_کتاب دوازدهم میکرو طبقه بندی چی؟!
  ۳_کتاب سیرتاپیاز فارسی؟!
  ۴_زیست خیلی سبز هر سه پایه؟؟
  ممنون از شما که مارو از سردرگمی در آورید❤

  • سلام آیدا جان
   کتاب تخته سیاه خیلی کتاب خوبیه
   کتاب های دوازدهم میکرو منظورتون دقیقا کدوم هاست؟ اونهایی که کتاب های با ارزشی هستن در مقاله معرفی شدن.
   سیر تا پیاز فارسی برای سال تحصیلی خوبه اما برای کنکوری ها توصیه نمیشه
   زیست هم خیلی سبز عالیه

 • سیامک
  5 سال پیش

  سلام .ممنون بابت سایت خوبتون و صد البته بابت راهنمایی های دلسوزانه و پاسخگوییتون .
  من دیپلم نظام قدیم هستم(سال ها قبل!)
  منابع معرفی شده در بالا برای امثال من هم می تونه مفید باشه و ما می تونیم همین منابع رو تهیه کنیم ؟
  مورد دیگه اینکه اصلا ما می تونیم کلا به جای شرکت در بخش نظام قدیم ، در نظام جدید شرکت کنیم ؟
  برقرار باشید و بازهم ممنون

  • سلام سیامک جان
   اول ابنکه شما فقط میتونید در نظام خودتون یعنی نظام قدیم کنکور بدید.
   نکته بعدی اینکه بله این انتشارات در بخش نظام قدیم هم کتاب های فوق العاده ای دارن و میتونید ازشون استفاده کنید.

 • عرفان
  5 سال پیش

  باسلام و تشکر از مقاله خوبتون. دوستان برای شیمی و عربی دوازدهم سوال داشتم.
  برای عربی دوازدهم من میکرو گاج دارم
  و برای شیمی دوازدهم خیلی سبز
  خواستم ببینم برای کنکور 98 خوبن یا نه؟
  ممنون میشم از پاسختون

 • شیلا
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  منابع کنکور هنر رو نمیذارید؟

 • ⬅✖HOSSEIN✖➡
  5 سال پیش

  سلام.من اصلا نمیدونم برای جمع بندی کنکور مبتکران شیمی،فرق سری رشادت و مرشد و کندو چیه؟

 • فاطمه
  5 سال پیش

  سلام، میشه بفرمایید بهترین منبع فارسی پایه برای کنکور 99 کدوم انتشاراته؟

 • سعیده
  5 سال پیش

  سلام،ممنون از راهنماییهای خیلی عاااالیتون
  من لیسانی بهداشت محیط روزانه دارم(البته ورودی87 یعنی دقیقا ده سال پیش)الآن قصد دارم دوباره کنکور بدم و فقطم به گروه پزشکی فک میکنم،راستش چون رفرنس ها زیادن سردرگمم و نمیدونم چی بگیرم که از همه نظر ساپورت کنه

  • سلام سعیده جان
   این مطلب برای عدم گمراهی در این موضوع تولید شده. شما ویژگی های هر کتاب رو بخونید و با توجه به چیزی که به خواستتون نزدیک تره کتاب مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

 • علیرضا
  5 سال پیش

  الان شما برای حسابان دوازدهم انتشارات مبتکران رو معرفی کردین خوب کدوم یکی؟ سری مرشد یا سری رشادت؟

 • مهدی
  5 سال پیش

  سلام
  ببخشید من قاطی کردم هر کی یه‌ چیزی میگه
  از نظر شما بین شیمی میکرو و نشرالگو و خیلی سبز کدوما بهتر هست؟؟

  • سلام مهدی جان
   اکثر کتاب های بازار خوب هستن و کمی تفاوت دارن و همشون میتونن بهتون کمک کنن

 • امیر
  5 سال پیش

  با عرض سلام و تشکر از مقاله ی خوبتون من یه چندتا سوال داشتم
  ۱_سری آی کیو های گاج چجور کتابیه؟
  ۲_من تو درس زیست شناسی دوازدهم به دنباله یه ترکیبی هستم که درسنامه و تست جدا بگیرم ، خودم به درسنامه ی میکروی گاج و ازمون پلاس فکر میکنم اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
  با تشکر

  • سلام امیر جان
   کتاب آی کیو اصلا در ابتدا توصیه نمیشه.
   همون دو تا کتابی که نام بردید خیلی خوب هستن.

 • عرفان
  5 سال پیش

  مقالتون به واقعیت خیلی نزدیکه، بسیار عالی؛ سپاس.

 • امیر
  5 سال پیش

  سلام
  منابعی که پیشنهاد کردین خیلی خوب و کامله فقط من چندتا سوال دارم
  ۱_ کلا سری های iq چجوریه فقط تسته یا درسنامه هم داره؟
  ۲_برای زیست شناسی ترکیب درسنامه گاج با ازمون پلاس گاج خوبه؟
  اگر یه به اصطلاح ترکیب خوب مثال بزنید ممنون میشم

  • سلام امیر جان
   اگر هنوز به سطح خیلی بالایی نرسیدید اصلا سری آی کیو پیشنهاد نمیشه.
   در مورد دوم هم حق با شماست و کتاب های خوبی هستن باهاشون ادامه بدید

 • مهدیه
  5 سال پیش

  سلام خسته نباشید من برای شیمی کتاب پایه میکرو رو برای تست گرفتم و نشر الگو جمع بندی دهم و یازدهم و جدا برای آموزش گرفتم.اینکه از چند انتشارات استفاده کنیم درسته؟من الان برای دوازدهم نمیدونم چی بگیرم نشر یا به قول شما مهرو ماه یا iqگاج؟؟؟

  • سلام مهدیه جان
   لطفا راهنمای بالا رو به دقت مطالعه کنید. ابتدا از کتاب های سطح پایین تر و روون تر مثل گاج شروع کنید و سپس برید سراغ نشر الگو و یا iq

 • زهره
  5 سال پیش

  سلام میشه بگید از بین کتاب های میکرو طلایی جامع ریاضیات تجربی و آی‌کیو جامع ریاضیات تجربی کدوم بهتر هستن؟اخه تو مطالب بالا اسم هیچکدام ذکر نشده،ممنون

  • سلام زهره جان
   منابعی که معرفی شدن از بهترین ها هستن اما از بین منابع دو کتابی که پرسیدید کتاب میکروطلایی توصیه میشه.

 • سلام
  5 سال پیش

  بخششید با توجه ب اینکه کتاب میکرو طلایی ک کتاب جامع هستش و برای هر درس منتشر شده ب تازگی شما کدومو ترجیح میدین

  • سلام
   این مقاله کتاب های مختلف رو بررسی کرده. برای هر درس با توجه به منابعی که معرفی کردیم میتونید کتاب ها رو تهیه کنید.

 • T
  5 سال پیش

  سلام مى شه منابع رشته انسانى رو هم معرفى كنين لطفا؟ خيلى ممنون

  • سلام
   در دروس عمومی منابع مشترک همه رشته ها معرفی شدن به زودی هم منابع تخصصی انسانی رو معرفی میکنیم حتما

 • Anonymous
  5 سال پیش

  سلام
  کتاب نرده بام دهم ریاضی برای کنکور مناسبه؟

  • سلام
   کتاب هایی که در مقاله نوشته شدن رو توصیه میکنیم. کتاب نرده بام بررسی نشده هنوز.

 • مهدی
  5 سال پیش

  عالی فقط شیمی نشر الگورو باکدوم کتاب مبتکران برسی کردین

 • محمد حسین
  5 سال پیش

  سلام
  لطفا کتاب های دوازدهم رو هم بررسی کنید. ممنون

  • سلام محمد حسین جان
   حتما این مطلب رو آپدیت میکنیم و کتاب های زیادی رو بررسی میکنیم

 • مینا
  5 سال پیش

  سلام از این کتابا تو پکیج هست؟؟؟؟

  • سلام
   خیر کتاب های آموزشی در پکیج نیست بلکه کتابچه های معرفی منابع کنکور ، افزایش تمرکز و همچنین روش های مطالعه در پکیج هست.

 • مهدی
  5 سال پیش

  به نظر من برای جمع بندی و تست کتاب دینی جناب آقای بهمن آبادی یکی از قوی ترین کتابهاست یکی از دلایلش تک درس بودن این انتشاراته
  توصیه میکنم هنگام انتخاب کتاب حتما به این کتاب هم نگاهی بندازین
  یکی از مشکلات سایر انتشارات اینه که اگر به کتابهای اونا نگاه کنیم اکثرا غلط های ریزی دارند که تو نگاه اول کسی متوجه اونا نمیشه
  مثلا درس اول دینی دوازدهم هم گاج و هم خیلی سبز آیه اول سوره توحید رو مصداق اصل توحید میگیرن اما با توجه به کتاب نظام جدید باید تمام مراتب توحید گرفته بشه
  و در کل چنین غلطهایی دارند که دیگه جلوشو نمیشه گرفت

 • مریم
  5 سال پیش

  منابع واسه رسته انسانی پس چی؟

 • Shahin
  5 سال پیش

  لطفا بهترین کتاب های دوازدهم رو هم معرفی کنید

 • علی
  5 سال پیش

  ببخشید ولی کتاب های دوازدهم هم معرفی دند درباره اون ها مطلب نمینویسین ؟

  • سلام
   حتما در مورد کتاب های دوازدهم هم مطالب خوبی بهتون ارائه میدیم

 • علی
  5 سال پیش

  ببخشید ولی میشه لطفا برای ما انسانی های مظلوم هم مطلب بنویسین ؟ کلا خیلی ما رو تحویل نمیگیرن اخه

  • hosein
   5 سال پیش

   راست میگی هیچکس برا رشته انسانی ارزش قائل نیست انسانی هارو ول کردند ولی اینو نمیدونند که فارغ التحصیلان شاخه های رشته انسانی بهترین اسامی برای جامعه اند

  • سلام حسین جان
   دیجی کنکور برای اولین بار هم در بخش برنامه ریزی و هم در بخش بودجه بندی به رشته انسانی هم پرداخته. سعی میکنیم در بقیه بخش ها هم رشته انسانی رو مدنظر قرار بدیم حتما

 • علی
  5 سال پیش

  پس کتابای انسانی کوووووووووووووووووو؟ تا کنکور 98 چیزی باقی نمونده

 • Hnie
  5 سال پیش

  به نظرمن شیمی جامع خیلی سبز خیلی خوب بود و کامل

  • Loserawm
   5 سال پیش

   اینا همش برای اینه که با تبلیغ کردنش پولشو از ناشرشون بگیرن.اگه از من میشنوی پیشنهاد میکنم برای اکثر درسات **** بگیری چون هم کاملتره و هم اشتباهاتش کمتره و هم اینکه با کتابای زیاد سردرگم نمیشی تا وقتتم هدر شه.اول اولویت خود کتاب هستش باید کامل مسلط شی بهش بعد منابع رو بخونی تستارو بزنی و بعدش نکته های تستارو ببینی و چک کنی.واسه ریاضی خیلی سبز هم تستش و هم کتاب کارش(پیشنهاد میکنم حتما بخری)چون کتاب کارش هم خیلی سخت تره و هم خیلی مفید هستش اولش یکم تو حللش میمونی که چطوری حللشون کنی بعد اینکه چند بار تمرین کردی یه سوالم خالی نمیذاری.مخصوصا فصل هندسه تو یازدهم که خیلی عالی هستش و بعید میدونم که تو کنکور نتونی جواب بدی.و تستای خیلی سبز هم همون سوالای کتاب کار هستش ولی یه سری سوالاتم داره که سری زد هستش و سختتره ولی اگه کتاب کارو حل کنی اونارم میشه جواب داد.خلاصه من خودم مطمئنم تو کنکور ریاضیرو ۸۰ میزنم.چون ریاضیم تنها درسی بود که توش سطحم متوسط بود.و مشکلم حل شد و خیلی عالیم هستش.زیست و فیزیک و شیمی هم خیلی سبز بگیر و واسه شیمی مبتکران هم بگیر و واسه فیزیک میکروطبقه بندی هم بگیر.البته یه سری میگن واسه زیست میکرو خوبه درسته ولی خیلی سبز کاملتر و اشتباهاتش به ندرت پیدا میشه.ادبیات گاج عربی بانک تست ***

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   5 سال پیش

   سلام
   نکته اول ما هیچ هزینه ای بابت این مقاله دریافت نکردیم و نمیکنیم. کاملا صادقانه و با بررسی کامل منابع رو معرفی کردیم. خیلی از منابع هم همون منابعی هستن که خیلی از رتبه های برتر معرفی کردن.
   اگر دیجی کنکور رو بشناسید هیچوقت این حرف رو نمیزنید.
   اینکه بخوایم بدون دلیل کتابی رو معرفی کنیم هیچ سودی عاید ما نمیشه و ما هیچ تبلیغاتی حتی یه دونه در دیجی کنکور نداریم (بر خلاق 90% سایت های کنکوری).
   از اونجا که کامنت شما هم محتوا تبلیغاتی داشت بخشیش پاک شدن چرا که دوست نداریممتهم به تبلیغات بشیم.
   خیالتون راحت همه منابع بدون هیچ طرفداری یا تبلیغاتی معرفی شدن.

 • Negin
  5 سال پیش

  سلام من رشتم انسانیه ولی شما برای انسانی هیچ راهنمایی ای نکردید لطفا زودتر بهترین منابع برای انسانیم بذارید

 • محمد
  5 سال پیش

  لطفا کتابهای دوازدهم هم معرفی کنید زود تر لطفا

 • محمد
  5 سال پیش

  لطفا کتابهای دوازدهم هم معرفی کنید زود تر

 • سیمین
  5 سال پیش

  یه دنیاااااا ممنون مطالب خیلی خوب بودن
  در ضمن یه تشکر ویژه هم به خاطر اینکه ارزش رشته انسانی رو به خوبی درک کردید و بهش احترام گذاشتید.

 • eminence
  5 سال پیش

  سلام
  میشه هر چه زود تر کتابهای دوازدهم رو هم معرفی کنید

 • alireza.m
  5 سال پیش

  سلام. لطفا در مورد کتاب های تخصصی انسانی هم کتاب هایی رو معرفی کنید

 • مهدی
  5 سال پیش

  ببخشید من هنوز برای شیمی دهم به جمع بندی نرسیدم لطفا یک کتاب که هم درسنامه وتست خوبی داره رو باقاطعیت معرفی کنید

 • شهاب
  5 سال پیش

  سلام
  من بعد از نه سال میخوام امسال کنکور بدم البته رشتم کارشناسی اتاق عمل هست ولی علاقه ای ک به پزشکی دارم چیز دیگه ای هست…. کتابای منابع نظام قدیم چیارو باید بخونم؟ ممنون

 • امیر
  5 سال پیش

  سلام کتابای دوازدهم اومدن لطفا هر چی زودتر منابع رو معرفی کنید تشکر

 • Shima
  5 سال پیش

  ببخشيد يه سؤال ديگه هم داشتم من بايد پايه تهيه كنم ؟يا جامع چون نظام قديم هستم

 • Shima
  5 سال پیش

  سلام،ممنون از راهنمايياتون،ميخواستم بپرسم براي من كه نظام قديم هستم و ميخوام كنكور شركت كنم بايد كتابهاي تست نظام جديد رو تهيه كنم؟واينكه بايد كتاب خيلي سبز رو پايه تهيه كنم يا يازدهم؟

 • امین ریزی
  5 سال پیش

  سلام ، چه کسانی این منابع را گفتند ؟ میشه اسمشون را بگید ؟ چه اندازه میشه به آن اعتماد کرد؟

  • سلام معرفی این منابع توسط تیم دیجی کنکور که همگی از رتبه های برتر کنکور هستن انجام شده

 • نازنین
  5 سال پیش

  سلام مطالب عالی بود سپاس از شما

 • Alireza
  5 سال پیش

  کتابای ۱۲ منتشر شدن لطفا اپدیت کنید ما منتظریم

 • محمد امین .آ
  5 سال پیش

  منظورتون از کتاب زیست خیلی سبز ، پایه اش بود یا خود یازدهمش؟

 • متین
  5 سال پیش

  منابع دوازدهم اومدن ولی چرا شما کتابی معرفی نکردید؟؟

 • متین
  5 سال پیش

  منابع دوازدهم اومدن ولی چرا شما کتابی معرفی نکردی؟؟

 • محمد
  5 سال پیش

  سلام نظرتون در مورد زیست. ریاضی .فیزیک . عربی و ادبیات مبتکران چیه

  • سلام
   انتشارات مبتکران هم کتاب های بسیار خوبی داره و میتونید این منابع رو تهیه کنید

 • magnum021
  5 سال پیش

  الان من متوجه نشدم بهترین منابعد ریاضیات رشته ریاضی چیه و بهترین منابع فیزیک رشته ریاضی چیه از اونجایی که دروسمون فرق داره؟؟؟؟

 • Laven
  5 سال پیش

  سلام
  رتبه ی مدنظر برای دبیری ریاضی چه رتبه ای هست

 • Alireza
  5 سال پیش

  کتابا منتشر شدن چرا بهترین منابع رو نمی زارید ؟?

 • اریکا
  5 سال پیش

  سلام من هر روز به سایت شما میام واز مطالب خوبتون استفاده میکنم.لطفا هر چه سریعتر بهترین منابع تخصصی رشته انسانی هم قرار بدین باتوجه به حجم زیاد مطالبی که باید خونده وتست زده بشن ما باید هر چه زوتر تهیه کنیم این منابعو لطفا بهترین منابع اختصصاصی رو روبرای کتاب های ما قرار بدین بازم خیلی تشکر میکنم ازتون واقعا خیلی منابع خوبی معرفی میکنید وسایت بسیار خوبی دارید همیشه درکارتون موفق باشید لطفا هر چه سریعر پیگیری کنید برامون من بی صبرانه منتظراینم که ببینم اساتید ورتبه برتر های سایت شما چه منابعی رو معرفی میکنند.

  • سلام
   باعث افتخار ماست که راضی بودید
   حتما پیشنهاداتتون رو عملی میکنیم

 • مهسا یکتا
  6 سال پیش

  سلام روز بخیر
  من براساس صحبت های شما و تاکید دبیرمون کتاب ریاضی مهروماه را تهیه کردم واقعا کتاب خوبی بود .
  فقط اینکه یه کتاب اموزش فضایی هم روی سایتشون بود که من اطلاعات کتاب را خوندم و به نظرم کتاب جالبی بود شما در مورد این کتاب اطلاعاتی دارین ؟؟
  ممنون میشم در مورد این کتاب هم توضیحاتی بدین

 • حمید
  6 سال پیش

  به نظرم اصلا شما کتابها رو مطالعه نکردید و طبق فروششون کتاب رو معرفی کردید

  • سلام
   کتاب ها بر اساس توصیه رتبه های برتر و نظرات بهترین اساتید رتبه بندی شدن.

 • سارا
  6 سال پیش

  پس رشته انسانی چی؟

 • سروش
  6 سال پیش

  سلام کتاب مناسب هندسه کنکور و آمار و احتمال کنکور چی مناسبه

 • سروش
  6 سال پیش

  سلام منابع برای کنکور در درس هندسه وآمار واحتمال چه چیزایی هستن

 • سروش
  6 سال پیش

  سلام می گم برای هندسه کنکور چی مناسبه من سوالات هندسه کنکور سراسری رو نگاه کردم وحشت کردم لطفا هم در این مورد و هم در مورد آمار و احتمال هم اضافه کنید به مقالتون

  • سلام
   متاسفانه سطح سوالات هندسه کنکور خیلی بالارفته و بیشتر ایده محور هستن. کتاب هایی مثل نشر الگو و خوشخوان در مراحل نهایی میتونن کمک خوبی بهتون داشته باشن.

 • Erfan
  6 سال پیش

  بهترین منابع سال دهم چیست

 • Erfan
  6 سال پیش

  درود من اگر بخوام در کنکور موفق شوم باید از دهم شروع کنم و کتابهای خوب برای سال دهم چیست

 • M
  6 سال پیش

  پس کتاب های انسانی چی؟؟؟؟؟؟

 • Aref
  6 سال پیش

  باسلام خدمت شما
  اگه یه نفر کتابهای دهم ویازدهم رو تهیه کرده باشه نیازی به تهیه کردن کتاب پایه یا جامع هست؟و اینکه مثلا من چندتا کتابهای کمک درسی دهم رو تهیه نکردم الان برم دهم رو جداگانه تهیه کنم یا کتابهای جامع و جمع بندی رو بگیرم ؟راستی یازدهم تجربی هستم
  مگنون

 • Zahra
  6 سال پیش

  سلام چرا منابع درسهای تخصصی رشته ی ریاضی ذکر نشده 😐

 • T
  6 سال پیش

  همه رشته ها :)))))

 • طاهره
  6 سال پیش

  سلام
  وقتتون بخیر
  برای رشته‌ی انسانی منابع رو مشخص نمی‌کنین؟

 • زهرا
  6 سال پیش

  سلام. من برای هر دو پایه دهم و یازدهم کتاب میکرو طبقه بندی عربی گاج رو قبلا خریدم. تو این مطلب با تعاریفی که از کتاب خیلی سبز شده واقعا دچار تردید شدم. میشه لطفا راهنمایی کنید.

 • امیرحسین
  6 سال پیش

  سلام
  لطفا منبع دین و زندگی رو اصلاح کنید چون پایه هارو به صورت جدا زده در صورتی که میکرو دین و زندگی به صورت یک کتاب تک جلدی دهمو یازدهم چاپ شده و اینکه لطفا بهترین منابع پایه رو(که جامع هستن وبرای مطالعه کنکور به جز در درس فارسی بهترن)معرفی کنید که دیگه سراغ منابع گرون قیمت و به درد نخور نریم چون همینجوری منابع هم گرون هستن و وضعیت معیشتی سخت
  متشکر
  در پناه حق
  خدانگهدار

 • حدیثه
  6 سال پیش

  سلام من از سایتتون برنامتونو خریدم.الان یه سوال راجع به برنامه دارم ؟

 • mahdiye
  6 سال پیش

  پس رشته هنر چی؟?

 • محمدجواد
  6 سال پیش

  سلام و خسته نباشید برای کنکور 98 (نظام قدیم) میشه از منابع کنکور 97 استفاده کرد یا خیر ؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   6 سال پیش

   سلام
   بله منابع نظام قدیم یکی هستن

 • تیم تحریریه دیجی کنکور
  5 سال پیش

  سلام
  منابع نظام قدیم قبلا در مقاله جداگانه در زیست معرفی شدن. به این مقاله زیر مراجعه کنید :
  بهترین منابع زیست کنکور

 • بسته به نیاز شماست

 • تیم تحریریه دیجی کنکور
  5 سال پیش

  سلام
  قطعا منابع خیلی مهمن
  با استفاده از محتوا این مقاله بهترین منابع رو برای خودتون انتخاب کنید.