برنامه جمع بندی کنکور 1401 (جمع بندی انفجاری کنکور)

هیچ چیز مهم تر از پایان کار نیست! اینکه شما در آخرین زمان های باقی مونده تا کنکور چه عملکردی دارید شاید حتی از تلاش هایی که تا اینجای مسیر داشتید مهم تر باشه. در کنار شما هستیم تا قدم آخر رو محکم تر از همیشه بردارید.

بله درسته همه چیز به این ایام بستگی داره. چه بسیار دانش آموزایی که تو این ایام به درستی استفاده نکردن و همه چیز از دست رفت.

بر عکس خیلی ها هم بودن که تو این ایام بیشتر از همیشه تلاش کردن و با استفاده از یک ابزار بی نظیر تونستن تو دوران جمع بندی حتی از صفر به رتبه خیلی خوبی برسن. میدونی اون ابزار چیه؟

دریافت کد تخفیف 70 درصدی

شمارت رو وارد کن تا سریع باهات تماس بگیریم راهنماییت کنیم و تخفیف 70 درصدی رو بهت بدیم.

پکیج برنامه ریزی جمع بندی انفجاری دیجی کنکور صفر تا صد همه چیزهایی که نیاز دارید تا تو 30 روز بترکونید رو در اختیار شما قرار میده طوری که شما با داشتن این پکیج خیالتون بابت هر چیزی که باید در دوران جمع بندی انجام بدید، راحت میشه.

به تصویر زیر نگاه کنید! نتیجه ها ما را تعریف میکنند :

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته پیش بینی کنکور 1401 دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام

ما برای همه مباحث کنکور برنامه ریزی می کنیم اما نه اینکه 100 درصد مطالب رو بارها مرور کنید بلکه اولویت بندی حرفه ای براتون انجام میدیم. یعنی قراره با یک برنامه ریزی بسیار بهینه و با بازدهی بالا طوری براتون برنامه ریزی کنیم که در یک ماهه ی باقی مونده از کنکور بتونید بیشتر مباحث کنکور را مطالعه کنید و به صورت کامل مرور و جمع بندی کنید.

غلط ترین کاری که اکثرا در دوران جمع بندی انجام میدن اینه که میرن سراغ مرور و مطالعه همه مطالب!!

در برنامه انفجاری ما بهتون میگیم که چطور حداقل 70 درصد مطالب رو با برنامه دقیق مطالعه و مرور داشته باشید و 30 درصد مطالب رو هم در تست ها بهش میپردازیم.

پس 70 درصد مطالب رو که جزو پر سوال ها هستن 2 دور و 30 درصد مطالب که جزو کم سوال ها هستند رو یک دور در برنامه مرور انفجاری دارید.

آیا میدونستید در رشته ریاضی هم مثل تجربی دیجی کنکور کلی قبولی تو بهترین دانشگاه ها داشته؟!

آلبوم افتخارات رشته ریاضی

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 70 درصد تخفیف حشنواره آخرین شانس نجات فقط همین امروز.

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

دو برنامه نیمه فشرده 30 روزه و فوق فشرده 20 روزه که شما میتوانید بر اساس زمانی که تا کنکور دارید استفاده کنید. اما چند نکته باید بدونی تا به قدرت این برنامه ایمان پیدا کنی:

+ طراحان برنامه 4 ماهه: برای رشته تجربی دانشجویان پزشکی تهران – برای رشته ریاضی دانشجویان صنعتی شریف و برای رشته انسانی دانشجویان دانشگاه تهران و شهید بهشتی کار تولید و برنامه جمع بندی انفجاری رو بر عهده داشتن.
+ قابلیت ویژه شخصی سازی: سطح بندی این برنامه که میتونه با ساعت مطالعه های مختلف قابل تطبیق باشه در کنار راهنمایی مشاوران همراه شما در دیجی کنکور یک برنامه کاملا شخصی سازی شده رو در اختیار هر دانش آموز قرار میده.


از روز اول تا روز کنکور یک مشاور حرفه ای و دلسوز از رتبه های برتر رشته شما در کنار شماست. این دوران بسیار حساس است و مشاور شما تجربه کامل برای با موفقیت سپری کردن این ایام رو به شما منتقل میکنه.

مشاور شخصی در کنار شما تا آخرین روز اجرای برنامه

یک دوست واقعی از مشاورین متخصص که خودشون از رتبه های برتر رشته شما هستن و الان تو رشته آرزوهای شما درس میخونن در تمام طول مسیر پروژه در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های مشاور شخصی شما :

+ رتبه برتر کنکور : مشاور شما از رتبه های زیر 500 کنکور سراسری سه سال اخیر.
+ پیگیری روزانه : مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده.
+ تماس تلفنی هفتگی : مشاور شما هفته ای چند بار بهتون زنگ میزنه و نکات طلایی این دوران رو بهتون یاد میده.
+ پاسخگویی 24 ساعته : مشاور شما همیشه حواسش به شما هست و برای هر سوال و مشکل شما یک راه حل دقیق ارائه میکنه.

به مقایسه زیر نگاه کنید تا متوجه بشید که ۸۰ درصد سوالات در دروس عمومی و حداقل ۵۰ درصد سوالات در دروس اختصاصی کاملا تکراری و دارای تیپ بندی های قابل پیش بینی هستن.

در بسته شبیه ساز کنکور تیپ بندی های مختلف و سوالات مهم کنکور و آزمون های آزمایشی سال های اخیر را به زیبایی برای شما قرار داده ایم. شما با این بسته به ۳ هدف مهم میرسید:

  1. تسلط بر تیپ بندی سوالات که هر سال می آیند.
  2. تمرین تست های شبیه سازی شده سطح متوسط کنکور
  3. یادگیری و تمرین تست های پیش بینی شده برای بخش سوالات سخت و جدید کنکور

یک جلسه مشاوره رایگان
اگر نیاز به راهنمایی بیشتر و یک جلسه مشاوره ویژه بسته جمع بندی انفجاری دارید، کافیه روی دکمه زیر بزنید و تا با مرکز مشاوره دیجی کنکور تماس بگیرید:

02128422410

پیام در تلگرام


پشتیبانی های 24 ساعته دیجی کنکور معروف ترین خدمتیه که تو سه سال اخیر باعث شده همه دانش آموز ها از دیجی کنکور به عنوان یک برند قابل اعتماد یاد کنند.

در هر ساعت از شبانه روز اگر سوالی داشته باشید هم از طریق مرکز تماس و هم از طریق پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سایت میتونید جواب و راه حل سوالات و مشکلاتتون رو بگیرید و خیالتون راحت باشه که هیچ سوالیتون بی جواب نمیمونه.

ثبت نام و خرید این محصول

همین حالا میتونید با زدن روی دکمه سبز اقدام به ثبت نام و خرید محصول کنی. + 70 درصد تخفیف حشنواره آخرین شانس نجات فقط همین امروز.

می خواهم این محصول را بخرم

نیاز به یک جلسه مشاوره دارم

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

0
نویسنده مطلب تیم تحریریه دیجی کنکور
تیم تحریریه و تولید محتوا دیجی کنکور، متشکل از بیش از 100 رتبه برتر کنکور، در چند سال اخیر می باشد. همیشه سعی ما، این بوده که بهترین محتوا را برای شما عزیزان تولید کنیم.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه