پروژه سوخت جت پزشکی 4 ماهه (ALL IN BOOKs + برنامه 4 ماهه)

فقط 4 ماه زمان نیاز دارید تا از صفر مطلق به بی نهایت تسلط برسید. این تجربه ما در طول چند سال گذشته بوده و هست. مشهورترین و مهمترین محصول دیجی کنکور همیشه برنامه 4 ماهه بوده! میدونید چرا؟ چون ما از چند سال پیش اومدیم و بهتون گفتیم که در 4 ماهه و طبق برنامه 4 ماهه میتونید به بهترین رتبه ها برسید. اما امسال یک تفاوت داره، یک تفاوت هیجان انگیز!

فقط در دو سال اخیر بیش از ۱۰ هزار نفر به طور مستقیم از محصولات ما استفاده کردن و کلی رتبه های بی نظیر داشتیم. تجربه ی خیلی مهمی به دست آوردیم که میخوایم اون رو به شما هدیه بدیم:

امسال در قالب پروژه سوخت جت علاوه بر برنامه 4 ماهه یک گنجینه فوق العاده از منابع رو براتون آماده کردیم. گنجینه ای که میتونه در این 4 ماه تمامی نکاتی که برای رسیدن به رتبه زیر 1500 در کنکور نیاز دارید رو یکجا در اختیارتون قرار بده.

نیاز به راهنمایی داری؟

شمارت رو وارد کن در کمتر از یک ساعت باهات تماس میگیریم.

“سوخت جت ۴ ماهه” یک پروژه کامل برنامه ریزی شده ، آموزشی ، تست زنی و جمع بندی میباشد هدف آن این است که در ۴ ماه شما رو به بهترین نسخه کنکوریتون تبدیل کنه و به بزرگترین آرزوهاتون برسونه.

پروژه بزرگ “سوخت جت ۴ ماهه” برای همه ی ۱۲۰ روزی که فرصت دارید برای شما برنامه های ویژه دارد. فراموش نکنیم که ما سه هدف مهم را در این پروژه برای شما در نظر گرفتیم که برای رسیدن به آن باید به همه مسیری که از امروز تا کنکور پیش بروید، دقت شود. حالا بدون هیچ اضافه گویی سراغ معرفی بخش های مختلف پروژه برویم.

همه چیز در یک کتاب جمع شده است. فرض کنید مدرسی که بیش از 10 سال در حال تدریس دروس کنکور در بالاترین سطح ایران قرار داره و چنیدن و چند کتاب تا حالا تالیف کرده این بار بیاد و هر چی کتاب خوب در بازاره و بخونه و نکته برداری کنه! تمامی سوالات آزمون های آزمایشی که در ایران برگزار میشه رو در نظر بگیره و در نهایت چیزی رو تالیف کنه که مجموع همه اینهاست.

به نظر شما دیگه نیازی به مطالعه چندین کتاب! شرکت در چندین آزمون آزمایشی و… دارید؟ اینطوری سری کتاب های ALL IN BOOK دیجی کنکور تهیه ، تالیف شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته.

در مرحله تالیف و تولید سری کتاب های ALL IN BOOK دیجی کنکور همواره سه اصل مهم را در نظر گرفتیم که شما را هیجان زده می کند:

 اصل اول (همه انتشارات): هیچ کتاب معتبری از هیچ انتشاراتی نمیتوانید پیدا کنید که در آن نکته ای گفته شده باشد و در این کتاب آن را پیدا نکنید. برای هر درس بیش از 20 انتشارات مختلف بررسی شده است و همه نکات ریز و درشت آن در جریان یادگیری این کتاب قرار داده شده است.

اصل دوم (همه معلم ها): بیش از 100 عنوان جزوه از برترین مدرسین هر درس را مطالعه، بررسی کرده ایم و از سر همه این کلاس ها هر نکته ای که جا مانده بود را به کتاب اضافه کردیم تا مبادا اگر سر کلاس این مدرس نیستید چیزی را از قلم بیندازید.

اصل سوم (همه ویدیوهای آموزشی): هزاران ساعت دی وی دی و ویدیوی آموزشی از مدرسین مختلف کنکوری در آموزشگاه ها، موسسات و انتشارات مختلف را بازبینی کردیم و هر چیزی که از قلم افتاده بود را از زبان این عزیزان به کتاب اضافه کردیم.

آیا کسی که همه کتاب های کنکور را مطالعه کرده باشد، سر کلاس همه مدرسین حرفه ای کنکور نشسته باشد و هر دی وی دی که در بازار موجود است را دیده باشد می تواند ادعا کند هنوز نکته ای وجود دارد که ندیده ام؟!!!

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته سوخت 4 ماهه دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام

بسته ALL IN BOOKs کنکور یک بسته آموزشی فشرده شامل کتاب ها و جزوات خودخوان همه دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی می باشد برای اینکه حداکثر 4 ماه بتوانید به رتبه زیر 1500 در کنکور 1401 برسید.

این بسته برای این طراحی شده که حداکثر 4 ماه بتوانید از هر سطحی که هستید به رتبه زیر 1500 در کنکور برسید. ما فقط در مورد قبولی رشته هایی مثل پزشکی صحبت نمیکنیم بلکه در مورد بهترین رتبه های کنکور 1401 صحبت میکنیم.


1. کامل ترین درسنامه تاریخ کنکور

امکان ندارد نکته ای در جایی (کتاب ، دی وی دی یا سر کلاسی) گفته شده باشد و در این کتاب نیاورده باشیم. بیش از 700 جلد کتاب، چند هزار ساعت دی وی دی و 1500 جزوه را مطالعه و بررسی کردیم تا مبادا چیزی باشد که در این بسته نیاورده ایم.


2. آموزش 4 جانبه تصویری-نموداری-جدولی-متنی

آموزش درست یعنی ترکیب این 4 موردی که گفتیم. قرار نیست فقط مثل روزنامه متن های طولانی رو بخونید نه! همه چیز به بهترین شکل چیده شده. تصویر ، نمودار و جدول در کنار متن آموزش رو برای شما نه تنها با کیفیت تر بلکه لذت بخش تر هم میکنند.


3. پارتیشن بندی ذهنی – ارزشی

کنکور یک دنیای بزرگ است. باید ابتدا به قاره ها ، سپس کشورها ، سپس شهر ها و در نهایت به محله ها تقسیم شود. میگویید چرا؟ چون هر چیزی در کنکور ارزش دارد. چرا ما باید زمان و حجم مطالعه مساوی بین دو مبحث تعداد سوالات کنکورشان یکی نیست بگذاریم!

در این بسته هر درسی به تکه های بسیار کوچکی تقسیم شده است و هر تکه بر اساس تعداد سوالاتی که در کنکور دارد حجم درسنامه و تست دارد. شما محله به محله کار را شروع میکنید و در نهایت با فتح قاره ها در دنیای کنکور پیروز می شوید.


4. رهایی کامل از خلاصه نویسی و نکته برداری

حتی یک کلمه هم نیاز به خلاصه بردارید ندارید و تمام تمرکز شما صرف یادگیری می شود. اما چگونه؟

هر پارتیشن مطالعاتی علاوه بر توضیح درسنامه شامل سه بخش خلاصه درسنامه، نکات طلایی پارتیشن ، مرور سریع نموداری می باشد. در نهایت هم به تعداد مناسب تست های فوق العاده درجه یک که همه چیز اون بخش رو براتون به چالش میکشه.


5. فقط 120 روز (4 ماه) زمان میبره!

طبق برنامه ریزی که ما کردیم مطالعه، مرور و تست زنی با این بسته فقط 4 ماه طول میکشه. یعنی فقط در 4 ماه میتونید حداقل 3 دور تمام نکات و درسنامه هایی که تا امروز در کنکور تالیف شده رو یکجا در این بسته میتونید تمام و کامل مطالعه کنید.

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته سوخت 4 ماهه دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام

مهمترین بخش این بسته کتاب های ویژه ALL IN BOOKs هر درس در هر پایه می باشد. در کنار این بسته که همه چیز تمام است و شما را از هر منبع دیگری در زمان باقی مانده بی نیاز میکند بسته های مشاوره ای ویژه نیز قرار گرفته است.

بخش اول. ALL IN BOOKs اختصاصی

بسیار براتون توضیح دادیم که فلسفه این کتاب ها چیه دقیقا. برای هر درس در هر پایه یک کتاب جداگانه با تمام ویژگی هایی که بهتون گفتیم در اختیارتون قرار میگیره. این بخش شامل 11 کتابچه می باشد.

 زیست شناسی: شامل سه کتابچه زیست دوازدهم، یازدهم و دهم

 فیزیک: شامل سه کتابچه فیزیک دوازدهم، یازدهم و دهم

 ریاضی تجربی: شامل دو کتابچه ریاضی جامع 1 و 2

 شیمی: شامل سه کتابچه شیمی دوازدهم، یازدهم و دهم

دانلود نمونه شیمی

دانلود نمونه فیزیک

بخش دوم. ALL IN BOOKs عمومی

مثل دروس اختصاصی در دروس عمومی هم که از رتبه سازترین دروس کنکور هستن با قدرت کتاب ها در اختیار شما قرار میگیرن. این دروس شامل 9 کتابچه می باشند.

 فارسی: شامل دو کتابچه فارسی جامع 1 و 2

 عربی: شامل دو کتابچه عربی جامع 1 و 2

دین و زندگی: شامل سه کتابچه دینی دوازدهم، یازدهم و دهم

 زبان انگلیسی: شامل دو کتابچه زبان جامع 1 و 2

 قطعا تو سال کنکورت نمیتونی همه کتاب ها و منابع خوبی  وجود دارن رو بخونی!

 نمیتونی سر کلاس همه استادای خوبی که حرفه ای درس میدن بشینی!

 نمیتونی همه دی وی دی های با کیفیت کنکوری رو ببینی!

اما تو میتونی ALL IN BOOKs داشته باشی و با داشتن این بسته ویژه انگار هر سه تا غیر ممکن بالا رو ممکن کردی!

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 70% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

یک برنامه ریزی دقیق و کامل تا بتونید در 4 ماه حداقل 3 بار همه دروس رو بخونی ، تست بزنی و مرور کنی. در مورد این برنامه فوق العاده ویژه و خاص در ادامه به طور کامل توضیح میدیم اما چند نکته باید بدونی تا به قدرت این برنامه ایمان پیدا کنی:

+ طراحان برنامه 4 ماهه: برای رشته تجربی دانشجویان پزشکی تهران – برای رشته ریاضی دانشجویان صنعتی شریف و برای رشته انسانی دانشجویان دانشگاه تهران و شهید بهشتی کار تولید و برنامه ریزی 4 ماهه رو بر عهده داشتن.
+ قابلیت ویژه شخصی سازی: سطح بندی این برنامه که میتونه با ساعت مطالعه های مختلف قابل تطبیق باشه در کنار راهنمایی مشاوران همراه شما در دیجی کنکور یک برنامه کاملا شخصی سازی شده رو در اختیار هر دانش آموز قرار میده.

دانلود کن و بررسی کن – برای دیدن کیفیت پکیج برنامه ریزی 4 ماهه دیجی کنکور حتما نمونه ی زیر را دانلود کنید. برای دانلود نمونه بر روی مستطیل آبی رنگ کلیک کنید. ( اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با مرکز تماس دیجی کنکور 02128422410 تماس بگیرید )

دانلود نمونه برنامه تجربی

دانلود نمونه برنامه انسانی

دانلود نمونه برنامه ریاضی


دیجی کنکور پرمخاطب ترین نهاد برنامه ریزی کشور

آیا می دونستید در کنکور 2 سال گذشته بیش از 10 هزار نفر پکیج های برنامه ریزی دیجی کنکور رو تهیه کردن…!

به تصویر زیر نگاه کنید! نتیجه ها ما را تعریف میکنند :

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته سوخت 4 ماهه دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام

برای رسیدن به اهداف تضمین شده این پروژه بزرگ شما نیاز به یک همراه و کارشناس حرفه ای دارید تا هر روز در کنار شما باشد و با دقت روند پیشرفت شما را زیر نظر بگیرد.

مشاور شخصی در کنار شما تا آخرین روز اجرای برنامه

یک دوست واقعی از مشاورین متخصص که خودشون از رتبه های برتر رشته شما هستن و الان تو رشته آرزوهای شما درس میخونن در تمام طول مسیر پروژه در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های مشاور شخصی شما :

+ رتبه برتر کنکور : مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر.
+ پیگیری روزانه : مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده.
+ پیشرفت در آزمون ها : مشاور شما وضعیت تراز آزمون های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش تراز حسابی بهتون کمک میکنه.
+ تماس تلفنی هفتگی : مشاور شما هفته ای چند بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلایی مشاوره ای رو بهتون یاد میده.
+ پاسخگویی 24 ساعته : مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 70% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

شما 4 ماه تلاش میکنید و باید گام آخر را بسیار محکم بردارید. بعد از 120 روز تلاش دیگه وقت یک جمع بندی انفجاری هستش تا کار رو تموم کنید و رشته آرزوهاتونو در کنکور 1401 تضمین کنید.

بر اساس عملکرد و میزان پیشرفت شما در طول پروژه شما با کمک مشاورین دیجی کنکور برای دوران جمع بندی با یکی از متد پیشرفته جمع بندی و مرور انفجاری پروژه “سوخت جت” به آمادگی ۱۰۰ درصدی برای روز کنکور میرسید.

نکته: این برنامه بعد از اتمام پروژه 4 ماهه تا پایان اردیبهشت ماه در اختیار شما قرار میگیره.

پنجمین پارت از پروژه بزرگ “سوخت جت 4 ماهه” یک بسته هیجان انگیزه. هیچ میدونستید هر سال تو تست های کنکور یک سری تیپ های سوالی تکراری مطرح میشه که اگر به اون ها مسلط باشی میتونی به راحتی یک سری سوال ها رو برای خودت تضمین کنی.

به مقایسه زیر نگاه کنید تا متوجه بشید که ۸۰ درصد سوالات در دروس عمومی و حداقل ۵۰ درصد سوالات در دروس اختصاصی کاملا تکراری و دارای تیپ بندی های قابل پیش بینی هستن.

در بسته شبیه ساز کنکور تیپ بندی های مختلف و سوالات مهم کنکور و آزمون های آزمایشی سال های اخیر را به زیبایی برای شما قرار داده ایم. شما با این بسته به ۳ هدف مهم میرسید:

 1. تسلط بر تیپ بندی سوالات که هر سال می آیند.
 2. تمرین تست های شبیه سازی شده سطح متوسط کنکور
 3. یادگیری و تمرین تست های پیش بینی شده برای بخش سوالات سخت و جدید کنکور

نکته: این بسته در خرداد و تیر بیشترین کاربرد را برای مرور و یک جمع بندی قدرتمند برای شما خواهد بود.

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته سوخت 4 ماهه دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام

پشتیبانی های 24 ساعته دیجی کنکور معروف ترین خدمتیه که تو سه سال اخیر باعث شده همه دانش آموز ها از دیجی کنکور به عنوان یک برند قابل اعتماد یاد کنند.

در هر ساعت از شبانه روز اگر سوالی داشته باشید هم از طریق مرکز تماس و هم از طریق پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سایت میتونید جواب و راه حل سوالات و مشکلاتتون رو بگیرید و خیالتون راحت باشه که هیچ سوالیتون بی جواب نمیمونه.

تو این شرایط بد کشور عزیزمون ایران و درگیری ویروس منحوس کرونا میدونیم که درآمدها کمتر شده. ما برای حمایت از شما و اینکه تو این اوضاع بگیم هواتون رو داریم یه خبر خوب براتون داریم. خبر فوق العاده جذاب برای شما اینه که میتونید همین امروز از فرصت تخفیف تکرار نشدنی تخفیف 1 میلیون و 100 هزار تومنی (فقط ویژه ۲۰ نفر اولی که امروز ثبت نام کنند) استفاده کنید. متاسفانه این تخفیف تمدید نمیشه پس این تخفیف رویایی رو برای این پروژه با اون همه خدمات ، امکانات و بسته ها از دست ندید.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 70% تخفیف ویژه جشنواره شانس نجات!

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

4
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

4 دیدگاه

 • رئیسی
  3 سال پیش

  سلام.
  ایا این پروژه سوخت جت ۴ ماهه برای رشته هم انسانی قابل استفاده هست

  • تحریریه دیجی کنکور
   3 سال پیش

   سلام عزیزم
   شما میتونید از برنامه های 3 ماهه ی که مخصوص رشته انسانی هستش استفاده کنید.
   و بسته سریع و خشن

 • نازنین
  3 سال پیش

  سلام یعنی واقعیت داره با این قیمت مگه میشه ؟؟؟؟؟

 • محمد
  3 سال پیش

  عالی بود من العان ابتدایی هستم ولی اینها به من کمک کردن و بیشتر مشکلات ریاضی حل شد واقعا ممنون از شمل