بسته جامع قبولی پزشکی ALL IN BOOK

در موفقیت کنکور سراسری عوامل متعددی تاثیر گذار هستند و منابعی که مطالعه میکنید قطعا از مهمترین هاست.

کنکور در سال های اخیر تبدیل شده به اقیانوسی که برای رسیدن به یک رتبه خوب باید با زیر دریایی به عمق اون سفر کنی. خواسته یا ناخواسته کتاب های درسی عمق کمتری نسبت به سوالات کنکور دارند پس کتاب های کمک آموزشی با رویکردهای نوینی تالیف و در اختیار شما قرار گرفت. 60 تا 70 درصد همه کتاب های کمک آموزشی شبیه به هم هستند اما با توجه به طرز نگاه مولف میتونن تا 30 درصد با هم اختلاف داشته باشند.

نیاز به راهنمایی داری؟

شمارت رو وارد کن در کمتر از یک ساعت باهات تماس میگیریم.

معمولا این موضوع دانش آموز رو مجبور میکنه تا تعدادی از منابع خوب رو در کنار هم تهیه کنه تا بتونه ضعف هر کتاب رو با کتاب دیگه ای بپوشونه. حالا شما فرض کنید برای درسی مثل زیست شناسی 3 تا 4 کتاب خوب برای هر پایه وجود داره. یعنی بیش از 10 کتاب! آخه مگه چقدر فرصت داریم که فقط برای یک درس این همه منبع مطالعه کنیم!

فکر کردن به همین مشکل دانش آموزام بود که باعث جرقه ایده ای در ذهن من شد. همه کتاب ها در یک کتاب، خیلی هم جمع و جور تر اما کاملترین!

مهمتر از اینکه شما چقدر برای کنکور مطالعه میکنید اینه که در زمان مطالعتون از چه منبعی استفاده میکنید!

اگر روزی 14 ساعت هم مطالعه داشته باشی و کلی کتاب هم مطالعه کنی بازم ممکنه نکاتی باشه که مطالعه نکردی چون شاید در منبعی که استفاده میکنی اون نکته وجود نداشته باشه!

اگر همه نکاتی که در کنکور میاد رو در یکجا داشته باشید فقط با روزی 6 ساعت مطالعه به مدت 4 ماه میتونید به کل کنکور مسلط بشید، پس مشکل از تلاش شما نیست از منابعیه که مطالعه میکنید!

فرض کنید مدرسی که بیش از 10 سال در حال تدریس دروس کنکور در بالاترین سطح ایران قرار داره و چنیدن و چند کتاب تا حالا تالیف کرده این بار بیاد و هر چی کتاب خوب در بازاره و بخونه و نکته برداری کنه! تمامی سوالات آزمون های آزمایشی که در ایران برگزار میشه رو در نظر بگیره و در نهایت چیزی رو تالیف کنه که مجموع همه اینهاست.

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته ALL IN BOOK دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام

به نظر شما دیگه نیازی به مطالعه چندین کتاب! شرکت در چندین آزمون آزمایشی و… دارید؟ اینطوری سری کتاب های ALL IN BOOK دیجی کنکور تهیه ، تالیف شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته.

در مرحله تالیف و تولید سری کتاب های ALL IN BOOK دیجی کنکور همواره سه اصل مهم را در نظر گرفتیم که شما را هیجان زده می کند:

 اصل اول (همه انتشارات): هیچ کتاب معتبری از هیچ انتشاراتی نمیتوانید پیدا کنید که در آن نکته ای گفته شده باشد و در این کتاب آن را پیدا نکنید. برای هر درس بیش از 20 انتشارات مختلف بررسی شده است و همه نکات ریز و درشت آن در جریان یادگیری این کتاب قرار داده شده است.

اصل دوم (همه معلم ها): بیش از 100 عنوان جزوه از برترین مدرسین هر درس را مطالعه و بررسی کرده ایم و از سر همه این کلاس ها هر نکته ای که جا مانده بود را به کتاب اضافه کردیم تا مبادا اگر سر کلاس این مدرس نیستید چیزی را از قلم بیندازید.

اصل سوم (همه ویدیوهای آموزشی): هزاران ساعت دی وی دی و ویدیوی آموزشی از مدرسین مختلف کنکوری در آموزشگاه ها، موسسات و انتشارات مختلف را بازبینی کردیم و هر چیزی که از قلم افتاده بود را از زبان این عزیزان به کتاب اضافه کردیم.

آیا کسی که همه کتاب های کنکور را مطالعه کرده باشد، سر کلاس همه مدرسین حرفه ای کنکور نشسته باشد و هر دی وی دی که در بازار موجود است را دیده باشد می تواند ادعا کند هنوز نکته ای وجود دارد که ندیده ام؟!!!

بسته ALL IN BOOKs کنکور یک بسته آموزشی فشرده شامل کتاب ها و جزوات خودخوان همه دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی می باشد برای اینکه حداکثر 4 ماه بتوانید به رتبه زیر 1500 در کنکور 1400 برسید.

با این پکیج دیگر نیازی نیست هیچ منبع جانبی رو مطالعه کنید زیرا برای تهیه این بسته همانطور که از نام آن پیداست “همه چیز در یک کتاب” برای شما قرار گرفته است. تمامی نکات ، آموزش ها و تکنیک های دنیای کنکور رو مطالعه و بررسی کردیم و همه را یکجا در یک مجموعه در اختیار شما قرار میدهیم.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 941 هزار تومان تخفیف فقط امروز.

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

این بسته برای این طراحی شده که حداکثر در 4 ماه بتوانید از هر سطحی که هستید به رتبه زیر 1500 در کنکور برسید. ما فقط در مورد قبولی رشته هایی مثل پزشکی صحبت نمیکنیم بلکه در مورد بهترین رتبه های کنکور 1400 صحبت میکنیم.


1. کامل ترین درسنامه تاریخ کنکور

امکان ندارد نکته ای در جایی (کتاب ، دی وی دی یا سر کلاسی) گفته شده باشد و در این کتاب نیاورده باشیم. بیش از 700 جلد کتاب، چند هزار ساعت دی وی دی و 1500 جزوه را مطالعه و بررسی کردیم تا مبادا چیزی باشد که در این بسته نیاورده ایم.


2. آموزش 4 جانبه تصویری-نموداری-جدولی-متنی

آموزش درست یعنی ترکیب این 4 موردی که گفتیم. قرار نیست فقط مثل روزنامه متن های طولانی رو بخونید نه! همه چیز به بهترین شکل چیده شده. تصویر ، نمودار و جدول در کنار متن آموزش رو برای شما نه تنها با کیفیت تر بلکه لذت بخش تر هم میکنند.


3. پارتیشن بندی ذهنی – ارزشی

کنکور یک دنیای بزرگ است. باید ابتدا به قاره ها ، سپس کشورها ، سپس شهر ها و در نهایت به محله ها تقسیم شود. میگویید چرا؟ چون هر چیزی در کنکور ارزش دارد. چرا ما باید زمان و حجم مطالعه مساوی بین دو مبحث تعداد سوالات کنکورشان یکی نیست بگذاریم!

در این بسته هر درسی به تکه های بسیار کوچکی تقسیم شده است و هر تکه بر اساس تعداد سوالاتی که در کنکور دارد حجم درسنامه و تست دارد. شما محله به محله کار را شروع میکنید و در نهایت با فتح قاره ها در دنیای کنکور پیروز می شوید.


4. رهایی کامل از خلاصه نویسی و نکته برداری

حتی یک کلمه هم نیاز به خلاصه برداری ندارید و تمام تمرکز شما صرف یادگیری می شود. اما چگونه؟

هر پارتیشن مطالعاتی علاوه بر توضیح درسنامه شامل سه بخش خلاصه درسنامه، نکات طلایی پارتیشن ، مرور سریع نموداری می باشد. در نهایت هم به تعداد مناسب تست های فوق العاده درجه یک که همه چیز اون بخش رو براتون به چالش میکشه.


5. فقط 120 روز (4 ماه) زمان میبره!

طبق برنامه ریزی که ما کردیم مطالعه، مرور و تست زنی با این بسته فقط 4 ماه طول میکشه. یعنی فقط در 4 ماه میتونید حداقل 3 دور تمام نکات و درسنامه هایی که تا امروز در کنکور تالیف شده رو یکجا در این بسته میتونید تمام و کامل مطالعه کنید.

با یک تیر چند نشان بزنید
با پروژه سوخت جت ۴ ماهه دیجی کنکور علاوه بر بسته ALL IN BOOK شما میتوانید پکیج برنامه ریزی ۴ ماهه، بسته شبیه ساز کنکور و برنامه جمع بندی انفجاری را باهم دریافت کنید:

صفحه سوخت جت 4 ماهه


مهمترین بخش این بسته کتاب های ویژه ALL IN BOOKs هر درس در هر پایه می باشد. در کنار این بسته که همه چیز تمام است و شما را از هر منبع دیگری در زمان باقی مانده بی نیاز میکند بسته های مشاوره ای ویژه نیز قرار گرفته است.

بخش اول. ALL IN BOOKs اختصاصی

بسیار براتون توضیح دادیم که فلسفه این کتاب ها چیه دقیقا. برای هر درس در هر پایه یک کتاب جداگانه با تمام ویژگی هایی که بهتون گفتیم در اختیارتون قرار میگیره. این بخش شامل 11 کتابچه می باشد.

زیست شناسی: شامل سه کتابچه زیست دوازدهم، یازدهم و دهم

فیزیک: شامل سه کتابچه فیزیک دوازدهم، یازدهم و دهم

ریاضی تجربی: شامل دو کتابچه ریاضی جامع 1 و 2

شیمی: شامل سه کتابچه شیمی دوازدهم، یازدهم و دهم

دانلود نمونه شیمی

دانلود نمونه فیزیک

بخش دوم. ALL IN BOOKs عمومی

مثل دروس اختصاصی در دروس عمومی هم که از رتبه سازترین دروس کنکور هستن با قدرت کتاب ها در اختیار شما قرار میگیرن. این دروس شامل 9 کتابچه می باشند.

فارسی: شامل دو کتابچه فارسی جامع 1 و 2

عربی: شامل دو کتابچه عربی جامع 1 و 2

دین و زندگی: شامل سه کتابچه دینی دوازدهم، یازدهم و دهم

زبان انگلیسی: شامل دو کتابچه زبان جامع 1 و 2

قطعا تو سال کنکورت نمیتونی همه کتاب ها و منابع خوبی که وجود دارن رو بخونی!

 نمیتونی سر کلاس همه استادای خوبی که حرفه ای درس میدن بشینی!

نمیتونی همه دی وی دی های با کیفیت کنکوری رو ببینی!

اما تو میتونی ALL IN BOOK داشته باشی و با داشتن این بسته ویژه انگار هر سه تا غیر ممکن بالا رو ممکن کردی!

نیازی نیست چند روزی وقتتون رو بابت پیگیری و پست و… تلف کنید تا بسته به دستتون برسه! بسته ALL IN BOOK به صورت کامل و یکجا بعد از ثبت نام و پرداخت قابل دانلود است. در این دنیای کرونا زده خیلی راحت تو خونتون بشینید و این بسته رو آنلاین تهیه کنید.

تمامی فایل ها یکجا قابل دانلود بوده و کتاب ها به صورت PDF در هر جایی که بخواهید در دسترس شماست. از طرف دیگه شما هیچ هزینه اضافه ای بابت کتاب چاپ شده، ارسال پستی و… نمیدید! این یعنی بیشتر از 70 درصد صرفه جویی در هزینه پرداختی شما عزیزان.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 941 هزار تومان تخفیف فقط امروز.

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

پیشنهاد ویژه: با پروژه سوخت جت ۴ ماهه دیجی کنکور علاوه بر بسته ALL IN BOOK شما میتوانید پکیج برنامه ریزی ۴ ماهه، بسته شبیه ساز کنکور و برنامه جمع بندی انفجاری را باهم دریافت کنید.

صفحه سوخت جت 4 ماهه

4
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

4 دیدگاه

 • علی
  3 سال پیش

  سلام… تورو خدا all in books های رشته ریاضی فیزیک رو منتشر کنید.

  • تیم تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام علی جان
   در آبان ماه منتظر بسته های جدید به خصوص برای رشته ی ریاضی باشید.

 • zahra
  3 سال پیش

  سلام ببخشید فرق بین all in bookجامع و پروزه سوخت جت پزشکی چیه؟

  • تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام زهرا جان. all in book فقط شامل درسنامه های کامل تخصصی و عمومی ده و یازده و دوزاده هستش.
   پروژه سوخت جت 4 ماهه شامل all in book+برنامه 4 ماهه کامل+ مشاور رتبه برتز